Hier was het 17,95 voor HBO of 11,70 voor Netflix icm unblock-us.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:16 schreef Copycat het volgende:
[..]
Die acht euro split ik met mijn moeder en dan doe ik er voor mezelf nog een unblock-abo bij. Ben ik nog steeds goedkoper uit! Wel zo'n dertig hele eurocenten!
(1) Dat het geen creditcard scam is (dat je dus inlogt op iemand anders zijn account)quote:Op woensdag 9 oktober 2013 19:17 schreef chansadres het volgende:
Ik zie op verschillende plaatsen nu gift subscriptions voor een jaar voor zeer weinig geld. Ik las dat enkele zulke codes hebben gekocht maar ik vroeg me af waar ik voor moet oppassen?
The Hobbit?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 19:47 schreef maurisioo het volgende:
Weet iemand nog een goede film die te kijken is via de US versie?
Andere landen hebben dat niet?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 07:55 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Ik vraag me af waarom alleen de NL Netflix die mijn lijst optie heeft
Soms zie ik het bij de US Netflix op mijn iPad wel verschijnen maar als ik de serie aan mijn lijst toevoeg gebeurt er niks... want er is geen lijst.quote:
Ik heb het alleen op mijn iPad ingesteld en dat was -zelfs voor mij- een eitje. Dus ik gok dat het jou ook weinig moeite zal kosten.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 09:59 schreef winka het volgende:
Ik wil graag via de PS3 de USversie van Netfllix gebruiken met behulp van Unblocker. Zoals ik de uitleg zie lijkt het appeltje eitje om het te installeren.
Heeft iemand dit geprobeerd en is het echt zo simpel? Voordat ik uren moet gaan klooien
ik heb het gisteren geprobeerd en kwam via youtube een filmpje tegen waar uitgelegd werd dat je alleen je dns server hoeft te wijzigen. Dit gedaan en het werkte meteen primaquote:Op donderdag 10 oktober 2013 09:59 schreef winka het volgende:
Ik wil graag via de PS3 de USversie van Netfllix gebruiken met behulp van Unblocker. Zoals ik de uitleg zie lijkt het appeltje eitje om het te installeren.
Heeft iemand dit geprobeerd en is het echt zo simpel? Voordat ik uren moet gaan klooien
Idd, vrijwel alle apparaten ondersteunen handmatig instellen van je internetinstellingen. En dat is echt geen rocket science.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 11:31 schreef planethugo het volgende:
[..]
ik heb het gisteren geprobeerd en kwam via youtube een filmpje tegen waar uitgelegd werd dat je alleen je dns server hoeft te wijzigen. Dit gedaan en het werkte meteen prima
Als je dan terug wil naar de nederlandse ga je weer naar je internet instellingen (handmatig) en selecteer je bij de dns gewoon automatisch en dan werkt het weer normaal. Nu nog eentje vinden voor de UK versie
Ik snap dan ook niet zo goed waarom je een abbonement op dat unblock-us zou nemen? Als je het via de pc doet heb je toch genoeg aan die Hola plugin in firefox en chrome?
geloof dat die gratis dns servers wel regelmatig kunnen veranderen en dat je dus plotseling op zoek moet naar een nieuwe. Maar ach dat zien we dan wel weer. Geen idee of dat Unblock dat beter regelt maar vermoed het wel.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 11:33 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Idd, vrijwel alle apparaten ondersteunen handmatig instellen van je internetinstellingen. En dat is echt geen rocket science.
ja ¤8 2 apparaten tegelijkquote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:24 schreef delano.888 het volgende:
Kan je trouwens je netflix account op 2 adressen tegelijk gebruiken of gooit hij er dan 1 uit?
Yep. Ik deel mijn account met mijn moeder en zo delen we ook de kosten. Ieder heeft een eigen profiel waarop je inlogt. Zo ben ik, compleet met Unblock, nog goedkoper uit.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:24 schreef delano.888 het volgende:
Kan je trouwens je netflix account op 2 adressen tegelijk gebruiken of gooit hij er dan 1 uit?
Heeft zij iets te doen als je de hele nacht aan het hunten bentquote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:43 schreef delano.888 het volgende:
Wow super service, kan mn vriendin ook meedoen op mijn kosten (ik betaal toch al)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |