Ik herken het zeker en doe ook dezelfde studie als jij blijkbaarquote:Op vrijdag 13 september 2013 00:53 schreef kuolema het volgende:
[..]
Heb jij niet het idee dat het helpt om een doel te hebben? Een studie dus in dit geval. Het geeft het leven een beetje meer zin, vind ik. Ik vind mijn studie (psychologie, toepasselijk) echt heel interessant en haal er veel voldoening uit, maar tegelijkertijd is het wel een beetje een trigger van depressies, omdat ik het zo graag goed wil doen en dat door blokkeren door perfectionisme/faalangst vaak niet lukt. Ik kan me ook niet concentreren als ik depri ben, maar als ik me wel normaal voel ben ik ook snel afgeleid of blokkeer ik dus. Dat is op dit moment een probleem. Tweede week pas en ik ben het nu al aan het verkloten
Dus zoek ik afleiding hier op fok...
Ik hoop heel erg voor je dat het goed blijft gaanNeem aan dat het bij jou ook slecht is voor je stemming als de studie minder gaat.
True, attachment is eigenlijk heel kut. Waarom raken mensen eigenlijk attached (ik heb het zelf ook gedaan overigens, maar ik weet precies waarom ik het deed en ik zou het niet zo weer doen..).quote:Op vrijdag 13 september 2013 00:36 schreef minthy het volgende:
[..]
Laat dat nu net iets zijn waar jij een allergie voor hebt opgebouwd![]()
Stop met hoedjes opvreten, slecht voor je stoelgang...
Je hoeft niet normaal te levenquote:Op vrijdag 13 september 2013 00:45 schreef Senor__Chang het volgende:
[..]
Ik ben sinds een paar weken weer opnieuw begonnen op de uni. Moet wel zeggen dat het beter gaat dan vorig jaar zo op het eerste oog. Maar toch.. dat gevoel dat je overwelmed wordt door alles, je mķet 'normaal' leven. Ik ga er wel voor, want het alternatief is niet beter denk ik, maar het voelt alsof je minder werkgeheugen hebt door al het piekeren..
Ha, een studiegenoot!quote:Op vrijdag 13 september 2013 01:01 schreef Senor__Chang het volgende:
[..]
Ik herken het zeker en doe ook dezelfde studie als jij blijkbaar![]()
Vooral dat dikgedrukte heb ik ook last van. Eigenlijk wil je dan niet eens denken aan het feit dat het mis kan gaan, want dan sta je daar.. Zonder doel, weer een jaar verkloot.
Normaal in de zin van geen nachten meer doorhalen tot zeven uur 's ochtends of dagenlang niet eten, wat ik vorig jaar rond deze tijd deed.quote:Op vrijdag 13 september 2013 01:05 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Je hoeft niet normaal te leven. Het hoeft niet. Als ik zo alledaagse jeugd zie, dan wil je volgens mij daar nog niet dood tussen gevonden worden
Ik moet de Telegraaf promoten om mijn werk te verzekeren.quote:Op vrijdag 13 september 2013 01:07 schreef sitting_elfling het volgende:
Jullie worden de toekomstige psychologen die depressie rijk Nederland moet verhelpen van de depressies?
Misschien heb jij een andere definitie van 'normaal'. Als je niet meegaat met de flow, kom je in de problemen.quote:Op vrijdag 13 september 2013 01:05 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Je hoeft niet normaal te leven. Het hoeft niet. Als ik zo alledaagse jeugd zie, dan wil je volgens mij daar nog niet dood tussen gevonden worden
De groeten, ik ga echt geen therapeut worden.quote:Op vrijdag 13 september 2013 01:07 schreef sitting_elfling het volgende:
Jullie worden de toekomstige psychologen die depressie rijk Nederland moet verhelpen van de depressies?
Ik ook niet denk ik. Ben zelf te fucked up.quote:Op vrijdag 13 september 2013 01:09 schreef kuolema het volgende:
[..]
De groeten, ik ga echt geen therapeut worden.
Depressieve mensen zijn saai, daar weet ik al zoveel van. Ik ga voor de seriemoordenaars.quote:Op vrijdag 13 september 2013 01:10 schreef Senor__Chang het volgende:
[..]
Ik ook niet denk ik. Ben zelf te fucked up.
Er is niks mis met tot 7 uur door knallen tochquote:Op vrijdag 13 september 2013 01:07 schreef Senor__Chang het volgende:
[..]
Normaal in de zin van geen nachten meer doorhalen tot zeven uur 's ochtends of dagenlang niet eten, wat ik vorig jaar rond deze tijd deed.
Eens met je tweede punt.
Hoe bedoel je?quote:Op vrijdag 13 september 2013 01:08 schreef kuolema het volgende:
[..]
Misschien heb jij een andere definitie van 'normaal'. Als je niet meegaat met de flow, kom je in de problemen.
Seriemoordenaars zijn saai. Allemaal hetzelfde, allemaal geen gevoel voor anderen, nul empathie en kut jeugden gehad.quote:Op vrijdag 13 september 2013 01:10 schreef kuolema het volgende:
[..]
Depressieve mensen zijn saai, daar weet ik al zoveel van. Ik ga voor de seriemoordenaars.
Kuddedieren, we kunnen slecht zonder anderen. Er is wel een verschil tussen attached en overly attached. Dat laatste kan enorm veel redenen/oorzaken hebbenquote:Op vrijdag 13 september 2013 01:04 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
True, attachment is eigenlijk heel kut. Waarom raken mensen eigenlijk attached (ik heb het zelf ook gedaan overigens, maar ik weet precies waarom ik het deed en ik zou het niet zo weer doen..).
Hoevaak ik dit gelul wel niet heb moeten meemaken bij anderen.quote:Op vrijdag 13 september 2013 01:12 schreef kuolema het volgende:
Ik moet wel zeggen dat ik geloof dat de beste hulpverleners degenen zijn die zelf ook in de shit hebben gezeten. En dan heb je nog iets aan je eigen problemen.
Ja, alleen was ik toen studie- en werkloos en vrat ik mijn spaargeld opquote:Op vrijdag 13 september 2013 01:12 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Er is niks mis met tot 7 uur door knallen toch? Moeten we met de menigte meelopen en van 8 tot 5 leven? En dus bewust files mee maken, het gejag en snelle gedrag van anderen? Moet daar niks van hebben. Ik werk liever van 20.00 - 07.00 ofzo
Ik wil er nu echt vanaf staan Minth.quote:Op vrijdag 13 september 2013 01:13 schreef minthy het volgende:
[..]
Kuddedieren, we kunnen slecht zonder anderen. Er is wel een verschil tussen attached en overly attached. Dat laatste kan enorm veel redenen/oorzaken hebben![]()
Ik ken het zelf ook wel al doe ik dat tegenwoordig niet meer. Meer van het "graag of niet"-principe geworden.
Nou, we gaan allemaal heel snel 'vooruit', en degenen die het niet bij kunnen houden omdat ze 'natuurlijker' zijn zeg maar, die komen bij de psycholoog terecht. Dat zijn de echte mensen. Er worden allemaal dingen van ons verwacht die niet natuurlijk zijn. Veel mensen kunnen met die verandering omgaan, degenen die dat niet kunnen worden bestempeld als ziek. De achteruitgang van de mensheid.quote:
quote:Op vrijdag 13 september 2013 01:16 schreef kuolema het volgende:
[..]
Nou, we gaan allemaal heel snel 'vooruit', en degenen die het niet bij kunnen houden omdat ze 'natuurlijker' zijn zeg maar, die komen bij de psycholoog terecht. Dat zijn de echte mensen. Er worden allemaal dingen van ons verwacht die niet natuurlijk zijn. Veel mensen kunnen met die verandering omgaan, degenen die dat niet kunnen worden bestempeld als ziek. De achteruitgang van de mensheid.
Natuurlijk kunnen ze je begrijpen, zich in je inleven, je helpen. Maar het is toch net even anders als je hulpverlener het zelf heeft meegemaakt. Dat geloof ik echt.quote:Op vrijdag 13 september 2013 01:13 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Hoevaak ik dit gelul wel niet heb moeten meemaken bij anderen.
Ja, je weet niet waar je over praat omdat het je nog niet is overkomen(!).
Maakt het dat handiger of onhandiger?quote:Op vrijdag 13 september 2013 01:18 schreef kuolema het volgende:
[..]
Natuurlijk kunnen ze je begrijpen, zich in je inleven, je helpen. Maar het is toch net even anders als je hulpverlener het zelf heeft meegemaakt. Dat geloof ik echt.
Is dat juist niet meer voor jezelf? Dat je je zelf meer zeker voelt genomen omdat je weet dat degene die je helpt, zelf ook dat probleem heeft gehad.quote:Op vrijdag 13 september 2013 01:18 schreef kuolema het volgende:
[..]
Natuurlijk kunnen ze je begrijpen, zich in je inleven, je helpen. Maar het is toch net even anders als je hulpverlener het zelf heeft meegemaakt. Dat geloof ik echt.
Ergens snap ik wel dat op jezelf vertrouwen fijn is (hell, ik verlang daar zelfs naarquote:Op vrijdag 13 september 2013 01:14 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik wil er nu echt vanaf staan Minth.
Ik vind het ook wel fijn om juist op mezelf te vertrouwen. Dat is best lekker, en iedereen die er bij komt staan is welkom, maar daar steun ik niet op.
Het is daarentegen wel lekker om een groepje te hebben waar je op kunt leunen als het kut gaat, maar is dat attachment? Ook wel twijfels over.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |