Nou brrr beter wordt het er niet op.. zit nu bij een hoofdstuk wat opzich erg interesant is maar het is erg slecht geschreven, het zijn net allemaal losstaande zinnen zonder samenhang.quote:Op donderdag 26 september 2013 09:19 schreef Bosbeetle het volgende:
[ afbeelding ]
Vooralsnog niet zo'n goed boek, de auteur verwacht een beetje te veel dat je het veld al kent, bovendien strooit hij nogal met namen van zijn vroegere begeleiders, wat ik niet nodig en zelfs vervelend vind.
Maar ik heb pas 2 hoofdstukjes gelezen dus het kan nog komen.
Ik heb 'm net uit. Gelukkig heb ik mijn tijd genomen en iedere avond een hoofdstuk of twee gelezen, want het is even geleden dat ik een schrijver ben tegengekomen zoals Yates, en daar moet je dan ook zo lang mogelijk van genieten. Al weet ik niet of dat het goede woord is, want het is natuurlijk zwaar, hoe Yates minutieus de personages en hun hopeloze interacties ontleedt. Laatste schrijver die ik dat zo goed heb zien doen, is Raymond Carver.quote:Op zondag 29 september 2013 12:26 schreef takkfyrir het volgende:
[..]
Yates.Naast Revolutionary Road heb ik ook Cold Spring Harbor en The Easter Parade gelezen. Ook allebei echt geweldig. Toch was ik het meest onder de indruk van RR, waarschijnlijk omdat dat het eerste boek was dat ik van hem las en het de eerste kennismaking met zijn fantastische schrijfstijl was.
En mijn telefoon is ook al niet smart... De titel is wel pakkend staat er iets in wat je verraste?quote:Op donderdag 3 oktober 2013 11:08 schreef Iwanius het volgende:
Heel licht en lekker makkelijk weg te lezen.
[ afbeelding ]
Ben op ongeveer een kwart opgehouden en met wat anders begonnen, het kon me niet grijpen, geen humor, geen spanning, geen actie, geen ontwikkeling. Heb aangenamer schilderwerk zien drogenquote:Op zaterdag 5 oktober 2013 14:46 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Ga nu beginnen in:
[ afbeelding ]
Ben erg benieuwd.
Ik zit erg in de crime momenteel merk ik! Hierna weer eens wat anders.
Ik lees veel en snel, vaak iets te snel vind ik zelf. Yates is één van de weinige schrijvers die het daadwerkelijk voor elkaar krijgt dat ik zo langzaam mogelijk ga lezen, omdat ik het boek niet uit wil hebben.quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 14:10 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
Ik heb 'm net uit. Gelukkig heb ik mijn tijd genomen en iedere avond een hoofdstuk of twee gelezen, want het is even geleden dat ik een schrijver ben tegengekomen zoals Yates, en daar moet je dan ook zo lang mogelijk van genieten. Al weet ik niet of dat het goede woord is, want het is natuurlijk zwaar, hoe Yates minutieus de personages en hun hopeloze interacties ontleedt. Laatste schrijver die ik dat zo goed heb zien doen, is Raymond Carver.
Wat me dan echt de pet te boven gaat, is dat onderstaande quote de één-na populairste is op Goodreads:
“It's a disease. Nobody thinks or feels or cares any more; nobody gets excited or believes in anything except their own comfortable little God damn mediocrity.”
Dat is toch ongelooflijk. Daarin legt Yates juist de stuitende pseudo-intellectueel bloot die Frank is: die ironische hautaine houding tegenover anderen, terwijl hij op geen enkele manier van ze verschilt. Ik vind het echt bizar dat mensen onbedoeld Yates bevestigen in zijn blik op dat tergende snobisme om zogenaamd door die mediocrity heen te prikken.
Briljant boek van een werkelijk grandioze schrijver in ieder geval.
Ik heb gisteren de eerste 150 pagina's gelezen en mij pakt het wel! Het verhaal ontwikkelt zich langzaam, maar het blijft me toch boeien. Ik vind het verloop vergelijkbaar met haar andere boek voor volwassenen, a casual vacancy: veel achtergrond in het begin en een trage ontwikkeling. Ik verwacht dat er dus langzaam steeds meer vaart in zal komen.quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 15:44 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ben op ongeveer een kwart opgehouden en met wat anders begonnen, het kon me niet grijpen, geen humor, geen spanning, geen actie, geen ontwikkeling. Heb aangenamer schilderwerk zien drogen
Zo mooiquote:Op maandag 7 oktober 2013 13:20 schreef Maxerazzi het volgende:
Gisteravond in onderstaande begonnen. Twee hoofdstukken gelezen, dus kan er nog niet zoveel over zeggen. The Remains of the Day vond ik een prima boek, dus ben benieuwd.
[ afbeelding ]
Carver schrijft alleen korte verhalen en is een minimalist pur sang. Maakt in principe niet uit bij welk werk je van hem begint, maar Will You Please Be Quiet, Please en What We Talk About When We Talk About Love zijn in ieder geval mijn favoriete bundels van 'm.quote:Op zondag 6 oktober 2013 13:20 schreef takkfyrir het volgende:
[..]
En ik ga binnenkort eens op zoek naar het werk van Carver.
Dank je! Ik heb net Will you please be quiet, please bij de bieb gereserveerd.quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 09:00 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
Carver schrijft alleen korte verhalen en is een minimalist pur sang. Maakt in principe niet uit bij welk werk je van hem begint, maar Will You Please Be Quiet, Please en What We Talk About When We Talk About Love zijn in ieder geval mijn favoriete bundels van 'm.
Jij leest nu toch alle boeken die genomineerd zijn voor de NS Publieksprijs? Ik heb iig hier op gestemd, vond het echt een goed boek.quote:
Klopt. Ik zit namelijk in de kernjuryquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 12:16 schreef takkfyrir het volgende:
[..]
Dank je! Ik heb net Will you please be quiet, please bij de bieb gereserveerd.
[..]
Jij leest nu toch alle boeken die genomineerd zijn voor de NS Publieksprijs? Ik heb iig hier op gestemd, vond het echt een goed boek.
Dat boek ligt bij mij al jaren op de plank ( kringloopaankoop ). Ben benieuwd of het wat isquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 11:20 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
'The cuckoo's calling' inmiddels uit. Ik vond het erg goed, goed geschreven en een boeiend verhaal. De ontwikkeling was inderdaad erg langzaam, maar het bleef boeien. Ik vond het leuk dat je alle personages echt leert kennen. Ik heb regelmatig crimefictie gelezen waarbij ik vergat wie wie ook alweer was. Hier worden alle personen uitgebreid geïntroduceerd, zodat je ze ook echt niet vergeet en goed kunt meedenken over wie het gedaan kan hebben.
Aanrader dus, maar niet als je vooral een snel en spannend verhaal wilt, dit is echt een ander soort crime.
Ga nu beginnen in:
[ afbeelding ]
Ik heb 'm van een vriendin gekregen. Wij ruilen boeken die we wel ok vonden maar niet goed genoeg om in de kast te laten staan altijd met elkaar.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 11:23 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Dat boek ligt bij mij al jaren op de plank ( kringloopaankoop ). Ben benieuwd of het wat is
Heb ik zelf ook al gedaan en het viel me toch niet bepaald tegen.quote:Op zondag 13 oktober 2013 20:00 schreef takkfyrir het volgende:
Tijd om één van mijn favoriete boeken te gaan herlezen:
[ afbeelding ]
Dit is het eerste deel van een trilogie. Ik heb deel één en twee al gelezen, en deel drie is deze zomer uitgekomen. Voordat ik met deel drie begin, ga ik eerst de andere twee delen herlezen. Ik verheug me er al tijden op, maar vind het nu ook een beetje spannend omdat ik bang ben dat het boek bij het herlezen gaat tegenvallen.
Ah, goed om te horen dan! Ik kan me ook niet echt voorstellen dat het tegenvalt, maar ik was er toch een beetje bang voor. Heb jij trouwens deel drie al gelezen? En zo ja, wat vond je ervan? Ik ben er echt heel erg benieuwd naar.quote:Op zondag 13 oktober 2013 20:10 schreef Little_Dolls het volgende:
[..]
Heb ik zelf ook al gedaan en het viel me toch niet bepaald tegen.
Vreselijk pretentieus Kutboek vond ik dat.quote:Op maandag 14 oktober 2013 11:09 schreef Godtje het volgende:
[ afbeelding ]
Ben al aardig onderweg. Moest hem helaas vanwege vakantie midden in weg leggen.
Zou dan op je lijf geschreven moeten zijn!quote:Op maandag 14 oktober 2013 13:14 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Vreselijk pretentieus Kutboek vond ik dat.
Ik had het eigenlijk niet specifiek over dit verhaal.quote:Op maandag 14 oktober 2013 11:08 schreef takkfyrir het volgende:
[..]
Ah, goed om te horen dan! Ik kan me ook niet echt voorstellen dat het tegenvalt, maar ik was er toch een beetje bang voor. Heb jij trouwens deel drie al gelezen? En zo ja, wat vond je ervan? Ik ben er echt heel erg benieuwd naar.
Ik heb dit boek verleden jaar gelezen en heeft om een of andere manier een enorme indruk op me gemaakt...quote:Op maandag 14 oktober 2013 11:09 schreef Godtje het volgende:
[ afbeelding ]
Ben al aardig onderweg. Moest hem helaas vanwege vakantie midden in weg leggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |