Ik ben gewoon erg nieuwsgierig hoe de rest van dat spul allemaal smaakt, dus ik wil allesquote:Op vrijdag 18 oktober 2013 18:05 schreef Jula123 het volgende:
Ik hou niet zo van vleesvervangers met een vlees-textuur, maar ik vind de gehaktballen van de vegetarische slager wel lekker. Wel warm maken in jus, en veel jus er overheen tijdens het eten.
Ja die kipstukjes zijn geniaal!quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 08:40 schreef Selestha het volgende:
Die kipstukjes van de Vegaslager zijn griezelig echt. Ze ruiken een beetje vaag zoetig maar ik vind ze qua textuur bijna niet van vlees te onderscheiden. Wel fijn voor een gerecht als ''kip'' tandoori
Ik wil ook wel meer ervan proberen, helaas hebben ze bij onze jumbo niet zoveel. Ik ben vooral benieuwd naar de salades voor op toastjes/brood.quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 20:42 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ik ben gewoon erg nieuwsgierig hoe de rest van dat spul allemaal smaakt, dus ik wil alles
minimaal 1x geprobeerd hebben, normaal at ik ook niet wekelijks of zelf maandelijks bitterballen
of kroketten en bamiballen eigenlijk nooit geloof ik, zelf geen ''vegetarische'''![]()
Dus dat ga ik nu ook niet doen hoor, toevallig wel vandaag vegetarische Bami gegeten![]()
Was lekker!
Het is wel leuk om het eens te proberen hoorquote:Op zaterdag 19 oktober 2013 08:44 schreef Jula123 het volgende:
[..]
Ik wil ook wel meer ervan proberen, helaas hebben ze bij onze jumbo niet zoveel. Ik ben vooral benieuwd naar de salades voor op toastjes/brood.
Maar ik ben het meest fan van het spul van de appie, vooral de burgers met groente, spinaziekaasrondo, tomaatmozarella, paprikakaas enz.
quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 08:58 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Het is wel leuk om het eens te proberen hoorbij de Jumbo hebben ze inderdaad maar héél
weinig, bij de EkoPlaza hebben ze het gehele assortiment, ze hebben vestigingen door héél
Nederland, hier kan je kijken waar ze bij jou in de buurt zitten http://www.ekoplaza.nl/vestigingen/
Dat spul van Appie eet in niet meerverkeerde soja enzo en ik probeer even zoveel mogelijk
zuivelvrij te eten op het moment, (met een goede reden hoor), ik vind die kant en klaar burgers
ook eigenlijk helemaal niks meer sinds ik het gehackt van de Veg. Slager heb ontdekt, dus als
ik een Burger wil eten kan ik het nu makkelijk zelf maken, is veel lekkerder en je weet precies
wat er in zit.
Al is het rauwgehackt dan ook weer niet helemaal zuivelvrij want er zit ei in, maar ik weet dat in elk
geval wel dat het Biologische eieren zijn en geen legbatterijeitjes uit Polen ofzowant als
je niet oplet kan het zo gebeuren dat je, zonder dat je het weet, iets zit te eten met zulke eieren erin.
Legbatterij eieren zijn wel verboden in Nederland, maar in heel veel landen nog niet namelijk,
dus de grote voedselbazen importeren ze gewoon en verwerken het in zo'n beetje alles.
http://www.trouw.nl/tr/nl(...)it-legbatterij.dhtml
http://www.bnr.nl/incomin(...)nog-massaal-gebruikt
Legbatterij-eieren worden nog massaal gebruikt
15 april 2013
Eieren uit legbatterijstallen mogen sinds december niet meer worden verkocht in de Europese Unie, door landen uit de EU. Legbatterij-eieren komen echter nog massaal de grens over en de consument weet van niets.
oe... ja dat lijkt mij ook wel ietsquote:Op zaterdag 19 oktober 2013 09:47 schreef minilot het volgende:
Ik vind het vegetarische spul van AH echt niet te eten, dat smaakt voor mijn gevoel zo fabrieksmatig... Brr.Gaat vaak ook om burger-achtige dingen die tien keer lekkerder zijn wanneer je ze zelf maakt
Ik vind een aantal producten van de Vegetarische Slager dan wel weer erg goed, ook omdat ik die van z'n lang zal ze leven niet zelf zou kunnen maken.![]()
O, en na twee dagen vlees is het weer hoog tijd voor een poosje plantaardig.. Vanavond denk ik dat ik paprika's ga frituren!
Recept: http://www.zsusveganpantry.com/2013/09/food-trucks-vegan-seabirds-tacos.html
Ziet er tof uit!
Oh, dat vond ik juist echt helemaal niets.quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 08:44 schreef Jula123 het volgende:
Maar ik ben het meest fan van het spul van de appie, vooral de burgers met groente, spinaziekaasrondo, tomaatmozarella, paprikakaas enz.
Heb je ook gelijk in, is misschien ook niet goed, maar ik moet wel heel eerlijk erbij zeggen dat ik blijquote:Op zaterdag 19 oktober 2013 12:58 schreef rijsttafel het volgende:
Ik verbaas me soms hoeveel het in dit topic gaat over vleesvervangers. Ik eet al 2/3 jaar vegetarisch (technisch gezien flexetarisch maar what ever), maar ik heb in die tijd misschien 2 of 3 keer een vleesvervanger gekocht.
Die droog ik in de oven en dan wordt het amandelmeel. Kun je heerlijke pannenkoeken van maken. Of notencake.quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 13:41 schreef konyntje-mandaryntje het volgende:
[..]
Ik heb het vandaag geprobeerd, maar ik vond hem een beetje waterigBinnenkort maar eens met iets minder water proberen.
Wat doe jij trouwens met de pulp dan? Ik heb gehoord dat je er amandelmeel van kan maken, dat lijkt me wel wat
Op hoeveel graden zet je de oven dan, en hoe lang moet je het drogen? Ik heb het laatst namelijk geprobeerd en toen bakte het aan omdat ik de temperatuur te hoog had gezetquote:Op maandag 21 oktober 2013 18:11 schreef Klusbaas het volgende:
[..]
Die droog ik in de oven en dan wordt het amandelmeel. Kun je heerlijke pannenkoeken van maken. Of notencake.
En inderdaad: zelf even proberen hoeveel water je erbij doet, sommigen willen het wat melkachtiger.
Over de prijs van amandelen: gemiddeld ¤12,50 per kilo op de markt of bij de Turk. Is dus inderdaad duurder dan Alpro, maar veel lekker. Die van Provamel ken ik nog niet.
Op 80 graden, de oven een stukje open laten staan, zodat het vocht eruit kan. Gemiddeld een uurtje of 3, dan is het wel droog. Dat is dus best lang, maar inderdaad: als je de oven te hoog zet dan bakt het aan.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 12:24 schreef konyntje-mandaryntje het volgende:
[..]
Op hoeveel graden zet je de oven dan, en hoe lang moet je het drogen? Ik heb het laatst namelijk geprobeerd en toen bakte het aan omdat ik de temperatuur te hoog had gezet
ingeschreven!!!!! en ik ga misschien donderdag als veggiedag gebruiken met uitzondering van 31 oktoberquote:Op donderdag 24 oktober 2013 10:57 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Misschien ook leuk voor jullie, je kan je ook gratis inschrijven voor de nieuwsbrief
dan krijg je iedere week een nieuw recept en als er ''dingen'' worden georganiseerd
staat dat ook in de nieuwsbrief.
http://www.donderdagveggiedag.be/
Ja hoor die zijn erquote:Op zondag 27 oktober 2013 12:01 schreef sararaats het volgende:
[..]
ingeschreven!!!!! en ik ga misschien donderdag als veggiedag gebruiken met uitzondering van 31 oktober
zijn er veggie recepten voor Halloween? ik ben een heksje maar veel doe ik er nog niet rond.
quote:Op zondag 27 oktober 2013 13:30 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ja hoor die zijn er![]()
http://allrecipes.nl/recepten/label-805/halloween-recepten.aspx
[ afbeelding ]
Die had ik nou nét niet gekochtquote:Op maandag 28 oktober 2013 15:28 schreef NijntjesUk het volgende:
Wij hebben de loempia's van de Vegetarische slager sinds kort in het assortiment (werk in een gezondheidswinkel) en volgens mn collega zijn ze idd heerlijk. (Zit alleen wel suiker in, das dan weer jammer, want dat eet ik zo min mogelijk).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |