FOK!forum / Flora & Fauna / Adopteer mee met Ingetje79, Greys en ElisaB #8
knoblaucha6vrijdag 4 oktober 2013 @ 13:53
Deze OP is hier te vinden

Deel 1: F&F / Adopteer mee met Greys en ElisaB!
Deel 2: F&F / Adopteer mee met Greys en ElisaB, deel twee!
Deel 3: F&F / Adopteer mee met Ingetje79, Greys en Elisa B - #3
Deel 4: F&F / Adopteer mee met Ingetje79, Greys en ElisaB #4
Deel 5: F&F / Adopteer mee met Ingetje79, Greys en ElisaB #5
Deel 6: F&F / Adopteer mee met Ingetje79, Greys en ElisaB #6
Deel 7: F&F / Adopteer mee met Ingetje79, Greys en ElisaB #7

*G* F&F heeft haar eigen adoptiehonden en -kat! *G*

Met de Asielactie 2009 voor Dierenthuis nog in het geheugen leek het ons, ElisaB, Ingetje79 en Greys, leuk als we daar onze eigen F&F huisdieren adopteren. Alle dieren die verblijven bij deze fantastische stichting hebben daar een permanent welverdiend huis gevonden, dus als je daar een dier adopteert hoef je geen hondenmand of kattenbak voor thuis aan te schaffen.
De dieren zijn voorheen verwaarloosd en mishandeld en komen bij Dierenthuis in de hemel O+ We hebben met een aantal F&Fers wederom met eigen ogen gezien hoe geweldig ze het daar hebben.

De F&F adoptiedieren zijn:

Bieber
Bieber%20website.jpg
Het achtergrondverhaal van Bieber

Shanti
shantie%20website.jpg
Het achtergrondverhaal van Shanti

en Pinkje
Klpinkje_zps95754600.jpg
Het achtergrondverhaal van Pinkje

Ter info: elk dier daar kan meerdere adoptanten tegelijk hebben, omdat de maandelijkse verzorgkosten veel hoger zijn dan de bijdrage per maand van de adoptanten. Tevens wordt het geld van de dieren die wel geadopteerd zijn uiteraard ook verdeeld over de dieren zonder adoptanten, dus het is niet zo dat geen adoptant = geen eten. Pfieuw ;)

Adopteer je mee?
Al vanaf één (1!) euro per maand mag jij Jasper en Ozzy ook jouw F&F huisdieren noemen Het adopteren van een hond kost 10 euro per maand, het adopteren van een kat kost 7 euro per maand, dus we zijn samen voor Bieber, Shanti en Pinkje 27 euro per maand kwijt. Dit moet toch samen op te brengen zijn dachten wij!

We worden dan door Dierenthuis op de hoogte gehouden van het wel en wee van onze adoptiedieren en als er mensen op bezoek gaan bij de stichting kunnen we natuurlijk zelf ook wat foto's maken.

Spijkers met koppen
Als je mee wilt doen, geef dan even een gil in dit topic. Dan krijg je een PM van Ingetje79, Queller of Greys met de rekeninggegevens. Hiervoor wordt de rekening gebruikt die ook tijdens de Asielacties wordt gebruikt en alle drie de 'organisatrices' hebben hier controle/inzage over.
Het zou fijn zijn als je bij de bankopdracht dan aangeeft dat dit bedrag (bijvoorbeeld 1 euro) dan automatisch maandelijks naar ons wordt overgemaakt. Uiteraard kan je dit zelf op elk gewenst moment stop zetten. Als je wat meer over wilt maken is dat natuurlijk ook fijn, dan kunnen we een keer wat lekkers kopen voor onze F&F dieren en dit naar ze opsturen of langs brengen.

LET OP:
Dit is géén extra Asielactie, het is heel kleinschalig, het is gewoon een persoonlijk ideetje en het leek ons leuk als F&F haar eigen huisdieren heeft!


Liever je eigen dier adopteren?
Dit is uiteraard ook mogelijk! Kijk op de website, adopteer zelf en laat ons weten wie het geworden is. Uiteraard mag je je eigen Dierenthuis adoptiedier ook hier komen showen. Graag zelfs!

Overigens... het geld dat we teveel binnenkrijgen op de rekening blijft natuurlijk voor Dierenthuis!
We kunnen daar af en toe iets leuks/lekkers voor onze adoptiedieren voor opsturen of brengen en ze langer adopteren als er sommige mensen bv een jaar willen. Dan kunnen we van het extra geld langer doorgaan :)



De huidige adoptanten van de F&F-huisdieren Bieber, Shanti en Pinkje! O+
Belana
Maes
Schunckelstar
Neintjesuk
Metus
Queller (=ElisaB)
DeZwabber
Kper_Norci
Indaha
Ingetje79
Greys
PurePoisonPerfume en haar vriend
knoblaucha6
Loontjah
Scissor

[ Bericht 26% gewijzigd door knoblaucha6 op 04-10-2013 14:19:17 ]
Greysvrijdag 4 oktober 2013 @ 13:54
Oh sorry, ik had ook al een nieuwe geopend, omdat ik dan meteen de OP kon aanpassen in de goede info met de nieuwe adoptiedieren... dat leek me handiger :+

Maar ik had weer een verkeerd topicnr :')
Greysvrijdag 4 oktober 2013 @ 13:56
Ik ga wel even alles hierheen verhuizen, dan moet jij de OP maar bijhouden :P
knoblaucha6vrijdag 4 oktober 2013 @ 13:56
We openden ook precies gelijk een nieuw deel (omdat de zelfbenaamde jonge God het vergat dat hij de lapo had _O- )

Sluit de mijne maar want updates zijn belangrijk :*
Greysvrijdag 4 oktober 2013 @ 13:58
Ik kan niks sluiten, heb al een TR gedaan dat mijnes dicht moet :)

Dus ik zal de juiste OP hier wel plakken zo, dan kan jij die kopiëren in de OP...
En dan doen we het lijstje donateurs wel elders ofzo :P
knoblaucha6vrijdag 4 oktober 2013 @ 13:59
Ik vond mezelf al heel stoer door een nieuw deel te openen, en ik ben nog niet eens zo snel :') :P
Greysvrijdag 4 oktober 2013 @ 13:59
Als een modje er een reeks van kan maken dan graag, dan hebben we dit geklooi niet meer :D
knoblaucha6vrijdag 4 oktober 2013 @ 14:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2013 13:59 schreef Greys het volgende:
Als een modje er een reeks van kan maken dan graag, dan hebben we dit geklooi niet meer :D
Ik klooi niet bewust, ik doe gewoon maar wat _O-
Greysvrijdag 4 oktober 2013 @ 14:08
Knoblauch kan jij dit geheel kopiëren en in de OP plakken dan?

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
Deel 1: http://forum.fok.nl/topic/1400297
Deel 2: http://forum.fok.nl/topic/1403730
Deel 3: http://forum.fok.nl/topic/1407324
Deel 4: http://forum.fok.nl/topic/1439774
Deel 5: http://forum.fok.nl/topic/1451252
Deel 6: http://forum.fok.nl/topic/1472399
Deel 7: http://forum.fok.nl/topic/1577817

 *G* [b]F&F heeft haar eigen adoptiehonden en -kat![/b] *G*

Met de Asielactie 2009 voor [url=www.dierenthuis.nl]Dierenthuis[/url] nog in het geheugen leek het ons, ElisaB, Ingetje79 en Greys, leuk als we daar onze eigen F&F huisdieren adopteren. Alle dieren die verblijven bij deze fantastische stichting hebben daar een permanent welverdiend huis gevonden, dus als je daar een dier adopteert hoef je geen hondenmand of kattenbak voor thuis aan te schaffen.
De dieren zijn voorheen verwaarloosd en mishandeld en komen bij Dierenthuis in de hemel O+ We hebben met een aantal F&Fers wederom met eigen ogen gezien hoe geweldig ze het daar hebben.

De F&F adoptiedieren zijn:

[b]Bieber[/b]
[img=400]http://www.dierenthuis.nl/images/bewoners_groot/Bieber%20website.jpg[/img]
[url=http://www.dierenthuis.nl/nl/bewoners/bewoner_pagina.php?bewoner_id=2283]Het achtergrondverhaal van Bieber[/url]

[b]Shanti[/b]
[img=400]http://www.dierenthuis.nl/images/bewoners_groot/shantie%20website.jpg[/img]
[url=http://www.dierenthuis.nl/nl/bewoners/bewoner_pagina.php?bewoner_id=2004]Het achtergrondverhaal van Shanti[/url]

en [b]Pinkje[/b]
[img=400]http://i612.photobucket.com/albums/tt206/GreysFok/Klpinkje_zps95754600.jpg[/img]
[url=http://www.fiv-felv.nl/bewoners/bewoner_pagina.php?bewoner_id=770]Het achtergrondverhaal van Pinkje[/url]

Ter info: elk dier daar kan meerdere adoptanten tegelijk hebben, omdat de maandelijkse verzorgkosten veel hoger zijn dan de bijdrage per maand van de adoptanten. Tevens wordt het geld van de dieren die wel geadopteerd zijn uiteraard ook verdeeld over de dieren zonder adoptanten, dus het is niet zo dat geen adoptant = geen eten. Pfieuw  ;) 

[b]Adopteer je mee?[/b]
Al vanaf één (1!) euro per maand mag jij Jasper en Ozzy ook jouw F&F huisdieren noemen Het adopteren van een hond kost 10 euro per maand, het adopteren van een kat kost 7 euro per maand, dus we zijn samen voor Bieber, Shanti en Pinkje 27 euro per maand kwijt. Dit moet toch samen op te brengen zijn dachten wij!

We worden dan door Dierenthuis op de hoogte gehouden van het wel en wee van onze adoptiedieren en als er mensen op bezoek gaan bij de stichting kunnen we natuurlijk zelf ook wat foto's maken.

[b]Spijkers met koppen[/b]
Als je mee wilt doen, geef dan even een gil in dit topic. Dan krijg je een PM van Ingetje79, Queller of Greys met de rekeninggegevens. Hiervoor wordt de rekening gebruikt die ook tijdens de Asielacties wordt gebruikt en alle drie de 'organisatrices' hebben hier controle/inzage over.
Het zou fijn zijn als je bij de bankopdracht dan aangeeft dat dit bedrag (bijvoorbeeld 1 euro) dan automatisch maandelijks naar ons wordt overgemaakt. Uiteraard kan je dit zelf op elk gewenst moment stop zetten. Als je wat meer over wilt maken is dat natuurlijk ook fijn, dan kunnen we een keer wat lekkers kopen voor onze F&F dieren en dit naar ze opsturen of langs brengen.

[b]LET OP: 
Dit is géén extra Asielactie, het is heel kleinschalig, het is gewoon een persoonlijk ideetje en het leek ons leuk als F&F haar eigen huisdieren heeft![/b]

[b]Liever je eigen dier adopteren?[/b]
Dit is uiteraard ook mogelijk! Kijk op de website, adopteer zelf en laat ons weten wie het geworden is. Uiteraard mag je je eigen Dierenthuis adoptiedier ook hier komen showen. Graag zelfs!

[i]Overigens... het geld dat we teveel binnenkrijgen op de rekening blijft natuurlijk voor Dierenthuis!
We kunnen daar af en toe iets leuks/lekkers voor onze adoptiedieren voor opsturen of brengen en ze langer adopteren als er sommige mensen bv een jaar willen. Dan kunnen we van het extra geld langer doorgaan :) [/i]
Greysvrijdag 4 oktober 2013 @ 14:10
Extra foto's van onze adoptiehonden Bieber en Shanti, foto's van Djuuls die als vrijwilligster in Dierenthuis werkt :)

Djuuls met Bieber op schoot:
315hclu.jpg

Shanti met een andere vrijwilliger:
vyqfqp.jpg
Greysvrijdag 4 oktober 2013 @ 14:12
Mag dit lijstje nog even onderaan de OP ook? :P

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
[b]De huidige adoptanten van de F&F-huisdieren Bieber, Shanti en Pinkje! [/b]O+
Belana 
Maes 
Schunckelstar
Neintjesuk 
Metus 
Queller (=ElisaB)
DeZwabber 
Kper_Norci
Indaha
Ingetje79
Greys
PurePoisonPerfume en haar vriend
knoblaucha6
Loontjah
Scissor
knoblaucha6vrijdag 4 oktober 2013 @ 14:13
Done (en hopen dat het zo goed is, ben niet zo bedreven op FOK! wat dat betreft dus gil maar als het niet goed is.)
Greysvrijdag 4 oktober 2013 @ 14:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2013 14:13 schreef knoblaucha6 het volgende:
Done (en hopen dat het zo goed is, ben niet zo bedreven op FOK! wat dat betreft dus gil maar als het niet goed is.)
Er staan nu twee OP's onder elkaar, de oude mag er helemaal uit :D
Anders wordt het wel heel erg verwarrend.
Quellervrijdag 4 oktober 2013 @ 14:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2013 14:01 schreef knoblaucha6 het volgende:

[..]

Ik klooi niet bewust, ik doe gewoon maar wat _O-
Jij bent gevaarlijk _O-
knoblaucha6vrijdag 4 oktober 2013 @ 14:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2013 14:14 schreef Greys het volgende:

[..]

Er staan nu twee OP's onder elkaar, de oude mag er helemaal uit :D
Anders wordt het wel heel erg verwarrend.
Sorry, hoop dat-ie zo wel goed is?
Mijn excuses maar ik had al gewaarschuwd dat ik wat dat betreft niet al te handig ben hè :'(
(dat heb je met die ouwe wijven :+ )
Cat-astrophevrijdag 4 oktober 2013 @ 14:21
Ja, hoi. 8-)
knoblaucha6vrijdag 4 oktober 2013 @ 14:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2013 14:18 schreef Queller het volgende:

[..]

Jij bent gevaarlijk _O-
Pas op jij o|O
Greysvrijdag 4 oktober 2013 @ 14:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2013 14:20 schreef knoblaucha6 het volgende:

[..]

Sorry, hoop dat-ie zo wel goed is?
Mijn excuses maar ik had al gewaarschuwd dat ik wat dat betreft niet al te handig ben hè :'(
(dat heb je met die ouwe wijven :+ )
Volgens mij is ie zo helemaal goed :D *O*
Quellervrijdag 4 oktober 2013 @ 14:22
Ik heb Senesta ff een berichtje gestuurd; kan ze de boel mooi fixen, zodat we er geen zooitje meer van maken O+
knoblaucha6vrijdag 4 oktober 2013 @ 14:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2013 14:21 schreef Greys het volgende:

[..]

Volgens mij is ie zo helemaal goed :D *O*
Whoei *O*
(wist het zweet van voorhoofd)
Greysvrijdag 4 oktober 2013 @ 14:23
De OP klopt al nu *O*
Nu zou het alleen handig zijn als het een reeks zou worden, dan hebben we geen dubbele delen meer haha. En mijn verkeerde topic mag dicht :@
Cat-astrophevrijdag 4 oktober 2013 @ 14:23
Ik heb al gevraagd of iemand van F&F er een reeks van kan maken. De actie is alweer zo lang geleden, toen bestonden reeksen nog niet. :D Slotje lukte mobiel nog net. :)
Greysvrijdag 4 oktober 2013 @ 14:25
Yay, dan is het alweer bijna een niet-puinhoop nu *O*
Ingetje79vrijdag 4 oktober 2013 @ 14:27
Tvp :+
knoblaucha6vrijdag 4 oktober 2013 @ 14:27
Gelukkig, mag ik dan nu met HHH gaan wandelen? ;)
knoblaucha6vrijdag 4 oktober 2013 @ 14:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2013 14:27 schreef Ingetje79 het volgende:
Tvp :+
Dûh :W
Cat-astrophevrijdag 4 oktober 2013 @ 14:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2013 14:27 schreef Ingetje79 het volgende:
Tvp :+
Ban! :o
knoblaucha6vrijdag 4 oktober 2013 @ 14:33
Heu, ze bedoelde: Tranen Voor Poesjes heur O-)
Quellervrijdag 4 oktober 2013 @ 14:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2013 14:33 schreef knoblaucha6 het volgende:
Heu, ze bedoelde: Tranen Voor Poesjes heur O-)
Ing kennede bedoelde ze 'Téring wat een Vuige Puinhoop' :r

Ownee, da's Q :')
Niet deze Q, maar die andere :')
knoblaucha6vrijdag 4 oktober 2013 @ 14:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2013 14:49 schreef Queller het volgende:

[..]

Ing kennede bedoelde ze 'Téring wat een Vuige Puinhoop' :r

Ownee, da's Q :')
Niet deze Q, maar die andere :')
Soms zie ik amper verschil tussen de 2 Q's ( ga nu wel heel hard rennen om het vege lijf te redden

:+
Quellervrijdag 4 oktober 2013 @ 14:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2013 14:53 schreef knoblaucha6 het volgende:

Soms zie haast amper verschil tussen de 2 Q's ( gaat nu wel heel hard rennen om het vege lijf te sparen
:+
Nog even over maandag, dan kan je niet, want dan heb je een begrafenis }:|
Quellervrijdag 4 oktober 2013 @ 14:54
Oke, ik ga inbinden, voor het helemaal uit de klauwen giert :@
knoblaucha6vrijdag 4 oktober 2013 @ 14:55
Komt dat even goed uit, krijgt Dierenthuis een legaatje :P

(en zo snel mag dat heul nie, mijn begrafenis :6 )
knoblaucha6vrijdag 4 oktober 2013 @ 14:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2013 14:54 schreef Queller het volgende:
Oke, ik ga inbinden, voor het helemaal uit de klauwen giert :@
Hihi
Quellervrijdag 4 oktober 2013 @ 14:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2013 14:55 schreef knoblaucha6 het volgende:
Komt dat even goed uit, krijgt Dierenthuis een legaatje :P
_O-
knoblaucha6vrijdag 4 oktober 2013 @ 15:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2013 14:54 schreef Queller het volgende:
Oke, ik ga inbinden, voor het helemaal uit de klauwen giert :@
Jij moet niet inbinden, dat is je aard niet :*

En by the way:

Goh, Knoblauch, wat smaakt je koffie vreemd?
Hoezo vreemd, het is gewoon koffie hoor.
})


Tot maandag :W

_O-

[ Bericht 4% gewijzigd door knoblaucha6 op 04-10-2013 15:43:18 ]
Greysvrijdag 4 oktober 2013 @ 16:42
Ik snap er geen kont meer van hier, maar dat zal er wel bij horen :')
Quellervrijdag 4 oktober 2013 @ 16:43
quote:
10s.gif Op vrijdag 4 oktober 2013 16:42 schreef Greys het volgende:
Ik snap er geen kont meer van hier, maar dat zal er wel bij horen :')
Geen zorgen :*
Schunckelstarvrijdag 4 oktober 2013 @ 17:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2013 13:56 schreef knoblaucha6 het volgende:
We openden ook precies gelijk een nieuw deel (omdat de zelfbenaamde jonge God het vergat dat hij de lapo had _O- )

Sluit de mijne maar want updates zijn belangrijk :*
:D
niet vergeten, gewoon niet gezien dat het al einde topic was :P
normaal post ik dan niet meer mee de laatste posts als ik mobiel zit
knoblaucha6vrijdag 4 oktober 2013 @ 18:44
Ja ja , vást :6
;)
PurePoisonPerfumezaterdag 5 oktober 2013 @ 14:53
Ahh thanks voor de leuke reacties op ons katertje O+. Hij is ook een klein beetje 'gered', Joey woonde in een huis met 5 kinderen, 4 katten en 5 honden (!) en was daar duidelijk niet op zijn best. Bij ons is 'ie helemaal opgebloeid. De familie heeft 'm zelf overigens weg gedaan omdat zij ook zagen dat die drukke omgeving teveel voor hem was. :)

En ik ben trouwens 26 dus helemaal jong geloof ik! :D

Ook leuk om al die foto's van Dierenthuis te zien, vooral die met al die katten en het hondje ertussen!
Greyszaterdag 5 oktober 2013 @ 15:12
Oeh we zijn een reeks, dank aan welke mod dat ook gedaan heeft O+
Quellerzaterdag 5 oktober 2013 @ 17:40
quote:
14s.gif Op zaterdag 5 oktober 2013 15:12 schreef Greys het volgende:
Oeh we zijn een reeks, dank aan welke mod dat ook gedaan heeft O+
Dat was ik. Met mijn secret powers. Niet doorvertellen dat ik die nog heb hoor :@
knoblaucha6zaterdag 5 oktober 2013 @ 20:40
Voor wie het nog niet zou weten(understatement ;) ): Hills blijft tóch sponsor van voer voor Dierenthuis *O*

[ Bericht 11% gewijzigd door knoblaucha6 op 05-10-2013 20:55:20 ]
knoblaucha6zaterdag 5 oktober 2013 @ 20:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 oktober 2013 17:40 schreef Queller het volgende:

[..]

Dat was ik. Met mijn secret powers. Niet doorvertellen dat ik die nog heb hoor :@
Jij bent ook zo'n skattie hè , ondanks al die "illegale" powers :9 :*

[ Bericht 4% gewijzigd door knoblaucha6 op 05-10-2013 20:49:53 ]
PurePoisonPerfumezondag 6 oktober 2013 @ 09:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 oktober 2013 20:40 schreef knoblaucha6 het volgende:
Voor wie het nog niet zou weten(understatement ;) ): Hills blijft tóch sponsor van voer voor Dierenthuis *O*
*O*
Kper_Norcizondag 6 oktober 2013 @ 11:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 oktober 2013 20:40 schreef knoblaucha6 het volgende:
Voor wie het nog niet zou weten(understatement ;) ): Hills blijft tóch sponsor van voer voor Dierenthuis *O*
Beter! w/
Greyszondag 6 oktober 2013 @ 11:23
Fijn dat Hills toch blijft sponsoren, dat zal een enorme opluchting voor ze zijn!

En Dierenthuis is Dierenvriend van het Jaar geworden in de Telegraaf *O*
Kan alleen even niet vinden of ze er ook nog iets mee gewonnen hebben?

1380356_635964853090254_1103463723_n.jpg
Ingetje79zondag 6 oktober 2013 @ 13:04
Ik gok dat er wel een prijs(je) aan vast hangt :P
En jeeeej voor Hills *O*
knoblaucha6zondag 6 oktober 2013 @ 13:13
quote:
0s.gif Op zondag 6 oktober 2013 13:04 schreef Ingetje79 het volgende:
Ik gok dat er wel een prijs(je) aan vast hangt :P
En jeeeej voor Hills *O*
Volgens de Telegraaf:
De lezer beslist wie de eretitel mag gaan dragen en de meest gewaardeerde dierenvrienden maken kans op een luxe doggy-weekeinde in het Palace Hotel in Noordwijk aan Zee, een dierenportret van kunstenares Sylvia Heeren of een cadeaubon van dierenspeciaalzaak Pets Place
Djuulszondag 6 oktober 2013 @ 18:54
Ik heb nog een foto gevonden; Shanti en Bieber zeggen hallo en vragen zich af of jullie een keer op bezoek komen ;-)

20hkjkm.jpg
Ingetje79zondag 6 oktober 2013 @ 19:15
quote:
0s.gif Op zondag 6 oktober 2013 18:54 schreef Djuuls het volgende:
Ik heb nog een foto gevonden; Shanti en Bieber zeggen hallo en vragen zich af of jullie een keer op bezoek komen ;-)

[ afbeelding ]
Aaaw O+

En uiteraard komen we een keer buurten :D
Quellerwoensdag 9 oktober 2013 @ 02:31
quote:
0s.gif Op zondag 6 oktober 2013 18:54 schreef Djuuls het volgende:
Ik heb nog een foto gevonden; Shanti en Bieber zeggen hallo en vragen zich af of jullie een keer op bezoek komen ;-)

[ afbeelding ]
O+ O+ O+
Kper_Norciwoensdag 9 oktober 2013 @ 08:58
quote:
0s.gif Op zondag 6 oktober 2013 18:54 schreef Djuuls het volgende:
Ik heb nog een foto gevonden; Shanti en Bieber zeggen hallo en vragen zich af of jullie een keer op bezoek komen ;-)

[ afbeelding ]
Heel graag :Y
Djuulswoensdag 9 oktober 2013 @ 11:07
We hebben een super actie voor Dierenthuis!!
Ga je trouwen of ken je iemand die gaat trouwen; doe mee aan de veiling van een bruidsjurk voor Dierenthuis; zeg het voort!! Kijk op facebook van Dierenthuis.

** VEILING VAN EEN BRUIDSJURK VOOR DIERENTHUIS **
Lieve Dierenthuisvrienden!
Kelly Weustink van Ministry of Dresses heeft een romantische bruidswinkel in Maassluis. De winkel is nu ruim een maand open en in de winkel vind je betaalbare prachtige jurken van mooie kwaliteit stoffen. Naast de jurken verkoopt zij ook sluiers, pumps, accessoires en trouwartikelen
Kelly is het adoptievrouwtje van Wando en heeft een zwak voor dieren.
Daarom veilt zij een nieuwe bruidsjurk uit haar collectie, waarvan de hele opbrengst naar Dierenthuis gaat!

Ga jij binnenkort trouwen, doe dan een bod op een prachtige bruidsjurk van jouw keuze! Het beginbod is 100 euro.
Bieden kan tot maandag 14 oktober 2013, 20.00 uur.
Degene die dan het hoogste bod heeft gedaan, mag bij Kelly haar jurk uitzoeken( op maat gemaakt). Het geld voor de jurk gaat rechtstreeks naar Dierenthuis.

Meer informatie en bieden:
http://link.marktplaats.nl/728766088

Zegt het voort.
Djuulswoensdag 9 oktober 2013 @ 11:09
Ik weet niet of dit mag of dat het als reclame wordt gezien.... ? maar het is voor een goed doel.
ChipsZak.woensdag 9 oktober 2013 @ 13:00
Wat een leuk topic, dit. O+
Ikzelf ben laatst met mijn vriend (33 op fok!) weer naar Dierenthuis geweest *O*. Laatste keer was met de asielactie in 2009. We hebben nu een jaar ofzo (gokje) onze eigen adoptiekat (Beer), O+.

Ik weet dat dit niet een algemeen Dierenthuistopic is, dus ik houd het bij drie foto's onder een spoiler, :@. Ik ben te enthousiast en anders hadden er 20 foto's gestaan _O-.

SPOILER
Beer!
1174525_553694998024998_78367760_n.jpg

En ereplek voor deze twee :') :+

999129_553691684691996_887968842_n.jpg
1231676_553700961357735_726128767_n.jpg


[ Bericht 56% gewijzigd door ChipsZak. op 09-10-2013 13:13:42 ]
Ingetje79woensdag 9 oktober 2013 @ 13:49
Wat leuk Chips! :D O+
Ingetje79woensdag 9 oktober 2013 @ 13:50
Die oogjes van de laatste foto _O- _O- :@
ChipsZak.woensdag 9 oktober 2013 @ 13:51
quote:
0s.gif Op woensdag 9 oktober 2013 13:50 schreef Ingetje79 het volgende:
Die oogjes van de laatste foto _O- _O- :@
Ja, leuk he :D :@
Greyswoensdag 9 oktober 2013 @ 17:00
Oh wat een schattige pics! O+
En het is zeker ook wel het topic waar gejubeld mag worden over de eigen geadopteerde DTH dieren hoor!
Schunckelstarwoensdag 9 oktober 2013 @ 17:03
quote:
14s.gif Op woensdag 9 oktober 2013 13:00 schreef ChipsZak. het volgende:
Wat een leuk topic, dit. O+
Ikzelf ben laatst met mijn vriend (33 op fok!) weer naar Dierenthuis geweest *O*. Laatste keer was met de asielactie in 2009. We hebben nu een jaar ofzo (gokje) onze eigen adoptiekat (Beer), O+.

Ik weet dat dit niet een algemeen Dierenthuistopic is, dus ik houd het bij drie foto's onder een spoiler, :@. Ik ben te enthousiast en anders hadden er 20 foto's gestaan _O-.

SPOILER
Beer!
[ afbeelding ]

En ereplek voor deze twee :') :+

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
hehe, die eerste :D
"hmm.. ik vertrouw het niet maar mischien heeft ze voer bij"
ChipsZak.woensdag 9 oktober 2013 @ 18:33
quote:
0s.gif Op woensdag 9 oktober 2013 17:03 schreef Schunckelstar het volgende:

[..]

hehe, die eerste :D
"hmm.. ik vertrouw het niet maar mischien heeft ze voer bij"
Oh hij was heel knuffelig, O+. Yay voor onze Beer *O*.

1233628_553694971358334_117101342_n.jpg
ChipsZak.woensdag 9 oktober 2013 @ 18:40
Kan het niet laten nu ik semi-toestemming heb van Greys, :+ :@.

SPOILER
1176143_553703814690783_249826159_n.jpg993366_553701348024363_533862103_n.jpg545214_553701374691027_948597142_n.jpg1233970_553700298024468_369129149_n.jpg1175544_553699548024543_1250817997_n.jpg1184925_553699531357878_1463562236_n.jpg1150773_553696288024869_924047997_n.jpg1240647_553692751358556_1209435019_n.jpg
Greyswoensdag 9 oktober 2013 @ 18:43
Ik heb hier niks meer te zeggen hoor :+
Maar deze reeks gaat al jaren over DTH dus ik weet eigenlijk zeker dat niemand iets tegen foto's heeft O+

En ik zie de miniteckelllllllllllllllll haha!
Had die ene kat in de sloot gelegen? :P
ChipsZak.woensdag 9 oktober 2013 @ 18:47
quote:
10s.gif Op woensdag 9 oktober 2013 18:43 schreef Greys het volgende:
Ik heb hier niks meer te zeggen hoor :+
Maar deze reeks gaat al jaren over DTH dus ik weet eigenlijk zeker dat niemand iets tegen foto's heeft O+

En ik zie de miniteckelllllllllllllllll haha!
Had die ene kat in de sloot gelegen? :P
Die miniteckel is ècht MINI :o! Ik heb foto's gemaakt ook met mijn hand naast haar lijfje (volgens mij is het Sonja?)
Ze was zo zielig, vond ik ;(. Zat zo stil in een hoekje te trillen! Maar zo lief!

Nee, :') die kat was hilarisch en zielig. Ik heb nog nooit zo'n verfomfaaid beest gezien. Hij kwijlde hard uit zn mond, moest kotsen -at het weer op-, had vieze ogen, vies haar vol klitten etc.
Bijna niemand aaide dat beest want eigenlijk was 'ie best vies _O-. Toch vond ik hem/haar echt heel aandoenlijk, O+.
knoblaucha6woensdag 9 oktober 2013 @ 19:21
ToenHills de sponsoring introk (en gelukkig inmiddels die beslissing ongedaan gemaakt heeft,, zo super *O* ) was ik, zoals velen, zo vrij :+ wat mails naar her en der te sturen. Krijg ik vandaag een mail van een andere fabrikant van diervoeding dat ze mijn mail (van een weekje terug...) hebben doorgestuurd naar hun afdeling sponsoring.
Uiteraard heb ik netjes laten weten dat ze eerst afgehaakte sponsor alsnog gewoon sponsor blijf (en nee, heb geen naam genoemd) maar desondanks hoop dat deze fabrikant alsnog zou kunnen/willen overwegen ook sponsor te worden daar er bij Dierenthuis zo heel erg veel kwetsbare dieren zijn en alle hulp zo enorm gewenst is.
Ik hoop dat het wat op gaat leveren. Fingers crossed.
ChipsZak.woensdag 9 oktober 2013 @ 19:29
quote:
0s.gif Op woensdag 9 oktober 2013 19:21 schreef knoblaucha6 het volgende:
ToenHills de sponsoring introk (en gelukkig inmiddels die beslissing ongedaan gemaakt heeft,, zo super *O* ) was ik, zoals velen, zo vrij :+ wat mails naar her en der te sturen. Krijg ik vandaag een mail van een andere fabrikant van diervoeding dat ze mijn mail (van een weekje terug...) hebben doorgestuurd naar hun afdeling sponsoring.
Uiteraard heb ik netjes laten weten dat ze eerst afgehaakte sponsor alsnog gewoon sponsor blijf (en nee, heb geen naam genoemd) maar desondanks hoop dat deze fabrikant alsnog zou kunnen/willen overwegen ook sponsor te worden daar er bij Dierenthuis zo heel erg veel kwetsbare dieren zijn en alle hulp zo enorm gewenst is.
Ik hoop dat het wat op gaat leveren. Fingers crossed.
Dat hoop ik! Zou super zijn! Hoe meer hoe beter natuurlijk. Waarom wilde Hills eigenlijk opzeggen? Ik had wel meegekregen dat ze sponsor bleven, maar waarom ze zouden stoppen is me ontgaan.

1234469_553696351358196_1420588364_n.jpg
Djuulswoensdag 9 oktober 2013 @ 19:58
Die zielige kat is Dopey, het is een aidskat. Hij ziet er niet uit. Dat vinden wij eigenlijk ook niet fijn maar ja, je doet een kat ook geen plezier door hem in bad te stoppen. We proberen hem wel schoon te houden maar er is geen beginnen aan. En Dopey wordt wel geaaid door ons hoor. hoe vies of zielig ook, we slaan geen dier over.
Djuulswoensdag 9 oktober 2013 @ 20:01
Het was een besluit van het Amerikaanse hoofdkantoor van Hills om te stoppen met het sponsoren van voer. Ze zijn daar bang voor schadeclaims als het voer wat ze leveren niet goed zou zijn. Het voer wat we kregen was goed hoor maar het zijn dan bv breukzakken die niet te verkopen zijn. En dan zijn er toch organisaties e.d die gaan klagen of niet zorgvuldig ermee omgaan.
knoblaucha6woensdag 9 oktober 2013 @ 20:05
Ochgossie, Dopey, wat een schepseltje.............

Ik kijk hier maar even niet meer want zo extra gevoelig nu met een zielig ziek hondje in huis....
Ingetje79woensdag 9 oktober 2013 @ 22:06
Als ik die foto's zie wil zsm weer heen; Janetje knuffen en uiteraard de rest van de beestjes ook :D O+

Djuuls, heb jij zo een boodschappen/verlanglijstje paraat?
Met lege handen aan komen gaan we natuurlijk niet doen :P
Djuulsdonderdag 10 oktober 2013 @ 09:52
Ik zal dit weekend als ik bij Dierenthuis ben aan Alice vragen waar het meest behoefte aan is. Het zal niet meevallen jullie vorige actie te overtreffen ;) O-)
ChipsZak.donderdag 10 oktober 2013 @ 09:57
quote:
0s.gif Op woensdag 9 oktober 2013 19:58 schreef Djuuls het volgende:
Die zielige kat is Dopey, het is een aidskat. Hij ziet er niet uit. Dat vinden wij eigenlijk ook niet fijn maar ja, je doet een kat ook geen plezier door hem in bad te stoppen. We proberen hem wel schoon te houden maar er is geen beginnen aan. En Dopey wordt wel geaaid door ons hoor. hoe vies of zielig ook, we slaan geen dier over.
Ja, ik bedoel door de bezoekers! Daarvan waren niet veel mensen die hem aaiden (wel enkele)! Maar ik vind hem ook zo superleuk, O+ en ik snap ook dat je zo'n beest niet in bad doet inderdaad. Hoe kan het dat 'ie telkens zo vies wordt :o?
ChipsZak.donderdag 10 oktober 2013 @ 09:58
quote:
0s.gif Op woensdag 9 oktober 2013 20:01 schreef Djuuls het volgende:
Het was een besluit van het Amerikaanse hoofdkantoor van Hills om te stoppen met het sponsoren van voer. Ze zijn daar bang voor schadeclaims als het voer wat ze leveren niet goed zou zijn. Het voer wat we kregen was goed hoor maar het zijn dan bv breukzakken die niet te verkopen zijn. En dan zijn er toch organisaties e.d die gaan klagen of niet zorgvuldig ermee omgaan.
-O- Wat slecht zeg, van die andere organisaties.
Ingetje79donderdag 10 oktober 2013 @ 13:27
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 09:52 schreef Djuuls het volgende:
Ik zal dit weekend als ik bij Dierenthuis ben aan Alice vragen waar het meest behoefte aan is. Het zal niet meevallen jullie vorige actie te overtreffen ;) O-)
Zo'n grootschalige actie gaan we ook niet weer voeren ;)
Maar als we op bezoek komen, willen we uiteraard zeker niet met lege handen aan komen :D
knoblaucha6donderdag 10 oktober 2013 @ 18:09
En als jullie dat gaan doen ben ik met liefde sponsor voor jullie niet lege handen Ingetje.
Ik kan wellicht iets regelen met een bedrijf hier op het dorp voor knaagspul. Ik ga morgen eens lief proberen te kijken :') .

[ Bericht 16% gewijzigd door knoblaucha6 op 10-10-2013 19:46:26 ]
Greyswoensdag 16 oktober 2013 @ 21:39
BERICHT VAN ONZE PINKJE *O*

Beste adoptant,

Pinkje heeft apkbeurt gehad en heeft nu een kale streep over zijn rug, zodat wij ons niet vergissen bij de vangactie en twee keer dezelfde kat naar de kliniek brengen.
Pinkje behoort nog tot de schuwe katten,en die kun je niet zomaar even oppakken of met de chipreader langs zijn nek de code aflezen.
Maar niet getreurd, na de behandeling is alles weer normaal, zo lijkt het.
Maar oh wee als we langslopen met het vangnet, ze hoeven het geluid maar te horen dan schiet iedereen weg. Vergeten doen ze het niet, vergeven doen ze ons wel.
Pink is in topconditie, ze ziet er prachtig uit.
Gisteravond was ze erg gelukkig met zichzelf en een stinkie aan het spelen, net zolang totdat de prooi uit elkaar gereten was. Een leuk schouwspel om te zien.

Vriendelijke groeten,
Janet van Doeselaar
Kattenadoptie.

Pinkje8_zps778a93ce.jpg
Greyswoensdag 16 oktober 2013 @ 21:45
En ook een bericht van de Bieberrrrrt *O* O+

Beste adoptant,

Hierbij een berichtje van Bieber uit Almere!

Wie ooit gezien heeft hoe Bieber hier binnenkwam, met een huid zo ontstoken, kale nek, kale rug en heftige oorontstekingen, kent hem niet meer terug. Hij ziet er prachtig uit, zijn huidproblemen zijn over. Door de gevolgen van ernstige verwaarlozing is alleen zijn rug nog een beetje kaal, maar er groeit ook daar weer haar, alleen zal dat nooit helemaal een dikke mooie vacht worden zoals in zijn nek wel te zien is.
Zijn pretogen zeggen genoeg, hij is happy en vermaakt zich prima. Altijd komt hij je even verwelkomen en tijdens de wandeling moet hij echt even flink geknuffeld worden. Dan is zijn dag helemaal goed.
Met andere honden kan hij het prima vinden en de lastige zet hij gewoon even op zijn plaats. Zijn gewicht is ook toegenomen, een stevige jongen geworden. Je zou niet zeggen dat hij al op leeftijd is, hij ziet er fantastisch uit, is lekker actief. en aan het einde van de dag zoekt hij een bed uit waar hij heerlijk relaxen kan. Zwemmen doet hij niet, dat is niets voor hem.
Bieber hoeft geen medicatie meer, geen speciaal dieet voor zijn huidproblemen. Hij is stabiel, we hebben alles onder controle.

Een poot van Bieber.

Met diervriendelijke groet,

Anneke van der Meij
Hondenadoptie
Stichting Dierenthuis

UpdateC_zpsbdebcd19.jpg

UpdateB_zps067856f7.jpg

UpdateA_zps12fbfdb5.jpg
Quellerwoensdag 16 oktober 2013 @ 21:52
Wat hebben wij leuke adopteusjes O+
Ingetje79woensdag 16 oktober 2013 @ 22:04
Wat een popkes O+
Greyswoensdag 16 oktober 2013 @ 22:09
Ik vind het blije hoofd van Bieber op de bovenste foto echt zo tof :D
Janetjezondag 20 oktober 2013 @ 19:22
quote:
0s.gif Op woensdag 9 oktober 2013 22:06 schreef Ingetje79 het volgende:
Als ik die foto's zie wil zsm weer heen; Janetje knuffen en uiteraard de rest van de beestjes ook :D O+
O+
Ingetje79zondag 20 oktober 2013 @ 20:21
quote:
10s.gif Op zondag 20 oktober 2013 19:22 schreef Janetje het volgende:

[..]

O+
Kijk maar uit idd :+
Greysdinsdag 22 oktober 2013 @ 12:34
De katten in Dierenthuis genieten vandaag van het mooie weer :D O+

1377502_644805628872843_934872885_n.jpg
Ingetje79dinsdag 22 oktober 2013 @ 12:37
Ja, heerlijk he? :D O+
Greysdinsdag 22 oktober 2013 @ 12:42
Wat een zaligheid daar voor de dieren, echt genieten voor ze.
Ingetje79dinsdag 22 oktober 2013 @ 12:53
quote:
17s.gif Op dinsdag 22 oktober 2013 12:42 schreef Greys het volgende:
Wat een zaligheid daar voor de dieren, echt genieten voor ze.
Tuinstoel en koelbox mee en er tussen gaan zitten *O*
Kper_Norcidinsdag 22 oktober 2013 @ 12:56
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 oktober 2013 12:34 schreef Greys het volgende:
De katten in Dierenthuis genieten vandaag van het mooie weer :D O+

[ afbeelding ]
Ze liggen er allemaal heel lekker bij hoor, maar toch mist er volgens mij nog iets :P

3853442670_f3b889a771.jpg
Schunckelstardinsdag 22 oktober 2013 @ 13:00
quote:
2s.gif Op dinsdag 22 oktober 2013 12:56 schreef Kper_Norci het volgende:

[..]

Ze liggen er allemaal heel lekker bij hoor, maar toch mist er volgens mij nog iets :P

[ afbeelding ]
:D

waarom willen die beesten altijd in een zo klein mogelijke doosje gaan zitten :')
Ingetje79dinsdag 22 oktober 2013 @ 13:12
Hoe kleiner, hoe beter *)
Scissorwoensdag 23 oktober 2013 @ 12:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 oktober 2013 13:00 schreef Schunckelstar het volgende:

[..]

:D

waarom willen die beesten altijd in een zo klein mogelijke doosje gaan zitten :')
Dit is nog niks ;) Ga voor de grap eens youtube filmpjes over Maru kijken. Die probeert zich pas in kleine doosjes te wringen :D
Ingetje79woensdag 23 oktober 2013 @ 12:41
I O+ Maru
indahavrijdag 25 oktober 2013 @ 17:16
Een verdrietig bericht :'( van DTH over Milo onze adoptiekat O+

Beste adoptant,

Vanochtend is er afscheid genomen van Milo. In eerste instantie leek hij
wat op te knappen, kreeg wat voer en medicatie binnen.
Vanochtend echter kreeg hij een grote epileptische toeval/aanval.
Hij was ernstig ziek.

Voor Milo was het leven niet meer dierwaardig, om hem verder lijden te
besparen werd besloten hem in te laten slapen.
Milo een pracht van een kater.

De laatste foto die van hem gemaakt werd,is als bijlage toegevoegd.
Dit was in augustus.

We wensen u veel sterkte met het verlies van uw adoptiekat Milo en
danken u heel hartelijk voor uw steun aan hem. Dankzij u heeft hij nog
een fijne tijd gehad.

Milo-8_zps0778c76c.jpg
Ingetje79vrijdag 25 oktober 2013 @ 18:17
Bah -O-
Wat een mooierd O+
Quellervrijdag 25 oktober 2013 @ 18:19
T'is zonde -O-

Maar ik ben blij dat hij bij DTH heeft mogen wonen O+
indahavrijdag 25 oktober 2013 @ 18:27
Ja daar ben ik ook blij om en ik heb met eigen ogen gezien hoe goed hij het daar had, op een andere plaats had hij die laatste mooie jaren helemaal niet kunnen meemaken O+
Ingetje79vrijdag 25 oktober 2013 @ 18:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 18:27 schreef indaha het volgende:
Ja daar ben ik ook blij om en ik heb met eigen ogen gezien hoe goed hij het daar had, op een andere plaats had hij die laatste mooie jaren helemaal niet kunnen meemaken O+
Helemaal waar :Y
Greyszondag 3 november 2013 @ 19:20
Een nieuw filmpje! Zodat we kunnen zien hoe het er is, in Almere *O*

Ingetje79zondag 3 november 2013 @ 21:49
quote:
0s.gif Op zondag 3 november 2013 19:20 schreef Greys het volgende:
Een nieuw filmpje! Zodat we kunnen zien hoe het er is, in Almere *O*

Leuk he? :D
Wat een heerlijkheid, tussen al die beestjes O+
PurePoisonPerfumemaandag 4 november 2013 @ 08:43
Wat leuk!

En wat komisch, die dikke witte kat aan het eind op het randje van dat bankje. :D Het past eigenlijk gewoon niet :P
Djuulsmaandag 4 november 2013 @ 13:03
Indaha, triest nieuws van Milo. Ik was in Dierenthuis een dag voor zijn overlijden ( als vrijwilliger). Ik heb Milo verzorgd samen met Alice ( beheerder). Hij heeft wat gegeten en medicatie gekregen en we hebben hem op een zachte deken gelegd. Je hoopt dan dat hij er bovenop komt maar helaas. Gelukkig heeft hij in Dierenthuis een super tijd gehad, het was een schatje. Daar doe je het toch voor.
Djuulsmaandag 4 november 2013 @ 13:04
quote:
0s.gif Op maandag 4 november 2013 08:43 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Wat leuk!

En wat komisch, die dikke witte kat aan het eind op het randje van dat bankje. :D Het past eigenlijk gewoon niet :P
Bij Dierenthuis vinden de katten; als ik er op kan, dan past het haha.
Djuulsmaandag 4 november 2013 @ 13:13
Weer een mooi verhaal van Dierenthuis;
Gisteren is Griekse Sarah thuisgekomen in Almere.
Stichting Red Een Hond bracht haar, ze hebben Sarah heel goed opgevangen en verzorgd. Top werk!
Op de foto's haar leven als straathond in Griekenland met haar puppies (allemaal geplaatst!), haar mismaakte poot die nu geamputeerd is en haar aankomst bij Dierenthuis. Ook een foto van Sonja en haar dochter van Stichting Red Een Hond, met in de auto Sarah.
Aanlijnen gaat niet, menselijk contact is haar vreemd. Ze slaapt, net als JJ, buiten in een heerlijk hok met stro en geven haar alle tijd en ruimte om te wennen. Welkom Sarah!
65902d.jpg
Op de middelste foto zie je de aankomst van Sarah in Dierenthuis waar ze begroet wordt door de honden.
Ingetje79maandag 4 november 2013 @ 14:20
Ik las het al op facebook, mooi verhaal :Y O+
Djuulsmaandag 4 november 2013 @ 17:55
Dan heb je op facebook vast ook de foto's gezien van afgelopen zaterdag, bezoekdag..... krijg je al zin om ook te komen ;)
Greysmaandag 4 november 2013 @ 17:58
quote:
0s.gif Op maandag 4 november 2013 17:55 schreef Djuuls het volgende:
Dan heb je op facebook vast ook de foto's gezien van afgelopen zaterdag, bezoekdag..... krijg je al zin om ook te komen ;)
Ja, maar het kan pas in maart ofzo geloof ik _O-
Eerder zit alles al vol.
Ingetje79maandag 4 november 2013 @ 18:03
quote:
0s.gif Op maandag 4 november 2013 17:55 schreef Djuuls het volgende:
Dan heb je op facebook vast ook de foto's gezien van afgelopen zaterdag, bezoekdag..... krijg je al zin om ook te komen ;)
Jup :D

Zit idd al behoorlijk vol begreep ik uit de mail.
Maar als ik kom, poetsen jullie Janetje dan vast ff op?
Djuulsmaandag 4 november 2013 @ 18:46
Als jullie met een Fokdelegatie komen en 1200 keukenrollen dan is er misschien wel eerder een gaatje in de agenda? ;) O-)
indahamaandag 4 november 2013 @ 19:39
quote:
0s.gif Op maandag 4 november 2013 13:03 schreef Djuuls het volgende:
Indaha, triest nieuws van Milo. Ik was in Dierenthuis een dag voor zijn overlijden ( als vrijwilliger). Ik heb Milo verzorgd samen met Alice ( beheerder). Hij heeft wat gegeten en medicatie gekregen en we hebben hem op een zachte deken gelegd. Je hoopt dan dat hij er bovenop komt maar helaas. Gelukkig heeft hij in Dierenthuis een super tijd gehad, het was een schatje. Daar doe je het toch voor.
Ja hij heeft nog goede jaren gehad bij dierenthuis :Y
indahamaandag 4 november 2013 @ 19:41
quote:
1s.gif Op maandag 4 november 2013 18:03 schreef Ingetje79 het volgende:

[..]

Jup :D

Zit idd al behoorlijk vol begreep ik uit de mail.
Maar als ik kom, poetsen jullie Janetje dan vast ff op?
Ja en Ollie onze hond ook O+
Mijn man moet nog een nieuwe adoptiekat uitkiezen :)
indahamaandag 4 november 2013 @ 19:41
quote:
0s.gif Op maandag 4 november 2013 18:46 schreef Djuuls het volgende:
Als jullie met een Fokdelegatie komen en 1200 keukenrollen dan is er misschien wel eerder een gaatje in de agenda? ;) O-)
Ik heb er al 4 :P
Djuulsmaandag 4 november 2013 @ 20:25
4 keukenrollen is een goed begin, nog maar 1196 rollen te gaan ;)
PurePoisonPerfumemaandag 4 november 2013 @ 20:49
Hier ligt nog 1.5 rol in de keuken, dus dat schiet lekker op.
Ingetje79maandag 4 november 2013 @ 22:06
quote:
0s.gif Op maandag 4 november 2013 18:46 schreef Djuuls het volgende:
Als jullie met een Fokdelegatie komen en 1200 keukenrollen dan is er misschien wel eerder een gaatje in de agenda? ;) O-)
Zo groots gaan we het niet meer aanpakken :D
We kiezen iedere x een ander doel (dieren) uit en Dierenthuis heeft stiekem al 2x een actie van ons gehad ;)
Dit keer houden we het wat kleinschaliger, maar we komen zeker niet met lege handen hoor :D
Cat-astrophemaandag 4 november 2013 @ 22:12
quote:
0s.gif Op maandag 4 november 2013 20:25 schreef Djuuls het volgende:
4 keukenrollen is een goed begin, nog maar 1196 rollen te gaan ;)
Misschien ligt het aan mij, maar ik vind jouw reacties een beetje opdringerig. :@
We hebben twee keer een actie voor DTH gedaan met geweldig resultaat, maar, zoals Ingetje al zegt, zijn nu andere goede doelen aan de beurt. Natuurlijk nemen we een paar spulletjes mee als we komen maar zie dat meer als een particulier rondje supermarkt of zo.

Ik snap dat je DTH een warm hart toedraagt maar door jouw reacties bekruipt mij het gevoel dat we weer veel 'moeten' meebrengen. Zo bedoel je het wellicht niet, maar zo komt het op mij wel over.
Greysdinsdag 12 november 2013 @ 12:08
Ik las dat bij Bas van der Heijden de gourmetblikjes 8 voor 2 euro zijn komende week.
Dus voor de mensen die een postpakketje voor DTH willen maken, of alvast wat leuks willen inslaan voor als we er een keer langs gaan (gourmet is vaak houdbaar tot 2015 ofzo als je het nu koopt, check de onderkant van de blikjes even) een tip :)

Verlanglijstje van Dierenthuis op dit moment:

1453490_655039457849460_1748544563_n.jpg

** HET VERLANGLIJSTJE : MET NAME KATTENVOER BLIK **
Met zoveel dieren gaan er dagelijks bergen voer doorheen, maar ook schoonmaakmiddelen, dekens en noem maar op.
Op de site vind je ons verlanglijstje met spullen die altijd welkom zijn.
Urgent op dit moment:
- Whiskas blikvoer. We zijn weer ruim honderd katten aan het panacuren en mengen dit door Whiskas blikvoer
- Gourmet mousse en fijne reepjes voor de zieke en zwakke katten
- Dekens (gewone en fleece)
- Schoonmaakmiddel: allesreiniger en dikke bleek
- Incontinentiematjes voor de verpleegafdeling

Een pakket opsturen kan altijd!

Stichting Dierenthuis
Groene Kadeweg 51-53
1332 BV Almere
Ingetje79dinsdag 12 november 2013 @ 13:58
C1000 heeft alleen vandaag nog 3 blikjes Gourmet voor 1 euro.
Ik ga ff pakketje maken :Y)
Ingetje79dinsdag 12 november 2013 @ 18:49
Onderleggers, injectiespuiten, gourmet, whiskas en wegwerphandschoenen staan te wachten op een geschikte verstuurdoos en gaan dan richting Almere :)
Greysdinsdag 12 november 2013 @ 21:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 november 2013 18:49 schreef Ingetje79 het volgende:
Onderleggers, injectiespuiten, gourmet, whiskas en wegwerphandschoenen staan te wachten op een geschikte verstuurdoos en gaan dan richting Almere :)
*O* O+ Zullen ze blij mee zijn!!
Pokkehontasdinsdag 12 november 2013 @ 23:12
Ik schrok van deze TT :Y
Greysdinsdag 12 november 2013 @ 23:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 november 2013 23:12 schreef Pokkehontas het volgende:
Ik schrok van deze TT :Y
:D :'( :D

"Supriiiiiihiiiiiise!"
Pokkehontasdinsdag 12 november 2013 @ 23:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 november 2013 23:21 schreef Greys het volgende:

:D :'( :D

"Supriiiiiihiiiiiise!"
/deuren barricadeert en ramen dichtspijkert!
Ingetje79dinsdag 12 november 2013 @ 23:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 november 2013 23:12 schreef Pokkehontas het volgende:
Ik schrok van deze TT :Y
Whahahahaaaaaa _O-
Wat zou dat leuk zijn he? Met kerst, onder de boom....strikkie derom O+
Quellerdinsdag 12 november 2013 @ 23:41
Ja, echt iets voor mij _O-
Quellerdinsdag 12 november 2013 @ 23:41
Een lang gekoesterde droom O+
Quellerdinsdag 12 november 2013 @ 23:41
:D :'( :D
Greysdinsdag 12 november 2013 @ 23:45
Ja, laten we de procedure starten!
Oh, wacht... :')
Quellerwoensdag 13 november 2013 @ 00:02
quote:
10s.gif Op dinsdag 12 november 2013 23:45 schreef Greys het volgende:
Ja, laten we de procedure starten!
Oh, wacht... :')
We kunnen het samen anders ook wel een keer op de natuurlijke manier proberen -O-
Ik hou er niet van, maar wat moet, dat moet :Y
PaarsBeestjedonderdag 14 november 2013 @ 12:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 november 2013 12:08 schreef Greys het volgende:
Ik las dat bij Bas van der Heijden de gourmetblikjes 8 voor 2 euro zijn komende week.
Dus voor de mensen die een postpakketje voor DTH willen maken, of alvast wat leuks willen inslaan voor als we er een keer langs gaan (gourmet is vaak houdbaar tot 2015 ofzo als je het nu koopt, check de onderkant van de blikjes even) een tip :)

Verlanglijstje van Dierenthuis op dit moment:

[ afbeelding ]

** HET VERLANGLIJSTJE : MET NAME KATTENVOER BLIK **
Met zoveel dieren gaan er dagelijks bergen voer doorheen, maar ook schoonmaakmiddelen, dekens en noem maar op.
Op de site vind je ons verlanglijstje met spullen die altijd welkom zijn.
Urgent op dit moment:
- Whiskas blikvoer. We zijn weer ruim honderd katten aan het panacuren en mengen dit door Whiskas blikvoer
- Gourmet mousse en fijne reepjes voor de zieke en zwakke katten
- Dekens (gewone en fleece)
- Schoonmaakmiddel: allesreiniger en dikke bleek
- Incontinentiematjes voor de verpleegafdeling

Een pakket opsturen kan altijd!

Stichting Dierenthuis
Groene Kadeweg 51-53
1332 BV Almere
Ik vind het zo zonde dat het allemaal van een specifiek merk moet zijn. Heb hier voer zat staan, wat het drietal niet meer blieft en wat ik met liefde weg zou geven, maar dus niet van de genoemde merken.
Ingetje79donderdag 14 november 2013 @ 13:33
Ik heb me vorige x ook niet aan de merken gehouden hoor :)
Lijkt mij dat ze blij zijn met alles wat ze krijgen.
ChipsZak.donderdag 14 november 2013 @ 13:41
Dat filmpje op de vorige pagina, O+ O+ O+
Heb alweer zin om te gaan, :').
Ingetje79maandag 25 november 2013 @ 22:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 november 2013 18:49 schreef Ingetje79 het volgende:
Onderleggers, injectiespuiten, gourmet, whiskas en wegwerphandschoenen staan te wachten op een geschikte verstuurdoos en gaan dan richting Almere :)
Eindelijk verstuurd :') :@
Greyswoensdag 27 november 2013 @ 17:35
Ze zullen er vast heel blij mee zijn Ing *O*

Kijk, vandaag, wat een mooi verhaal! O+

Op een binnenterrein in Amsterdam woont een zwerfkatten kolonie. Ze worden dagelijks gevoerd door een buurman. Helaas overlijdt deze dierenvriend in 2011 en was het lot van de dieren onzeker. Gelukkig pakken drie andere buren het voeren op en ze zorgen ook voor beschutte slaaphokken met stro, uit de regen en de wind.
Begin dit jaar zijn door natuurlijk verloop nog twee dieren over. En toen nog maar 1. Dit Lapje was altijd samen met het andere dier en ze is nu eenzaam. De hele dag zit ze te wachten op eten, alleen. Geen warm slaapmaatje meer om tegen aan te liggen op de koude nachten.
De drie buren maken zich zorgen. Er wordt contact gezocht met Dierenthuis of deze laatste zwerver haar jaren in Almere mag slijten? Dat mag!
Het Lapje is vandaag gevangen en naar haar gouden mand gebracht.
Welkom Lapje, nooit meer koud, nooit meer alleen.

1472839_663131320373607_1282996316_n.jpg

Wat een fijn idee dat dat schatje niet meer alleen hoeft te wachten :)
Quellerwoensdag 27 november 2013 @ 17:37
Wat schattig O+
Cat-astrophewoensdag 27 november 2013 @ 17:44
Wat een stoer hoofd. O+ 8-)
indahawoensdag 27 november 2013 @ 18:04
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 17:35 schreef Greys het volgende:
Ze zullen er vast heel blij mee zijn Ing *O*

Kijk, vandaag, wat een mooi verhaal! O+

Op een binnenterrein in Amsterdam woont een zwerfkatten kolonie. Ze worden dagelijks gevoerd door een buurman. Helaas overlijdt deze dierenvriend in 2011 en was het lot van de dieren onzeker. Gelukkig pakken drie andere buren het voeren op en ze zorgen ook voor beschutte slaaphokken met stro, uit de regen en de wind.
Begin dit jaar zijn door natuurlijk verloop nog twee dieren over. En toen nog maar 1. Dit Lapje was altijd samen met het andere dier en ze is nu eenzaam. De hele dag zit ze te wachten op eten, alleen. Geen warm slaapmaatje meer om tegen aan te liggen op de koude nachten.
De drie buren maken zich zorgen. Er wordt contact gezocht met Dierenthuis of deze laatste zwerver haar jaren in Almere mag slijten? Dat mag!
Het Lapje is vandaag gevangen en naar haar gouden mand gebracht.
Welkom Lapje, nooit meer koud, nooit meer alleen.

[ afbeelding ]

Wat een fijn idee dat dat schatje niet meer alleen hoeft te wachten :)
Weer een kat die nog een mooi leven krijgt O+

Nou wij hebben ook maar een nieuwe adoptant uitgezocht ter vervanging van Milo :'(
Mijn man mocht kiezen dit keer en hij vond al snel een kat die hem gelijk aansprak en bij hem paste .
Ze delen een handicap O+ _O-

Meet Voetje O+
http://www.dierenthuis.nl(...).php?bewoner_id=2262

De mail is verstuurd maar ik neem aan dat hij het gaat worden .
Greyswoensdag 27 november 2013 @ 18:35
Ach wat een gruwelijk verhaal toch weer, arm Voetje! :o
Maar het is wel een bikkel en hij past idd bij jullie O+
Ingetje79woensdag 27 november 2013 @ 18:35
Lapje O+

Voetje O+
Greyszaterdag 30 november 2013 @ 12:06
Ik ben 15 jaar oud, stram, krom, geen vetlaag meer op mijn ribben en mijn hart klopt als van een oude man. Mijn willetje is nog een van een echte Dalmatier, ik moet en zal mijn zin krijgen en blijf net zo lang drammen tot het gaat zoals ik wil.
De winter en het najaar is niet mijn ding, ik heb het altijd koud en kan dan niet goed ontspannen en slapen. De deur naar buiten toe staat hier altijd open, dat moet ook want als ik nodig moet dan kan ik het echt niet meer ophouden en ik ben niet de enige hoor.
Marleen een van Dierenthuis heeft voor mij een truitje gekocht en daar ben ik heel blij mee. Er zijn mensen die vinden dat je dieren niet mag aankleden, maar laat ze maar kletsen, eigenwijs als ik ben wil ik niet zonder een trui naar bed.
Was getekend: Pancho O+

553925_664295593590513_908110773_n.jpg
Ingetje79woensdag 18 december 2013 @ 22:42
Pancho is inmiddels niet meer ;(

Bericht van Janetje O+ *O* O+

quote:
Beste adoptant,

Behalve een lichte ontsteking van haar tandvlees gaat het goed.
Ze is nog lekker rond dus veel last heeft ze er kennelijk niet van maar we houden het in de gaten.
Ze is vrolijk en speels, we zien haar regelmatig een sprintje maken over de binnenplaats.
Nu met het slechte weer zorgen we voor extra bijvoeding omdat deze periode met weinig zon en veel vocht erg lastig is, omdat ze nu eenmaal weinig weerstand hebben.

Foto in de bijlage.

Vriendelijke groeten,
Janet van Doeselaar
Kattenadoptie
Janetje12_zps318aebcf.jpg
Greyswoensdag 18 december 2013 @ 22:52
Janettekettet O+

Ook een update van ONZE Shanti, de boef :D

Beste adoptant,

Hierbij een berichtje van Shanti.

Wat een pit, wat een energie, wat een neuroot en wat kan hij keffen. Dat is Shanti. Maar Shanti kan ook heel lief zijn, heel grappig en heel aandoenlijk. Hij brengt veel teveel leven in de brouwerij, dat zou wat ons betreft best wat minder mogen.
Shanti is slim en weet precies hoever hij kan gaan bij zijn soortgenoten, hij is ook supersnel. een echte plaaggeest en van de laatste twee eigenschappen maakt hij dan ook regelmatig gebruik door snel even een ander te snappen of anders gezegd te happen. Zijn slachtoffer heeft niet eens in de gaten wie de schuldige is, want Shanti is alweer gevlogen. Dat zijn dus echte Shantistreken.
Meneer springt op het aanrecht, springt van bed naar bed, vliegensvlug onder de bedden en zo gaat dat maar door, maar ook de eettafel is geen enkel probleem voor hem. Boven op tafel hoopt hij zo wat extra privileges van de verzorger te krijgen, de slimmerd en het lukt ook nog.
Zoals u leest een echte doerak, gezond en vol levenslust.

Een poot van Shanti.

Met diervriendelijke groet,

Anneke van der Meij
Hondenadoptie
Stichting Dierenthuis

Shanti_zps3e818f2c.jpg
Ingetje79woensdag 18 december 2013 @ 22:56
En het mag ook gewoon allemaal daar he :D O+
Greyswoensdag 18 december 2013 @ 23:06
Jaaaaaaaaaa :D *O*

Ik hoop dat we ook een update van Bieber en Pinkje krijgen O+
Quellerwoensdag 18 december 2013 @ 23:32
quote:
1s.gif Op woensdag 18 december 2013 22:42 schreef Ingetje79 het volgende:
Pancho is inmiddels niet meer ;(

Je hebben het mooiste gehad wat ze konden krijgen en toch word ik hier dan verdrietig van ;(
Rewimowoensdag 8 januari 2014 @ 19:29
Update van Reneetje O+

Beste adoptant,

Met reneetje gaat het goed, ze ziet er blakend uit en aan niets kan je
zien dat ze een dodelijk virus bij zich draagt.
Actief is reneetje ook, binnen, buiten.
Ze volgt alles en is een nieuwsgierig aagje.
Reneetje wordt iets toegankelijker, maar een echte schootkat zal ze niet
worden. Soms kunnen we haar aanraken.
Haar kamer is vernieuwd, het was nog niet echt gezellig
maar nu dus wel.
Er is keuze uit een bedstede, een twijfelaar met een waterzak of een giga
groot waterbed.
Wat wil je als kat nog meer.....

Reneetje12_zps3eec39eb.jpg
Ingetje79woensdag 12 maart 2014 @ 23:27
Bijna met Janetje knuffelen *O*
En uiteraard ook met de Fok!diertjes O+

Binnenkort maar ff de zolder op en boodschappen doen :Y
Cat-astrophedonderdag 13 maart 2014 @ 07:16
Jaaaaaa! *O* *O* *O*
Ingetje79dinsdag 1 april 2014 @ 13:52
Zaterdagggg *O*

M'n auto zit nu al bijna afgeladen vol en dan staat er ook nog spul in de hal :D :')
Cat-astrophedinsdag 1 april 2014 @ 14:14
Ik heb het waggie zaterdag volgeladen met mensen! En wat O+ dekentjes O+

Zin an! *O*
tombolafandinsdag 1 april 2014 @ 14:36
Ik heb dr ook zin annnn! *O*

Kar nog wel ff langs Ikea van de week voor dekens, of zijn er nog andere wensen? (en dan géén 2000 keukenrollen :+ )
Ingetje79dinsdag 1 april 2014 @ 17:53
Volgens mij zijn we redelijk voorzien, maar het gaat er daar in grote hoeveelheden door :+
Dus kiek maar ff wat je meeneemt; alles is goed :Y
tombolafandinsdag 1 april 2014 @ 19:00
Zijn er nog ezelsoren gewenst? 8-)
Ingetje79dinsdag 1 april 2014 @ 19:31
:Y
tombolafandinsdag 1 april 2014 @ 19:40
2 voor meneer I :Y
En een doosje kleintjes (of 2?) Voor daar?
Ingetje79dinsdag 1 april 2014 @ 19:52
Kiek maar eem...
Ik hou het bij die ene; iets met bikiniproof enzo :')
tombolafanwoensdag 2 april 2014 @ 21:00
Maar als we meenemen naar dierenthuis dan is t wel handig ook genoeg voor de medewerkers te hebben? :+
Ingetje79woensdag 2 april 2014 @ 23:44
Geen idee hoeveel er aanwezig zijn zaterdag :D
Kon nog wel es een duur geintje worden.
Illegaal op de parkeerplaats van de Mac kan natuurlijk ook :+

Hallo corrigerend badpak :')
Cat-astrophedonderdag 3 april 2014 @ 18:11
Burkini! *O* _O-
tombolafandonderdag 3 april 2014 @ 19:02
quote:
0s.gif Op woensdag 2 april 2014 23:44 schreef Ingetje79 het volgende:
Geen idee hoeveel er aanwezig zijn zaterdag :D
Kon nog wel es een duur geintje worden.
Illegaal op de parkeerplaats van de Mac kan natuurlijk ook :+

Hallo corrigerend badpak :')
nou doei 2 dozen is 16 stuks en dan op is op? :@
Cat-astrophedonderdag 3 april 2014 @ 21:38
quote:
1s.gif Op donderdag 3 april 2014 19:02 schreef tombolafan het volgende:

[..]

nou doei 2 dozen is 16 stuks en dan op is op? :@
Zal ik nog een gezellige vlaai meenemen dan? Is er in ieder geval genoeg voor iedereen en loopt het qua kosten niet de spuigaten uit.
indahadonderdag 3 april 2014 @ 21:48
Tombo als je wil mag je voor mij ook nog 2 ezelsoren meenemen , dan hebben we zondag eens iets anders dan vlaai :P , ik betaal wel mee aan die gezellige vlaai Cat :)
Ingetje79donderdag 3 april 2014 @ 22:48
Burkini it is :')
tombolafandonderdag 3 april 2014 @ 23:04
quote:
1s.gif Op donderdag 3 april 2014 21:38 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Zal ik nog een gezellige vlaai meenemen dan? Is er in ieder geval genoeg voor iedereen en loopt het qua kosten niet de spuigaten uit.
prima denk ik :Y
tombolafandonderdag 3 april 2014 @ 23:04
quote:
0s.gif Op donderdag 3 april 2014 21:48 schreef indaha het volgende:
Tombo als je wil mag je voor mij ook nog 2 ezelsoren meenemen , dan hebben we zondag eens iets anders dan vlaai :P , ik betaal wel mee aan die gezellige vlaai Cat :)
Doe ik! *O*
Ingetje79vrijdag 4 april 2014 @ 22:20
Tot morgen *O*

IMAG1827_zpsq5iw4alv.jpg
Greysvrijdag 4 april 2014 @ 23:36
Mijn kofferbakje is er ook klaar voor :)

Lidlstuff_zpsac30d751.jpg
ChipsZak.vrijdag 4 april 2014 @ 23:40
Ik vind het zo jammer dat ik echt te kapot ben om mee te gaan morgen ;(. Ik had zò graag jullie en Beer gezien, O+ ;(.
ChipsZak.vrijdag 4 april 2014 @ 23:43
Leest Djuuls hier eigenlijk nog mee of is ze ermee opgehouden na de keukenrollenopmerkingen? :o
Ingetje79vrijdag 4 april 2014 @ 23:55
Go Greys *O*

Chips, jammer dat je niet meekomt, maar wij gaan Beer voor je knuffelen :Y

En geen idee, ze post iig niet meer :)
ChipsZak.zaterdag 5 april 2014 @ 00:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 april 2014 23:55 schreef Ingetje79 het volgende:
Go Greys *O*

Chips, jammer dat je niet meekomt, maar wij gaan Beer voor je knuffelen :Y

En geen idee, ze post iig niet meer :)
Foto van Beer als het kan/lukt O+ *O* Hij is echt the best. w/
ChipsZak.zaterdag 5 april 2014 @ 00:23
Hey, Ho, Beertje go! *O* w/ *O*

1052914_528497460544752_1964206626_o.jpg
Ingetje79zaterdag 5 april 2014 @ 00:50
Aaaaw O+
roos85zaterdag 5 april 2014 @ 09:05
Have fun *O*
Ingetje79zaterdag 5 april 2014 @ 11:01
Dank u! *O*
Laysazaterdag 5 april 2014 @ 11:35
Veel uitdeelplezier
Greyszaterdag 5 april 2014 @ 12:07
quote:
17s.gif Op zaterdag 5 april 2014 11:35 schreef Laysa het volgende:
Veel uitdeelplezier
Dank je mop, zullen veel foto's maken!
Laysazaterdag 5 april 2014 @ 12:14
quote:
17s.gif Op zaterdag 5 april 2014 12:07 schreef Greys het volgende:

[..]

Dank je mop, zullen veel foto's maken!
*O*
ChipsZak.zaterdag 5 april 2014 @ 12:50
VEEL PLEZIER! >:O *O*
tombolafanzaterdag 5 april 2014 @ 16:16
quote:
17s.gif Op zaterdag 5 april 2014 00:23 schreef ChipsZak. het volgende:
Hey, Ho, Beertje go! *O* w/ *O*

[ afbeelding ]
gevonden! *O* *O*
ChipsZak.zaterdag 5 april 2014 @ 17:13
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 april 2014 16:16 schreef tombolafan het volgende:

[..]

gevonden! *O* *O*
Ik zie het (op Facebook) *O*
Ik mis 'm nu echt vet :') ;(
Greyszondag 6 april 2014 @ 19:05
Voor de meelezers en donateurs een paar foto's van ons bezoek van gisteren!
We zijn het nieuwe pand in Almere van Dierenthuis gaan bekijken dus.
Zodat jullie mooi kunnen zien waar je centjes heen gaan! O+

1511618_504527802980037_523110197_n.jpg

10156009_504527982980019_144658221_n.jpg

We hadden ook nog weer wat spulletjes mee natuurlijk!
10001517_504527806313370_772948483_n.jpg

10174936_504527956313355_1491772065_n.jpg

10247394_504527976313353_604879225_n.jpg

ONZE FOK-ADOPTIEHOND BIEBER! O+
10171812_504528182979999_883274843_n.jpg

10156047_504528199646664_1280660228_n.jpg

ONZE ADOPTIEHOND SHANTI! O+ Verderop een duidelijker foto.
1538625_504528259646658_250233202_n.jpg

Het vrije uitloopterrein van de honden
10003916_504528329646651_1764163403_n.jpg

De waskamer :X
10171919_504528616313289_57161915_n.jpg

ONZE ADOPTIEPOES PINKJE! O+
10172830_504529139646570_219292335_n.jpg

10153136_504529372979880_1458025916_n.jpg

10155933_504529309646553_216186216_n.jpg

Nogmaals onze adoptiehond Shanti!
1903016_504529482979869_1869846402_n.jpg?oh=498e7dd7e41d10ee835c87df9db28f12&oe=53AD393F

1014330_504527799646704_206098122_n.jpg
Ingetje79maandag 7 april 2014 @ 00:16
Het was zoooo leuk O+
Djuulsmaandag 7 april 2014 @ 01:08
Wat een leuke foto's. Het ziet er super uit hè. Was die vlaai van jullie?
Ingetje79maandag 7 april 2014 @ 09:08
quote:
0s.gif Op maandag 7 april 2014 01:08 schreef Djuuls het volgende:
Wat een leuke foto's. Het ziet er super uit hè. Was die vlaai van jullie?
Ja, van Cat22 om precies te zijn :Y

En idd een prachtige lokatie ^O^
Binnenkort alvast weer inschrijven voor volgend jaar ;)
Schunckelstarmaandag 7 april 2014 @ 09:46
Wow, mooie nieuwe locatie :)

En leuke foto's :D
Djuulsmaandag 7 april 2014 @ 11:05
We hebben de vlaai meteen open gemaakt en er was ook een doos met minigebakjes, lekker smullen. In de keuken wonen ook een paar honden die heel alert zijn als de koelkast open gaat. Er valt meestal wel 'per ongeluk' iets lekkers op de grond :-)
Ingetje79maandag 7 april 2014 @ 11:33
De mini-gebakjes waren Heemskerkse Ezelsoren, meegenomen door Tombolafan.
Goddelijk zijn ze :9

Welke vrijwilliger ben jij dan?
Die ons rondleidde of die op het laatst met dat witte hondje op schoot zat terwijl ze nodig moest plassen of die we zo leuk bekeken hebben in de kattenkamer bij de schuwe katten :+
Greysmaandag 7 april 2014 @ 11:52
Ik denk dat Djuuls er zondag was ;)
Volgens mij was ze er niet zaterdag?
Ingetje79maandag 7 april 2014 @ 12:03
Oh, omdat ze de doos meteen open had gemaakt dacht ik dat ze er was :+
Greysmaandag 7 april 2014 @ 12:14
Ik vond het echt héél leuk zaterdag! :)

Alleen stiekem een beetje jammer dat onze enveloppen met centjes door de rondleiding-dame werden ingenomen en 'ergens achter' werden gelegd. Hadden het eigenlijk wel graag zelf aan Alice of Steven willen geven :@ Het was nu ineens *poef* weg en was in 2 seconden voorbij. Vooral voor degene van ons die mee was en haar huwelijksgeld kwam brengen was dat wel een beetje lullig. Vraag me af of Alice en Steven nu uberhaupt wel wéten dat zij haar bruiloftsgeld kwam brengen?

[ Bericht 9% gewijzigd door Greys op 07-04-2014 12:36:32 ]
Djuulsmaandag 7 april 2014 @ 12:40
Ik was er zaterdag wel maar ik ben meestal op de achtergrond bezig tijdens de rondleiding, ik houd me bezig met de ziekenboegen. Op het eind ben ik wel in de huiskamer geweest en heb ik in de hoek, labrador Sterre een kambeurt gegeven.
Die ezelsoren zijn echt lekker ja, ik heb me ingehouden anders had ik de hele doos opgegeten ;-)
Greysmaandag 7 april 2014 @ 15:58
Oh dan heb ik je wel gezien ja :D
Ik heb dan volgens mij aan jou nog gevraagd of dat Nahla en Simba waren, die naast je lagen :P
Djuulsmaandag 7 april 2014 @ 16:51
Dat klopt ja. Het waren Simba en Misty. Nala had zich verstopt in een huisje bleek later.
Ingetje79dinsdag 8 april 2014 @ 13:16
Dat ben ik met je eens Greys; het zal zo niet bedoeld zijn, maar het kwam een beetje onbeschoft over vond ik, dat met die enveloppen :P
Cat-astrophewoensdag 9 april 2014 @ 22:59
Ik vroeg me ook al af waar de enveloppen gebleven waren. :D Inderdaad beetje jammer dat dat zo snel ging dan, ook voor de rest van de groep. Want er hadden verschillende aanwezigen aan bijgedragen.
indahazaterdag 17 mei 2014 @ 21:42
Bericht van Voetje O+

Beste adoptant,

Met mij gaat het goed. Ik eet en drink goed. M’n vachtje glanst en ik voel
me prima.
In de tuin is alles weer groen. We zijn allemaal veel buiten, genieten van
het mooie weer en lekker struinen door het groen. Alleen als het regent
zijn we nagenoeg allemaal weer binnen.
In onze tuin zijn onlangs 3 grote pergola’s geplaatst met klimplanten. Het
is de bedoeling dat het goed dicht gaat groeien zodat we ’s zomers fijne
schuildakjes hebben tegen de zon. Er is ons verteld dat dat nog beter
werkt dan parasols.
Een paar weken geleden zijn de oudere kittens (inmiddels eigenlijk geen
kittens meer, maar echte pubers) van de kittenkamer naar ons verhuisd. Hun
reputatie was ze al vooruit gesneld. Ze hadden het in het buitenverblijf
van de kittenkamer namelijk flink aan de stok gehad met een paar honden.

Gelukkig staan er twee hekken tussen, dus ze konden niet bij elkaar komen,
maar ze schijnen flink geblazen te hebben en hoge ruggen opgezet. Wij
hielden dus ons hart al vast, want naast ons wonen ook een paar honden.
Maar gelukkig hebben de verzorgers doek aan de hondenkant van het dubbele
hek geplaatst zodat de honden niet goed zichtbaar zijn. Tot op heden
hebben de pubers geen ruzie gezocht, dus blijkbaar is dat doek afdoende.
Verder is het wel gezellig dat ze er zijn – geeft weer flink leven in de
brouwerij.

Een kopje voor u omdat ik uw adoptiekatje mag zijn.
Liefs van Voetje

15ojajp.jpg
Cat-astrophezaterdag 17 mei 2014 @ 21:45
Voetje O+
PaarsBeestjezaterdag 17 mei 2014 @ 21:45
Voetje! O+
Greyszaterdag 17 mei 2014 @ 22:14
Fijne foto vandaag op twitter van Dierenthuis O+

Bn3PXRBIUAAZTWg.jpg