Veel te zuur ja, maar als ik iets smerig vind is het fruit door mijn warme eten.quote:Op maandag 30 september 2013 19:43 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Vind je het te zuur? Doe er dan een handje rozijnen en een blikje ananasstukjes door en kook het ananassap mee met het water. Spekjes erbij, aardappels doorheen stampen, beetje jus eroverheen en smullen maar.
Ik heb ook op het punt gestaan af te hakenquote:Op maandag 30 september 2013 19:47 schreef Sunnythesun het volgende:
Wij hebben een paar afleveringen geprobeerd maar toen greep het ons niet. Maar goed, dat was bij de Soprano's ook zo, maar die heeft een 2e poging gekregen en daarvan hebben we alle 80+ afleveringen net in één ruk gekeken en afgerond. Dus dat gaan we met BB ook nog wel een keer proberen
Datquote:Op maandag 30 september 2013 19:51 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Er is overigens geen enkel punt geweest waarop ik de hoofdpersoon mocht...tragisch, ja. Hem mogen? Absoluut niet.
Als je zuurkool te zuur vind, spoel hem een weinig voor het kokenquote:Op maandag 30 september 2013 19:51 schreef Myraela het volgende:
[..]
Veel te zuur ja, maar als ik iets smerig vind is het fruit door mijn warme eten.
Wow.....bijzonderquote:Op maandag 30 september 2013 20:48 schreef Sunnythesun het volgende:
Wow.. http://twistedsifter.com/(...)beach-dday-memorial/
Mooi!quote:Op maandag 30 september 2013 20:48 schreef Sunnythesun het volgende:
Wow.. http://twistedsifter.com/(...)beach-dday-memorial/
Dan zou ik het niet nog een keer proberen.quote:Op maandag 30 september 2013 19:51 schreef Myraela het volgende:
Ik kwam bij breaking bad niet door de eerste 3 afleveringen, vond er geen flikker aan.
Juist wel.quote:Op maandag 30 september 2013 21:09 schreef rijsttafel het volgende:
[..]
Dan zou ik het niet nog een keer proberen.
Ik ook! Banaan bv in ovenschotels, blegh! En ananas op pizza vind ik ook niet lekker.quote:Op maandag 30 september 2013 19:51 schreef Myraela het volgende:
[..]
Veel te zuur ja, maar als ik iets smerig vind is het fruit door mijn warme eten.
Okeequote:Op maandag 30 september 2013 21:11 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Juist wel.
Ik hoor vaak (en vooral van vrouwen) dat het lang duurt voordat ze BB leuk gaan vinden maar dan is het ook geweldig
Ben blij dat ik ook door moest blijven kijken van mijn vriend.
Je kan gelukkig een heel eind komen zonder te hoeven lopenquote:Op maandag 30 september 2013 22:26 schreef golfer het volgende:
Een paar druppels regen in Palermo vanavond toen we in de oude stad wilden gaan eten. Het middeleeuwse plaveisel (marmer?) werd een beetje erg glad en ja hoor....daar ging Bluezz onderuit. Weer op die ene knie die in het verleden al een paar keer beschadigd was. Gevolg: enorme opgezwollen knie (soort ei erop) en veel pijn voor haar.
Denk niet dat we morgen de Etna op gaan klimmen.
Gisteravond lange bestuursvergadering van de VvE (en ik twijfel of ik er echt uit ga stappen....het begint allemaal wat rustiger te worden nu) en daarna niet echt in slaap kunnen komen dus pas laat in slaap gevallen en vanmorgen weer vroeg op. Kortom....weinig slaapquote:
Mwjah....meer een soort van verantwoordelijkheidsgevoelquote:
Beetje misplaatst als het je stress en negativiteit oplevert.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:15 schreef PdeHoog het volgende:
Mwjah....meer een soort van verantwoordelijkheidsgevoel
Beetje boel misplaatst. Laat iemand anders het maar opknappen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:30 schreef Isabeau het volgende:
Beetje misplaatst als het je stress en negativiteit oplevert.
Toetsenbord is vaak viezer dan de Pleequote:Op dinsdag 1 oktober 2013 14:35 schreef Isabeau het volgende:
GerepareerdMijn toetsenbord ziet er weer uit als nieuw
(en ik heb een foto van de situatie vanmorgen, echt zo smerig
)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 14:36 schreef Isabeau het volgende:
Hebben we in Nederland giftige soorten die op eetbare soorten lijken?
Eng verhaal: http://www.dailymail.co.u(...)-wild-mushrooms.htmlquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 15:07 schreef Sunnythesun het volgende:
nooit doen als je niet 100% zeker van je zaak bent.
Dat is gelukt. Zelfs nog op een vulkaan gedanstquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 09:51 schreef Pietverdriet het volgende:
Je kan gelukkig een heel eind komen zonder te hoeven lopen
Sterkte Bluezz
ook al pizza gegeten?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 18:31 schreef golfer het volgende:
Na een dagje voornamelijk in de auto gezten te hebben (380 km gereden over allerlei bergweggetjes) en tussen de opgeroogde lava van de Etna gestaan te hebben, nu in prachtig hotel in Castelmola even relaxen, bubbelbad en een dutje doen en straks bij een klein eettentje dat we eind van de middag al uitgecheckt hadden met een wijntje een hapje doen. Morgenochtend vroeg op en dan weer terug naar vliegveld in Catanie voor de terugvlucht.
Gaat goedquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 18:38 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Dat is gelukt. Zelfs nog op een vulkaan gedanst![]()
klopt, maar ik hou van veel eten. en als het net zo is als in Thailand dat overal op straat eet tentjes staan zal er genoeg naar binnen gaan.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 20:56 schreef Isabeau het volgende:
En het eten daar komt me niet speciaal dikmakend over, volgens mij best gezond en slank voedsel
Je moet zo'n land wel in al haar glorie beleven natuurlijk; dus ook alle aantrekkelijk ogende eettentjes uitproberenquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 20:58 schreef z80 het volgende:
klopt, maar ik hou van veel eten. en als het net zo is als in Thailand dat overal op straat eet tentjes staan zal er genoeg naar binnen gaan.
per pm de link naar de reis gestuurd.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 21:00 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Je moet zo'n land wel in al haar glorie beleven natuurlijk; dus ook alle aantrekkelijk ogende eettentjes uitproberenGa je naar het noorden (vlakbij Chinese grens) of langs de kust of van alles wat?
Je gaat naar Vietnamquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 20:53 schreef z80 het volgende:
volgende week een weekje vrij. lekker wat achterstallig onderhoud weg werken.
en vakantie geboekt voor begin volgend jaar. 3 weken Vietnam. eens kijken hoeveel ik aankom van al het lekkere eten wat ze daar hebben.
Nee.quote:
Overdag beneden ca. 28 graden en boven op de Etna op 2500 meter ca. 10 graden.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 20:44 schreef FutureFairytale het volgende:
Gaat goed![]()
Hoe is de temperatuur?
Dat dusquote:Op woensdag 2 oktober 2013 10:05 schreef Isabeau het volgende:
Ik vind er niets vreemds aan, FFT. Je neemt nooit de tijd om uit te zieken, want je bent onmisbaar. Vind je.
Ik ben beter hoor. Ben alleen wit van 3 nachten slecht slapen. En niemand is onmisbaar en ik zeker nietquote:Op woensdag 2 oktober 2013 10:05 schreef Isabeau het volgende:
Ik vind er niets vreemds aan, FFT. Je neemt nooit de tijd om uit te zieken, want je bent onmisbaar. Vind je.
Bluezz en golfer welkom thuis in de herfst
Vertraging is rotquote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:45 schreef Bluezz het volgende:
We zitten nog steeds op het vliegveld. .. minstens anderhalf uur vertraging. Gebrekkige info...iets met technische problemen. Wachten duurt lang. Maar ik denk maar zo : repareer het maar goed dan![]()
Nog even genieten van de italiaanse espresso's danquote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:45 schreef Bluezz het volgende:
We zitten nog steeds op het vliegveld. .. minstens anderhalf uur vertraging. Gebrekkige info...iets met technische problemen. Wachten duurt lang. Maar ik denk maar zo : repareer het maar goed dan![]()
quote:Op woensdag 2 oktober 2013 14:32 schreef borisz het volgende:
P jij nog koffie? Er is genoeg![]()
[ afbeelding ]
Pfffquote:Op woensdag 2 oktober 2013 14:32 schreef borisz het volgende:
P jij nog koffie? Er is genoeg![]()
[ afbeelding ]
30 liter koffie, daar kom je toch niet doorheen.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 14:32 schreef borisz het volgende:
P jij nog koffie? Er is genoeg![]()
[ afbeelding ]
Nou inderdaad! Wat leukquote:
Zoals dat vaak gaat met familievetes ja.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 16:54 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nou inderdaad! Wat leuk(en ze hadden zeker onenigheid over iets lulligs of niet?
)
Idem in mijn familie, helaas.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 16:58 schreef minilot het volgende:
Zoals dat vaak gaat met familievetes ja.
Ik snap echt niet hoe mensen zoiets kunnen laten ontstaan hoor. Maar ja, ik ben geloof ik incapabel om langer dan twee minuten boos of sip over wat of wie dan ook te blijven. #blijedoos.quote:
Tsja, sensatiezucht; niets beters te doen hebben, jaloezie.. Mijn familie aan vaderskant heeft mijn emigratie verklaard tot een persoonlijke aanval; dat ik het land verlaat voor mijn vriend (en deels mezelf, UKquote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:19 schreef minilot het volgende:
[..]
Ik snap echt niet hoe mensen zoiets kunnen laten ontstaan hoor. Maar ja, ik ben geloof ik incapabel om langer dan twee minuten boos of sip over wat of wie dan ook te blijven. #blijedoos.
Ik ben moeilijk boos te krijgen, maar als er iemand boos op mij is en dan geen contact meer wil dan ben ik te koppig om zelf ook contact te zoeken. Dus het kan ook uit koppigheid komenquote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:19 schreef minilot het volgende:
Ik snap echt niet hoe mensen zoiets kunnen laten ontstaan hoor. Maar ja, ik ben geloof ik incapabel om langer dan twee minuten boos of sip over wat of wie dan ook te blijven. #blijedoos.
Ik zie in deze zin maar 1 egoïst en dat is de persoon die denkt dat alles om haar draait...quote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:23 schreef Selestha het volgende:
dat ik een egoïst ben die alleen weg gaat om háár persoonlijk te kwetsen..
Ik kijk hetzelfde tegen mijn vader aan omdat die geëmigreerd is. Niet uit jaloezie of sensatiezucht. Gewoon uit het feit dat hij mij blijkbaar minder belangrijk vind anders zou die wel blijven.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:23 schreef Selestha het volgende:
[..]
Tsja, sensatiezucht; niets beters te doen hebben, jaloezie.. Mijn familie aan vaderskant heeft mijn emigratie verklaard tot een persoonlijke aanval; dat ik het land verlaat voor mijn vriend (en deels mezelf, UK) heeft mijn oma geïnterpreteerd als het verlaten van de familie omdat ik niets met ze te maken zou willen hebben, en hoeveel telefoontjes ik er ook aan wijdt ze blijft erbij dat ik een egoïst ben die alleen weg gaat om háár persoonlijk te kwetsen..
Tsja; dan is er weinig aan te doen.. Jammer alleen dat ze de rest van de familie er in meesleept en dat die het ook aannemen. Gelukkig staat mijn vader er niet zo in
Ja dat zei mijn vader ook, die is boos geworden op oma omdat ze het verhaal zo verdraait maar het helpt niets; ze lijkt behoefte te hebben aan aandacht en het op deze manier te kunnen krijgen in de vorm van medelijden..quote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:25 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik zie in deze zin maar 1 egoïst en dat is de persoon die denkt dat alles om haar draait...
Mijn familie vat het op als het verbreken van het contact met hun, dat is nooit aan de orde geweest. Zie jij de emigratie van je vader ook als een poging het contact te verbreken dan?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:26 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik kijk hetzelfde tegen mijn vader aan omdat die geëmigreerd is. Niet uit jaloezie of sensatiezucht. Gewoon uit het feit dat hij mij blijkbaar minder belangrijk vind anders zou die wel blijven.
Pfff, wat een zeikwijf.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:23 schreef Selestha het volgende:
[..]
Tsja, sensatiezucht; niets beters te doen hebben, jaloezie.. Mijn familie aan vaderskant heeft mijn emigratie verklaard tot een persoonlijke aanval; dat ik het land verlaat voor mijn vriend (en deels mezelf, UK) heeft mijn oma geïnterpreteerd als het verlaten van de familie omdat ik niets met ze te maken zou willen hebben, en hoeveel telefoontjes ik er ook aan wijdt ze blijft erbij dat ik een egoïst ben die alleen weg gaat om háár persoonlijk te kwetsen..
Tsja; dan is er weinig aan te doen.. Jammer alleen dat ze de rest van de familie er in meesleept en dat die het ook aannemen. Gelukkig staat mijn vader er niet zo in
Ja precies ik ga weg omdat dat mij gelukkig maakt, maar als ze contact willen of zelf vragen gaan stellen aan mij ipv oma zal ik wel zeker open staan voor mijn familie. Ik ben er verder niet boos over; maar ze kunnen niet verwachten dat ik niet ga emigreren omdat oma anders vindt dat ik haar verlaat. Dat is dan maar zo. Ik heb geprobeerd er wat aan te doen en als dat niet geaccepteerd wordt is het aan hun om het contact te herstellen.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:29 schreef minilot het volgende:
Ook als mensen besluiten dat ze een hekel aan mij hebben en geen contact meer willen (al komt dat laatste niet echt vaak voor), dan hou ik vanuit mijn kant de lijnen altijd open hoor. Vrolijk zwaaien bij het tegenkomen, eventueel een kerstkaartje door de bus, etc. Ik dring me nooit op, maar ik vind iedereen in basis gewoon permanent lief, ook als ze de pest aan mij hebben. Wrokloos door het leven!
Dat kan je wel voornemens zijn, maar als je je nieuwe schoonzus die besloten heeft een hekel aan je te hebben vriendelijk groet om te feliciteren met je ouders' bruiloftsfeest en zij vervolgens haar neusje in de lucht steekt en langs je loopt alsof je lucht bent dan houdt dat voornemen ook wel opquote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:29 schreef minilot het volgende:
Ook als mensen besluiten dat ze een hekel aan mij hebben en geen contact meer willen (al komt dat laatste niet echt vaak voor), dan hou ik vanuit mijn kant de lijnen altijd open hoor. Vrolijk zwaaien bij het tegenkomen, eventueel een kerstkaartje door de bus, etc. Ik dring me nooit op, maar ik vind iedereen in basis gewoon permanent lief, ook als ze de pest aan mij hebben. Wrokloos door het leven!
Ja, ik zie het wel als het verbreken van het contact. Maar UK is iets makkelijk bereikbaar dan Nieuw-Zeeland.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:28 schreef Selestha het volgende:
[..]
Mijn familie vat het op als het verbreken van het contact met hun, dat is nooit aan de orde geweest. Zie jij de emigratie van je vader ook als een poging het contact te verbreken dan?
Ik wist al mijn hele leven dat dit zou gebeuren, mijn familie is ook op de hoogte geweest van de talloze bezoeken aan de UK die ik heb afgelegd en het sociale netwerk dat ik daar heb, dus het verbaasd mij vooral dat ze nu zo reageren
Maar als ze je nog komen bezoeken, verbreek je toch geen contact? Kan je mij uitleggen waarom je het zo opvat? Dan begrijp ik hun misschien iets beter..quote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:43 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ja, ik zie het wel als het verbreken van het contact. Maar UK is iets makkelijk bereikbaar dan Nieuw-Zeeland.
Hoeveel wanhopige pogingen ik wel niet heb geprobeerd bij mn zusje voor normaal contact, terwijl zij degene is die me vroeger heeft weggekeken en nu nog steeds doet alsof ik een mongool ben.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:19 schreef minilot het volgende:
[..]
Ik snap echt niet hoe mensen zoiets kunnen laten ontstaan hoor. Maar ja, ik ben geloof ik incapabel om langer dan twee minuten boos of sip over wat of wie dan ook te blijven. #blijedoos.
Ik vind de situatie met jouw zusje echt een voorbeeld van het feit dat sommige mensen gewoon geen leuke mensen zijn - ook al is het familie.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:47 schreef FutureFairytale het volgende:
Hoeveel wanhopige pogingen ik wel niet heb geprobeerd bij mn zusje voor normaal contact, terwijl zij degene is die me vroeger heeft weggekeken en nu nog steeds doet alsof ik een mongool ben.
Niemand ziet zn kind graag emigreren, kijk maar naar 'Love is in the air'. Je kind die je altijd bij je had gaat nu ineens wel heel ver weg. Maar men probeert t los te laten, omwille van het geluk van het kind. Ik heb er vertrouwen in dat dat goedkomt bij jequote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:44 schreef Selestha het volgende:
[..]
Maar als ze je nog komen bezoeken, verbreek je toch geen contact? Kan je mij uitleggen waarom je het zo opvat? Dan begrijp ik hun misschien iets beter..
Ik heb bij aanhang van familie en schoonfamilie ook wel mensen (flink!) tegen me gehad om allerlei onnozele redenen (biseksueel zijn in de bible belt, dan krijg je dat al snel), maar ik trek me daar gewoonweg niks van aan. Geen voornemen ofzo, het zit er bij mij toevallig gewoon zo in dat ik altijd aardig blijf doen, zelfs een beetje extra als het alleen van mijn kant komt.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:41 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat kan je wel voornemens zijn, maar als je je nieuwe schoonzus die besloten heeft een hekel aan je te hebben vriendelijk groet om te feliciteren met je ouders' bruiloftsfeest en zij vervolgens haar neusje in de lucht steekt en langs je loopt alsof je lucht bent dan houdt dat voornemen ook wel opBij mij wel tenminste. Maar goed, deur zou altijd open hebben gestaan voor mijn broer, no matter what.
Ik denk niet dat je onze situaties echt kunt vergelijken. Ik was 13 en mijn vader verhuisde letterlijk naar de andere kant van de wereld. Via de mail/telefoon kun je geen "vader" zijn. Daarbij belde die ook gewoon niet en liet hij het niet weten als die in Nederland was.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:44 schreef Selestha het volgende:
[..]
Maar als ze je nog komen bezoeken, verbreek je toch geen contact? Kan je mij uitleggen waarom je het zo opvat? Dan begrijp ik hun misschien iets beter..
Mijn vader/moeder staan wel achter mij, zij hebben me juist altijd aangemoedigd om deze stap te nemen. Het is de rest van de familie die moeilijk doet, dat maakt het gelukkig wel wat makkelijker om te accepteren. Ik vind het jammer maar het is niet andersquote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:50 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Niemand ziet zn kind graag emigreren, kijk maar naar 'Love is in the air'. Je kind die je altijd bij je had gaat nu ineens wel heel ver weg. Maar men probeert t los te laten, omwille van het geluk van het kind. Ik heb er vertrouwen in dat dat goedkomt bij je
Mensen een kans geven houdt ook eens op. Ik kan het gewoon niet meer, maar ik vind het wel best zo. Moeilijk, maar blijkbaar kan het niet anders.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:49 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik vind de situatie met jouw zusje echt een voorbeeld van het feit dat sommige mensen gewoon geen leuke mensen zijn - ook al is het familie.
Een vader die zijn kind verlaat op zo'n jonge leeftijd.. Ja dat is me wel een ander verhaal; waarin ik je gevoelens over zijn emigratie wel begrijp. Dat zou ik ook zo voelen. Maar dat heeft niets gemeen met de situatie waar ik me nu in bevindt. Mijn ouders zijn niet degenen die zich gekwetst voelen, voornamelijk verre familie waarvan ik sommigen al 10 jaar niet gesproken heb. Dus hoe zij het er nou moeilijk mee kunnen hebben vraag ik me sowieso afquote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:50 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je onze situaties echt kunt vergelijken. Ik was 13 en mijn vader verhuisde letterlijk naar de andere kant van de wereld. Via de mail/telefoon kun je geen "vader" zijn. Daarbij belde die ook gewoon niet en liet hij het niet weten als die in Nederland was.
Ik heb hem vorige maand na 8 jaar weer gezien en de enige conclusie die ik daaruit kon trekken was dat hij echt geen neuk om me geeft. (hij kwam ruim een uur te laat) en dat we niets meer met elkaar gemeen hebben omdat onze levens zo verschillend zijn.
Jij kiest ervoor om weg te gaan, andere niet. Jij kunt de relatie, wat voor dan ook, in jou ogen misschien vanaf afstand onderhouden. Dat betekend niet dat andere dat ook kunnen. Persoonlijk geloof ik niet in zulke lange afstandsbanden. Daarom zou ik het uit gemak gewoon verbreken.
O, maar dat doe ik ook niet hoor. Hou niet van verplichte visites of naar allerlei verjaardagen gaan. Daar ben ik meteen mee opgehouden toen ik het huis uit ging, brrr. Blijf altijd reuze aardig doen, maar voor familieverplichtingen waar ik geen zin in heb laat ik me niet strikken.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:55 schreef Myraela het volgende:
Familie is familie maar, van die verplichte sociale contacten terwijl je misschien helemaal niets met elkaar hebt.
Hahaquote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:26 schreef Stereotomy het volgende:
familie_!
Ik ben best een familiepersoon. Alleen niet mijn familie.
Als ik te gast ben bij families waar het wél lekker loopt, kijk ik altijd mijn ogen uit. Then again, je weet niet wat er in de achtergrond speelt, dus eigenlijk weet je het nooit.quote:
Tja, het maken van een kind is in een vloek en een zucht gebeurt (Finkers: 'De zucht was van mij, de vloek van mijn vrouw') en daar hoef je geen karakter voor te hebben. Ouderschap, dat vergt pas karakter, om je eigen belangen op te offeren voor het kind.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:50 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je onze situaties echt kunt vergelijken. Ik was 13 en mijn vader verhuisde letterlijk naar de andere kant van de wereld. Via de mail/telefoon kun je geen "vader" zijn. Daarbij belde die ook gewoon niet en liet hij het niet weten als die in Nederland was.
Ik heb hem vorige maand na 8 jaar weer gezien en de enige conclusie die ik daaruit kon trekken was dat hij echt geen neuk om me geeft. (hij kwam ruim een uur te laat) en dat we niets meer met elkaar gemeen hebben omdat onze levens zo verschillend zijn.
Jij kiest ervoor om weg te gaan, andere niet. Jij kunt de relatie, wat voor dan ook, in jou ogen misschien vanaf afstand onderhouden. Dat betekend niet dat andere dat ook kunnen. Persoonlijk geloof ik niet in zulke lange afstandsbanden. Daarom zou ik het uit gemak gewoon verbreken.
Jouw broerquote:Op woensdag 2 oktober 2013 17:54 schreef Anthraxx het volgende:
Ik heb alleen de pech dat het mijn ouders en mijn broer zijn
De band met mijn vader is echt veel beter geworden nadat ik het huis uit ben gegaanquote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:33 schreef Sarabi het volgende:
Hoe ouder ik word hoe leuker ik mijn familie begin te vindenzal ook wel komen omdat ik nu steeds vaker zie dat het ook anders/minder leuk kan zijn.
Maar dan nog steeds hou ik niet van verplichtingen/verplichte visites, maar dat hoeft ook niet als het goed zit
Iets met huisje & kruisje. Heb ook wel eens gedacht dat anderen een perfect gezinsleven hadden, tot je soms iets te horen krijgt waaruit het tegenovergestelde blijkt. Maar wie weet zijn ze er echt wel: perfecte families die als Bona-reclamefilmpjes alleen maar harmonieus met elkaar omgaanquote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:27 schreef Stereotomy het volgende:
Als ik te gast ben bij families waar het wél lekker loopt, kijk ik altijd mijn ogen uit. Then again, je weet niet wat er in de achtergrond speelt, dus eigenlijk weet je het nooit.
Ja. Eerste keer dat ik bij mijn eerste vaders vriendin was na de scheiding, tien jaar geleden inmiddels, keek ik mijn ogen uit hoe die familie met elkaar om ging.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:27 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Als ik te gast ben bij families waar het wél lekker loopt, kijk ik altijd mijn ogen uit. Then again, je weet niet wat er in de achtergrond speelt, dus eigenlijk weet je het nooit.
Dat is wel zo. Maar in ons gezin kwam het er wel erg dichtbij.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:56 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Iets met huisje & kruisje. Heb ook wel eens gedacht dat anderen een perfect gezinsleven hadden, tot je soms iets te horen krijgt waaruit het tegenovergestelde blijkt. Maar wie weet zijn ze er echt wel: perfecte families die als Bona-reclamefilmpjes alleen maar harmonieus met elkaar omgaan
Nope, gescheiden, ellende, nieuw mokkel in 3 maanden...quote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:53 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Jouw broer(en nog steeds met Die Schoonzus?)
Dit soort families?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:56 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Iets met huisje & kruisje. Heb ook wel eens gedacht dat anderen een perfect gezinsleven hadden, tot je soms iets te horen krijgt waaruit het tegenovergestelde blijkt. Maar wie weet zijn ze er echt wel: perfecte families die als Bona-reclamefilmpjes alleen maar harmonieus met elkaar omgaan
Doet-ie rapquote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:03 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Nope, gescheiden, ellende, nieuw mokkel in 3 maanden...
Het heeft een beetje zo'n Jehova-vibequote:
Nieuwe mokkel is waarschijnlijk een kopie van eerste mokkel?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:03 schreef Anthraxx het volgende:
Nope, gescheiden, ellende, nieuw mokkel in 3 maanden...
Misschien als ze allemaal aan de MDMA gaan dat je zoiets krijgtquote:
Ligt eraan. Bij mijn ex was het een ouder model die vooral een vader zocht. Dat zocht ik niet.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:07 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nieuwe mokkel is waarschijnlijk een kopie van eerste mokkel?
Erg he?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:07 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Het heeft een beetje zo'n Jehova-vibe
Hoi Bloes!quote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:20 schreef golfer het volgende:
Mijn hele familie ligt tegenwoordig uit elkaar. En broer en een kind van me zijn geëmigreerd.
Shit hij stond nog op golfer.
Dit is dus een post van mij, Bloes![]()
![]()
Wat zocht jij?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:09 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Ligt eraan. Bij mijn ex was het een ouder model die vooral een vader zocht. Dat zocht ik niet.
Er zit verbetering in.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:03 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Nope, gescheiden, ellende, nieuw mokkel in 3 maanden...
Mijn ex was voor de sex, die was vreselijk goedquote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:29 schreef krakkemieke het volgende:
[..]![]()
Nee, ik zocht een partner. Waar ik mee kon praten.
Ik trouw niet met iemand alleen voor sex.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:31 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Mijn ex was voor de sex, die was vreselijk goed
Hij is nog steeds een van mijn beste vriendenquote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:33 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Ik trouw niet met iemand alleen voor sex.
Da's heel mooi!quote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:35 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Hij is nog steeds een van mijn beste vrienden
Hoe bedoel je dat? Dat homo's vaker vreemd gaan?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:45 schreef Bluezz het volgende:
Ik heb begrepen dat bij hetero's de sex buiten de deur zoeken een lastig onderwerp is, maar bij homo's het meer gebruikelijk is
Dat geloof ik dus niet. Waarom zou het zo anders zijn bij homo's dan bij hetero's?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:50 schreef Bluezz het volgende:
Dat het bij homostellen meer geaccepteerd is dat er gesext wordt buiten de deur en dat het niet bedreigend is voor de relatie.
Dat is bij heterostellen vaak wel zo.
Al zolang ik weet, heb ik een lesbische tante. En al zo lang als ik weet, heeft ze dezelfde ideeen als iedereen over vreemdgaan.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:50 schreef Bluezz het volgende:
Dat het bij homostellen meer geaccepteerd is dat er gesext wordt buiten de deur en dat het niet bedreigend is voor de relatie.
Dat is bij heterostellen vaak wel zo.
Mijn allerliefste homoseksuele neef heeft toch veel relaties op de klippen laten lopen doordat hij wel eens naast de pot piestequote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:50 schreef Bluezz het volgende:
Dat het bij homostellen meer geaccepteerd is dat er gesext wordt buiten de deur en dat het niet bedreigend is voor de relatie.
Dat is bij heterostellen vaak wel zo.
Dat klinkt erg lekker. Dat ga ik onthouden.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:56 schreef Isabeau het volgende:
Welkom thuis Bluezz & golfer
Wat had ik toch een lekker balletje gehakt in elkaar gedraaidMet bloemkool met een tomatenpesto-saus.
Zijn ook genoeg heterostellen die zo in een relatie staan. En genoeg homo's die het totaal niet willen.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:50 schreef Bluezz het volgende:
Dat het bij homostellen meer geaccepteerd is dat er gesext wordt buiten de deur en dat het niet bedreigend is voor de relatie.
Dat is bij heterostellen vaak wel zo.
dat is een beetje teveel van het goede. zeker als het espresso is, wat ik normaal naar binnen giet.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 14:32 schreef borisz het volgende:
P jij nog koffie? Er is genoeg![]()
[ afbeelding ]
ik maak me niet druk om het extra gewicht. dat is er zo weer af.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 22:49 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Je gaat naar Vietnamen je gaat je daar nu druk over maken
Neuh, zijn er alleen eerlijker inquote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:45 schreef Bluezz het volgende:
Ik heb begrepen dat bij hetero's de sex buiten de deur zoeken een lastig onderwerp is, maar bij homo's het meer gebruikelijk is
Alleen dat of wordt ie af en toe uitgenodigd?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:35 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Hij is nog steeds een van mijn beste vrienden
Mooi zo! Was bang dat het de volgende dag weer dikker/erger zou worden maar gelukkig niet gebeurdquote:Op woensdag 2 oktober 2013 20:27 schreef Bluezz het volgende:
Valt mee gelukkig. Voel het goed met liggen en doorstappen als je loopt, gaat wel weer over.
En het zal prachtig verkleuren
Ik snap dat niet, hoe groot is je maag wel nietquote:Op woensdag 2 oktober 2013 22:26 schreef FutureFairytale het volgende:
Ik heb lekker gedanst en mn volle bord andijvie met een kipburger in 3 min op want had zoo'n honger! Nu nog steeds trek.
Geen idee, nooit gezienquote:Op woensdag 2 oktober 2013 22:31 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ik snap dat niet, hoe groot is je maag wel niet
Was ie bovenop goed of onderop goed?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 19:31 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Mijn ex was voor de sex, die was vreselijk goed
Special Educational Needs (het is een professionele Master dus achter de M komt die gerichte aanduiding er achter. Vroeger was dit een post-HBO opleiding, wel in andere vorm overigens, is dus verzwaard en tot HBO-master gemaakt. Zit er dus eigenlijk een beetje tussen HBO en Uni in maar we moeten wel voldoen aan de Dublin descriptoren voor een Master. Een professionele Master dus.. Ingewikkeld verhaaldquote:
Sex heeft toch niets met onder of boven te makenquote:Op woensdag 2 oktober 2013 23:26 schreef Stereotomy het volgende:
Was ie bovenop goed of onderop goed?
Dat weet ik nooit als je dat zo zegt
quote:Op woensdag 2 oktober 2013 23:36 schreef Sunnythesun het volgende:
Special Educational Needs (het is een professionele Master dus achter de M komt die gerichte aanduiding er achter. Vroeger was dit een post-HBO opleiding, wel in andere vorm overigens, is dus verzwaard en tot HBO-master gemaakt. Zit er dus eigenlijk een beetje tussen HBO en Uni in maar we moeten wel voldoen aan de Dublin descriptoren voor een Master. Een professionele Master dus.. Ingewikkeld verhaald)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 6% gewijzigd door Blues op 03-10-2013 01:24:00 ]
Een homo die van voetbal houdt..quote:Op donderdag 3 oktober 2013 00:25 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Sex heeft toch niets met onder of boven te maken
Tis volgens mij ook een echte heterovraag aan een homo.
Nou leer ik alles van SCH dus weet niet of het betrouwbaar of gemiddeld is hoor
quote:Op donderdag 3 oktober 2013 00:28 schreef Bluezz het volgende:
[..]Dat moet ik gaan uitvogelen of dat het is.. de studie gaf me veel energie en zelfvertrouwen en dat viel ineens weg. Heeft er wel iets mee te maken dus denk ik.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nou, aangezien zo'n driekwart van mijn ruime kennissenkring gay is kan ik je dit vertellen: toch best een hoop homo's definiëren zichzelf in bed wel degelijk als top of bottom. Die specifieke onderverdeling zie je natuurlijk niet bij elk stelletje of bij elk homoerotisch samenzijn, maar het onderscheid in boven-of-onder is bij een deel van de homoscène wel degelijk een helder punt.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 00:25 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Sex heeft toch niets met onder of boven te maken
Tis volgens mij ook een echte heterovraag aan een homo.
Nou leer ik alles van SCH dus weet niet of het betrouwbaar of gemiddeld is hoor
Gefeliciflapstaart! Goed hoor!quote:
Ga een keertje naar een winkel van Simon Levelt en vraag daar kleine verpakkingen van diverse bonen om uit te proberen?quote:Op donderdag 3 oktober 2013 11:51 schreef borisz het volgende:
Iemand koffiebonentips?
De laatste zak Lavazza gaat nu in de machine.. We hadden een pakket met zes verschillende smaken. Op één na allemaal prima, maar we willen verder kijken naar andere merken
.
Lidl of Hema. Prima bonen!quote:Op donderdag 3 oktober 2013 11:51 schreef borisz het volgende:
Iemand koffiebonentips?
De laatste zak Lavazza gaat nu in de machine.. We hadden een pakket met zes verschillende smaken. Op één na allemaal prima, maar we willen verder kijken naar andere merken
.
Dieren voelen zoiets aanquote:Op donderdag 3 oktober 2013 12:27 schreef Sunnythesun het volgende:
Sam is hoog sensitief volgens mij. Ik ben echt kapot van alle toestanden van gister, dus heb niet zo veel energie over. Ging ik net met hem lopen, zijn we krap 5 minuutjes buiten, plasje gedaan, kijkt hij me aan, keert om en loopt in één streep terug naar huis![]()
Nam niet eens de tijd om op zijn vaste plekjes te snuffelen
gek dier..
Nu lekker op de bank dus, bijtanken..
Ja, bij een bezoekje Haarlem staat het zeker op het lijstje.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 12:04 schreef golfer het volgende:
[..]
Ga een keertje naar een winkel van Simon Levelt en vraag daar kleine verpakkingen van diverse bonen om uit te proberen?
Staan ook nog op het lijstje.quote:
quote:
VERTEL!quote:Op donderdag 3 oktober 2013 13:52 schreef Myraela het volgende:
Wel apart, want ik heb gerechten gekozen met producten die ik nog nooit gebruikt heb.
Als voorgerecht coquilles st jacques met gekarameliseerde witlof en een saus van rode bietjes.quote:
Nooit lam, nooit pompoen, nooit verse bietjes?! Hoe krijg je dat nou voor elkaar, als kookliefhebber!?quote:Op donderdag 3 oktober 2013 13:56 schreef Myraela het volgende:
[..]
Als voorgerecht coquilles st jacques met gekarameliseerde witlof en een saus van rode bietjes.
- Nooit met coquilles of verse bietjes gekookt.
Als hoofdgerecht een lamsrack met een pompoen risotto.
- Nooit met lam of pompoen gekookt.
En als dessert een trio van koffie. Koffie crème brûlée, macaron en een Ierse koffie. Allemaal nog nooit gemaakt maar geen onbekende ingrediënten.
Kantoorhondquote:Op donderdag 3 oktober 2013 13:52 schreef minilot het volgende:
Argh. Blijkbaar ruikt het restje tempeh kering dat ik op mijn werk als lunch aan het verorberen ben erg lekker. De kantoorhond is niet bij mijn bureau weg te slaan.. Kssssst!![]()
Ik ook niet hoor die 3. Maar hou niet van lam. Pompoensoep wil ik wel een keer maken maar tomatensoep van ovengeroosterde tomaten staat bovenaan mn lijstje.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 13:57 schreef minilot het volgende:
[..]
Nooit lam, nooit pompoen, nooit verse bietjes?! Hoe krijg je dat nou voor elkaar, als kookliefhebber!?
Nou, succes in elk geval! -x-
Studentenbudget.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 13:57 schreef minilot het volgende:
[..]
Nooit lam, nooit pompoen, nooit verse bietjes?! Hoe krijg je dat nou voor elkaar, als kookliefhebber!?
Nou, succes in elk geval! -x-
Daar moet je als aanstormende chef gauw vanaf hoor!quote:Op donderdag 3 oktober 2013 14:02 schreef Myraela het volgende:
Van lam houd ik eigenlijk ook niet, tenminste, mijn vorige stiefvader maakte het gewoon smerig denk ik. Zelfde met coquilles.
Ja, daarom wil ik nu ook alles waarvan ik dacht dat ik het niet lustte gewoon nog eens proberen. Zo ben ik erachter dat oesters toch wel erg lekker kunnen zijn.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 14:03 schreef minilot het volgende:
[..]
Daar moet je als aanstormende chef gauw vanaf hoor!
quote:
Ja, écht! En niet zo'n kleintje ook. Ik heb er geen verstand van, maar heb me laten vertellen dat het een Berner Sennenhond is.quote:
Ja. Mijn werkplek ben ik al kwijt. Dus opzoek naar iets anders nu. Maar eigenlijk is wel duidelijk de horeca niets voor mij is. Zou liever richting de kookworkshops etc gaan. Maar eigenlijk mis ik vooral mijn oude studierichting heel erg.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 14:16 schreef minilot het volgende:
[..]
O, echt al duidelijk? Op basis van je stage nu?
O jee, ik wist niet eens dat je er gestopt was. Even gemist.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 14:25 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ja. Mijn werkplek ben ik al kwijt. Dus opzoek naar iets anders nu. Maar eigenlijk is wel duidelijk de horeca niets voor mij is. Zou liever richting de kookworkshops etc gaan. Maar eigenlijk mis ik vooral mijn oude studierichting heel erg.
Een kleiner tentje zou al veel meer mijn ding zijn. Maar ook de werktijden zou ik niet de rest van mijn leven willen werken.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 14:26 schreef minilot het volgende:
[..]
O jee, ik wist niet eens dat je er gestopt was. Even gemist.![]()
Horeca in het algemeen niks voor je, of vooral niet op die grote schaal?
Wat was je oude studierichting dan?
quote:Op donderdag 3 oktober 2013 14:16 schreef minilot het volgende:
[..]
Ja, écht! En niet zo'n kleintje ook. Ik heb er geen verstand van, maar heb me laten vertellen dat het een Berner Sennenhond is.
Hier, onder het bureau:
-klik-
[ afbeelding ]
Ik ben een beetje bang voor honden, maar aan de kantoorhond ben ik inmiddels min of meer gewend. Enigszins
Nou ja, dan heeft het je in elk geval alvast opgeleverd dat je absoluut weet wat je niet wilt: werken in een groot restaurant.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 14:33 schreef Myraela het volgende:
[..]
Een kleiner tentje zou al veel meer mijn ding zijn. Maar ook de werktijden zou ik niet de rest van mijn leven willen werken.
Communicatie multimedia design, ik wil weer lekker zitten prutsen en vormgeven achter mijn computertje.
Is dat zo? Ze loopt me vooral de hele tijd ondersteboven. Ik ben één meter zevenenvijftig hoog. De hond duwt me telkens omver.quote:
quote:Op donderdag 3 oktober 2013 14:42 schreef minilot het volgende:
[..]
Is dat zo? Ze loopt me vooral de hele tijd ondersteboven. Ik ben één meter zevenenvijftig hoog. De hond duwt me telkens omver.![]()
Maar de kantoorhond blaft nauwelijks en bijt me vooralsnog in elk geval niet, dus ik heb er een soort van vrede mee.
Een meisje dat ik nog van vroeger ken heeft een poos in Engeland een huiskamerrestaurantje gehad. Kon je je dan voor inschrijven, vaste prijs voor een verrassingsmenu van vijf gangen ofzo en dan kwamen er per avond zo'n twaalf mensen bij haar eten. Verdienden zij en degene met wie ze dat samen deed nog best een aardig zakcentje mee.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 14:33 schreef Myraela het volgende:
[..]
Een kleiner tentje zou al veel meer mijn ding zijn.
Ja, deze geloof ik ook wel. Fijne voetenwarmer ook als het koud is op kantoor. Je hoeft je schoenen maar uit te doen en ze komt meteen onder je bureau liggen!quote:Op donderdag 3 oktober 2013 14:43 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]![]()
ik vind ze tof. Zijn meestal erg vriendelijke en lieve honden.
Dat lijkt me ook wel leuk, maar niet elke avond hoor.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 14:45 schreef minilot het volgende:
[..]
Een meisje dat ik nog van vroeger ken heeft een poos in Engeland een huiskamerrestaurantje gehad. Kon je je dan voor inschrijven, vaste prijs voor een verrassingsmenu van vijf gangen ofzo en dan kwamen er per avond zo'n twaalf mensen bij haar eten. Verdienden zij en degene met wie ze dat samen deed nog best een aardig zakcentje mee.
Dat lijkt mij dan wel heel leuk!
quote:Op donderdag 3 oktober 2013 14:45 schreef minilot het volgende:
[..]
Ja, deze geloof ik ook wel. Fijne voetenwarmer ook als het koud is op kantoor. Je hoeft je schoenen maar uit te doen en ze komt meteen onder je bureau liggen!
Nietes.. ze zijn gewoon een beetje andersquote:Op donderdag 3 oktober 2013 14:46 schreef Myraela het volgende:
Overigens zijn katten veel toffer dan honden.
Nou, zo zit het niet helemaal. Het is de hond van de baas, en de baas is vorig jaar gescheiden en zijn nieuwe flatje is wel erg klein voor de hond. Dus de directeur neemt vooral elke dag zijn eigen hond mee naar kantoor. Ik geloof niet dat de bedoeling is dat de rest van ons (klein bedrijfje maar hoor) de eigen huisdieren gaat meeslepen. Maar wellicht zou het ook geen probleem zijn hoor.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 14:47 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]lief! Lijkt me fijn om ergens te werken waar de hond mee mag..
De Pelikaan in Zutphen, erg lekkere koffie van een kleine zelfstandige brander die zelf brand en een prachtige winkel heeft. Je loopt 1910 binnen.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 11:51 schreef borisz het volgende:
Iemand koffiebonentips?
De laatste zak Lavazza gaat nu in de machine.. We hadden een pakket met zes verschillende smaken. Op één na allemaal prima, maar we willen verder kijken naar andere merken
.
2 maanden volgens mij. Daarna zou ik de opleiding misschien nog voltijd af kunnen maken. Maar dat is onzin, want het niveau van de normale lessen is echt bedroevend laag.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 15:59 schreef Isabeau het volgende:
Myraela, hoelang kan je op de opleiding blijven zonder stage-werkplek?
Of jij bent gewoon te slim voor de opleidingquote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:01 schreef Myraela het volgende:
2 maanden volgens mij. Daarna zou ik de opleiding misschien nog voltijd af kunnen maken. Maar dat is onzin, want het niveau van de normale lessen is echt bedroevend laag.
Maar je hebt ongetwijfeld al heel veel geleerd over koken in zo'n groot restaurantquote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:06 schreef Myraela het volgende:
Ik ben eigenlijk alleen maar begonnen omdat ik even een jaartje wilde werken om mijn hoofd recht te krijgen. Hobby koken, vacature in één van lievelingszaken en een kleine impulsactie en toen dacht ik een jaar lang een baan te hebben.
Maar nu zit ik dus ineens met een opleiding die totaal onder mijn niveau is en een beroep waar ik eigenlijk niet groot in wil worden.
De opleiding helpt wel een beetje, maar toch schat ik de kans niet zo groot in. Want alle leerplekken zijn ondertussen vol en daarbij ben ik 4 keer zo duur als een 16 jarige en heb ik net zo weinig ervaring.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:06 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Of jij bent gewoon te slim voor de opleidingHoeft niet voor iedereen te laag te liggen hè
En helpt de opleiding ook met 'zoeken' of moet je dat echt helemaal zelf doen.
Er zijn heel veel opleidingen die me supertof lijken, zonder dat ik ook daadwerkelijk een heus vak/beroep zou willen uitoefenen met zo'n opleiding
Niet echt.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:10 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maar je hebt ongetwijfeld al heel veel geleerd over koken in zo'n groot restaurant
Laat ons even fijn meegenieten dan. Voorbeelden!quote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:10 schreef Myraela het volgende:
Maar wat ik nu leer, is groep 8 stof. Dus het is wel nog lager dan ik had verwacht.
Nouja, voor engels moet ik bijvoorbeeld een woordenlijst leren en daar krijgen we volgende week een toets over. Alleen bestaat de woordenlijst uit nog geen 20 woorden, het zijn allemaal kruiden. Bedoel, dat soort woorden ken je toch al wel? De meeste tenminste. En sowieso, iets moeten leren en dan gewoon maar zo weinig.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:15 schreef minilot het volgende:
[..]
Laat ons even fijn meegenieten dan. Voorbeelden!
Wow!quote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:24 schreef Myraela het volgende:
[..]
Nouja, voor engels moet ik bijvoorbeeld een woordenlijst leren en daar krijgen we volgende week een toets over. Alleen bestaat de woordenlijst uit nog geen 20 woorden, het zijn allemaal kruiden. Bedoel, dat soort woorden ken je toch al wel? De meeste tenminste. En sowieso, iets moeten leren en dan gewoon maar zo weinig.
Voor Nederlands kregen we een lijst met moeilijke woorden, waarvoor we dan synoniemen moesten verzinnen. Wat je overigens gewoon online mag opzoeken. Woorden zoals interruptie.
Rekenen gaat van simpele optelsommen, tot opdrachten waarin je een bedrag met zo min mogelijk briefjes/muntjes moet betalen.
Tsja sorry.
Mijn allereerste vriendje wilde heel graag kok worden en kwam er toen achter dat je dan naar de middelbare hotelschool moest. Dus, hij ging met zijn vwo-diploma naar de middelbare hotelschool. Hij sloeg zijn studieboeken open in de bus vlak voor een tentamen oid en verder was het nooit nodig.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:10 schreef Myraela het volgende:
En er zullen vast mensen waarvoor de opleiding wel het normale niveau is. Ik wist wel dat er een verschil tussen mbo en hbo zou zitten. Maar wat ik nu leer, is groep 8 stof. Dus het is wel nog lager dan ik had verwacht.
Ik ken genoeg jonge mensen die wel veel moeite met die voorbeelden van Myraela zouden hebbenquote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:26 schreef minilot het volgende:
Wow!![]()
Ach ja, zoals Isa al zei - zoiets kan voor sommige jongelui nog best pittig wezen ook.
Ik ook.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:36 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik ken genoeg jonge mensen die wel veel moeite met die voorbeelden van Myraela zouden hebben
Dat geloof ik ook wel hoor. Merk ik in de klas wel. Zijn een aantal mensen waarbij ik het dan ook wel leuk vind om ze te helpen. Maar er zitten er ook een hoop tussen die gewoon echt totaal niet gemotiveerd zijn. En dat is zo zonde, omdat de mensen die er gewoon moeite mee hebben maar wel willen zo echt belemmerd worden.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:36 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik ken genoeg jonge mensen die wel veel moeite met die voorbeelden van Myraela zouden hebben
Mja, maar vergeet niet dat heel veel van die jongelui net van het VMBO vandaan gerold zijn en daarna vaak gewoon maar een opleiding moesten kiezen. Ze zitten er heus niet allemaal voor hun lol.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:41 schreef Myraela het volgende:
[..]
Dat geloof ik ook wel hoor. Merk ik in de klas wel. Zijn een aantal mensen waarbij ik het dan ook wel leuk vind om ze te helpen. Maar er zitten er ook een hoop tussen die gewoon echt totaal niet gemotiveerd zijn. En dat is zo zonde, omdat de mensen die er gewoon moeite mee hebben maar wel willen zo echt belemmerd worden.
Het is wel een BBL opleiding, dus eigenlijk zijn het voornamelijk mensen die wel weten wat ze willen omdat ze er ook al aan het werk zijn. Beter nog, het zijn de mensen met meer ervaring die het meest de les onderbreken. Het schijnt gewoon onmogelijk zijn om je aan bepaalde fatsoensnormen te houden.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:43 schreef minilot het volgende:
[..]
Mja, maar vergeet niet dat heel veel van die jongelui net van het VMBO vandaan gerold zijn en daarna vaak gewoon maar een opleiding moesten kiezen. Ze zitten er heus niet allemaal voor hun lol.
Als ik eraan terugdenk, toen ik 16/17 jaar was wist ik ook echt niet wat ik wilde doen en waar ik goed in was en had ik ook echt nul komma nul motivatie.
Beetje begrip daarvoor Myra, je zit niet op het volwassenenonderwijs hè?
Ik zou daar ook bijzonder veel moeite mee hebben als ik er last van zou hebben. Snap je wel.quote:
Maar ze zijn wel jong toch? Tieners? Ik geloof niet dat ik vóór mijn zeventiende ooit met vier stoelpoten op de grond heb gestaan, op tijd ben gekomen (nog steeds niet), of het langer dan twee maanden zonder spijbelen uithield. Dat je er in een willekeurige groep jongeren altijd een paar van zulke tussen hebt zitten, dat voorkom je niet, zeker niet op dat leerniveau.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:47 schreef Myraela het volgende:
Op je stoel zitten met 4 poten op de grond, niet door een les heen praten, op tijd komen, niet elke week de eerste uren spijbelen. Ik kan daar geen begrip voor hebben.
Neehoor, maar ik ging er ook niet heen voor de opleiding. Ik wilde dus gewoon een jaar werken en geld verdienen en daarvoor moest ik dan ook één dagje naar school. Maar dat is dus wel de reden dat ik mocht ik geen leerbedrijf vinden, de opleiding niet voltijd ga afmaken want daar schiet ik niets mee op.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:57 schreef minilot het volgende:
Mja, dat kan ik me dan ook wel weer voorstellen.
Maar niettemin, afgezien van belabberde motivatie van je klasgenoten en de ellende die dat oplevert.. Wat het niveau betreft: je kunt natuurlijk moeilijk op een kleuterschool gaan zitten en dan met je vuist schudden en bulderen: "Waarom lezen wij Rupsje Nooitgenoeg in plaats van Tolstoj?!", want dat schiet natuurlijk niet op. Ik overdrijf het uiteraard een beetje, maar had je van een BBL dan echt zoveel meer verwacht dan dit, qua lesstof?
Ah okee, dan snap ik het volledigquote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:58 schreef Myraela het volgende:
[..]
Neehoor, maar ik ging er ook niet heen voor de opleiding. Ik wilde dus gewoon een jaar werken en geld verdienen en daarvoor moest ik dan ook één dagje naar school. Maar dat is dus wel de reden dat ik mocht ik geen leerbedrijf vinden, de opleiding niet voltijd ga afmaken want daar schiet ik niets mee op.
Kus voor jou! Zullen wel heftige momenten zijn.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:59 schreef Bluezz het volgende:
We zitten al een paar uurtjes in het hospice bij mn zus, wat een mager hoopje mens
Wel een mooi huis en een huiselijke relaxye sfeer....
Ik weet niet of ik het nou mooi of verschrikkelijk vind dat je je eigen begrafenis zo kan voorbereiden en ligt te wachten tot je je laatste adem uitblaast. Waarschijnlijk een beetje van beide. En dat het een onwerkelijke situatie is (vooral voor je zus! ze is hoofdrolspeler in dit script) geloof ik directquote:Op donderdag 3 oktober 2013 17:08 schreef Bluezz het volgende:
Het voelt zo onwerkelijk aan. Dat vind ze zelf ook ze was best redelijk toen we binnen kwamen maar na een uurtje praten en lachen is ze kapot. Om 19 uur komt er iemand vd Dela voorbespreking doen met haar, ons en haar kinderen.
quote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:59 schreef Bluezz het volgende:
We zitten al een paar uurtjes in het hospice bij mn zus, wat een mager hoopje mens
Wel een mooi huis en een huiselijke relaxye sfeer....
Meen je dat nou? Dat jij het normaal vindt als anderen de les verstoren?quote:Op donderdag 3 oktober 2013 16:51 schreef minilot het volgende:
[..]
Maar ze zijn wel jong toch? Tieners? Ik geloof niet dat ik vóór mijn zeventiende ooit met vier stoelpoten op de grond heb gestaan, op tijd ben gekomen (nog steeds niet), of het langer dan twee maanden zonder spijbelen uithield. Dat je er in een willekeurige groep jongeren altijd een paar van zulke tussen hebt zitten, dat voorkom je niet, zeker niet op dat leerniveau.
Dat dat je zo stoort joh!Maar misschien snap ik het niet goed, heb jij er dan zelf last van als ze spijbelen of te laat komen ofzo?
Ik ben geen boomdokter, de boom moet uitgeroeid, hij is te groot!quote:
Gefeliciteerdquote:Op woensdag 2 oktober 2013 23:10 schreef Sunnythesun het volgende:
papiertje opgehaald, nu écht officieel Master Sun.
Ben blij dat ik gegaan ben zoals ik gepland had voor ik overspannen raakte maar het heeft wel heeeeeel veel energie gekost vandaag
![]()
![]()
Prachtig boek gekregen van mijn vader + stiefma: Droom in het woud van Ata Kando (fotografie uit 1957, heruitgave in het kader van haar 100e verjaardag wat ze in mijn vaders woonplaats gevierd heeft toevallig)Bolletjes voor in de tuin van schoonouders en een mooie hanger gemaakt door mijn moeder. Glas met brokjes sodaliet er in (mineraal). Oh een een boekje 'beren haken'
![]()
En bloemen..
Of je gaat gewoon voor een soort van toevalligheid.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 20:14 schreef Isabeau het volgende:
Steer, er is hoop voor je!Helaas is dit exemplaar al bezet en zocht ze een Jew...ish partner, maar toch:
quote:Op woensdag 2 oktober 2013 23:10 schreef Sunnythesun het volgende:
papiertje opgehaald, nu écht officieel Master Sun.
Ben blij dat ik gegaan ben zoals ik gepland had voor ik overspannen raakte maar het heeft wel heeeeeel veel energie gekost vandaag
![]()
![]()
Prachtig boek gekregen van mijn vader + stiefma: Droom in het woud van Ata Kando (fotografie uit 1957, heruitgave in het kader van haar 100e verjaardag wat ze in mijn vaders woonplaats gevierd heeft toevallig)Bolletjes voor in de tuin van schoonouders en een mooie hanger gemaakt door mijn moeder. Glas met brokjes sodaliet er in (mineraal). Oh een een boekje 'beren haken'
![]()
En bloemen..
Sodaliet geeft je inzicht in jezelf en helpt je trouw zijn aan jezelf. Het bevordert zelfacceptatie, zelfrespect en zelfvertrouwen. Het helpt beperkende denk- en gedragspatronen doorbreken zoals zelfverdediging mechanismen, angsten en fobieën. Het bevordert vrijheidsdrang, idealisme, waarheid en het uiten van je mening en gevoelens. Sodaliet versterkt logica, rationeel denken en objectiviteit en verenigt dit met de intuïtie.Sodaliet geeft je inzicht in jezelf en helpt je trouw zijn aan jezelf. Het bevordert zelfacceptatie, zelfrespect en zelfvertrouwen. Het helpt beperkende denk- en gedragspatronen doorbreken zoals zelfverdediging mechanismen, angsten en fobieën. Het bevordert vrijheidsdrang, idealisme, waarheid en het uiten van je mening en gevoelens. Sodaliet versterkt logica, rationeel denken en objectiviteit en verenigt dit met de intuïtie.
[quote]Op [url=http://forum.fok.nl/topic/2025900
/4/50#131796988]woensdag 2 oktober 2013 23:10[/url] schreef Sunnythesun het volgende:papiertje opgehaald, nu écht officieel Master Sun.
Ben blij dat ik gegaan ben zoals ik gepland had voor ik overspannen raakte maar het heeft wel heeeeeel veel energie gekost vandaag
![]()
![]()
Prachtig boek gekregen van mijn vader + stiefma: Droom in het woud van Ata Kando (fotografie uit 1957, heruitgave in het kader van haar 100e verjaardag wat ze in mijn vaders woonplaats gevierd heeft toevallig)Bolletjes voor in de tuin van schoonouders en een mooie hanger gemaakt door mijn moeder. Glas met brokjes sodaliet er in (mineraal). Oh een een boekje 'beren haken'
![]()
En bloemen..
Dat was best een beetje vreemd. Praten over een uitvaart met degene die binnenkort dood is.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 17:08 schreef Bluezz het volgende:
Het voelt zo onwerkelijk aan. Dat vind ze zelf ook ze was best redelijk toen we binnen kwamen maar na een uurtje praten en lachen is ze kapot. Om 19 uur komt er iemand vd Dela voorbespreking doen met haar, ons en haar kinderen.
Goeree Overflakkee.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 22:53 schreef FutureFairytale het volgende:
Waar ligt Dirksland? Geven de doks haar nog een paar weken/maand(en)?
Ik zeg niet dat het wenselijk is en ik snap dat het best irritant kan zijn, het ging er vooral om dat Myraela er zo verbaasd over was dat ze dit gedrag tegenkwam op de lesdagen van een BBL. En ja, op een bepaald leerniveau zie je dergelijk gedrag vaker. Spijbelen, te laat komen en door de les heen praten zijn nou ook weer niet van die enorm ongebruikelijke tienergedragingen, al maakt dat het niet minder storend voor anderen en moeten ze er ook gewoon voor op hun lazer krijgen.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 19:48 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Meen je dat nou? Dat jij het normaal vindt als anderen de les verstoren?
Dat lijkt me inderdaad ook wel heel bijzonder. En moeilijk. En fijn tegelijk.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 22:29 schreef golfer het volgende:
[..]
Dat was best een beetje vreemd. Praten over een uitvaart met degene die binnenkort dood is.
Maar aan de andere kant mooi dat ze zelf nu nog al zoveel mogelijk wensen met ons en haar kinderen kon bespreken.
Ja. Las ik ook net. Prachtige verklaring ook weerquote:
Eerste zinquote:Op vrijdag 4 oktober 2013 07:56 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ja. Las ik ook net. Prachtige verklaring ook weer
Het zal eens niet aan Krol liggenquote:Mijn vijanden hebben gewonnen. ...
Ha, wat gaaf! Verslagje graag!quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 07:51 schreef FutureFairytale het volgende:
Hier ook al 3 kwartier.
Vrijdag![]()
Dit weekend naar de grootste foodbeurs ter wereld, in Keulen. Lijkt me echt super leuk!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |