Werkelijk iedereen die ik ken en de volkskrant leest, straalt niet bepaald veel levensenthousiasme uit.quote:
Ik weet het niet, maar jij komt er altijd standaard mee op de proppen, dus wellicht eerder jouw fobie, toch?quote:
Nee. Stond in bijlage Vonk. Dergelijke artikelen gaan ze niet gratis en voor niets online gooien.quote:
Heel jammer.quote:Op zondag 6 oktober 2013 20:13 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Nee. Stond in bijlage Vonk. Dergelijke artikelen gaan ze niet gratis en voor niets online gooien.
Ik vermoed dat jij weinig VK-lezers kent.quote:Op zondag 6 oktober 2013 20:13 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Werkelijk iedereen die ik ken en de volkskrant leest, straalt niet bepaald veel levensenthousiasme uit.
Inderdaad, dezelfde redenatie als "Hey meisje, kom mij eens lekker pijpen" "Nee!" en dan roepen ze "Hoer"quote:Op zondag 6 oktober 2013 18:34 schreef TresBon het volgende:
[..]
Lijkt me nogal logisch![]()
Ik denk dat die kerels iets seksueels riepen, zij zei dat ze hun bek moesten houden of iets in die trant. Toen werd ze dus in elkaar gemept.
Ik ken er genoeg. En jij hebt ook een duidelijk vooroordeel, iedereen die rechtser is dan jou, leest gelijk de telegraaf en zijn pessimistisch, laagopgeleid en arm.quote:Op zondag 6 oktober 2013 20:15 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik vermoed dat jij weinig VK-lezers kent.
Zo ken ik betrekkelijk weinig Telegraaf-lezers. En degenen die ik ken zijn pessimistisch, laagopgeleid en armlastig.
Ik vind dat die het woord 'mens' niet eens meer waardig zijn. 'Wezens' hoort er meer bij.quote:Op zondag 6 oktober 2013 20:18 schreef snakelady het volgende:
[..]
Inderdaad, dezelfde redenatie als "Hey meisje, kom mij eens lekker pijpen" "Nee!" en dan roepen ze "Hoer"
De logica van sommige mensen is echt ver te zoeken.
Triest toch dit.
Wat heeft dat met rechts of links te maken? Of ben ik links omdat ik anders tegen het Marokkanenprobleem aan kijk dan jullie?quote:Op zondag 6 oktober 2013 20:18 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ik ken er genoeg. En jij hebt ook een duidelijk vooroordeel, iedereen die rechtser is dan jou, leest gelijk de telegraaf en zijn pessimistisch, laagopgeleid en arm.
Een oganisme inderdaad.quote:Op zondag 6 oktober 2013 20:19 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ik vind dat die het woord 'mens' niet eens meer waardig zijn. 'Wezens' hoort er meer bij.
quote:Op zondag 6 oktober 2013 20:13 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Werkelijk iedereen die ik ken en de volkskrant leest, straalt niet bepaald veel levensenthousiasme uit.
Van kranten lezen wordt je inderdaad gestoord, al die taalfouten!quote:Op zondag 6 oktober 2013 20:15 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik vermoed dat jij weinig VK-lezers kent.
Zo ken ik betrekkelijk weinig Telegraaf-lezers. En degenen die ik ken zijn pessimistisch, laagopgeleid en armlastig.
Wie zijn "jullie", generaliseer toch niet altijd zo, dat is zo armoedig!quote:Op zondag 6 oktober 2013 20:21 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wat heeft dat met rechts of links te maken? Of ben ik links omdat ik anders tegen het Marokkanenprobleem aan kijk dan jullie?
Ja, dat kan, maar daar hoor jij niet bij, linkse fanaat van me.quote:Ik ken zat rechtsen die hoog opgeleid zijn en in de slappe was zitten.
Hier zanik je dat ik generaliseer terwijl je een zin later mijn verwachting bevestigt.quote:Op zondag 6 oktober 2013 20:25 schreef Jian het volgende:
[..]
Wie zijn "jullie", generaliseer toch niet altijd zo, dat is zo armoedig!
Klopt. Ik ben rechts en arm.quote:Ja, dat kan, maar daar hoor jij niet bij, linkse fanaat van me.
Werkelijk? Dit soort onderzoeken is niet bepaald nieuw, eens in de zoveel tijd is er weer een onderzoeker die iets dergelijks meent aan te tonen. Ik kan me nooit aan de indruk onttrekken dat de politieke voorkeur van de onderzoeker de uitkomst van het onderzoek in niet geringe mate stuurt.quote:
Niet allemaal, maar deze gasten mogen ze wat mij betreft thuis even opzoeken en "heropvoeden"quote:
Grote mond achter je scherm. Genoeg van die apen die je met een tik keihard tegen de grond kunnen werken. Zitten ook minder frisse jongens tussen met wapens en al. Beter houd je je bezig met je werk en belangrijkere zaken in het leven. De politie dient de straten schoon te vegen eventueel in samenwerking met andere instanties en mensen die wat hebben gezien.quote:Op zondag 6 oktober 2013 22:30 schreef kawotski het volgende:
Ik las alleen de kop en mijn vooroordeel is alweer werkelijkheid.. Gaat goed (de verkeerde kant uit) in dit land. Waarom kom ik dat soort laffe apen nooit tegen..
Noord afrikaans zegt genoeg toch?quote:Op zondag 6 oktober 2013 23:44 schreef arjan1112 het volgende:
Er is helemaal niet bekend van de etnische achtergrond van de daders en het slachtoffer.
Noord-Afrikaans. Dus Marokkaans, Algerijns, Tunesisch, Libisch, Soedanisch of Egyptisch. Eén pot nat.quote:Op zondag 6 oktober 2013 23:44 schreef arjan1112 het volgende:
Er is helemaal niet bekend van de etnische achtergrond van de daders en het slachtoffer.
Dat zeg ik!quote:Op zondag 6 oktober 2013 23:49 schreef Groby het volgende:
[..]
Noord-Afrikaans. Dus Marokkaans, Algerijns, Tunesisch, Libisch, Soedanisch of Egyptisch. Eén pot nat.
lees het extra linkje jongen en rook wat minder de rook zit je in de wegquote:Op zondag 6 oktober 2013 23:50 schreef arjan1112 het volgende:
[..]
Waar staat dat ? dus het slachtoffer ook?
DIt, bekrompen zielen hier.quote:Op zondag 6 oktober 2013 23:52 schreef arjan1112 het volgende:
Trouwens mannen van 25 ? Meestal zijn het jongens van 17,18 oid
Er moet meer aan de hand zijn...
Misschien waren het wel Roemenen die hun Roma hoertje achtervolgden ofzo
laat zich raden he , hoofd-doek-loos individu ?quote:Op zondag 6 oktober 2013 23:53 schreef arjan1112 het volgende:
ow.. dat linkje van rtv noord holland.. 'vermoedelijk noord afrikaans' maar niks over het slachtoffer
ligt eraan hoe de rechterlijke macht hierop reageert hequote:Op zondag 6 oktober 2013 23:56 schreef arjan1112 het volgende:
Als ze autochtoon was, dan heeft de pvv dus weer een stemmer erbij + haar hele familie en vrienden
allemaal importquote:Op zondag 6 oktober 2013 23:59 schreef arjan1112 het volgende:
Maar met die ene Bulgaartje toen, dacht iedereen ook dat het Marokkanen of Turken waren..
Die was toen nog bij Pauw en Witteman geweest, toen ie daar zat dacht ik nog dat ie Turks was..
Wahaha
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |