Eens.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:30 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
Af en toe blowen vind ik niet stoppen maargoed
Maar come on. Stoppen is NIET meer blowen. En af en toe blowen dan blow je en stop je niet.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 17:43 schreef Klojo120 het volgende:
[..]
Fl hou je erbuiten met je grote mond
is idd niet stoppen, maar verantwoord pauze's houdenquote:Op donderdag 3 oktober 2013 17:44 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Maar come on. Stoppen is NIET meer blowen. En af en toe blowen dan blow je en stop je niet.
quote:Op donderdag 3 oktober 2013 17:45 schreef Unscrewed het volgende:
Af en toe blowen is nog steeds blowen.
Stoppen is niet blowen.
Nou, dankjewel voor je inzicht kerel.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 17:46 schreef Unscrewed het volgende:
Just pointing out the obvious, here.
Geen probleem.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 17:48 schreef Trollscience het volgende:
[..]
[..]
Nou, dankjewel voor je inzicht kerel.
Geen zin om uit te zoeken.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 17:49 schreef Unscrewed het volgende:
http://www.personalitypage.com/high-level.html
Wat zijn jullie?
Ik kom het meest in de buurt van The Mechanic en The Thinker denk ik
Niet eigendunk bedoeld natuurlijk.
quote:
quote:
stoppen met 3gr per dag, toch iets gestoptquote:Op donderdag 3 oktober 2013 17:44 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Maar come on. Stoppen is NIET meer blowen. En af en toe blowen dan blow je en stop je niet.
Nee, meer een geval van mijn persoonlijkheid niet willen schalen aan een paar regels text op het internet. Sowieso kan ik geen mm op mijn lichaam vinden die zich daar ook maar enigzins voor interesseert.quote:
Gestopt met niet leven.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 17:58 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
stoppen met 3gr per dag, toch iets gestopt
wat is dit nou weer voor pedagogisch verantwoord hbo geprutselquote:Op donderdag 3 oktober 2013 17:49 schreef Unscrewed het volgende:
http://www.personalitypage.com/high-level.html
Wat zijn jullie?
Ik kom het meest in de buurt van The Mechanic, The Visionary en The Thinker denk ik
Niet eigendunk bedoeld natuurlijk.
3 is wel veul. Vaak tegen de 2 gram.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 17:58 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
stoppen met 3gr per dag, toch iets gestopt
Het is geen 'quiz'-achtig iets, het is gewoon waar dat er zoveel verschillende types mensen zijn, je ziet het overal. Ik dacht eraan en ging het Google'n en kwam daar uit. Natuurlijk verandert je verleden, je levensomstandigheden, etc.. wel 'wie je bent', maar de grote lijnen zijn duidelijk in mijn ogen.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 17:58 schreef Sardu het volgende:
[..]
Nee, meer een geval van mijn persoonlijkheid niet willen schalen aan een paar regels text op het internet. Sowieso kan ik geen mm op mijn lichaam vinden die zich daar ook maar enigzins voor interesseert.
quote:Op donderdag 3 oktober 2013 17:49 schreef Unscrewed het volgende:
http://www.personalitypage.com/high-level.html
Wat zijn jullie?
Ik kom het meest in de buurt van The Mechanic, The Visionary en The Thinker denk ik
Niet eigendunk bedoeld natuurlijk.
Ik zeg ook nergens dat ik geen quiz wil doen of dat dit een quiz is, ik hecht er gewoon geen waarde aan om een 'titel' aan mijn persoonlijkheid te plakken. Ik kan me ook weinig sociale omstandigheden bedenken waarbij zo'n 'sticker' wel handig is. Mensen die me leren kennen doen dat gaandeweg wel wanneer ze met mij omgaan, om nu meteen te roepen dat ik een mechanikphilosopherjanitor ben is voor niemand relevant.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 18:00 schreef Unscrewed het volgende:
[..]
Het is geen 'quiz'-achtig iets, het is gewoon waar dat er zoveel verschillende types mensen zijn, je ziet het overal. Ik dacht eraan en ging het Google'n en kwam daar uit. Natuurlijk verandert je verleden, je levensomstandigheden, etc.. wel 'wie je bent', maar de grote lijnen zijn duidelijk in mijn ogen.
Neequote:
Ik vind het knap dat je tevreden bent met je eigen persoonlijkheid. Oprecht knap dat je dat als iets voor de lol kan zien.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 18:09 schreef Unscrewed het volgende:
Dik iets wat voor de lol is helemaal serieus opvatten
Nee, blijf hierquote:
Als het geen sarcasme was: Dankjewelquote:Op donderdag 3 oktober 2013 18:11 schreef Klojo120 het volgende:
[..]
Ik vind het knap dat je tevreden bent met je eigen persoonlijkheid. Oprecht knap dat je dat als iets voor de lol kan zien.Dat kunnen niet velen zeggen. Voor zover ik weet.
Jezelf er met een (doorzichtig) kutexcuus er weer uit proberen te lullen.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 18:09 schreef Unscrewed het volgende:
Dik iets wat voor de lol is helemaal serieus opvatten
Instagibquote:Op donderdag 3 oktober 2013 18:15 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Pffff allen jeesjuns. Wad'n drokte
Heb je een trauma opgelopen ofzo ergens in je leven? Als ik zeg dat het niet serieus is, dan hoef je er niet weer serieus op in te gaanquote:Op donderdag 3 oktober 2013 18:16 schreef Sardu het volgende:
[..]
Jezelf er met een (doorzichtig) kutexcuus er weer uit proberen te lullen.![]()
Ik neem tenminste de moeite om je in grote lijnen duidelijk te maken dat je je niet zo aan die stempels moet hechten en moet leven.
De laatste tig topics gaan al zo met je, eerst ben je in het echt anders dan hier, dan janken om een meid die je 2 weken kent en dan dit weer. Je bent onzeker, wat opzich niet erg is want 99% van jouw leeftijd en daar rondomheen is dat. Dat je daarbij externe factoren opzoekt om jezelf enigzins houvast te geven en je daarmee te profileren is niet erg. Het gross van deze sc boeit dat alleen zeer weinig.
Dat zei ik niet, ik zei dat het voor de lol was, de grote richtlijnen kloppen nog steeds in mijn ogen, zie het zelf vaak genoeg. Maar dat er waarheid in zit (voor mij), wil niet zeggen dat je er dik serieus op in moet gaan, kies gewoon iets uit voor de grap en klaar.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 18:18 schreef FL_Freak het volgende:
En dan ineens zeggen dat het een grap is
volgens mij geef je wel wat om je (fok)status, anders zou je jezelf niet eindeloos verdedigenquote:Op donderdag 3 oktober 2013 18:14 schreef Unscrewed het volgende:
[ afbeelding ]
Anneagram. Ik ben beide niet, wat doe ik nu?
Had ik inderdaad ook voor gekozen. Ik geef niet echt om mijn FOK!status, maar ik hou wel van discussiërenquote:Op donderdag 3 oktober 2013 18:23 schreef Typisch het volgende:
[..]
volgens mij geef je wel wat om je (fok)status, anders zou je jezelf niet eindeloos verdedigen
die andere optie dus
Neuh geen trauma, ben dat geëmmer een beetje zat aan het worden. Als sociopaat is het maar moeilijk verplaatsen in iemand.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 18:19 schreef Unscrewed het volgende:
[..]
Heb je een trauma opgelopen ofzo ergens in je leven? Als ik zeg dat het niet serieus is, dan hoef je er niet weer serieus op in te gaan
Ik weet echt wel dat je mensen als individu moet bekijken en niet stempels moet plakken op mensen, dat weet ik maar al te goed, zelf veel mee te maken gehad, maar vriend.. kom op zeg.
I tried man, i really did. Maar soms heeft het wat tijd nodig.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 18:32 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Mensen mensen laten we toch vriendelijk zijn voor elkaar.
Heb je antisociale persoonlijkheidsstoornis?quote:Op donderdag 3 oktober 2013 18:30 schreef Sardu het volgende:
[..]
Neuh geen trauma, ben dat geëmmer een beetje zat aan het worden. Als sociopaat is het maar moeilijk verplaatsen in iemand.
Dat zal vast iets met het onbewuste te maken hebben van de 'zender' van de stimuliquote:Op donderdag 3 oktober 2013 18:34 schreef Sardu het volgende:
[..]
I tried man, i really did. Maar soms heeft het wat tijd nodig.![]()
Buiten dat, wanneer gaan we een keer als echte fok!männer een avond zuipen in groningen?
Dat schijnt de definitie van sociopaat te zijn idd.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 18:35 schreef Unscrewed het volgende:
[..]
Heb je antisociale persoonlijkheidsstoornis?
quote:De sociopaat heeft een glanzende buitenkant maar is verdorven van binnen. Gladde bolster, rotte pit. Soepel pratend, complimenterend, verdekt dreigend, gespeeld teleurgesteld maar vooral heel erg charmant praat hij hij iedereen om. Iedereen wordt door hem ontwapend. Een goede sociopaat is niet alleen leuk om naar te kijken, hij is ook subversief omdat hij het sociale systeem gebruikt in plaats van ontkent.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |