Rok van vorig jaar (maison margiela) vind ik ook wel echt mooi gemaakt inderdaadquote:Op donderdag 14 november 2013 12:18 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Volgens mij worden er ook wel betere kwaliteit materialen gebruikt hoor. De prijs komt echt niet alleen van het labeltje dat erin hangt. En ik denk ook niet dat een IM of een V&R hun naam willen koppelen aan iets dat binnen de kortste keren uit elkaar valt...
Volgens mij, maar ik durf het niet met zekerheid te zeggen, zit het zo: Stuur je alles terug, dan betaal je alleen 1 euro, stuur je een deel terug en houd je een deel, dan betaal je 1 euro plus vzkosten, dus 5,95.quote:Op vrijdag 15 november 2013 09:59 schreef Natassie2 het volgende:
Ke even een vraagje aan ervaren h&m kopers.
Ik heb een broek online gekocht en deze is niet goed dus ga ik terug sturen. Ik had al op internet gezocht naar retourvoorwaarden en dacht gevonden te hebben dat je als die niet goed is alleen maar een euro voor de retourzending hoeft te betalen.
Maar nu ik de brief die er bij geleverd is heb, lijkt het meer op de 4,95 verzendkosten plus een euro.
Dus even om het zeker te weten.. Moet ik nu een euro overmaken of (helaas) 5,95.
No no no no..quote:Op vrijdag 15 november 2013 13:50 schreef Natassie2 het volgende:
Ja Daf dacht ik dus ook, anders had ik die broek namelijk niet eens gekocht. Maar als ik die brief lees is het wat onduidelijk en lijkt het er eerder op dat het toch 5.95 is.
Ik heb 1 broek besteld en teruggestuurd. Heb een acceptgiro ontvangen dus nog niks betaald. Dus ik moet nu dus toch alleen nog die 1 euro overmaken. zeg ik et zo goed...quote:Op vrijdag 15 november 2013 14:03 schreef Repeating het volgende:
[..]
No no no no..
Het maakt niet uit of je maar 1 kledingstuk terugstuurt of alle kledingstukken van je bestelling.
Je moet de kledingstukken die je niet meer wil in een doosje doen of in de zak waarin je je bestelling ontving. Vervolgens moet je het retourformulier invullen met welke kledingstukken je terugstuurt en waarom en of je deze wil ruilen ja of nee. Hierna neem je de sticker die op je bon zit en plak je die op de doos of zak waarmee je je kledingstukken wil versturen. Tenslotte breng je je doos of zak naar een postnl filiaal bij jou in de buurt. Deze wordt dan gratis verzonden!
Wanneer je je kleding gaat betalen moet je echter er rekening mee houden dat je 1 euro extra overmaakt omdat je iets retour hebt gestuurd.
Hoop dat je het nu begrijpt.
Teruggestuurd en dus niet geruild: Ja.quote:Op vrijdag 15 november 2013 14:09 schreef Natassie2 het volgende:
[..]
Ik heb 1 broek besteld en teruggestuurd. Heb een acceptgiro ontvangen dus nog niks betaald. Dus ik moet nu dus toch alleen nog die 1 euro overmaken. zeg ik et zo goed...
Het gaat om de verzendkosten van het ontvangen, of en wanneer die vervallen bij een retournering.quote:Op vrijdag 15 november 2013 14:03 schreef Repeating het volgende:
[..]
No no no no..
Het maakt niet uit of je maar 1 kledingstuk terugstuurt of alle kledingstukken van je bestelling.
Je moet de kledingstukken die je niet meer wil in een doosje doen of in de zak waarin je je bestelling ontving. Vervolgens moet je het retourformulier invullen met welke kledingstukken je terugstuurt en waarom en of je deze wil ruilen ja of nee. Hierna neem je de sticker die op je bon zit en plak je die op de doos of zak waarmee je je kledingstukken wil versturen. Tenslotte breng je je doos of zak naar een postnl filiaal bij jou in de buurt. Deze wordt dan gratis verzonden!
Wanneer je je kleding gaat betalen moet je echter er rekening mee houden dat je 1 euro extra overmaakt omdat je iets retour hebt gestuurd.
Hoop dat je het nu begrijpt.
Ik dacht dat het administratiekosten waren van het retourneren ofzoiets. Maarja, nevermind. 1 euro is 1 euro.quote:Op vrijdag 15 november 2013 14:43 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Het gaat om de verzendkosten van het ontvangen, of en wanneer die vervallen bij een retournering.
Tegenwoordig zie je op alle artikelen de namen in het Pools staan. Vroeger was alles in het Zweeds en kwamen je artikelen ook echt uit Zweden.quote:Op donderdag 14 november 2013 09:31 schreef alors het volgende:
[..]
Volgens mij doen ze dat in Polen, vandaar.
Dikke teleurstelling, de pasvorm van dit jack is echt achterlijk.quote:Op zondag 24 november 2013 10:48 schreef GimmeGore het volgende:
[ http://img839.imageshack.us/img839/4856/lerenjas2.png (copy/paste deze link) ]
Net deze gekocht, in de sale, met kortingscodes voor een derde van de normale prijs
Edit : ow ja, imageshack werkt natuurlijk niet.
Je kunt het ook langs brengen bij een H&M winkel, die nemen het ook in. Krijg je wel een tegoedbon ipv geld.quote:Op vrijdag 15 november 2013 13:50 schreef Natassie2 het volgende:
Ja Daf dacht ik dus ook, anders had ik die broek namelijk niet eens gekocht. Maar als ik die brief lees is het wat onduidelijk en lijkt het er eerder op dat het toch 5.95 is.
quote:Herroepingsrecht
Voor je aankopen geldt een zichttermijn van 14 dagen. In deze periode heb je een herroepingsrecht. Dit betekent dat je de mogelijkheid hebt zonder verplichtingen van jouw kant – afgezien van de retourkosten à ¤ 1,- die achteraf worden verrekend – de artikelen die je hebt ontvangen terug te zenden. In dat geval dien je het retouradreslabel dat bij de levering is gevoegd te gebruiken en de artikelen onbeschadigd en ongebruikt (je mag de artikelen wel passen) terug te zenden op de manier zoals beschreven op de retourbon. Je krijgt je geld in dat geval binnen 30 dagen terug. Besluit je alle artikelen terug te zenden, dan zijn de reeds in rekening gebrachte verzendkosten niet verschuldigd
Is dat niet een beetje schijnheilig? (in het algemeen bedoel ik dan)quote:Op zaterdag 30 november 2013 12:34 schreef Aventura het volgende:
Iemand al een angora-artikel teruggebracht? Ik heb een maand geleden een vestje gekocht, 30% angorawol.
Heb meteen alles gecheckt (weet ook niet waarom), en helaas: 2 producten met angorawol... Waarvan 1 net een paar weken terug gekocht. Wel beide maar 5%, maar toch... Ga ze niet terugbrengen, die konijnen krijgen daar idd hun vacht niet mee terug. Vind het trouwens wel netjes van H&M dat ze mensen die optie geven.quote:Op zaterdag 30 november 2013 12:34 schreef Aventura het volgende:
Iemand al een angora-artikel teruggebracht? Ik heb een maand geleden een vestje gekocht, 30% angorawol.
Nu heb ik sowieso geen angorawol in huis, omdat het zo pluizig is etc., maar ik zie niet in waarom het schijnheilig zou zijn? Het konijn krijgt er inderdaad zijn vacht niet mee terug, maar als jij als persoon je er niet meer prettig bij voelt, waarom dan niet gewoon terugbrengen?quote:Op zaterdag 30 november 2013 12:42 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Is dat niet een beetje schijnheilig? (in het algemeen bedoel ik dan)
Het konijn krijgt zijn vacht er niet mee terug.
Google maar eens op flystrike of myiasis.quote:Op zondag 1 december 2013 07:24 schreef Guppyfriend het volgende:
Google maar eens op mulesingde reden waarom ik geen wol koop
Wat ook prima op een andere manier dan met mulesing te voorkomen of te behandelen is.quote:Op zondag 1 december 2013 10:48 schreef alors het volgende:
[..]
Google maar eens op flystrike of myiasis.
En kinderarbeid, uitbuiting, en dat soort dingen.quote:Op zondag 1 december 2013 10:48 schreef alors het volgende:
Google maar eens op flystrike of myiasis.
Dit dus. En ik kan me heel erg goed voorstellen dat als je hier vooraf niet van op de hoogte was, maar nu wel, je daar gewoon geen deel van uit wil maken.quote:Op zondag 1 december 2013 09:46 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Nu heb ik sowieso geen angorawol in huis, omdat het zo pluizig is etc., maar ik zie niet in waarom het schijnheilig zou zijn? Het konijn krijgt er inderdaad zijn vacht niet mee terug, maar als jij als persoon je er niet meer prettig bij voelt, waarom dan niet gewoon terugbrengen?
En de kinderarbeid dan?quote:Op zondag 1 december 2013 13:34 schreef VeerEli het volgende:
Dit dus. En ik kan me heel erg goed voorstellen dat als je hier vooraf niet van op de hoogte was, maar nu wel, je daar gewoon geen deel van uit wil maken.
Ik snap niet wat dat hiermee te maken heeft? Ik vind opmerkingen als 'schijnheilig' en 'hypocriet' altijd een beetje loos in zulke situaties. Alsof je één ding niet erg mag vinden, er geen deel van wil uitmaken, maar gelijk alles moet bannen? Dat slaat toch nergens op.quote:
Dus wat je nu niet ziet/weet dat deert niet?quote:
Nee, maar dat is gewoon een heel andere discussie. Ik begrijp gewoon niet zo goed dat wanneer het over onderwerp A gaat, onderwerp B er direct bij gehaald moet worden.quote:Op zondag 1 december 2013 15:05 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Dus wat je nu niet ziet/weet dat deert niet?
Kinderarbeid lijkt me in dit geval zeker een koppeling te hebben met de onethische werkzaamheden/gebeurtenissen rondom de kledingindustrie.
Onderwerp A en B zijn beiden onderdeel van een groter probleem. Vandaar wellicht?quote:Op zondag 1 december 2013 15:05 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Nee, maar dat is gewoon een heel andere discussie. Ik begrijp gewoon niet zo goed dat wanneer het over onderwerp A gaat, onderwerp B er direct bij gehaald moet worden.
Lees Chipszak haar reactie anders even, die vat het goed samen en daar kan ik me volledig bij aansluiten.quote:Op zondag 1 december 2013 15:06 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Onderwerp A en B zijn beiden onderdeel van een groter probleem. Vandaar wellicht?
Heb ik gedaan. Ik zie dat anders.quote:Op zondag 1 december 2013 15:07 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Lees Chipszak haar reactie anders even, die vat het goed samen en daar kan ik me volledig bij aansluiten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |