Kwestie van wennen impliceert dat het dus eigenlijk niet mooi is, toch?quote:Op zaterdag 28 september 2013 09:18 schreef MadMaster het volgende:
Ken genoeg dames met kort haar bij wie het prima staat.
Kwestie van wennen...
Nee, ik bedoel daarmee dat wanneer dames hun lange haar afknippen je vervolgens even aan hun korte koppie moet wennen, aangezien je je die persoon niet zo kent.quote:Op zaterdag 28 september 2013 10:00 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Kwestie van wennen impliceert dat het dus eigenlijk niet mooi is, toch?
Ik vind het doorgaans niet mooi.
Daar werk ik nu weer heel snel naartoe. Maar doordeweeks heb ik niet genoeg tijd om lange stukken te lopen. Is het ook niet lang genoeg licht voor nu.quote:Op zaterdag 28 september 2013 09:41 schreef MadMaster het volgende:
Nice.
Dacht alleen dat je langere stukken liep...
Denk ik ook en de kapper ook. Maar dat durf ik nietquote:Op zaterdag 28 september 2013 06:04 schreef Soempie het volgende:
Leuk, ben benieuwd, B.! Ik denk dat echt kort haar je ook heel leuk zal staan trouwens. * wegduikt voor de boze reacties van mannen
Lub, wat is er over 2 dagen? Heb ik denk ik gemist?
Hier een CC nodig (via de PS III) en die hebben we niet.quote:Op zaterdag 28 september 2013 11:59 schreef Etcetera het volgende:
Geen netflix-app voor onze TV blijkbaar
ziggo zeker? Mijn ouders hebben daar ook last van. Wij kunnen het via de Xbox doen maar dan moet je ook weer een extra abonnement afsluiten. Even kijken of we dat gaan doenquote:Op zaterdag 28 september 2013 11:59 schreef Etcetera het volgende:
Geen netflix-app voor onze TV blijkbaar
Je kunt ook een pre-paid cc hebben tegenwoordigquote:Op zaterdag 28 september 2013 12:54 schreef Soempie het volgende:
[..]
Hier een CC nodig (via de PS III) en die hebben we niet.
Ja, maar ik vermoed dat het eerder aan het type/model tv ligtquote:Op zaterdag 28 september 2013 12:55 schreef MaJo het volgende:
[..]
ziggo zeker? Mijn ouders hebben daar ook last van. Wij kunnen het via de Xbox doen maar dan moet je ook weer een extra abonnement afsluiten. Even kijken of we dat gaan doen
Wist ik niet, maar ik vind het het aanvragen/ uitzoeken verder ook niet waard eigenlijk.quote:Op zaterdag 28 september 2013 13:33 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Je kunt ook een pre-paid cc hebben tegenwoordig
denk het niet, mijn ouders hebben een hypermoderne tv met alles erop en eraan maar kunnen geen Netflix erop vanwege ziggo, die biedt het nog niet aan.quote:Op zaterdag 28 september 2013 13:33 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Je kunt ook een pre-paid cc hebben tegenwoordig
[..]
Ja, maar ik vermoed dat het eerder aan het type/model tv ligtmoet het even nazoeken in elk geval
Ziggo heeft er toch niks mee te maken? Zolang je maar met je tv op internet kan zou het moeten kunnen lijkt mequote:Op zaterdag 28 september 2013 13:39 schreef MaJo het volgende:
[..]
denk het niet, mijn ouders hebben een hypermoderne tv met alles erop en eraan maar kunnen geen Netflix erop vanwege ziggo, die biedt het nog niet aan.
Dat lijkt mij ook. Netflix is geen zender maar een app voor je tv. Anders zou het ook betekenen dat je geen netflix kan kijken op een smartphone/tablet op het wifi-netwerk.quote:Op zaterdag 28 september 2013 13:40 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ziggo heeft er toch niks mee te maken? Zolang je maar met je tv op internet kan zou het moeten kunnen lijkt me
Oh ik probeerde het niet eens via ziggo, ik probeerde het via het Viera-systeem van de Panasonic, daarin kun je apps installeren (I kid you notquote:Op zaterdag 28 september 2013 13:39 schreef MaJo het volgende:
[..]
denk het niet, mijn ouders hebben een hypermoderne tv met alles erop en eraan maar kunnen geen Netflix erop vanwege ziggo, die biedt het nog niet aan.
wij willen naar het westen. Yosemite, grand canyon, Vegas, San Francisco, death valley, misschien Seattle. Drie, misschien vier weken als het er financieel in zit. Auto huren en rondtrekkenquote:Op vrijdag 27 september 2013 22:17 schreef MaJo het volgende:
[..]
wanneer en waar wil je heen? Wij zijn ook een VS reis aan het plannentenminste, als we de spaarrekening weer aan kunnen vullen
Hoe dat zo?quote:Op zaterdag 28 september 2013 13:55 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Maar eerst: de meringues staan in de oven en de oven moet weer uit
Omdat ze er bijna een uur instaan en ze dan nog 20 minuten moeten afkoelenquote:
geen ps3 of xbox360 in huis?quote:Op zaterdag 28 september 2013 13:57 schreef Etcetera het volgende:
óf dat ik via de NAS netflix stream naar de tv. Maar dat wordt dan wel weer zo ingewikkeld dat ik E. daar eens naar moet laat kijken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |