Ik zeg dan ook 'niemand'.quote:Op zondag 15 september 2013 14:53 schreef Knalerwtje het volgende:
[..]
Dat verandert ook niet met Bakkali, want dat is ook geen buitenspeler die de spits zoekt.
Het is soweiso afwachten of hij zijn oude vorm ooit weer terugkrijgt. Zat spelers met een dergelijke blessure die dat niet lukt. Aangezien Narsingh het ook nog eens van snelheid en een goede trap moet hebben, twee zaken die ernstig beïnvloed kunnen worden door een dergelijke blessure, is het hopen op een 100% herstel. Alles minder dan dat kan gewoon funest zijn.quote:De enige bij PSV die dat kan is Narsingh en die moet eerst nog maar eens een basisplaats afdwingen in dit elftal.
Dat is afwachten. Eens kijken hoe ze het de andere sterke ploegen doen.quote:Daar heb je deels gelijk mee, maar PSV doet sowieso al mee voor de bovenste plekken.
Ik dacht dat hij dat in dit geval wel goed deed in tegenstelling tot Toivonen die de boel probeerde op te naaienquote:
Toivonen wil graag van zijn ideale schoondochter stempel af.quote:Op maandag 16 september 2013 11:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik dacht dat hij dat in dit geval wel goed deed in tegenstelling tot Toivonen die de boel probeerde op te naaien
http://www.telegraaf.nl/t(...)uwe_v_Bommel___.htmlquote:'Schaars de nieuwe Van Bommel'
Van onze speciale verslaggever
ENSCHEDE -
Het was een wonderlijk beeld direct na FC Twente-PSV. Waar de doelmannen Nick Marsman en Jeroen Zoet elkaar vriendschappelijk omhelsden, ontstond direct achter hun rug een waar pandemonium van duwende en trekkende spelers.
Aanstichters van het massale opstootje waren Luc Castaignos en Stijn Schaars.
"In het veld was er al een woordenwisseling. Als je dan niet wint, komt er wat frustratie naar boven”, aldus Castaignos.
"Je probeert elkaar een beetje te intimideren. Het had niet gemoeten en het is eigenlijk van beide kanten dom”, aldus Schaars.
Voor hem was het een déjà-vu, want bij zijn laatste bezoekje tot zaterdag aan de Grolsch Veste kreeg hij het als AZ-speler in blessuretijd flink aan de stok met toenmalig FC Twente-middenvelder Theo Janssen.
Mark van Bommel
Met incidenten als dat van zaterdagavond en onlangs ook het ruzietje met Riccardo Montolivo van AC Milan, vult Schaars behalve positioneel ook op dit vlak de erfenis in die Mark van Bommel en Kevin Strootman bij PSV hebben achtergelaten.
Schaars deed toch niks. Die castaignos liep als een wanhopige crackhoer over het veld.quote:Op maandag 16 september 2013 14:15 schreef jpg97 het volgende:
Weer lekkere journalistiek van de Televaag:
[..]
http://www.telegraaf.nl/t(...)uwe_v_Bommel___.html
pro Ajax, dat is niet hetzelfdequote:Op maandag 16 september 2013 14:22 schreef jpg97 het volgende:
Tja, weer typisch de Telegraaf.. anti PSV tot en met.
De telegaar vindt het wel leuk om dat 'prvincieclubje' te kakken te zetten hoor.quote:
Bengtsson viel me ook op. Die werd een paar jaar geleden beschuldigd van 'slap spel', maar hij is nu echt 'viesss' geworden. Vindt het wel mooi.quote:Op maandag 16 september 2013 11:45 schreef StefannPSV het volgende:
Prachtig. Wordt er soms wat gezegd over de opgefokte manieren van PSV. Maar die Castaignos zit die aan de crack? wat een idioot.. en die Bengtsson had ik ook een keer goed onder geschopt.
90 minuten is lang hoor zonder pijpje. Zeker als Toivonen niet wilt delen.quote:Op maandag 16 september 2013 14:18 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Schaars deed toch niks. Die castaignos liep als een wanhopige crackhoer over het veld.
Smerige honden zijn et ookquote:Op maandag 16 september 2013 14:15 schreef jpg97 het volgende:
Weer lekkere journalistiek van de Televaag:
[..]
http://www.telegraaf.nl/t(...)uwe_v_Bommel___.html
Tuurlijk jongequote:Op maandag 16 september 2013 18:13 schreef FiliusDeorum het volgende:
[..]
Mensen voor smerige honden uitmaken terwijl wat er staat gewoon de waarheid is
Haha ik zou me de ogen uit de kop schamen als ik jou was. Als je realistisch bent verlies je zo'n wedstrijd ook 99x als je 'm 100x zou spelen. Dat Zwolle er 2 in eigen doel schiet is gewoon jammer, dat de grens die goal onterecht afkeurt is nog spijtiger.quote:Op zaterdag 14 september 2013 21:43 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Allang, Messi is nog steeds bezig met de inhaalrace.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |