abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_134124819
Jawel , maar hij deed het toch niet. Dus dan is die discussie met Hirsch Ballin vrij nutteloos
pi_134124832
Een beetje speculeren wat Geert Wilders al dan niet zou kunnen doen.
pi_134132231
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 december 2013 19:08 schreef arjan1112 het volgende:
Jawel , maar hij deed het toch niet. Dus dan is die discussie met Hirsch Ballin vrij nutteloos
De regering moest in de Kamer verantwoorden wat haar beleid was tav deze film.
En toen ging Wilders Hirsch Ballin en zijn ambtenaren beschuldigen van te liegen En dus impliciet dat zij een geschreven verslag vervalsen.
Maar Wilders was het óf vergeten.... óf hij zat bewust te liegen, wat zijn ex- kameraad Hero Brinkman nu beweert.

[ Bericht 8% gewijzigd door Bluesdude op 10-12-2013 21:59:56 ]
pi_134145007
Dion en Geert de grote dierenvrienden.

  woensdag 11 december 2013 @ 12:07:33 #165
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_134145251
Ik ken nog een grote dierenvriend:

De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_134145319
Plaats dan ook die foto van adolf en zijn hond, Vetinari
pi_134145663
pi_134145980
quote:
0s.gif Op woensdag 11 december 2013 12:00 schreef arjan1112 het volgende:
Dion en Geert de grote dierenvrienden.

[ afbeelding ]
Parelen voor de zwijnen.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  zaterdag 14 december 2013 @ 17:29:36 #169
225540 Pugg
Friends forever
pi_134263748
Wilders uit per mail woede op PVV



Uit interne e-mails van de PVV blijkt dat partijleider Geert Wilders zich geregeld negatief en neerbuigend uitlaat over partijgenoten en naaste collega’s. De mails, via Haagse bronnen in bezit van NRC Handelsblad gekomen, laten ook zien dat Wilders soms om ogenschijnlijk kleine kwesties in woede kan ontsteken.

Zo werd de partijleider in een e-mail van 17 januari dit jaar boos toen bleek dat twee PVV’ers, een collega-Kamerlid en het hoofd bedrijfsvoering van de fractie, met elkaar hadden besproken hoe de toenmalige fractiewoordvoerder ondersteund kon worden.
“Wie haalt het in zijn hoofd om met mijn voorlichtster te spreken over de inzet van mensen (-) zonder dat ik van iets weet? Laat dat de laatste keer zijn (-), zijn jullie gek geworden?”, mailde de partijleider.
‘Ze moeten niet zeuren’

Wilders was intern ook negatief over kritiek uit provinciale afdelingen op de verkiezingscampagne van 2012 en de gebrekkige partijorganisatie. Vanuit Groningen en Drenthe werden notities aan de partijleiding gestuurd met een pleidooi voor een campagne- evaluatie, waarbij Drenthe zich ook vragen stelde bij het gebruinde gelaat van Wilders: “Henk en Ingrid hebben momenteel ook maar beperkte middelen voor vakanties”.

“Ze moeten niet zeuren”, reageerde Wilders in een interne mail van 25 september 2012. Een aanbod van de afdeling Groningen om bij te dragen aan de evaluatie van de campagne verwierp hij diezelfde dag: “GEEN evaluatiecommissie, is vragen om problemen”.
Persvoorlichter dreigde op te stappen

Ook leren de e-mails dat de nieuwe persvoorlichter van Wilders, de Limburgse PVV’er Michael Heemels, vorig jaar nog dreigde uit de PVV te stappen. Heemels ervoer volgens mails aan Wilders dat zijn keuze voor de PVV – hij zit sinds 2011 in de Limburgse Staten voor de partij – hem maatschappelijke kansen ontnam. Hij liep “tegen zijn financiële grenzen aan”, mede omdat hij als PVV’er werd “geïsoleerd op de arbeidsmarkt”.

Toen Wilders niet op zijn mails reageerde schreef Heemels, fractievoorzitter in Limburg, dat hij de partij en de politiek binnen een week zou verlaten als Wilders hem niet alsnog een gesprek toestond. Hij voorspelde dat in dit geval “de complete fractie uit elkaar valt”. Heemels bleef uiteindelijk bij de PVV Limburg, en promoveerde begin deze maand tot Wilders’ woordvoerder. Bronnen in de partij vertellen dat Heemels’ aanpak – dreigen met politiek onheil – in de PVV de beste manier is geworden om iets van Wilders gedaan te krijgen.

De PVV en Michael Heemels waren niet beschikbaar voor commentaar.

Bron NRC
  zaterdag 14 december 2013 @ 17:46:32 #170
104871 remlof
Europees federalist
pi_134264201
Er moet echt een geweldige sfeer hangen in die PVV-fractie met zo'n wannabe-dictatortje als leider :')
pi_134265062
quote:
10s.gif Op zaterdag 14 december 2013 17:46 schreef remlof het volgende:
Er moet echt een geweldige sfeer hangen in die PVV-fractie met zo'n wannabe-dictatortje als leider :')
Nou ja, je kunt het ook als een uitdaging zien. Verder worden ze er goed voor betaald hoor.
En ik vermoed dat het gros het daar ook voor doet. Maar goed, dat zal uiteindelijk wel het einde van de PVV betekenen. Schat ik zo in.
pi_134265169
Dit kan echt niemand wat verrotten
pi_134265560
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 december 2013 18:22 schreef arjan1112 het volgende:
Dit kan echt niemand wat verrotten
Jawel.
Allah Al Watan Al Malik
pi_134266194
PVV stemmers iig niet, die zijn het wel gewend gecommandeerd te worden.
  woensdag 18 december 2013 @ 12:48:20 #175
304498 Nibb-it
Dirc die maelre
pi_134400851
quote:
Voor de Russen is een verdeeld Europa natuurlijk alleen maar voordelig. Die stoken het vuurtje lekker op.
pi_134443713
Geert is nu begonnen met het plakken van anti islam stickers op deuren zie ik op zn twitter, de stickers zijn ook te bestellen via de mail.. :')

Duurt niet lang meer of Geert komt met het idee om een geel sterretje op de borst van iedere Moslim te plakken. Eng mannetje.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  zondag 9 februari 2014 @ 15:49:31 #178
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_136507759
Deze eens omhoogschoppen want er zijn nieuwe intriges
http://www.parool.nl/paro(...)-in-de-PVV-top.dhtml
pi_136508182
Dus Agema wilde vorig jaar Wilders wippen en een coup plegen ?
  zondag 9 februari 2014 @ 16:22:24 #180
104871 remlof
Europees federalist
pi_136509602
quote:
0s.gif Op zondag 9 februari 2014 15:56 schreef arjan1112 het volgende:
Dus Agema wilde vorig jaar Wilders wippen en een coup plegen ?
En Helder vindt Wilders arrogant.
Hoe komt ze erbij? :D
pi_136580894
quote:
0s.gif Op zondag 20 oktober 2013 17:28 schreef _dodecahedron_ het volgende:
Ik ben bang dat PVV-kiezers teleurgesteld gaan raken als de PVV de grootste wordt, want wie gaat nu met Geert Wilders regeren.
Dan volgen er net zolang verkiezingen totdat er wel een coalitie mogelijk zal worden.

Deze hele strijd is revolutionair aangezien er steeds meer kiezers met meer emotie in strijd (dus radicalisering) komen doordat er maar geen coalitie tot stand komt.

Uiteindelijk zal er een partij zo groot worden dat die nog maar 1 zetel of enkele zetels van een kleine partij nodig heeft om een absolute meerderheid te bereiken van 76 zetels (of van 51 zetels als de politiek besluit de TK naar 100 zetels terug te brengen omdat er almaar geen coalitie tot stand komt)

De gulden terug en een immigratiestop gaan niet zorgen voor een vermindering politieke strijd, maar vermeerdering, want er ontstaat oppositie tegen, dus toename strijd (emoties over en weer)
pi_136628147
quote:
0s.gif Op donderdag 19 december 2013 11:28 schreef venomsnake het volgende:
Geert is nu begonnen met het plakken van anti islam stickers op deuren zie ik op zn twitter, de stickers zijn ook te bestellen via de mail.. :')

Duurt niet lang meer of Geert komt met het idee om een geel sterretje op de borst van iedere Moslim te plakken. Eng mannetje.
Heerlijk hé dat demoniseren. Ondanks dat ik geen voorstander of sympathisant van Wilders ben walg ik altijd van dit soort vergelijken die altijd uit 1 en dezelfde hoek komen.
pi_136644061
De PVV is een seks paradijs. Iedereen doet het met iedereen.

http://www.hpdetijd.nl/20(...)j-van-geert-wilders/

quote:
Alle vrouwelijke fractieleden wilden in het gevlij komen bij Geert. Lilian Helder en Fleur Agema lijken wel verliefd op Geert, ze dwepen met hem. Onderling vochten ze een nietsontziende concurrentiestrijd uit.

Tijdens een buitenlandse reis vraagt Wilders medewerksters in bikini aan het zwembad te verschijnen. Na een trip met Wilders en Fleur kreeg ik ineens bikinifotos van Fleur ge-appt.

Toen ik Kamerlid was is op mijn werktafel seks bedreven. Dat is me later verteld. Het idee dat mensen mijn werkkamer binnenkwamen als ik er niet was, vond ik bedreigend.

Fleur is echt het type dat in een sekte zou gaan. Ze is eenzaam, labiel, en ze aanbidt Wilders. Hij heeft haar in zijn macht. Wilders perswoordvoerster was jong, aantrekkelijk en altijd met Geert weg. Ze had blinde bewondering voor hem.
pi_136645711
Dit stukje klopt wel volgens mij.

quote:
Fleur is echt het type dat in een sekte zou gaan. Ze is eenzaam, labiel, en ze aanbidt Wilders. Hij heeft haar in zijn macht. Wilders perswoordvoerster was jong, aantrekkelijk en altijd met Geert weg. Ze had blinde bewondering voor hem.
Toen ze bij 5 jaar later zat en bij 24uur met, had ik precies hetzelfde idee.
pi_136645927
Ach, aanhangers van zijn partij zullen elk nieuws als linkse leugens presenteren. Inherent aan die partij.
pi_136646407
quote:
0s.gif Op woensdag 12 februari 2014 21:38 schreef arjan1112 het volgende:
De PVV is een seks paradijs. Iedereen doet het met iedereen.

http://www.hpdetijd.nl/20(...)j-van-geert-wilders/

[..]

Ook maar eens solliciteren dan. Die Agema zou ik wel doen.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 12-02-2014 22:27:27 ]
pi_136646614
quote:
14s.gif Op woensdag 12 februari 2014 22:27 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Ook maar eens solliciteren dan. Die Agema zou ik wel doen.
Momenteel hebben ze geen vacatures, na de verkiezingen misschien
Soms staan daar wel banen.. maar allemaal onbetaald volgens mij
pi_137012509
De val van Rutte 1 is de schuld van het CDA.

Hoewel de dagelijkse gang van zaken ongeveer zo ging:

quote:
‘Uri, bel jij Geert even om te zeggen dat we op verzoek van de Navo 250 gewonde Libische vluchtelingen opnemen?’

Uri Rosenthal herinnert het zich nog goed. Het is maandag 17 oktober 2011. Mark Rutte belt met Rosenthal, zijn minister van Buitenlandse Zaken. De Nationale Overgangsraad van Libië heeft een noodkreet geslaakt: veel ziekenhuizen zijn beschadigd door raket- en granaatinslagen. In Utrecht wordt het Calamiteitenhospitaal in gereedheid gebracht voor de opvang van 250 Libiërs. Nu moet het kabinet alleen de PVV nog even op de hoogte brengen.
Rosenthal en Wilders hebben een goede verstandhouding; ze kennen elkaar uit de tijd dat de PVV-leider nog hoog en droog in de VVD-fractie zat en Wilders de toenmalige VVD-senator weleens om advies vroeg. Niettemin komt Wilders’ antwoord als een verrassing. ‘Hij zei: ‘Ik vind het maar niks Uri. Ik heb geen zin om gewonden uit een islamitisch land in Nederlandse ziekenhuizen op te nemen.’
Onmiddellijk belt Rosenthal met Rutte: ‘Geert wil niet.’ Rutte zegt: ‘We doen het toch, bel hem maar terug.’Rosenthal belt Wilders andermaal: ‘Het gaat wel gebeuren’.
Maar dan gaan Wilders en Rosenthal onderhandelen: het mogen er zeker geen 250 zijn. Aan het eind van het gesprek geeft Wilders zijn fiat: in plaats van 250 komen er 52 Libiërs naar Nederland. Het incident verspreidt zich als een lopend vuurtje over het ministerie van Buitenlandse Zaken. Het is een van de vele malen dat diplomaten zich zeggen te generen voor het politieke operetteklimaat waarin Nederland in hun ogen is beland.

Het is tot nu toe altijd de vraag gebleven waarom Wilders er na anderhalf jaar onverwacht de brui aangaf in het Catshuis. Nu blijkt waarom. Het fatale misverstand ontstaat als CDA-leider Verhagen staatssecretaris van Buitenlandse Zaken Ben Knapen begin 2012 laat uitrekenen hoeveel hij nog kan missen uit zijn budget voor Ontwikkelingssamenwerking. 'Als we echt willen, kan er nog twee miljard vanaf', zegt Knapen op gezag van zijn ambtenaren tegen Verhagen. Rutte en Verhagen stellen daarop Wilders gerust dat hij in ruil voor zijn steun aan nieuwe miljardenbezuinigingen naar buiten toe goede sier kan gaan maken. Wilders zelf heeft ingezet op een ingreep van 3 miljard. .

Geen reële mogelijkheid
Knapen echter beschouwt de rekensom als een technische exercitie, niet als een reëele mogelijkheid. Als Verhagen hem vervolgens meldt dat er inderdaad 1 à 1,5 miljard vanaf gaat, gooit hij de kont tegen de krib: 'Prima Maxime, maar je begrijpt dan wel dat ik aftreed.'
Verhagen en Rutte reageren verbijsterd, maar Knapen heeft de steun van zijn partijgenoten in het kabinet. Die hebben zich niet lang daarvoor gezamenlijk voorgenomen dat zij zich feller teweer moeten gaan stellen tegen Wilders. Ze hebben er genoeg van steeds voor hem te moeten buigen, de grens is bereikt.

Verhagen vreest dan ook dat het toch al gespleten CDA uiteenvalt als hij Knapen laat gaan. Het gevolg is dat Wilders plots met lege handen staat. Knapen, terugblikkend: 'Wilders heeft geprobeerd een grote slag te slaan met ontwikkelingssamenwerking. Dat is hem niet gelukt.' Het verhaal van Knapen wordt bevestigd door de toenmalige ministers Gerd Leers (CDA) voor Immigratie en Asiel en Uri Rosenthal (VVD) van Buitenlandse Zaken.

http://www.volkskrant.nl/(...)verzet-CDA-ers.dhtml
  dinsdag 11 maart 2014 @ 13:10:40 #189
37676 freako
Onverbeterlijke optimist
pi_137614491
quote:
PVV’er Van Vliet wilde overstappen naar de VVD
door Tom-Jan Meeus en Derk Stokmans

Het Tweede Kamerlid Roland van Vliet (PVV) heeft volgens Haagse bronnen vorig jaar een poging gedaan naar de VVD over te stappen.

In een gesprek op 30 oktober informeerde de PVV’er bij VVD-fractieleider Halbe Zijlstra of er voor hem plaats zou zijn in de VVD-fractie. Zijlstra sloeg het verzoek van Van Vliet af, zo wordt in kringen van de VVD gemeld.

Zijlstra en Van Vliet bevestigen desgevraagd allebei dat zij met elkaar hebben gesproken. Zij weigeren op de inhoud in te gaan. Van Vliet concludeerde daarop dat hij in de PVV moest blijven. “Zolang ik in de politiek zit, blijf ik PVV-Kamerlid”, aldus Van Vliet nu.

‘Contacten met Zijlstra vertrouwelijk’
Hij wil niet zeggen of hij tot deze conclusie kwam omdat zijn flirt met de VVD vorig jaar mislukte.

“Ik doe geen enkele mededeling over mijn contacten met Zijlstra, want die waren vertrouwelijk.”

Haagse bronnen wijzen erop dat de VVD al onder Zijlstra’s voorganger Stef Blok de lijn trok dat de fractie in een lopende kabinetsperiode geen Kamerleden uit andere partijen opneemt.
Van Vliet een van de best functionerende PVV-Kamerleden

De VVD hanteert de interne code dat politici uit andere partijen die zinspelen op een overstap naar de VVD het voorbeeld van staatssecretaris Fred Teeven (Veiligheid en Justitie) moeten volgen. Hij stapte na een periode als Kamerlid voor Leefbaar Nederland (2002-2003) uit de politiek en kreeg in 2006 een verkiesbare plaats op de lijst van de VVD.

De poging van Van Vliet is des te opmerkelijker omdat hij een van de best functionerende PVV-Kamerleden is. Hij schopte het als enige PVV’er tot voorzitter van een parlementaire enquêtecommissie (naar woningbouwcorporaties) en leidt ook de Contactgroep Duitsland.
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)stappen-naar-de-vvd/
  dinsdag 11 maart 2014 @ 13:14:12 #190
104871 remlof
Europees federalist
pi_137614615
quote:
Ik las het net op de site van de Volkskrant.

Uiteraard wilde de VVD 'm niet hebben, maar nu dit is uitgelekt is ie binnen de eigen fractie aangeschoten wild lijkt mij.
pi_137614740
quote:
Mes in de rug van de GBL!!! :'( :'( :'(
Demonistatie!!! :'( :'( :'(
Kielhalen die verrader!! :'( :'( :'(
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  dinsdag 11 maart 2014 @ 13:32:26 #192
37676 freako
Onverbeterlijke optimist
pi_137615112
Afgelopen weekend hadden we ook Joram van Klaveren al, die bijna voor zichzelf was begonnen met 'Rechts Nederland'

quote:
Vertrouweling Wilders werkte aan oprichten partij Rechts Nederland
door Tom-Jan Meeus

Een vertrouweling van PVV-leider Geert Wilders, het Tweede Kamerlid Joram van Klaveren, heeft tot en met begin vorig jaar gewerkt aan een plan uit de PVV te stappen en een nieuwe partij op te richten. Dat meldt NRC Handelsblad vandaag op basis van interne correspondentie van de PVV.

Van Klaveren, vaak gezien als het grootste politieke talent van de PVV, heeft eerder intern ontkend dat hij plannen had voor een opstand tegen Wilders nadat deze krant daar vorig jaar september over schreef. Uit de correspondentie blijkt verder dat Van Klaveren vorig jaar tegenover Wilders klaagde dat een ander lid van de partijtop, fractiesecretaris Martin Bosma, “gewoon heel erg lui is”.

Van Klaveren vormt momenteel met Wilders en Europarlementariër Laurence Stassen een commissie die kandidaten voor de Europese verkiezingen weegt. Een gevoelige taak omdat de PVV te veel kandidaten heeft voor de Europese lijst, waardoor in de partijleiding angst bestaat voor nieuwe afvalligen zodra de lijst, vermoedelijk later deze maand, bekend wordt.
Van Klaveren vorig jaar nog met nieuwe partij bezig

Uit de correspondentie blijkt dat Van Klaveren oktober 2012 al een naam (Rechts Nederland, RNL) had voor een nieuwe partij. Ook wilde hij “websites vast laten leggen”, “een begin maken met op papier zetten van ideologische uitgangspunten” en “verdere uitwerking van ideeën”, zo mailde hij 15 oktober 2012 een partijgenoot. De interne documenten tonen aan dat Van Klaveren nog in 2013 bezig was met een nieuwe partij.

Volgens PVV’ers met wie Van Klaveren zijn plannen besprak, heeft hij van zijn plan afgezien nadat Wilders hem, uit angst voor een nieuwe afvallige, veel meer invloed in de PVV-top aanbood. Zodoende werkt Wilders volgens deze PVV’ers nu gedwongen samen met de dissident.
PVV onbereikbaar voor commentaar

Van Klaveren, Kamerlid sinds 2010, keerde zich onder Rutte I al tegen de relatief linkse koers van de PVV inzake zorg en uitkeringen. Ook ergerde hij zich aan de grillige stijl en woede-uitbarstingen van Wilders. Toen er na de nederlaag bij de Kamerverkiezingen kritische evaluaties uit afdelingen kwamen, reageerde hij enthousiast. “Gaat goed”, mailde hij een partijgenoot.

Van Klaveren wilde de afgelopen weken niet op de zaak ingaan. De PVV was onbereikbaar.
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)ij-rechts-nederland/
  dinsdag 11 maart 2014 @ 15:37:57 #193
37676 freako
Onverbeterlijke optimist
pi_137619185
quote:
In een reactie op de berichtgeving van dinsdag zegt Van Vliet dat hij niet van plan is zijn partij te verlaten. ''Ik was PVV'er, ik ben PVV'er en ik blijf PVV'er'', zegt hij.

Zijlstra zelf zegt dat hij een vertrouwelijke gesprek had met Van Vliet. De inhoud ''blijft tussen hem en mij''. Zijlstra kan zich '' voorstellen dat iedereen nieuwsgierig'' is naar het gesprek. VVD is ''in algemene zin'' tegen overstappen van Kamerleden van andere partijen naar de VVD, zei hij. De partij zou er moeite mee hebben zoiets uit te leggen aan de eigen kiezers.

'Bashen'
PVV-leider Geert Wilders spreekt in een reactie van ''PVV bashen''. ''Het is weer verkiezingstijd.'' Volgens hem blijft Van Vliet bij de PVV.

Volgens geruchten zou overigens ook PVV-Kamerlid Dion Graus de fractie willen verlaten. Hij zou belangstelling hebben voor 50PLUS. Graus spreekt dit tegen.
www.nu.nl/politiek/372335(...)overstappen-vvd.html
pi_137641048
De telegraaf heeft alle intriges in een artikeltje

http://www.telegraaf.nl/b(...)gewoon_PVV_er__.html
  woensdag 12 maart 2014 @ 00:08:58 #195
293345 IkeDubaku99
The Investigator
pi_137642838
Spion Graus bij 50Plus. _O- _O-
  woensdag 12 maart 2014 @ 09:51:56 #196
37676 freako
Onverbeterlijke optimist
pi_137648129
quote:
0s.gif Op woensdag 12 maart 2014 00:08 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Spion Graus bij 50Plus. _O- _O-
quote:
Lilian Helder, de nummer 4 op de lijst, heeft na de val van Rutte I contact gezocht met staatssecretaris Fred Teeven van Veiligheid en Justitie om te peilen of een overstap naar de VVD mogelijk was. Haagse bronnen hebben dat gisteren bevestigd. Uiteindelijk sprak toenmalig fractievoorzitter Stef Blok zijn veto uit.

Eerder bleek al uit uitgelekte correspondentie dat Helder grote problemen heeft met Wilders. 'Mensen gewoon schofferen en negeren is mij een brug te ver,' schreef de voormalige advocate aan een andere PVV'er. 'Ik pik het niet langer. Als de tijd daar is, doe ik wat goed is voor mijzelf.'

Opmerkelijk genoeg heeft ook Kamerlid Dion Graus na de val van Rutte I geschermd met een overstap. In een mail van 11 mei 2012 aan onder anderen Geert Wilders, Fleur Agema en Martin Bosma schreef hij dat 50Plus-bestuurder Ron van der Velde hem had benaderd. 'Men wil mij graag als rechterhand van Nagel aanstellen. Dierenwelzijn staat in de top 3 onder hun achterban.'

Graus wil niet ingaan op de zaak. Van der Velde spreekt van 'onzin'. 'Ik heb hem alleen een keer gezien bij de dierenafdeling van Kaufhaus.'

Vrijage
De vrijage van Graus is saillant omdat hij in het verleden keihard uithaalde naar 'verraders' die de PVV de rug toekeerden. 'Dit soort personen zouden ze vroeger kielhalen,' zei hij over dissidenten.
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)-Geert-Wilders.dhtml
pi_137652828
Ook weer een grappig berichtje in het Parool:
http://www.parool.nl/paro(...)eferendum-Krim.dhtml

De Russen zien Wilders dus als een vriendje. Dit hadden SP en GL moeten doen. Dan had het PVV volk hier SP en GL genadeloos afgemaakt. Ze zouden het neerzetten als collaboratie met ons vijandige mogendheden. Nu zal het wel weer oorverdovend stil zijn.

Wilders had voor zijn doen ook al een genuanceerde reactie op Poetin. Het zou ook voor een deel door de EU komen. Het is de PVV. Dus die zal door rechts Nederland wel weer uit de wind worden gehouden. Dat is nogal hypocriet. Of je trekt de SP en GL weg uit de sfeer van landverraders of je geeft eerlijk toe dat de PVV ook lang niet altijd Pro Westers is.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  woensdag 19 maart 2014 @ 23:48:12 #198
312477 tostitomaatkaas
Op pain de madeleine.
pi_137950419
Op zondag 28 april 2013 22:57 schreef Schaamlipposaurus het volgende:
Dit is een serieuze vraag.
Graag serieuze reacties graag, waar ik op kan masturberen.
pi_137962750
quote:
Wat een eng gezelschap zeg.
pi_137962823
Zou Joram van Klaveren burgemeester van Almere worden?
Ze hebben technisch gesproken wel recht op een burgemeester onderhand, denk alleen niet dat Willem-Alexander dáár zin in heeft
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')