wel even toeteren naar Klaasjequote:Op woensdag 4 september 2013 22:06 schreef greavy het volgende:
En dan gaan we gelijk na het herstel van het wissel even diverse badslipperexpressen via Almere sturen om het wissel te testen, een soort van ETMET
Daar heeft NS dan weer niks mee te makenquote:Op woensdag 4 september 2013 22:00 schreef daanski82 het volgende:
[..]
Zo mijn "geld terug bij vertraging" is aangevraagt.
NSbeetje van 14:00 tot 19:35 een overweg storing later duren
Bronquote:Onderhavige opdracht heeft betrekking op de architectonische, conditionerende en technische
ontwerpopgave met betrekking tot de centrale OV-knoop binnen de gemeente Ede, inclusief de
oostelijke spoorzone alwaar een onbewaakte overweg dient te worden vervangen door een
overbrugging voor langzaamverkeer.
De scope omvat op hoofdlijnen de volgende werkzaamheden:
• Conditionering (o.a. K&L-onderzoek / ballastonderzoek / asbestonderzoek / vergunningen /
Flora en Fauna onderzoek / bodemgesteldheid)
• Architectonisch en technisch ontwerp van transfervoorzieningen, voorpleinen en functies,
spoorse infrastructuur, geluidsmaatregelen en de overbrugging in de Oostelijke Spoorzone
Vooral naar al die apen van Beterspoor Almere.quote:Op woensdag 4 september 2013 22:07 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
wel even toeteren naar Klaasje
Leg je daar nu maar bij neer greavy, en andere goederenwankers niemand wil een goederentrein door zijn achtertuin/voortuin/dorp/stad/straat/dorp, alleen jullie.quote:Op woensdag 4 september 2013 22:12 schreef greavy het volgende:
Oja, gemeente Lelystad ging bij ProRail vragen of zij nu ook gevaarlijke stoffen per spoor kunnen gaan verwachten. Want "dat kan daar niet midden door de stad"
Het is een dorp. Een stad zullen ze nooit wordenquote:Op woensdag 4 september 2013 22:12 schreef greavy het volgende:
Oja, gemeente Lelystad ging bij ProRail vragen of zij nu ook gevaarlijke stoffen per spoor kunnen gaan verwachten. Want "dat kan daar niet midden door de stad"
Voor mij niets nieuws, gemeente Ede is al jaren plannen aan het voorbereiden. Plannen die nogal vaak zijn gewijzigd (ze wilden eerst verdiept spoor maar dat was natuurlijk veel te duur).quote:Op woensdag 4 september 2013 22:09 schreef b2py het volgende:
Voor mij een nieuwe aankondiging wat betreft stationsverbouwingen
'Spoorzone Ede'
het werkt, maar daar heb je alles mee gezegd. Je hebt nu allemaal ov-eilandjes in plaats van één landelijk tarief voor een vervoersmodaliteitquote:Op woensdag 4 september 2013 22:33 schreef Xetran het volgende:
Werkt dat studenten ov-schipbreukkaart ding nu eindelijk voor alle vervoerders eigenlijk? Ik geloof dat daar eerst allemaal regeltjes voor waren..
Ja, er hebben hier een hele tijd stickers gehangen dat je verplicht moet inchecken. Maar daar heb je dus weinig aan als die paaltjes niet werken.quote:Op woensdag 4 september 2013 22:41 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
het werkt, maar daar heb je alles mee gezegd. Je hebt nu allemaal ov-eilandjes in plaats van één landelijk tarief voor een vervoersmodaliteit
Slecht nieuws.quote:Op woensdag 4 september 2013 18:06 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
Vanmiddag weer contact met ProRail gehad.
Het wissel is toch een standaard hogesnelheidswissel. Puntstuk blijkt toch voorradig te zijn.
Problemen nu:
Er moet ook een tong worden vervangen. Die zijn standaard, maar gaten moeten ter plaatse worden geboord.
Het werk heeft een buitendienststelling van 12 uur nodig. Bekeken wordt nu, of het in etappes kan, zodat het in een paar nachten kan geschieden.
Morgen weer een update.
Tot uw dienst.
Rikus
Fixed.quote:Op woensdag 4 september 2013 22:09 schreef greavy het volgende:
[..]
Vooral naar al die apen van Beterspoor Almere Minderspoor Almere.![]()
![]()
Sorry Driek, maar dat is nou eenmaal zo als je iets open op internet zet. Beter om dit soort dingen met "pm me als je geinteresseerd bent" te houden. Als er dán iemand uit de school klapt zou het me nog verbazen, maar hier - open en bloot voor Google en aanverwanten, niet echt.quote:Op woensdag 4 september 2013 22:51 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
Slecht nieuws.
Omdat ik hier veel sympathieke mensen zie, wil ik hier nog wel eens wat info uit de eerste hand neerzetten.
Zoals de info hierboven. Die staat -op verzoek van ProRail- nog niet pontificaal op voorbeterov.nl.
Wel jammer dat ik deze informatie nu elders op internet zie opduiken.
Dat betekent tot mijn grote spijt, dat ik hier dus niet meer zo scheutig met info kan zijn. Ik had het graag anders gewild, maar dat is dus helaas niet mogelijk.
Sorry.
Die tip neem ik mee.quote:Op woensdag 4 september 2013 22:55 schreef Litpho het volgende:
[..]
Sorry Driek, maar dat is nou eenmaal zo als je iets open op internet zet. Beter om dit soort dingen met "pm me als je geinteresseerd bent" te houden.
Je was dus een beetje naïefquote:Op woensdag 4 september 2013 22:51 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
Slecht nieuws.
Omdat ik hier veel sympathieke mensen zie, wil ik hier nog wel eens wat info uit de eerste hand neerzetten.
Zoals de info hierboven. Die staat -op verzoek van ProRail- nog niet pontificaal op voorbeterov.nl.
Wel jammer dat ik deze informatie nu elders op internet zie opduiken.
Dat betekent tot mijn grote spijt, dat ik hier dus niet meer zo scheutig met info kan zijn. Ik had het graag anders gewild, maar dat is dus helaas niet mogelijk.
Sorry.
Tuurlijk. En alle zoekmachines indexeren het ook meteen. Hoeft niet eens aan een persoon van hier te liggen.quote:Op woensdag 4 september 2013 23:11 schreef Frozen-assassin het volgende:
Iedereen kan natuurlijk hier meekijken en kopiëren en elders plakken
Dus voortaan moet Driek het nieuws maar in KPD postenquote:Op woensdag 4 september 2013 23:13 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Tuurlijk. En alle zoekmachines indexeren het ook meteen. Hoeft niet eens aan een persoon van hier te liggen.
Keigeile Prorail Drek. Goede plek voor zulks.quote:Op woensdag 4 september 2013 23:23 schreef Litpho het volgende:
[..]
Dus voortaan moet Driek het nieuws maar in KPD posten.
Ik dacht aan Kommunikatie ProRail Driek, maar dat werkt ook.quote:Op woensdag 4 september 2013 23:24 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Keigeile Prorail Drek. Goede plek voor zulks.
Ik probeer te slapen ja!quote:Op woensdag 4 september 2013 22:07 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
wel even toeteren naar Klaasje
In ABO of crewfora kan ookquote:Op woensdag 4 september 2013 23:23 schreef Litpho het volgende:
[..]
Dus voortaan moet Driek het nieuws maar in KPD posten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |