quote:Op donderdag 10 oktober 2013 01:42 schreef Xa1pt het volgende:
Schuldig of niet, je hele leven in de isoleer wegrotten is natuurlijk te schandalig voor woorden.
Een praktische denker, dat zien we graag.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 11:22 schreef nummer_zoveel het volgende:
Zonde van zo'n isoleercel ook, om die voor één persoon te gebruiken jarenlang.
Er zullen meer gewone cellen zijn.
Volgens mij is er een keer een wetenschappelijk onderzoek geweest dat de gemiddelde mens al knettergek wordt na een week of 2 in absolute isolement.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 15:07 schreef Barbusse het volgende:
41 jaar isoleercel, ik was zo gek als een krabpaalgarnaal geworden...
Het probleem is dat die lui niet praktisch kunnen nadenken en leven enkel beleidsregels na zonder hun menselijke inlevingsvermogen te tonen. Zo had ik ooit mijn oordopjes achtergelaten in de sportschool aldaadr, vroeg ik om weer binnen te kunnen om die op te zoeken, moest ik opnieuw mijn lidmaatschapspas tonen van de mevrouw aan de balie want ze mocht he*le*maaaal niemand binnenlaten van de baas anders stond haar baantje op het spel.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 23:30 schreef Antaris het volgende:
Dat zal vast niet de laatste zijn die onschuldig wordt opgesloten.
Maar isoleercel, man man. Das wel lang.
Ik vermoed dat ze hem vrij hebben gelaten pas na zijn diagnose om op die manier de kosten van behandeling te sparen.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 23:33 schreef slashdotter3 het volgende:
Mag je nog een uur luchten als je in isoleer zit of zit je daar echt 24 uur per dag? En hoe doen ze dat met douchen en eten?
1 uur per dag luchten/douchen. Verder geen idee wat voor contact hij onderhield met de buitenwereld/bewakers. Moet er niet aan denken....quote:Op donderdag 10 oktober 2013 15:09 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Volgens mij is er een keer een wetenschappelijk onderzoek geweest dat de gemiddelde mens al knettergek wordt na een week of 2 in absolute isolement.
Ik vraag mij dus sterk af of deze man wel in absolute isolement zat.
De doodstraf is een stuk humaner in ieder geval.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 14:33 schreef Charismatisch het volgende:
41 jaar isoleercelGeef hem dan op z'n minst de mogelijkheid om voor de doodstraf te kiezen.
eigenlijk niet... vorige week is zijn veroordeling terug gedraaid door het Hoogste Gerechtshof op basis van overtreding van de Grondwettelijke rechten van de veroordeelde... zijn verordeling was dus nietig verklaard..quote:Op donderdag 10 oktober 2013 01:43 schreef starla het volgende:
[..]
Hij is veroordeeld dus daar gaan we logischerwijs van uit. Je moet het nu niet omdraaien.
Er zijn al honderden mensen in Amerika omgebracht van wie naderhand bleek (toen het te laat was) dat ze onschuldig waren. Hou er dan ook nog even rekening mee dat het Amerikaanse rechtsysteem door en door verrot is en dan kun je maar tot 1 conclusie komen, aannemen dat iemand schuldig is omdat diegene is veroordeeld is gewoon ontzettend naief.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 01:43 schreef starla het volgende:
[..]
Hij is veroordeeld dus daar gaan we logischerwijs van uit. Je moet het nu niet omdraaien.
Hij was tenger van postuur en had golvend, donkerbruin haar.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 09:19 schreef Weltschmerz het volgende:
Is er al iets bekend over het signalement van de veroordeelde?
Als je dit percentueel bekijkt dan is het een keurig rechtssysteem wat de Yanks hebben.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 19:32 schreef PalmRoyale het volgende:
[..]
Er zijn al honderden mensen in Amerika omgebracht van wie naderhand bleek (toen het te laat was) dat ze onschuldig waren. Hou er dan ook nog even rekening mee dat het Amerikaanse rechtsysteem door en door verrot is en dan kun je maar tot 1 conclusie komen, aannemen dat iemand schuldig is omdat diegene is veroordeeld is gewoon ontzettend naief.
quote:Op donderdag 10 oktober 2013 00:54 schreef El_Matador het volgende:
Hoezo kan je zolang in een isoleercel worden gehouden?? Moeten daar geen gegronde redenen voor zijn?
De overgrote meerderheid zit vast zonder ooit te zijn veroordeeld, en een aanzienlijk deel zit vast voor non-criminaliteit zoals drugsbezit of drugshandel. Walgelijke fascistische toestanden.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 19:32 schreef PalmRoyale het volgende:
[..]
Er zijn al honderden mensen in Amerika omgebracht van wie naderhand bleek (toen het te laat was) dat ze onschuldig waren. Hou er dan ook nog even rekening mee dat het Amerikaanse rechtsysteem door en door verrot is en dan kun je maar tot 1 conclusie komen, aannemen dat iemand schuldig is omdat diegene is veroordeeld is gewoon ontzettend naief.
tjonge!quote:Op woensdag 9 oktober 2013 23:22 schreef slashdotter3 het volgende:
Volgens Amnesty International is er sprake van een 'gruwelijke en onmenselijke behandeling' en een 'duidelijke schending van de betrokkenheid van de VS tegenover de mensenrechten'.
Och. 12% van de Amerikanen heeft een gevangenisstraf achter de rug. Op 308miljoen inwoners is dat een vrij aardig aantal. Dat er dan ''honderden'' onschuldig zitten voor een straf, maar vrijlopen voor iets waarvoor ze nog niet opgepakt zijn....quote:Op donderdag 10 oktober 2013 19:32 schreef PalmRoyale het volgende:
[..] Er zijn al honderden mensen in Amerika omgebracht van wie naderhand bleek (toen het te laat was) dat ze onschuldig waren. Hou er dan ook nog even rekening mee dat het Amerikaanse rechtsysteem door en door verrot is en dan kun je maar tot 1 conclusie komen, aannemen dat iemand schuldig is omdat diegene is veroordeeld is gewoon ontzettend naief.
t.
quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 00:49 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Och. 12% van de Amerikanen heeft een gevangenisstraf achter de rug. Op 308miljoen inwoners is dat een vrij aardig aantal. Dat er dan ''honderden'' onschuldig zitten voor een straf, maar vrijlopen voor iets waarvoor ze nog niet opgepakt zijn....
Je mag er dus gewoon ronduit van uitgaan dat iemand schuldig is als diegene veroordeeld is.
Zoals jij het brengt is 99.9999999999% van de gevangenen in de VS absoluut onschuldig aan wat dan ook.
quote:Op donderdag 10 oktober 2013 22:51 schreef heiden6 het volgende:
[..]
De overgrote meerderheid zit vast zonder ooit te zijn veroordeeld, en een aanzienlijk deel zit vast voor non-criminaliteit zoals drugsbezit of drugshandel. Walgelijke fascistische toestanden.
Bronquote:
http://wrongfulconviction(...)-in-plea-bargaining/quote:
Dat is een feit.quote:En drugshandel niet crimineel noemen
Een Plea Bargain ga je aan als je weet dat je schuldig bent, maar door van te voren te bekennen (meewerken aan eigen veroordeling) je er sneller vanaf bent. Je bent dus nog steeds schuldig en zelfs nog steeds veroordeeld door diezelfde jury en rechter.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 01:00 schreef heiden6 het volgende:
[..]
http://wrongfulconviction(...)-in-plea-bargaining/
90-95% van de gevangenen in de VS zit vast na een plea bargain.
[..]
Dat is een feit.
[..]
Anders lees je de artikelen even.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 01:03 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Een Plea Bargain ga je aan als je weet dat je schuldig bent, maar door van te voren te bekennen (meewerken aan eigen veroordeling) je er sneller vanaf bent. Je bent dus nog steeds schuldig en zelfs nog steeds veroordeeld door diezelfde jury en rechter.
Volstrekte onzin dit, iemand die homo is en in een land woont waar dat verboden is, is geen crimineel, Als er geen slachtoffer is, is het geen criminele activiteit.quote:Is het bij wet verboden in drugs te handelen? Ja. Dus een daad van criminaliteit. Dus crimineel.
=quote:En niet populair gaan doen met je. Het is geen enkel juridisch probleem bij jou.
Je artikelen hebben het over slechte verdediging. Ze spreken niet over de misdrijven ze wél gepleegd hebben en via een Plea Deal er makkelijk vanaf komen.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 01:05 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Anders lees je de artikelen even.
[..]
Volstrekte onzin dit, iemand die homo is en in een land woont waar dat verboden is, is geen crimineel, Als er geen slachtoffer is, is het geen criminele activiteit.
[..]
=
De zogenaamde War on Drugs richt oneindig veel meer schade aan dan drugs.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |