En Arias inmiddels ook.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 08:23 schreef Tarado het volgende:
[..]
Toch 2 internationals erbij, netjes van Von Gohl dat hij Depay dat gunde
Da's weinig goed nieuws. Ik ben altijd zeer kritisch op hem geweest, maar vond hem best goed starten. Vaak nog steeds als een kip zonder kop, maar wel een scorende kip zonder kop.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 10:18 schreef tompsv18 het volgende:
Wijnaldum er mogelijk tot de winterstop uit met een rugblessure
Echt man. Het is een complot.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 23:06 schreef Dj_Day-V het volgende:
Vorig seizoen Toivonen en Narsingh (minimaal) een half jaar. Nu Wijnaldum 3-4 maanden
quote:Naast de komst van Aleksander Boljevic zou nu ook de komst van Cmiljanic rond zijn. Dat meldt althans Rik Elfrink van het Eindhovens Dagblad. Hij zal begin 2014 de overstap maken.
Montenegro is het nieuwe Sparta.quote:
quote:Op woensdag 16 oktober 2013 23:06 schreef Dj_Day-V het volgende:
Vorig seizoen Toivonen en Narsingh (minimaal) een half jaar. Nu Wijnaldum 3-4 maanden
Schiet niet echt lekker op zo inderdaad met die blessures...twitter:RikElfrink twitterde op vrijdag 18-10-2013 om 14:07:40Bij #PSV ontbreken Park, Narsingh, Wijnaldum, Rekik en Zoet zondag tegen #Groningen. #gropsv reageer retweet
Vrijwillig?quote:
quote:PSV wil Rekik ook volgend jaar huren van Manchester City
18 OKT 2013 16:04
PSV hoopt ook volgend seizoen de beschikking te hebben over verdediger Karim Rekik. In de winterstop staat er een evaluatie tussen PSV en Manchester City (de club waarvan het Rekik nu huurt) op het programma.
Daarin gaan de Eindhovenaren aangeven tevreden te zijn over de achttienjarige verdediger, die momenteel kampt met een enkelblessure, en hem ook volgend jaar te willen huren van de Engelse grootmacht. Die evaluatie is overigens niet speciaal daarvoor ingepland. Beide clubs hadden al afgesproken om in de winterstop met elkaar om de tafel te gaan zitten.
Rekik, die in de jeugd van Feyenoord speelde, werd door City eerder verhuurd aan Portsmouth en Blackburn Rovers. In de zomer werd hij onder trainer Phillip Cocu voor één seizoen naar Eindhoven gehaald. Hij speelde tot nu toe vier competitiewedstrijden én vier duels in de voorronde van de Champions League.
Meestal willen dat soort clubs daarmee wachten tot in de voorbereiding, Ik zou het verrassend vinden als ze nu al de toezegging krijgen om hem nog een jaar huren.quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 19:16 schreef Lemming22 het volgende:
Is hier al gemeld dat VI schrijft dat PSV en Man City om tafel gaan in de winterstop omdat ze Rekik nog een seizoen willen huren? Lijkt me een prima idee, al hadden ze dat ook wel meteen kunnen regelen dan lijkt me.
[..]
Lijkt me stug als Shitty dat meteen al toe gaat zeggen, wel begrijpelijk dat PSV hem nog wel een jaar wil.quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 19:16 schreef Lemming22 het volgende:
Is hier al gemeld dat VI schrijft dat PSV en Man City om tafel gaan in de winterstop omdat ze Rekik nog een seizoen willen huren? Lijkt me een prima idee, al hadden ze dat ook wel meteen kunnen regelen dan lijkt me.
[..]
Dat was meestal het geval in de tweede seizoenshelft. In de eerste seizoenshelft wint PSV bijna alles.quote:Op zondag 20 oktober 2013 09:50 schreef tompsv18 het volgende:
Vanmiddag moet er echt gewonnen worden. Concurrentie punten laten liggen, dus dan kan je nu je slag slaan. Maar de afgelopen jaren liet PSV het dan ook vaak liggen. Ben benieuwd of dat nu een keer anders is.
Ik verwacht wel dat PSV wint maar het is wel tekenend voor dit seizoen bij alle clubs die een beetje meedoen dat het geen vanzelfsprekendheid is.quote:Op zondag 20 oktober 2013 09:51 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dat was meestal het geval in de tweede seizoenshelft. In de eerste seizoenshelft wint PSV bijna alles.
Mwah, als de concurrentie punten liet liggen deed PSV dat meestal ook. Ze profiteerden er zelden van kan ik me herinneren. Maar Groningen-uit is ook best een lastige wedstrijd.quote:Op zondag 20 oktober 2013 09:51 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dat was meestal het geval in de tweede seizoenshelft. In de eerste seizoenshelft wint PSV bijna alles.
Mja, zo'n beetje alle noemenswaardige spelers zijn vertrokken bij Groningen. Onder Erwin vd Looi is het ook niet veel beter geworden. Als ze verliezen is het ook echt hevig. Veel kaartenpakkers daar en een slappe mentaliteit bij veel spelers. Denk dat PSV het karwei al in de eerste helft af moet ronden.quote:Op zondag 20 oktober 2013 09:53 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Mwah, als de concurrentie punten liet liggen deed PSV dat meestal ook. Ze profiteerden er zelden van kan ik me herinneren. Maar Groningen-uit is ook best een lastige wedstrijd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |