Net gebeld dat we de vergunningen straks kunnen ophalenquote:Op maandag 16 september 2013 14:56 schreef ferrari_rood het volgende:
musspugen is sowieso al geen pretje en al helemaal niet in het openbaar
coco nog even geduld voor een nieuwe echo. Al snap ik je onzekerheid wel
angela als defnitief iets gehoord van de gemeente?
Gisteren was ik ook een hormonster ik trek het momenteel nogal slecht. En kan iemand maagzuur wegnemen. Ik vind het echt the horror of ik spuug van de misselijkheid of ik spuug van het maagzuur en vooral dat laatste vind ik nog goorder.
goed nieuwsquote:Op maandag 16 september 2013 15:05 schreef angelatje het volgende:
[..]
Net gebeld dat we de vergunningen straks kunnen ophalen![]()
Wat vervelend dat je nog steeds zo aan het spugen bent zegmaagzuur is idd niet fijn nee
![]()
Ik voel de kleine steeds meer bewegen en niet alleen schoppen/slaanBest een leuk gevoel al moet ik zeggen dat het soms ook een beetje rottig voelt
alsof mijn ingewanden opzij geschoven worden
Tussen 16 en 20 weken beginnen de meeste vrouwen wat te voelen. En een eerste kindje voel je later dan een volgend kindje.quote:Op maandag 16 september 2013 15:14 schreef Fazzoletti het volgende:
Vanaf wanneer (ongeveer) kun je het bewegen voelen? Lijkt me zo bijzonder
Nog even geduld hebben dusquote:Op maandag 16 september 2013 15:17 schreef Burdie het volgende:
[..]
Tussen 16 en 20 weken beginnen de meeste vrouwen wat te voelen. En een eerste kindje voel je later dan een volgend kindje.
Dank voor al het medelevenquote:Op maandag 16 september 2013 10:21 schreef marel88 het volgende:
O, getver, wat naar Mus... Heb je consequent last van ochtendmisselijkheid? Dat is echt mijn angst, spugen in het OV. Neem jij een zakje mee ofzo? Hopelijk knap je snel op!
Ik heb het aan de VK gevraagd, maar omdat ik al loop was 't geen probleem. Ik ben wel geminderd van 10 naar 5 km per keer. Ik houd het gewoon goed in de gaten, zodra het echt pijn gaat doen of ongemakkelijk wordt, moet ik maar gaan wandelen. Of fietsen. Of zwemmen. Ik weet niet of je van een andere sport over kan schakelen naar hardlopen, zou je even moeten navragen..quote:Op maandag 16 september 2013 11:05 schreef Fazzoletti het volgende:
RFR, gaat dat nog goed dat hardlopen? En mag dat gewoon? puur nieuwsgierigheid hoor, doe zelf nu bootcampen maar na 12 wkn mag dat niet meer, hardlopen zou een alternatief kunnen zijn![]()
Ben idd normaal gesproken redelijk nuchter, en ook zwanger gaat me dat best redelijk af (althans, dat was zo tijdens de vorige zwangerschap). Hopen dat dat nu ook lukt iddquote:Op maandag 16 september 2013 16:45 schreef Sethiwe het volgende:
Coco succes met wachten, maar volgens mij komt dat best goed. Je kwam in wohts altijd heel nuchter over, als ik het me goed kan herinneren.
Volgende week woensdagquote:Op maandag 16 september 2013 15:46 schreef Mevr_Mus het volgende:
En Coco, hoe irrationeel de vergelijking ook is, ik snap dat je last van hebt. Wanneer mag je weer?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FR, bekken heeft het nog niet compleet begeven hoor, maar moet dus met m'n activiteiten al wel rekening houden met wat beperkingen. Maar vind het zo ontzettend vroeg (alweer), nu pas hooguit 5w4d hè, dus buiten dat ik niet ongesteld ben geworden en positief getest heb weet ik nog niets (erg zwart/wit ik weet het). Donderdag eerste echo (ik reken op dat de echo nog niets zegt).quote:Op maandag 16 september 2013 19:58 schreef ferrari_rood het volgende:
kursor auw nu al een bekken dat niet meer wilt werken. Heb je nu al een echo gehad? Ja toch? lag je kindje toen erg laag?
Constant kotsen is al erg zwaar en dan er ook nog zwanger er bij zijn én nog een kindje erbij is gewoon heel erg zwaarquote:Op maandag 16 september 2013 20:31 schreef ferrari_rood het volgende:
Alleen maar goed dat je een noob erin bent. Ik ben er bijna merk gewoon dat mijn lichaam een beetje op is. En dan zie ik natuurlijk beren op de weg voor straks baby+ean.
/einde klaag.
Als je lichaam het niet meer trekt, moet je simpelweg gewoon aan de bel trekken. Heb je eigenlijk al sondevoeding geprobeerd?quote:Op maandag 16 september 2013 20:31 schreef ferrari_rood het volgende:
Alleen maar goed dat je een noob erin bent. Ik ben er bijna merk gewoon dat mijn lichaam een beetje op is. En dan zie ik natuurlijk beren op de weg voor straks baby+ean.
/einde klaag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |