En ook een bericht van de Bieberrrrrt

Beste adoptant,
Hierbij een berichtje van Bieber uit Almere!
Wie ooit gezien heeft hoe Bieber hier binnenkwam, met een huid zo ontstoken, kale nek, kale rug en heftige oorontstekingen, kent hem niet meer terug. Hij ziet er prachtig uit, zijn huidproblemen zijn over. Door de gevolgen van ernstige verwaarlozing is alleen zijn rug nog een beetje kaal, maar er groeit ook daar weer haar, alleen zal dat nooit helemaal een dikke mooie vacht worden zoals in zijn nek wel te zien is.
Zijn pretogen zeggen genoeg, hij is happy en vermaakt zich prima. Altijd komt hij je even verwelkomen en tijdens de wandeling moet hij echt even flink geknuffeld worden. Dan is zijn dag helemaal goed.
Met andere honden kan hij het prima vinden en de lastige zet hij gewoon even op zijn plaats. Zijn gewicht is ook toegenomen, een stevige jongen geworden. Je zou niet zeggen dat hij al op leeftijd is, hij ziet er fantastisch uit, is lekker actief. en aan het einde van de dag zoekt hij een bed uit waar hij heerlijk relaxen kan. Zwemmen doet hij niet, dat is niets voor hem.
Bieber hoeft geen medicatie meer, geen speciaal dieet voor zijn huidproblemen. Hij is stabiel, we hebben alles onder controle.
Een poot van Bieber.
Met diervriendelijke groet,
Anneke van der Meij
Hondenadoptie
Stichting Dierenthuis
![UpdateC_zpsbdebcd19.jpg]()
![UpdateB_zps067856f7.jpg]()