ja maar 3 dagen voor NOD was het 3 dagen voor je nod?en dan geen geconcentreerde ochtendurine, tuurlijk is die negatief..quote:Op maandag 30 september 2013 18:09 schreef Mrs.Peel het volgende:
Iedereen bedankt voor de felicitaties! Bij thuiskomst door mijn mannen verrast met een bos bloemen, heel lief van ze!
En ook bedankt voor het meedenken over het non-existing streepje. Kruidvat test net negatief. Inmiddels ook buik- en rugpijn, dus het zal niet raak zijn.
2 dagen voor NOD met inderdaad niet echt geconcentreerde urine. Maar waar ik vandaag overdag echt hoopvol gestemd was, ben ik nu uit het veld geslagen. Ik heb het liefst dat mijn menstruatienudoorbreekt zodat we verder kunnen. Toch bedankt voor je opbeurende woordenquote:Op maandag 30 september 2013 20:06 schreef Kwisted het volgende:
[..]
ja maar 3 dagen voor NOD was het 3 dagen voor je nod?en dan geen geconcentreerde ochtendurine, tuurlijk is die negatief..
Niet om je valse hoop te geven hoor. Maar ik zou toch maar morgen of overmorgen in de ochtend testen..
Lief van je mannen
Nou niet om je op te naaien, of valse hoop te geven hoor. Maar ik zie gewoon echt een 2e streepje op je foto! En ik herken de 'vaagheid' van mijn eigen 10000 testen die ik heb gedaanquote:Op maandag 30 september 2013 20:21 schreef Mrs.Peel het volgende:
[..]
2 dagen voor NOD met inderdaad niet echt geconcentreerde urine. Maar waar ik vandaag overdag echt hoopvol gestemd was, ben ik nu uit het veld geslagen. Ik heb het liefst dat mijn menstruatienudoorbreekt zodat we verder kunnen. Toch bedankt voor je opbeurende woorden
Balen zeg! Het kan altijd nog natuurlijk, gewoon nog een goeie test doen, maar ik snap wel dat je er nu niet op durft te hopen.quote:Op maandag 30 september 2013 20:21 schreef Mrs.Peel het volgende:
[..]
2 dagen voor NOD met inderdaad niet echt geconcentreerde urine. Maar waar ik vandaag overdag echt hoopvol gestemd was, ben ik nu uit het veld geslagen. Ik heb het liefst dat mijn menstruatienudoorbreekt zodat we verder kunnen. Toch bedankt voor je opbeurende woorden
Preciesquote:Op maandag 30 september 2013 20:24 schreef Kwisted het volgende:
[..]
Nou niet om je op te naaien, of valse hoop te geven hoor. Maar ik zie gewoon echt een 2e streepje op je foto! En ik herken de 'vaagheid' van mijn eigen 10000 testen die ik heb gedaan. Vanavond niet teveel drinken en goed plassen voordat je gaat slapen. En dan morgenvroeg met supergeconcentreerde urine een kv test doen. Als je dan geen streepje hebt, dan was het vals alarm..
Negatief helaas. Ik had het ook verwacht eigenlijk. Ik kan niet verklaren wat dat rare lijntje was, maar het betekende duidelijk niet dat ik zwanger was. Bedankt voor het meeleven! En op naar de volgende rondequote:Op dinsdag 1 oktober 2013 06:45 schreef Kwisted het volgende:
ik wacht in spanning af op nieuws van MP!
Heb je al getest, of ga je nog even wachten?quote:Op maandag 30 september 2013 11:31 schreef Dottey het volgende:
Vanochtend op mijn stokje geplast, maar ik zag net dat het pas morgen mijn nod is... dus dat ik in elke hoek geen streepje kon onderscheiden of wel tien streepjes kon verzinnen helpt ook niet echt.
Iemand tips om pijnlijke borsten te verlichten?
ja, ik had getest... waar ik niets van kon maken. Maar die was voor mijn NOD.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 08:51 schreef Mrs.Peel het volgende:
[..]
Heb je al getest, of ga je nog even wachten?
Dat dus. Als er aanwijzingen zijn dat het mis is zou ik gewoon gaan. Wel handig om alvast drie maanden te temperaturen want dat wordt waarschijnlijk je eerste opdracht anders.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 09:34 schreef MyDirtySecret het volgende:
Dottey, meestal word 1 jaar zelf proberen aangehouden alvorens de ha actie onderneemt.
Maar als je bijv. problemen hebt met je cyclus hebt en/of vruchtbaarheidsproblemen in je familie, kan het ook zijn dat de ha je eerder door wil sturen.
Mijn mening is dat je altijd even naar de ha kan gaan als je ongerust bent. Beter een keer teveel dan te weinig zeg ik altijd.
Het figuurlijke bankje waar je op zit te wachten na je eisprong totdat je weet of je zwanger bentquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:25 schreef DagenNachtdromer het volgende:
jammer Peel en MDS!
Ik vroeg me af, wat is het wachtbankje?
He bah! Wat balen!quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 07:34 schreef Mrs.Peel het volgende:
[..]
Negatief helaas. Ik had het ook verwacht eigenlijk. Ik kan niet verklaren wat dat rare lijntje was, maar het betekende duidelijk niet dat ik zwanger was. Bedankt voor het meeleven! En op naar de volgende ronde
Ik zou toch gewoon een afspraak maken bij de huisarts. Je zorgen daar alvast neerleggen kan helemaal geen kwaad.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 13:27 schreef Dottey het volgende:
Ah bedankt dames. Ik had al gisteren besloten (samen met manlief) om nog 4maanden af te wachten en dan aan de bel gaan trekken bij de ha om te gaan onderzoeken of een van ons misschien niet zo vruchtbaar is en of we iets kunnen doen.
Ik begin langzaam te twijfelen aan mijzelf..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |