SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vanaf 30 augustus is The Voice of Holland weer terug, met alweer het vierde seizoen. Eind december 2013 zal bekend worden wie de opvolger wordt van Ben Saunders, Iris Kroes en Leona Philippo. De bekende verschillende rondes -audities, battles en liveshows- zullen dit jaar een kleine metamorfose ondergaan. Zo zullen een aantal audities ook voor de kijker blind zijn, doordat de kijker ook het verhaal van de zanger/-es niet te horen zal krijgen. Daarnaast zullen ook de (uit het buiteland overgewaaide) 'steals' in Nederland worden geintroduceerd tijdens de battles.
En ook de coaches zijn dit seizoen niet meer hetzelfde. Coaches Nick & Simon en VanVelzen lieten een lege plek achter naast Marco Borsato en Trijntje Oosterhuis. Deze lege plekken werden al snel weer opgevuld door Ilse deLange en Ali B.
Dus genoeg vernieuwing voor een nieuw seizoen van The Voice of Holland, wat vanaf 30 augustus weer elke vrijdag is te zien op RTL4.
Het laatste nieuws (/ TAL / Korte nieuwtjes & feitjes over en rondom The Voice):
[28/07] TAL / 'The Voice kan ook tegen je werken'
[19/07] TAL / The Voice of Holland krijgt nieuw onderdeel
[15/07] TAL / Rebecca wil meedoen aan The Voice
The Voice spellen:
TAL / Adopteer een kandidaat - The Voice of Holland IV
TAL / Kijkcijfer(spel) topic: The Voice of Holland IV
Ze hebben toch altijd hetzelfde aan omdat het door elkaar heen wordt opgenomen?quote:Op vrijdag 13 september 2013 20:57 schreef fratsman het volgende:
Heeft Trijn nou alweer dezelfde broek aan als vorige week?
quote:Op vrijdag 13 september 2013 20:57 schreef Cee het volgende:
TT
Ja tuurlijk Trijntje. "Toevallig".
Ik wilde trouwens nog zeggen dat ik z'n uitspraak slecht vond.
quote:Op vrijdag 13 september 2013 20:57 schreef Cee het volgende:
TT
Ja tuurlijk Trijntje. "Toevallig".
Ik wilde trouwens nog zeggen dat ik z'n uitspraak slecht vond.
Allemaal hetzelfde geloof ik? Dan lijkt het alsof het in 1x is opgenomen.quote:Op vrijdag 13 september 2013 20:57 schreef fratsman het volgende:
Heeft Trijn nou alweer dezelfde broek aan als vorige week?
quote:Op vrijdag 13 september 2013 20:57 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik weet niet zo goed of ik 'm schattig vind of dat ik 'm half onderweg naar Gollum vind.
Ik vind z'n uitspraak nog steeds slechtquote:Op vrijdag 13 september 2013 20:57 schreef Cee het volgende:
TT
Ja tuurlijk Trijntje. "Toevallig".
Ik wilde trouwens nog zeggen dat ik z'n uitspraak slecht vond.
Onderweg naar Gollumquote:Op vrijdag 13 september 2013 20:57 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik weet niet zo goed of ik 'm schattig vind of dat ik 'm half onderweg naar Gollum vind.
D'r reet is in ieder geval net zo gigantisch als vorige week.quote:Op vrijdag 13 september 2013 20:58 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Allemaal hetzelfde geloof ik? Dan lijkt het alsof het in 1x is opgenomen.
Heeft ie middelbare school gedaan danquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |