Wacht, wat voor shaders?quote:Op maandag 30 september 2013 22:55 schreef TwyLight het volgende:
[ afbeelding ]
Links: VLC
Rechts: MPC-HC met 'sharpen complex 2' & '16-235 -> 0-255 [SD]' shaders
Die zitten standaard in mpc-hc. Rechtsklik (op de video) -> Shaders -> Select Shadersquote:
Twilight.quote:Op maandag 30 september 2013 22:39 schreef MAHL het volgende:
[..]
Komedie in wat voor zin? GTO/Oregairu/Watamote/Gintama?
quote:Op maandag 30 september 2013 20:58 schreef Qunix het volgende:
Wat een kut einde van Titans
Ik had anders verwacht...
Ze hadden de laatste secondes van de anime ook wel in dezelfde episode kunnen behandelen waarom en hoe en wat enzo.
Ondanks dat het niet echt voelt als een cliffhanger voor een S2, deden ze wel hun best om dat te maken door de sleutel wéér te laten zien en dat andere in de laatste paar seconden.
Eens zien hoeveel ik het geef. Het begon zo goed, de eerste 5 episodes waren top en daarna zakte het beetje in. 13 was bijzonder slecht en daarna ging het wel tot 22. Fillers waren ook best OK.Shinsekai Yori een 6.5, what the actual fuck bro.SPOILER: mijn rankingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 09:08 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[..]
Shinsekai Yori een 6.5, what the actual fuck bro.
'ik vond het [guilty cown] oprecht geweldig.' - Maus!quote:Op maandag 30 september 2013 21:24 schreef Arashimashou het volgende:
[ afbeelding ]
Gemiddelde niveau op skype.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Normaal zou ik je aanraden meer te trainen in Google-fu jonge sprinkhaan, maar dit is een beetje een stokpaardje van me.quote:Op maandag 30 september 2013 21:34 schreef Jiang153 het volgende:
Hoeveel episodes heeft Fate Zero eigenlijk? Heb nou net Ep 1 gekeken, maar zie na 13 dat het Fate prototype OVA wordt en erna gelijk Fate zero: Onegai? Zijn dit allemaal fillers...?
Fate/Zero heeft zesentwintig afleveringen. In verband met de productie was er een pauze van drie maanden tussen aflevering dertien en veertien. Maar nu is dat niet relevant meer. Dat duidelijk maken aan MAL bijvoorbeeld is een verloren zaak.
Met Onegai bedoel je waarschijnlijk de Blue-extra´s dat zijn precies wat het zijn. Extratjes voor Blue-ray-kopers. Ze voegen niets toe aan het verhaal, maar wijden wel uit over concepten uit het bredere Fate universum en leveren humoristisch commentaar op de serie.
De Fate prototype OVA heeft maar weinig met Zero (ze delen de stad en een anderhalf personage) te maken en kun je eigenlijk wanneer dan ook bekijken, maar het helpt als je dan al een beetje thuis bent in Kinoko Nasu´s uitgebreide Fate universum.quote:Op maandag 30 september 2013 09:58 schreef Xaryna het volgende:
[..]
Die heb ik gezien!De droomlogica is onfeilbaar.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik vind de sfeer in de anime gewoon zo mooi. Steeds dat onaangename gevoel dat er iets niet klopt, dat iets eigenlijk niet kan maar toch weer wel... Heerlijk!
Dat soort paranoia aanwakkerende horror is wat mij betreft het enige soort horror dat werkt in anime. Ik weet nog dat ik uiteindelijk langer dan misschien goed voor me was, bezig ben geweest om alles wat er gebeurde te rationaliseren om maar niet bang te hoeven zijn.“An interesting thing is a good thing.”
Shin Sekai Yori is horror? Dat had ik er niet aan af gezien. Vond je het echt eng?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:43 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
De droomlogica is onfeilbaar.
Dat soort paranoia aanwakkerende horror is wat mij betreft het enige soort horror dat werkt in anime. Ik weet nog dat ik uiteindelijk langer dan misschien goed voor me was, bezig ben geweest om alles wat er gebeurde te rationaliseren om maar niet bang te hoeven zijn.
quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:43 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
'ik vond het [guilty cown] oprecht geweldig.' - Maus!
'muh nignog' - dakgeut
'MIJN KOEKJES ZIJN DE DUIVEL' - kyuubei
Ik weet wie jullie zijn.
Helemaal goed vrees ikSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Normaal zou ik je aanraden meer te trainen in Google-fu jonge sprinkhaan, maar dit is een beetje een stokpaardje van me.
Fate/Zero heeft zesentwintig afleveringen. In verband met de productie was er een pauze van drie maanden tussen aflevering dertien en veertien. Maar nu is dat niet relevant meer. Dat duidelijk maken aan MAL bijvoorbeeld is een verloren zaak.
Met Onegai bedoel je waarschijnlijk de Blue-extra´s dat zijn precies wat het zijn. Extratjes voor Blue-ray-kopers. Ze voegen niets toe aan het verhaal, maar wijden wel uit over concepten uit het bredere Fate universum en leveren humoristisch commentaar op de serie.
De Fate prototype OVA heeft maar weinig met Zero (ze delen de stad en een anderhalf personage) te maken en kun je eigenlijk wanneer dan ook bekijken, maar het helpt als je dan al een beetje thuis bent in Kinoko Nasu´s uitgebreide Fate universum.
[..]
De droomlogica is onfeilbaar.
Dat soort paranoia aanwakkerende horror is wat mij betreft het enige soort horror dat werkt in anime. Ik weet nog dat ik uiteindelijk langer dan misschien goed voor me was, bezig ben geweest om alles wat er gebeurde te rationaliseren om maar niet bang te hoeven zijn.![]()
Ja. Ik was niet bang voor de personages ofzo noch was ik bang van de serie, maar ik denk dat de emotie die ik voelde bij het zien van de radicale veranderingen in de wereld buiten Kamisu 66 toch angst geweest is.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:45 schreef Xaryna het volgende:
[..]
Shin Sekai Yori is horror? Dat had ik er niet aan af gezien. Vond je het echt eng?
Ik denk dat ik het echt als angst ervaar, meer als een onbehagen. Ethisch klopt het niet en er gebeurt van alles waarbij je niemand kan vertrouwen. Zeg maar. Beetje als de Esscher-tekeningen maar dan 'dark'.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:51 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Ja. Ik was niet bang voor de personages ofzo noch was ik bang van de serie, maar ik denk dat de emotie die ik voelde bij het kijken toch angst geweest is.
Godverquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:43 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
'ik vond het [guilty cown] oprecht geweldig.' - Maus!
'muh nignog' - dakgeut
Ja natuurlijkquote:
dat spel is te verslavend hahaquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 16:53 schreef Kyubey het volgende:
[..]
Kan ik er wat aan doen dat Cookie Clicker mij 666.6 koekjes per seconde geeft
We gebruiken vrijwel alleen de chat. Alleen als sommigen van ons zombies gaan slachten doen we een groepsgesprekquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 20:10 schreef De_Ilias het volgende:
Wat doen jullie op SKype? Groepgesprekken?
According to the Twitter post that shared this heartwarming homework assignment, the teacher who gave it has since passed away, but what an awesome impression to leave on the students that he must have cared for so very much. Now, please excuse me while I find a fresh box of tissues. These tears refuse to stop.quote:Final homework assignment
No due date
Please be happy.
By the time you are ready to turn in this assignment, I will probably be in heaven.
Don’t rush your report. Feel free to take your time.
But someday, please turn to me and say “I did it. I’ve become happy.”
I’ll be waiting.
Don't rush your report. Nee inderdaad, ga niet te snel dood.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 20:37 schreef Qunix het volgende:
Final homework assignment from dearly departed teacher will bring you to tears
[ afbeelding ]
One Japanese school teacher understood that he was nearing the end of his time on earth and did what he could to dispel the certain grief of his beloved students the only way he knew how. He gave them one last homework assignment.
[..]
According to the Twitter post that shared this heartwarming homework assignment, the teacher who gave it has since passed away, but what an awesome impression to leave on the students that he must have cared for so very much. Now, please excuse me while I find a fresh box of tissues. These tears refuse to stop.
Ik wil niet de nieuwe topic maken, deze had ik al reeds gemaakt...quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 20:39 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
Don't rush your report. Nee inderdaad, ga niet te snel dood.
Maar mooi ja
TT voor jou?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |