Beide zijn ze WT en horen ze niet tot de monumenten (MSR, RVV, PRB, LBL, RVL). Zelfde niveau dus...quote:Op vrijdag 13 september 2013 23:01 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Door wie? Door het feit dat ze allebei WT zijn? Zo simpel werkt dat toch niet, lijkt mij.
quote:Op vrijdag 13 september 2013 22:57 schreef Evertjan het volgende:
is dit zijn 1e overwinning sinds het overlijden van zijn vader?
AGR bestaat langer, is ook langer, zwaarder, beter deelnemersveld omdat er geen concurrentie is van andere koersen. Jouw redenatie is dus een beetje kort door de bocht, zeker omdat je minstens zegt.quote:Op vrijdag 13 september 2013 23:05 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Beide zijn WT en horen ze niet tot de monumenten (MSR, RVV, PRB, LBL, RVL). Zelfde niveau dus...
Deze koersen leveren de laatste jaren een leukere koers af dan een AGR.quote:Op vrijdag 13 september 2013 23:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
AGR bestaat langer, is ook langer, zwaarder, beter deelnemersveld omdat er geen concurrentie is van andere koersen. Jouw redenatie is dus een beetje kort door de bocht, zeker omdat je minstens zegt.
Misschien is AGR vanwege de afstand en omdat het voor WP en LBL zit, iets hoger aangeschreven, maar deze wedstrijd is wel van hetzelfde niveau als Hamburg. Als daar een Nederlander had gewonnen, zou het wel bij de hoofdpunten van TT601 staan.quote:Op vrijdag 13 september 2013 23:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
AGR bestaat langer, is ook langer, zwaarder, beter deelnemersveld omdat er geen concurrentie is van andere koersen. Jouw redenatie is dus een beetje kort door de bocht, zeker omdat je minstens zegt.
Zeg dat dan ook!quote:Op vrijdag 13 september 2013 23:10 schreef marcodej het volgende:
Ik zeg 'leukere koers' maar ik wilde wat anders zeggen.
Dat klopt, was ook meer gericht aan Evertjan, die blijkbaar al vergeten is dat Gesink wel meer gewonnen heeft sinds 2011.quote:Op vrijdag 13 september 2013 23:10 schreef Zelva het volgende:
[..]
Maar dat was dan weer niet zijn eerste.
Doe maar ff Stamsnijder in Spanje om de kans iets groter te makenquote:Op vrijdag 13 september 2013 23:27 schreef Drebbelman het volgende:
Wat een week. Mollema doet een Ekimovje, Gesink wint een sprint.
Als Sinkeldam morgen de Angliru wint en Bellemakers zondag nog effe Montreal op zijn naam schrijft na een solo van 150km dan laat ik de Nederlandse vlag op mijn voorhoofd tattooeren.
Je vergeet Da_Sandman.quote:Op vrijdag 13 september 2013 22:57 schreef marcodej het volgende:
[..]Er is maar één persoon die zich daaraan stoort.
kwaliteitsvoorstelling, spectacle fantastique.quote:Op vrijdag 13 september 2013 23:10 schreef marcodej het volgende:
Ik zeg 'leukere koers' maar ik wilde wat anders zeggen.
Kan die niet ook eens ophouden over die dooie hond van drquote:
Roeien liep uit, nu dus.quote:Op zaterdag 14 september 2013 10:40 schreef MarijeH het volgende:
Voor iedereen die (net als ik) de GP Québec heeft gemist: om 10:45 is er een samenvatting van deze koers op eurosport.
Ik dacht dat Froome na 5 meter op kop signaleerde om over te nemen, maar dat was gewoon z'n stijl van fietsen, die ellebogen leken zowat krom te klappen naar buiten, erger dan ooit.quote:Op zaterdag 14 september 2013 11:21 schreef Szura het volgende:
Hahaha hoe Sagan daar ff Froome te kijk zet
Hij heeft in Europa ook genoeg prima prestaties laten zien.quote:Op zaterdag 14 september 2013 13:27 schreef forzaudinese het volgende:
Genoten van Gesink ! Maar het blijft een raadsel waarom hij dit zelen in europa laat zien, Ik vond het altijd maar gelul als mensen zeiden dat hij niet tegen de druk van de pers kan maar ik geloof steeds meer dat er en kern van waarheid in zit. In Canada voelt hij zich vrij en hier in europa voelt hij de druk van het moeten presteren.
Tuurlijk heeft het hier in europa vaak genoeg laten zien maar als er wat van hem wordt verwacht dan zakt hij vaak door het ijs. Wordt er niks van hem verwacht dan weet hij vaak weer wel een aardig niveau te halen. Wat dat betreft ben ik veel meer fan van Mollema die daar veel beter mee om weet te gaan.quote:Op zaterdag 14 september 2013 13:28 schreef marcodej het volgende:
[..]
Hij heeft in Europa ook genoeg prima prestaties laten zien.
Mollema zal volgend jaar denk ik top5 + etappe zege als doelstelling hebben in de tour en Gesink zal weer kunnen roepen dat hij ook een goed klassement wil rijden zonder dat er druk op staat.Mollema kan daar wel goed mee om gaan en die voelt geen druk als er volgend jaar weer wat wordt verwacht van hem daar ben ik van overtuigd.quote:Op zaterdag 14 september 2013 13:38 schreef DeeBee het volgende:
Zoals al zovaak gezegd, de verwachtingen zijn vaak compleet onrealistisch rond de gekte van een Tour de France, dan is falen al snel gebeurd.
Mollema had die verwachtingen dit jaar in de Tour niet, dus was het allemaal leuk en aardig. Als hij volgend jaar z'n prestatie herhaalt (wat ongelofelijk goed zou zijn), dan zal er al wat teleurstelling optreden bij een hoop mensen... Dat effect is gewoon niet tegen op te boksen als sporter...
Ik kan je nu al vertellen dat dit een compleet onrealistische doelstelling zal zijn.quote:Op zaterdag 14 september 2013 13:58 schreef forzaudinese het volgende:
[..]
Mollema zal volgend jaar denk ik top5 + etappe zege als doelstelling hebben in de tour en Gesink zal weer kunnen roepen dat hij ook een goed klassement wil rijden zonder dat er druk op staat.Mollema kan daar wel goed mee om gaan en die voelt geen druk als er volgend jaar weer wat wordt verwacht van hem daar ben ik van overtuigd.
4e plaats Vuelta 2011 vergeten? En Mollema laat gelukkig menselijk trekjes zien in de Vuelta van dit jaar, 2 grote rondes achter elkaar een goed klassement rijden kan gewoon niet zonder dat je snoept daar ben ik van overtuigd. Mollema is na een week gewoon voor een etappe zege gegaan en dat heeft hij nog gehaald ook.Dus om nou te zeggen dat hij door zijn ondergrens zakt dat slaat nergens op !quote:Op zaterdag 14 september 2013 14:36 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Ik kan je nu al vertellen dat dit een compleet onrealistische doelstelling zal zijn.
Top-10 óf een ritzege zou al moeilijk zat zijn. En dan komt er altijd zo'n dooddoener als 'gebrek aan ambitie' aan te pas als je het over zo'n doelstelling hebt, maar dat is gewoon de realiteit van het niveau van Mollema. Een uitschieter naar boven is prima mogelijk (zie dit jaar), maar je ziet hoe hij nu in de Vuelta door z'n ondergrens zakt. Hem daarom als structureel top-5 materiaal voor de Tour neerzetten op basis van 1x een klassement rijden gaat echt te ver, maar het is wel wat precies zal gebeuren voor volgende Tour. En dan is Mollema straks de Kop van Jut, want zo werkt het.
Wat een irritante chauvinist is dat. Na haar 'Vamos Niki Vamos' heb ik het geluid maar uitgeschakeld.quote:Op zaterdag 14 september 2013 11:29 schreef Mr.West het volgende:
Jose Been kwam weer mooi klaar toen Gesink over de finish kwam hoor.
Heel veel Nederlandse wielerliefhebbers stonden gister ook zo voor de tv dus waarom zou zij dat niet mogen doen?Kijk is in het buitenland hoe ze verslag geven als een landgenoot op kop rijd daar zijn ze nog veel fanatieker.quote:Op zaterdag 14 september 2013 15:25 schreef groenen het volgende:
[..]
Wat een irritante chauvinist is dat. Na haar 'Vamos Niki Vamos' heb ik het geluid maar uitgeschakeld.
quote:Op zaterdag 14 september 2013 15:33 schreef Sautor het volgende:
Gesink, heldNet zoals Mollema ook gemist trouwens
twitter:GPCQM twitterde op zondag 15-09-2013 om 18:13:43Km 42 - Bell (Canada), Hondo (RLT), Agnoli (AST), Perez (EUS), Paulinho (TST), Clarke (ARG) and Malori (LAM) lead the bunch by 4:00 reageer retweet
quote:Op zondag 15 september 2013 18:31 schreef marcodej het volgende:
[ afbeelding ]
Mooi, drie Tourwinnaars en de Tourwinnaar van 2014 op een rij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |