Ik denk niet dat Anton verdacht is nu, waarom zou hij willen dat er een betere rechercheur komt als hij het zelf heeft gedaan?quote:Op woensdag 18 september 2013 20:41 schreef vencodark het volgende:
[..]
Dat vond ik nou ook...verdacht?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
Echt he. Rikki is net een dag weg ofzoquote:Op woensdag 18 september 2013 20:23 schreef luftersel het volgende:
[..]
Is de verhaallijn van Tim en Wiet nu al van start gegaan? Oh, god...
quote:Op woensdag 18 september 2013 20:46 schreef Frey het volgende:
Shortie:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tegenslag werpt schaduw op geluk.
Oh je verwacht nog logica in die soap?quote:Op woensdag 18 september 2013 20:45 schreef luftersel het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Anton verdacht is nu, waarom zou hij willen dat er een betere rechercheur komt als hij het zelf heeft gedaan?
Zelfs voor gtst gaat dat ver.quote:Op woensdag 18 september 2013 21:07 schreef vencodark het volgende:
[..]
Oh je verwacht nog logica in die soap?
Jacquiquote:Op woensdag 18 september 2013 21:26 schreef luftersel het volgende:
12:25 - Dít is hoe je reageert als je ontdekt dat iemand vreemdgaat met je man.Eerst iemand neerslaan met een tuinkabouter en haar daarna naar het graf van je overleden man slepen en haar kapot maken.
Ik denk dat als ze dit bij GTST zouden doen, dat Nina degene is die wordt meegesleurdquote:
Ik kan me goed inbeelden dat je zó boos bent als je daarachter komt en je helemaal laat gaan (ik zou in ieder geval niet zo stom staan kijken en een gesprek gaan voeren zoals in gtstquote:Op woensdag 18 september 2013 21:40 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Jacqui![]()
Maarre, zou jij dat ook doen dan?
[..]
Ik denk dat als ze dit bij GTST zouden doen, dat Nina degene is die wordt meegesleurd
Ludo houdt zich tegenwoordig alleen nog maar bezig met zijn gesponsorde Samsung-tablet en dat paardengebit van Juliaquote:Op woensdag 18 september 2013 21:46 schreef luftersel het volgende:
[..]
Ik kan me goed inbeelden dat je zó boos bent als je daarachter komt en je helemaal laat gaan (ik zou in ieder geval niet zo stom staan kijken en een gesprek gaan voeren zoals in gtst). Als dat gebeurt in gtst, dan het liefst Nina ja. Maar Ludo zal diegene dan wel snel laten verdwijnen vrees ik..
Zoooooooooooo, echt wel...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Your beauty never ever scared me.
Ik denk dat ook menig homo last heeft van plaatsvervangende schaamte als tim homo blijkt te zijn.quote:Op woensdag 18 september 2013 20:33 schreef luftersel het volgende:
Wat is Tim toch een doetje.Verbaas me niks als zijn volgende verhaallijn zijn coming-out is...
quote:Op donderdag 19 september 2013 01:15 schreef Amarantha het volgende:
Ik hoop het.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar ja...![]()
quote:Op donderdag 19 september 2013 01:15 schreef Amarantha het volgende:
Nee die gaat met de eer strijken en komt er zoals gewoonlijk mee weg.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee hoor, de eer gaat naar de redactie van Boulevard.quote:Op donderdag 19 september 2013 09:30 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Nee die gaat met de eer strijken en komt er zoals gewoonlijk mee weg.
Dat verklaart dan wel gelijk de dader. Tim die net homo is, heeft de tas gejat van Nina en staat op de bewakingsbeelden.quote:Op donderdag 19 september 2013 05:09 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Ik denk dat ook menig homo last heeft van plaatsvervangende schaamte als tim homo blijkt te zijn.
Komt zijn gezin ook in de serie?quote:Op donderdag 19 september 2013 14:45 schreef PeterKelder het volgende:
Een oude bekende neemt contact op met KPN voor een abonnement
Om eerlijk te zijn herkende ik 'Remco' niet direct!quote:Op donderdag 19 september 2013 14:45 schreef PeterKelder het volgende:
Een oude bekende neemt contact op met KPN voor een abonnement
Ik moest ook even goed kijken jaquote:Op donderdag 19 september 2013 15:35 schreef Koosnaam het volgende:
[..]
Om eerlijk te zijn herkende ik 'Remco' niet direct!
Ik ook wel, maar ik moest toch even goed kijken bij de advertentiequote:Op donderdag 19 september 2013 15:40 schreef Frey het volgende:
Ik dacht al meteen aan hem bij het plaatje hierboven.
In Hollyoaks was deze moord allang opgelostquote:Op donderdag 19 september 2013 17:38 schreef luftersel het volgende:
Ik ga voorspellen dat, nu afgelopen weken Nina en Ludo verdacht werden gemaakt, volgende week Laura, Lorena en Noud verdacht worden gemaakt (vanwege de tang). Lekker voorspelbaar weer...Overigens ook lekker realistisch dat die tang pas na 3 weken gevonden wordt, door een onbekende.
Met Bronkhorst kon het me niet lang genoeg duren.quote:Op donderdag 19 september 2013 17:45 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
In Hollyoaks was deze moord allang opgelostSterker nog: daar was inmiddels al een nieuwe moord gepleegd
Ik wilde weer eens een post plaatsen zónder dat ik naar Hollyoaks verwees. En nu doe jij het alsnog.quote:Op donderdag 19 september 2013 17:45 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
In Hollyoaks was deze moord allang opgelostSterker nog: daar was inmiddels al een nieuwe moord gepleegd
Hahaquote:Op donderdag 19 september 2013 18:05 schreef luftersel het volgende:
[..]
Ik wilde weer eens een post plaatsen zónder dat ik naar Hollyoaks verwees. En nu doe jij het alsnog.(en ik ben echt verslaafd nu, kijk het elke avond
, je wordt bedankt!!).
De acteurs in Hollyoaks zijn vele malen beter, of ze krijgen in elk geval betere verhaallijnen en teksten zodat ze meer kunnen laten zien van hun kwaliteiten. En een aantal acteurs in GTST is inderdaad bedroevend slecht (Marly, Ferry, Robin...).quote:Wat ik me trouwens afvraag; acteren de acteurs in die serie gewoon zó goed of zijn we gewoon zo gewend aan de slechte acteurs van gtst dat het goed lijkt?
Nu pas? Ik vond haar al ruim voor de zomerstop zwaar irritant.quote:Op donderdag 19 september 2013 17:38 schreef luftersel het volgende:
Ik ga voorspellen dat, nu afgelopen weken Nina en Ludo verdacht werden gemaakt, volgende week Laura, Lorena en Noud verdacht worden gemaakt (vanwege de tang). Lekker voorspelbaar weer...Overigens ook lekker realistisch dat die tang pas na 3 weken gevonden wordt, door een onbekende.
![]()
Oh, en trouwens, Aysen is toegevoegd aan mijn 'vreselijk irritant lijstje', naast Lucas, Tim, Rikki, Femke en Julia. Corrupte creep..
Sja, die opmerking zat er al eens aan te komen eh?quote:Op donderdag 19 september 2013 18:53 schreef majahoi het volgende:
Kunnen jullie niet een Hollyoaks topic reeks maken. Ik ben namelijk niet zo geïnteresseerd in die serie.
Kussie op de wang.quote:Op donderdag 19 september 2013 20:26 schreef luftersel het volgende:
En heeft Wiet meneer Loderus al gekust? Of eindigt het met dat ze elkaar mysterieus aankijken..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
Behoorlijk.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |