Dank u. Even die kleine hummel weer opzoeken.quote:Op woensdag 25 september 2013 08:59 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Veel plezier in ieder geval.
Daar heb ik dan weer niets mee. Kutwezens.quote:Op woensdag 25 september 2013 08:59 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dank u. Even die kleine hummel weer opzoeken.
Zolang die maar niet van jou is, toch?quote:Op woensdag 25 september 2013 09:01 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Daar heb ik dan weer niets mee. Kutwezens.
Ze zijn even irritant als ze niet van mij zijn.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:02 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Zolang die maar niet van jou is, toch?
Vind je? Ben niet de grootste kindervriend op aarde, integendeel. Vind zo'n kleintje, ze is nu 3, echter wel heel tof.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:03 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ze zijn even irritant als ze niet van mij zijn.
Ik kan er echt niet tegen. Al die aandacht, dat gezeik. Kanker op.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:04 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Vind je? Ben niet de grootste kindervriend op aarde, integendeel. Vind zo'n kleintje, ze is nu 3, echter wel heel tof.
Waarom? Waarom? Waarom? Waarom? Waarom?quote:Op woensdag 25 september 2013 09:06 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik kan er echt niet tegen. Al die aandacht, dat gezeik. Kanker op.
Ze gaan bommen gooien op vermoedelijke locaties?quote:
Kapitalisme.quote:Ooit verdiende de Amerikaanse pensionado Tom Palome uit Florida 120 duizend dollar (89 duizend euro) per jaar als vicepresident marketing bij tandpastamerk Oral-B en vloog hij eersteklas op zakenreisjes naar Europa. Nu is hij 77 jaar en staat hij voor net iets meer dan het minimumloon hamburgers te bakken in de grillbar van de plaatselijke golfclub om zijn schamele pensioen aan te vullen.
Nee natuurlijk niet.. Nu zal ik er even, niet al te uitgebreid, serieus op ingaan.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:13 schreef waht het volgende:
[..]
Ze gaan bommen gooien op vermoedelijke locaties?
Leuk!quote:Op woensdag 25 september 2013 08:59 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dank u. Even die kleine hummel weer opzoeken.
Jammer, ik hoopte oprecht dat die kutlui keihard aangepakt zouden worden.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:17 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet.. Nu zal ik er even, niet al te uitgebreid, serieus op ingaan.
Die dingen hebben een RecceLitePOD aan boord en kunnen net even wat meer zien en sneller acteren dan een politieheli.. http://www.defensie.nl/ac(...)toverkenningssysteem
En ik noemde Rotterdam omdat daar nog het meest met lasers op vliegtuigen wordt geschenen, al komt het in het hele land voor hoor. Maar op de aanvliegroute van Rotterdam Airport is het heel vaak raak.
Ze werken samen met grondtroepen van de politie en de politieheli, zodra ze een locatie hebben wordt er opgetreden. En reken maar dat als ze gepakt worden dat ze hoge straffen gaan eisen, het is gewoon terrorisme.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:23 schreef waht het volgende:
[..]
Jammer, ik hoopte oprecht dat die kutlui keihard aangepakt zouden worden.
Nee, het is geen terrorisme, het is gewoon dom en gevaarlijk.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:25 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Ze werken samen met grondtroepen van de politie en de politieheli, zodra ze een locatie hebben wordt er opgetreden. En reken maar dat als ze gepakt worden dat ze hoge straffen gaan eisen, het is gewoon terrorisme.
Nog beter is als lijnvluchten tegenmaatregelen nemen.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:25 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Ze werken samen met grondtroepen van de politie en de politieheli, zodra ze een locatie hebben wordt er opgetreden. En reken maar dat als ze gepakt worden dat ze hoge straffen gaan eisen, het is gewoon terrorisme.
Het zullen geen bewuste terroristen zijn, inderdaad gewoon domme lui die geen flauw idee hebben waar ze mee bezig zijn.. of misschien toch wel.. grappig joh, zo'n ding dat neerstort..quote:Op woensdag 25 september 2013 09:28 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, het is geen terrorisme, het is gewoon dom en gevaarlijk.
Correct. Nelson Mandela was een terrorist.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:28 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, het is geen terrorisme, het is gewoon dom en gevaarlijk.
Jij wilt namelijk alle aandacht omdat je dat zelf tekort kwam als kind.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:06 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik kan er echt niet tegen. Al die aandacht, dat gezeik. Kanker op.
Ik denk meteen aan het ontwikkelen van een soort raamfolie voor zover dat mogelijk is. Zou wel een goede uitvinding zijn als je folie kan ontwikkelen waar piloten verder geen hinder van hebben maar dat wel dat laserlicht buiten houdt/blocked.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:28 schreef waht het volgende:
[..]
Nog beter is als lijnvluchten tegenmaatregelen nemen.
Nu terroriseert hij enkel zichzelf.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:30 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Correct. Nelson Mandela was een terrorist.
Eckte bazen schieten gewoon met luchtafweergeschut.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:17 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet.. Nu zal ik er even, niet al te uitgebreid, serieus op ingaan.
Die dingen hebben een RecceLitePOD aan boord en kunnen net even wat meer zien en sneller acteren dan een politieheli.. http://www.defensie.nl/ac(...)toverkenningssysteem
En ik noemde Rotterdam omdat daar nog het meest met lasers op vliegtuigen wordt geschenen, al komt het in het hele land voor hoor. Maar op de aanvliegroute van Rotterdam Airport is het heel vaak raak.
D'r schijnen brillen te zijn die lasers detecteren en vervolgens tegenhouden. Maar waarschijnlijk zijn die vooralsnog te duur.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:31 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Ik denk meteen aan het ontwikkelen van een soort raamfolie voor zover dat mogelijk is. Zou wel een goede uitvinding zijn als je folie kan ontwikkelen waar piloten verder geen hinder van hebben maar dat wel dat laserlicht buiten houdt/blocked.
En het Zuid-Afrikaanse zorgstelsel.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:32 schreef waht het volgende:
[..]
Nu terroriseert hij enkel zichzelf.
Eerst al decennia volpension getrokken op een mooi vakantie-eiland en dan nu maximaal zorg consumeren.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:38 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
En het Zuid-Afrikaanse zorgstelsel.
Hij is een voorbeeld voor heel Afrika.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:42 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Eerst al decennia volpension getrokken op een mooi vakantie-eiland en dan nu maximaal zorg consumeren.
Is toch schattig man?quote:Op woensdag 25 september 2013 09:06 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik kan er echt niet tegen. Al die aandacht, dat gezeik. Kanker op.
quote:Op woensdag 25 september 2013 09:35 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Eckte bazen schieten gewoon met luchtafweergeschut.
Doodschieten.quote:
Ongetwijfeld. De vraag is dan ook nog of die brillen wel voldoende zicht overlaten voor de piloten om hun werk te kunnen doen.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:37 schreef waht het volgende:
[..]
D'r schijnen brillen te zijn die lasers detecteren en vervolgens tegenhouden. Maar waarschijnlijk zijn die vooralsnog te duur.
Je moeder.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:30 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Correct. Nelson Mandela was een terrorist.
Onbestaanbaar.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:42 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Eerst al decennia volpension getrokken op een mooi vakantie-eiland en dan nu maximaal zorg consumeren.
Alleen jammer dat in de rest van Afrika het zorgstelsel uit medicijnmannen bestaat die in schelpen en kralen betaald willen worden.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:44 schreef waht het volgende:
[..]
Hij is een voorbeeld voor heel Afrika.
Jij associeert je moeder met geweld? Apart.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:53 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Jij praat het gebruik van geweld alweer goed, zie ik.
21 is een leukere leeftijd.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:51 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Klopt, mijn kleine nichtje is vorige week 3 geworden. Erg leuke leeftijd.
Die man is gezakt voor zijn examen sparenquote:
Precies. Het kan inmiddels een beetje nadenken en praten enzo.quote:Op woensdag 25 september 2013 09:51 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Klopt, mijn kleine nichtje is vorige week 3 geworden. Erg leuke leeftijd.
En 35 helemaal, dan gaan de eierstokken rammelen en springen ze met iedereen in bed die hem nog omhoog krijgt.quote:
Ach gut, ze gaan niet in op je offertequote:Op woensdag 25 september 2013 09:59 schreef Paper_Tiger het volgende:
Lang leve de gemeente Den Haag voor het vermoorden van vrije mededinging.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |