Handen af van Zwarte Pietquote:
Die al helemaal niet, want itt neger-groupies weet volgens mij geen hond wat blackface is.quote:
Zwarte piet is geen blackface? Yep hier wordt het feest gevierd met het idee dat zwarte Piet zwart is van roet. Prima idee, nu alleen nog wat kleine aanpassingen aanbrengen en er valt niets tegenin te brengen.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 09:03 schreef matthijst het volgende:
[..]
Die al helemaal niet, want itt neger-groupies weet volgens mij geen hond wat blackface is.
We wonen in Nederland heh.
Echt waar.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 08:11 schreef Re het volgende:
[..]
immers een diabeet mag geen suiker...
okee, geen ster dan. grote neus en pijpenkrullen.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 06:27 schreef matthijst het volgende:
Simpel figuur.
Als we ze jodensterren zouden opplakken zou er standaard drama zijn. Maar goed; das vergelijkbaar met een paar kettingen om de voeten van de huidige pieten. Die zijn er niet.
Dan gaan ze weer zeiken dat de schoorsteenveger vaker langs moet komen.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 09:10 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Zwarte piet is geen blackface? Yep hier wordt het feest gevierd met het idee dat zwarte Piet zwart is van roet. Prima idee, nu alleen nog wat kleine aanpassingen aanbrengen en er valt niets tegenin te brengen.
echt joh, dus dan zou het geen probleem zijn voor jou?quote:Op donderdag 10 oktober 2013 08:09 schreef matthijst het volgende:
[..]
Zoals ze er nu uit zien ziet geen hond een slaaf in zwarte piet.
Op een paar janknegers na.
Pieten met alleen een grote neus zonder ster zou niemand een Jood van maken, op een paar jankjoden na
hoogstens dat we niet echt meer aan schoorstenen doen tegen woordig...quote:Op donderdag 10 oktober 2013 09:18 schreef fokky100 het volgende:
[..]
Dan gaan ze weer zeiken dat de schoorsteenveger vaker langs moet komen.
Nah. De meesten denken nu toch ook dat hij zwart is van roet en zeiken daar toch ook niet over. Die kleine aanpassingen zullen daar niets aan veranderen.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 09:18 schreef fokky100 het volgende:
[..]
Dan gaan ze weer zeiken dat de schoorsteenveger vaker langs moet komen.
Die gast heeft toch geen werk, die heeft de hele dag niets beters te doenquote:Op donderdag 10 oktober 2013 09:31 schreef Scorpie het volgende:
Je zou bijna denken dat de crisis voorbij is, al dat gezeik over Zwarte Piet. Je ziet wel weer waar de prioriteiten liggen.
Ik zie voor me hoe het UWV de man dwingt Piet te worden of zijn uitkering kwijt te rakenquote:Op donderdag 10 oktober 2013 09:34 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Die gast heeft toch geen werk, die heeft de hele dag niets beters te doen.
Verrassend.
quote:Laatste nieuws: De landelijke Intocht Sinterklaas 2013 is dit jaar in Groningen. Het stoomschip van Sinterklaas meert op zaterdag 16 november 2013 in de stad aan. Dit is tijdens een persconferentie door burgemeester Rehwinkel bekend gemaakt.
Ah, das mooi, daar wonen toch geen negersquote:Op donderdag 10 oktober 2013 09:56 schreef paddy het volgende:
http://www.intochtsinterklaas2013.nl/
[..]
Kijk eens om je heen. Maar ik denk dat ook zij daar te nuchter voor zijn. Ik begrijp alleen niet dat een enkeling het kan verpesten voor de rest.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 09:57 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ah, das mooi, daar wonen toch geen negers.
Eeehm, nee. Groningen is voor rust en leegte. Als je drukte wil ga je maar naar de randstad.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 10:15 schreef paddy het volgende:
Zou het wel fijn vinden wanneer er wat meer belangrijke dingen naar Groningen gaan. Meer werkgelegenheid die kant op dus ben eigenlijk helemaal voor. Negeer dat Amsterdam a.u.b met belangrijke dingen.
Dorpen lopen leeg. Nee, negeer dat Amsterdam en verdeel het werk over de steden waar men niet doorlopend loopt te janken over discriminatie. Groningen in dit geval. Enschede heb je die drama ook niet. Nooit meegemaakt. Daar viert men feest ongeacht afkomst. Gewoon lekker samen.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 10:32 schreef Grouch het volgende:
[..]
Eeehm, nee. Groningen is voor rust en leegte. Als je drukte wil ga je maar naar de randstad.
En nu wil jij dus dat alles hetzelfde wordt als Amsterdam. Druk, vol met zeikerds. Allemaal voor "de werkgelegenheid".quote:Op donderdag 10 oktober 2013 10:34 schreef paddy het volgende:
[..]
Dorpen lopen leeg. Nee, negeer dat Amsterdam en verdeel het werk over de steden waar men niet doorlopend loopt te janken over discriminatie. Groningen in dit geval. Enschede heb je die drama ook niet. Nooit meegemaakt. Daar viert men feest ongeacht afkomst. Gewoon lekker samen.
Verdelen over steden zodat omliggende dorpen minder last krijgen van de vergrijzing omdat jeugd gaat wonen waar werk te vinden isquote:Op donderdag 10 oktober 2013 10:38 schreef Grouch het volgende:
[..]
En nu wil jij dus dat alles hetzelfde wordt als Amsterdam. Druk, vol met zeikerds. Allemaal voor "de werkgelegenheid".
Nee. Laat die maar lekker op kluitjes blijven zitten en zich niet verspreiden.
Ik vind het fijn wonen in Groningen. Moet maar geen tweede Amsterdam worden.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 10:38 schreef Grouch het volgende:
[..]
En nu wil jij dus dat alles hetzelfde wordt als Amsterdam. Druk, vol met zeikerds. Allemaal voor "de werkgelegenheid".
Nee. Laat die maar lekker op kluitjes blijven zitten en zich niet verspreiden.
Ach, deze zwartepietendiscussie bestaat al 50 jaar. Er is tot dusver niets nieuws in dit topic gezegdquote:Op donderdag 10 oktober 2013 10:45 schreef paddy het volgende:
Volgens mij is het mijn schuld dat we nu offtopic gaan
quote:Op donderdag 10 oktober 2013 10:56 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind het fijn wonen in Groningen. Moet maar geen tweede Amsterdam worden.
quote:Op donderdag 10 oktober 2013 10:45 schreef paddy het volgende:
[..]
Verdelen over steden zodat omliggende dorpen minder last krijgen van de vergrijzing omdat jeugd gaat wonen waar werk te vinden is
Volgens mij is het mijn schuld dat we nu offtopic gaan
Ik begrijp je wel, er zou hier best meer werkgelegenheid mogen zijn en de randstad zou wel een beetje ontlast mogen worden (files). Maar mensen willen gewoon niet hierheen, getuige ook het fiasco van de PTT destijds. Dik duur gebouw maar men wil er niet in.quote:
moeten nog welquote:Op donderdag 10 oktober 2013 11:42 schreef Voorschrift het volgende:
Negers moeten maar gewoon een keer accepteren dat ze hier niet in Afrika zijn, en lekker onze tradities maar moeten ondergaan.
Zoals blanken in Afrika zich maar moeten schikken aan de tradities daar?quote:Op donderdag 10 oktober 2013 11:42 schreef Voorschrift het volgende:
Negers moeten maar gewoon een keer accepteren dat ze hier niet in Afrika zijn, en lekker onze tradities maar moeten ondergaan. De rest van de zeikende Nederlanders die zogenaamd politiek correct willen zijn moeten maar eens ten rade gaan waarom of alles en iedereen moet wijken voor hun mening altijd.
Als je geen intocht wilt zien dan ga je toch lekker niet, en als je je ergert aan zwarte piet dan zet je de tv maar niet aan of je zapt weg. Stel idioten.
Jij ook toch ? Iedereeenquote:Op donderdag 10 oktober 2013 11:42 schreef Voorschrift het volgende:
Negers moeten maar gewoon een keer accepteren dat ze hier niet in Afrika zijn,
In deze zin zeg je dat Nederlandse negers niet tot de groep "onze" hoort.quote:en lekker onze tradities maar moeten ondergaan.
Je zit te liegen.? Of je denkt echt zo verwrongen?quote:De rest van de zeikende Nederlanders die zogenaamd politiek correct willen zijn moeten maar eens ten rade gaan waarom of alles en iedereen moet wijken voor hun mening altijd.
Zo is het.... Niet kijken als je het niet leuk vindt. Of niet dit topic lezen als je het zo ergerlijk vindquote:Als je geen intocht wilt zien dan ga je toch lekker niet, en als je je ergert aan zwarte piet dan zet je de tv maar niet aan of je zapt weg. Stel idioten.
quote:Op donderdag 10 oktober 2013 10:34 schreef paddy het volgende:
[..]
Dorpen lopen leeg. Nee, negeer dat Amsterdam en verdeel het werk over de steden waar men niet doorlopend loopt te janken over discriminatie. Groningen in dit geval. Enschede heb je die drama ook niet. Nooit meegemaakt. Daar viert men feest ongeacht afkomst. Gewoon lekker samen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |