Champagne lust ik ook wel...quote:
quote:Op woensdag 25 september 2013 02:03 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]twitter:InsomniaVBL twitterde op woensdag 25-09-2013 om 02:02:45Shoutout aan alle gevallen straatsoldaten. #FREEJANCEES One day we will be together, sippin' champagne. #RT = SUPPORT reageer retweet
Na deze campagne is die boy van jou vrij in no timetwitter:jvermeer3 twitterde op woensdag 25-09-2013 om 02:08:14@InsomniaVBL #freejancees Dat het recht moge zege vieren! Gone but not forgotten. reageer retweet
Zeker geen FOK!oorlog. Zo zou ik deze alliantie beschermenquote:Op woensdag 25 september 2013 02:06 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Fok!-oorlog?
En wie is Jan-Cees?
Tegen minachting en onrecht.quote:The heroes FOK! deserves, but not the one they need right now. So they will hunt them. Because they can take it. Because they are not our hero. They are silent guardians. Watchful protectors. Dark Knights.
Iemand van #TeamInsomnia_ en dat is wat #Teams doen, elkaar steunen.quote:Op woensdag 25 september 2013 02:06 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Fok!-oorlog?
En wie is Jan-Cees?
Ok, ik snap er geen hol van.quote:Op woensdag 25 september 2013 02:09 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Zeker geen FOK!oorlog. Zo zou ik deze alliantie beschermen
[..]
Tegen minachting en onrecht.
JanCees is een zeer gewaardeerd lid.
Ik wil GEEN mod worden, maar wel een samenhangende uitleg als dat mogelijk is..quote:Op woensdag 25 september 2013 02:09 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Iemand van #TeamInsomnia_ en dat is wat #Teams doen, elkaar steunen.
Als je mod zou zijn in VBL moet je daar ook nog eens rekening mee houden.
Dit kan niet meer mis gaan inderdaad, na de succesvolle actie deze zomer mbt Styloquote:Op woensdag 25 september 2013 02:08 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]Na deze campagne is die boy van jou vrij in no timetwitter:jvermeer3 twitterde op woensdag 25-09-2013 om 02:08:14@InsomniaVBL #freejancees Dat het recht moge zege vieren! Gone but not forgotten. reageer retweet
Soms worden leden van het team om onduidelijke redenen naar de verhoorkamers gebracht, zogenaamd om een goed gesprek te houden, maar eigenlijk is er dan sprake van een geseling. Ik zal niet in details treden maar wij zijn dan genoodzaakt dergelijke inferieure media als twitter te gebruiken om deze guerilla-achtige oorlogen te winnen van de machthebbers.quote:Op woensdag 25 september 2013 02:10 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ok, ik snap er geen hol van.
Leg eens goed uit dan
Ook best. Maar zo is het iig meer dan onduidelijkquote:Op woensdag 25 september 2013 02:11 schreef Specularium het volgende:
[..]
Nee, hoeft niet, dat is een stukje VBL dat in VBL moet blijven.
Vanaf nu gaat het weer over komkommersquote:Op woensdag 25 september 2013 02:12 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ook best. Maar zo is het iig meer dan onduidelijk
Ja, dat helptquote:Op woensdag 25 september 2013 02:12 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Soms worden leden van het team om onduidelijke redenen naar de verhoorkamers gebracht, zogenaamd om een goed gesprek te houden, maar eigenlijk is er dan sprake van een geseling. Ik zal niet in details treden maar wij zijn dan genoodzaakt dergelijke inferieure media als twitter te gebruiken om deze guerilla-achtige oorlogen te winnen van de machthebbers.
Volleybal?quote:Op woensdag 25 september 2013 02:12 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, dat helpt![]()
Hou het maar in VLB inderdaad..
True that. Maar er zouden geen SC geëxporteerd moeten worden naar andere SC'squote:Op woensdag 25 september 2013 02:14 schreef Insomnia_ het volgende:
Het bevalt me wel dat hier wat actie is in de nacht. Dat zou in meer SC's moeten zijn.
DM ff lekker met elkaar dan..quote:
Daar zijn we al mee bezigquote:Op woensdag 25 september 2013 02:15 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
DM ff lekker met elkaar dan..
Dat valt helaas wat tegen soms, sommigen hebben daar de laatste maanden opeens een leven gekregenquote:Op woensdag 25 september 2013 02:14 schreef Karina het volgende:
De VBL SC is toch ook nog best druk zo laat dacht ik?
Dan worden er bepaalde dingen uitgewisseld, daar krijgt een paard de hik van.quote:Op woensdag 25 september 2013 02:14 schreef Karina het volgende:
De VBL SC is toch ook nog best druk zo laat dacht ik?
De laatste tijd ben ik er niet zo heel vaak meer omdat op dit moment alle mods van VBL bokkenlullen zijn.quote:Op woensdag 25 september 2013 02:15 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Dat valt helaas wat tegen soms, sommigen hebben daar de laatste maanden opeens een leven gekregen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |