Rust en duidelijkheid voor iedereen. We hebben het voor ze kwam eigenlijk al afgesproken samen en ons eraan gehouden. Wij vinden het belangrijk dat ze haar eigen kamer en bed als veilige plek ziet en hebben in de periode dat ze lastig sliep daar ook aan vastgehouden. Altijd getroost in haar bed of als ze bij een van ons in slaap was gevallen altijd terug naar eigen bed gebracht. Dat heeft ons trouwens heel wat nachten gekost t/m december, maar plukken we nu (denken we) de vruchten van.quote:Op maandag 23 september 2013 21:32 schreef kleinzusje het volgende:
Vanuit welk uitgangspunt clauwheee ?
Ik ben erg benieuwd omdat ik niet wil dat ze met 16 jaar nog bij ons in bed ligt. Daar ben ik dan soms bang voor.
Mijn buurjongetje, sliep altijd bij zijn ouders, was dus toen hij dat niet meer mocht bangop zijn eigen kamer, kind is nun11 en slaapt nog bij papa en mama, met zijn bed tegen dat van zijn ouders...quote:Op maandag 23 september 2013 21:32 schreef kleinzusje het volgende:
Vanuit welk uitgangspunt clauwheee ?
Ik ben erg benieuwd omdat ik niet wil dat ze met 16 jaar nog bij ons in bed ligt. Daar ben ik dan soms bang voor.
+1quote:Op maandag 23 september 2013 21:51 schreef Marjolijntje het volgende:
Faye slaapt overdag en het eerste deel van de nacht prima in haar eigen bed, op haar eigen kamer. Ik maak me daar echt niet druk over. Ook op het KDV slaapt ze prima in haar eigen bedje op de slaapkamer
Waar zeg ik dat dan? Ik geef antwoord op kz fat het risico er dus is. Daarbij vinden mam en pap het ook niks maar hebben geen zin in ruzie met zoonquote:Op maandag 23 september 2013 22:01 schreef _evenstar_ het volgende:
Sam dat jij het niet normaal vind wil niet zeggen dat het niet normaal is![]()
Vroeger was dat heel normaal dat meerderen bij elkaar lagen en ook bij de ouders. Het is echt een hedendaagse tendens dat een ieder maar een eigen kamer moet hebben.
Ik werd wakker gehouden door mijn zus toen we samen op een kamer sliepen omdat ze in zichzelf praatte voor het in slaap vallen. Toen verhuisden we naar een groter huis en kregen elk een eigen kamer, dat vonden we maar eng en gingen weer vaker bij elkaar op de kamer slapenquote:Op maandag 23 september 2013 22:06 schreef clauwheee het volgende:
Ik ben zelf een tweeling en ik weet nog dat ik altijd wakker werd van mijn ondeugende trippeltrappeltrippeltrapzus toen we op 1 kamer lagen![]()
Sorry Ik dacht gezien de ... Je het maar raar vond.quote:Op maandag 23 september 2013 22:09 schreef Sam1993 het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat dan? Ik geef antwoord op kz fat het risico er dus is. Daarbij vinden mam en pap het ook niks maar hebben geen zin in ruzie met zoon
Iedereen moet dat zelf weten ik heb er helemaal niks mee en me vriend gelukkig ook niet maar als kind en ouder het willen vind ik het niet raar. Maar ik zou er nooit voor kiezen zeker niet met de gedachte dat het overv10 jaar het zelfde kan zijn :-)quote:Op maandag 23 september 2013 22:15 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
Sorry Ik dacht gezien de ... Je het maar raar vond.
Correctie, ons bed is ook 1,60.quote:Op maandag 23 september 2013 21:59 schreef Tinuviel het volgende:
Hier ook een 1,80 bed en ik lig ook aan de rand als hij bij ons ligt...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |