Ken je Google?quote:
Nope, nog nooit van gehoord.quote:Op woensdag 18 december 2013 14:10 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Ken je Google?
Dan... http://www.usanetwork.com/suits ... dan lezen 'Returns Thursday March 6'.
ey brah spoilers, lilla nigga.quote:
Ik vond het lullig voor Louis toen het toch niet doorging. Maar de aflevering daarna was wel weer duidelijk dat Mike "dodged a bullit". Louis verviel gelijk weer in z'n valse gedrag tegenover hem toen er niets meer te halen was.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 01:52 schreef stijn_ het volgende:
Ik vind het zo jammer dat ze die samenwerking tussen Louis en Mike maar één aflevering hebben laten duren, en weer naar de standaardformule zijn gegaan. Ik had het mooier gevonden als die twee, buiten hun verwachting, een supergoed team waren geweest en dat het beter ging dan met Harvey. Dan moet hij uiteindelijk kiezen tussen degene die hem op die plek heeft gebracht of degene waar hij succes mee heeft.
Ik moet de laatste afleveringen van dit seizoen ook nog zien. Niet definitief afgehaakt, maar het heeft wel wat verloren sinds die eerste afleveringen.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 10:44 schreef JDx het volgende:
Zijn er trouwens veel mensen afgehaakt dit seizoen?
Het was echt mijn favoriete serie, ook van veel collega's, maar veel zijn afgehaakt, moeilijk te volgen en lijkt niet veel meer op het eerste seizoen. Ik was de serie zelfs even vergeten, dacht net opeens, hey wat is er met Suits gebeurd?
Dat het wat moeilijker is geworden vind ik juist beter, anders was ik er allang op uitgekeken. Luchtige semi-grappige series zijn er al genoeg.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 10:44 schreef JDx het volgende:
Zijn er trouwens veel mensen afgehaakt dit seizoen?
Het was echt mijn favoriete serie, ook van veel collega's, maar veel zijn afgehaakt, moeilijk te volgen en lijkt niet veel meer op het eerste seizoen. Ik was de serie zelfs even vergeten, dacht net opeens, hey wat is er met Suits gebeurd?
ik wel ja. En ik stop echt nooooit met een serie waar ik al meerdere seizoenen in zit.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 10:44 schreef JDx het volgende:
Zijn er trouwens veel mensen afgehaakt dit seizoen?
Het was echt mijn favoriete serie, ook van veel collega's, maar veel zijn afgehaakt, moeilijk te volgen en lijkt niet veel meer op het eerste seizoen. Ik was de serie zelfs even vergeten, dacht net opeens, hey wat is er met Suits gebeurd?
Dat is geen foto maar een screenshot. Echt beter ga je de kwaliteit dus niet vinden vrees ik. Stils uit een video hebben nou eenmaal geen geweldige scherpte.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 15:07 schreef DuvelDuvel het volgende:
Vrinden van de show,
Heeft een van u hier toevallig deze foto ook in zijn bezit maar dan in betere kwaliteit.
Ik wil een mooie poster laten maken maar de kwaliteit valt wat tegen.
[ afbeelding ]
Even paar jaartjes wachten tot de serie uitkomt in 4K.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 15:07 schreef DuvelDuvel het volgende:
Vrinden van de show,
Heeft een van u hier toevallig deze foto ook in zijn bezit maar dan in betere kwaliteit.
Ik wil een mooie poster laten maken maar de kwaliteit valt wat tegen.
[ afbeelding ]
Dit dus. Het is van zichzelf al niet zo'n best plaatje, dus ook op groter formaat ziet het er niet uit en moet je gaan klooien met fotobewerking. Maar een poster dan Suits???quote:Op maandag 13 januari 2014 12:16 schreef Nightquest777 het volgende:
Inderdaad een mooi plaatje voor een poster, maar als ik google mag geloven bestaat er geen variant groter dan 1280x1080720, zoals die ene die je zelf linkt.
Met photoshop kan je dit wel redelijk namaken natuurlijk, maar dan moet je wel boven gemiddelde skills hebben om die compositie helemaal goed te krijgen.
Als ik jou was zou ik geen Sherlock gaan kijkenquote:Op dinsdag 7 januari 2014 12:32 schreef Michaelvanb het volgende:
het tempo van de serie is echt kut
in 3 jaar tijd hebben ze 38 afleveringen gemaakt, dan krijgen we in maart6 afleveringen en dan kun je waarschijnlijk weer een jaar wachten
Dit inderdaad, ik vind die posters ook vaak zo gemaakt.quote:Op maandag 13 januari 2014 15:51 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Het mooie aan die screenshot is juist dat er geen "Suits" op staat, lijkt me.
Dit dus.quote:Op woensdag 22 januari 2014 19:13 schreef alf89 het volgende:
Misschien is het niveau ook nog wel constant. Maar het onderwerp is ook wel een beetje veranderd.
Voor mij draaide seizoen 1 echt om Mike Ross die nieuw in de onderneming kwam als groentje. Wist helemaal niks van het leventje en loog zich overal door heen. Bovendien nog een drugsverslaving.
Dat is er nu wel vanaf en dat maakte het voor mij juist leuk. Die advocatenwereld doet me vrij weinig.
Laten we het hopen!quote:Op donderdag 23 januari 2014 11:09 schreef DuvelDuvel het volgende:
Komt Jenny nog terug![]()
[ afbeelding ]
Die heeft tegenwoordig een vaste rol in Blue bloods.quote:Op donderdag 23 januari 2014 11:09 schreef DuvelDuvel het volgende:
Komt Jenny nog terug![]()
[ afbeelding ]
eigenlijk niet veel bijzonders.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 15:24 schreef Kenju het volgende:
Ik weet echt totaal niet meer waar het over ging. Is er ergens een redelijke recap? Of moet ik de wiki van iedere aflevering teruglezen?
O ja, thnx!quote:Op vrijdag 7 maart 2014 15:40 schreef Thaboel het volgende:
[..]
eigenlijk niet veel bijzonders.
Harvey wil met scotty samen zijn.
Mike met ze Tjikkie
En Louis kon mike's dossier niet vinden in het hardvard register.
quote:
quote:'Oh whattayaknow... the dark knight rises'
Nee hoor, zes in totaal.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 03:07 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Are you fucking kidding me? Maar twee afleveringen?
Van de rest is de naam van de aflevering nog niet bekend.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 03:15 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Link? Op IMDB zie ik er namelijk maar twee.
Ah, vandaar.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 03:15 schreef Reemi het volgende:
[..]
Van de rest is de naam van de aflevering nog niet bekend.![]()
http://www.subtitleseeker.com/1632701/Suits/Tv-Subtitles/
Ik dacht al dat jij daar een opmerking over zou maken...quote:
Dat zou wel heel erg lame zijn. Dan zou alle 'spanning' rondom het erachter komen door Louis onterecht zijn geweest.quote:Op zondag 9 maart 2014 11:02 schreef Hojdhopper het volgende:
Het zou denk ik een oplossing zijn om open kaart te spelen met Louis. Dan ben je van het geheimzinnige af en Louis zou dat denk ik wel accepteren. Inmiddels 'kent' hij Mike wel goed genoeg om te weten dat ze aan dezelfde kant staan.
en Mike heeft Louis natuurlijk flink genaaid aan het einde van het vorige seizoen dat is die echt nog niet vergeten.quote:Op zondag 9 maart 2014 22:38 schreef Kenju het volgende:
[..]
Dat zou wel heel erg lame zijn. Dan zou alle 'spanning' rondom het erachter komen door Louis onterecht zijn geweest.
Mwah, ik weet niet of je het echt kan zien als naaien. Hij koos weer voor zijn vaste partner op het moment dat Harvey het weer toeliet. Dat wist Louis ook wel. Of denk ik nu te veel door voor een serie als Suits?quote:Op maandag 10 maart 2014 09:26 schreef dz5b604 het volgende:
[..]
en Mike heeft Louis natuurlijk flink genaaid aan het einde van het vorige seizoen dat is die echt nog niet vergeten.
Niet voor niks gestopt dus, was erg leuk in het eerste en grotendeels 2e seizoen.quote:Op maandag 10 maart 2014 17:13 schreef Smoofie het volgende:
Wat een kut serie is dit geworden zeg, sinds ze zo cheesy werden.
Iets specifieker? Snap overigens wel een beetje wat je bedoelt.quote:Op maandag 10 maart 2014 17:13 schreef Smoofie het volgende:
Wat een kut serie is dit geworden zeg, sinds ze zo cheesy werden.
Het begint het niveau van GTST te benaderen, ik kap er ook mee.quote:Op maandag 10 maart 2014 17:13 schreef Smoofie het volgende:
Wat een kut serie is dit geworden zeg, sinds ze zo cheesy werden.
Een hoop poeha om niets. Goede samenvatting van alles na seizoen 1.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 15:34 schreef dz5b604 het volgende:
[..]
Miste een case en voor de rest was het een hoop poeha om niets uiteindelijk.
Dat dus.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 15:34 schreef dz5b604 het volgende:
[..]
Miste een case en voor de rest was het een hoop poeha om niets uiteindelijk.
Het is niet alsof door cases met steeds weer een Deus ex machina nou zo bijzonder waren elke keer. Het is gewoon een serie die lekker weg kijkt.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 15:34 schreef dz5b604 het volgende:
[..]
Miste een case en voor de rest was het een hoop poeha om niets uiteindelijk.
In het begin had je gewoon iedere week een case, en die kon op zichzelf wel interessant zijn. Al werd dat op een gegeven moment ook saai, omdat het altijd uitliep op dat ze iets geweldig bruikbaars vonden en Harvey altijd won.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 23:18 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het is niet alsof door cases met steeds weer een Deus ex machina nou zo bijzonder waren elke keer. Het is gewoon een serie die lekker weg kijkt.
quote:Op zondag 16 maart 2014 00:38 schreef Ambiguiteit het volgende:
En Dusty Blue aan het einde is ook een fijn nummer.
Dit.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 23:13 schreef Maastoren het volgende:
Vind de afgelopen 2 afleveringen stukken beter en vermakelijker dan het eerste deel van s3
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 21 maart 2014 13:41 schreef MineraalWater het volgende:
Vond dit ook wel weer een goeie EPVolgende word ook wel interessant aan de preview te zien
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:23 schreef dz5b604 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eens. Denk dat Mike uiteindelijk nog wel eens met Louis tegen Harvey en Jessica kan komen te staan.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:59 schreef PSYCHEV het volgende:
Dat Mike niet in de spotlight kan staan; nooit niet, gaat een grote rol spelen in seizoen 4 gok ik
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 28 april 2013 22:57 schreef Schaamlipposaurus het volgende:
Dit is een serieuze vraag.
Graag serieuze reacties graag, waar ik op kan masturberen.
quote:Op vrijdag 21 maart 2014 17:10 schreef tostitomaatkaas het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 18 maart 2014 23:13 schreef Maastoren het volgende:
Vind de afgelopen 2 afleveringen stukken beter en vermakelijker dan het eerste deel van s3
Welke kant de WC-Rol op zal hangen en of ze een normaal bed of waterbed nemen?quote:Op vrijdag 28 maart 2014 20:47 schreef Knipoogje het volgende:
Hele mooie aflevering
Wel beetje typisch natuurlijk dat je wil gaan trouwen zonder zeg maar de 2e allerbelangrijkste vragen even gesteld te hebben aan elkaar...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |