SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gameplay/Trailers:
Meer informatie:
http://www.rockstargames.com/V
http://www.gtav.net/
Poll: Welke edition van GTAV ga je halen?
• Standaard (49.99)
• Special (69.99)
• Collectors (109.99)
Tussenstand:
Ook een poll maken? Klik hier
De verschillende editions:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Poll: Je favoriete Grand Theft Auto V protagonist?
• Michael
• Franklin
• Trevor
Tussenstand:
Ook een poll maken? Klik hier
Hoeveel dagen nog??
GTA V Countdown!
GTA V online spelen met FOK!kers? Meld je dan hier aan!
Ik gok Saint's Row.quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 00:17 schreef Friday12 het volgende:
SR IV? ik weet niet wat dat SR betekend
quote:
Je echte leven aan de kant zetten voor een game.quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 09:17 schreef HansVaak het volgende:
Ik ben zo verschrikkelijk gemotiveerd om aankomend schooljaar echt te gaan knallen met mijn nieuwe studie, maar dit spel gaat zo hard fokken daarmee...
Wat voor extra's zitten er bij de hardcover ten opzichte van de normale?quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 10:28 schreef johnnyblaze11 het volgende:
Heb de limited edition van de guide ook maar besteld, kan wel wachten ermee, maar anders krijg ik die litograph niet erbijBij bol is die nu 20,99¤ dus valt mee voor een hardcover met vele extra's.
quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 09:18 schreef Godtje het volgende:
[..]
Je echte leven aan de kant zetten voor een game.![]()
WoW nerd
Die was gewoon te verwachtenquote:
Die andere waren ook veel uitgebreider en waren op dat moment "nieuw".quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 11:01 schreef DSS24 het volgende:
Ik moet wel zeggen na al die vette trailers is de "official" trailer een beetje aan de laffe kant
http://www.bradygames.com/promotions/promotion.aspx?promo=139300quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 10:49 schreef Godtje het volgende:
[..]
Wat voor extra's zitten er bij de hardcover ten opzichte van de normale?
Ok alleen artwork. Daar hoef ik niks mee.quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 11:32 schreef johnnyblaze11 het volgende:
[..]
http://www.bradygames.com/promotions/promotion.aspx?promo=139300
De release van 17 september zal dus zeker doorgaan, omdat de game ruim voor de deadline in de winkels klaarligt.quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 12:56 schreef abruzzese het volgende:
deze link heeft heel vrolijke beelden en word je gelukkig van als GTA fan
http://www.gamequarter.be(...)ampaign=Headliner.nl
Tja wat is ruim hequote:Op vrijdag 30 augustus 2013 13:16 schreef kaos- het volgende:
[..]
De release van 17 september zal dus zeker doorgaan, omdat de game ruim voor de deadline in de winkels klaarligt.
Sommige redacteuren snappen er echt geen reet van. Winkels hebben de game niet ruim voor tijd in huis. Als de game op dinsdagnacht verkocht gaat worden hebben de winkels ze vrijdag in huis. Met veel geluk donderdag, maar zeker niet eerder.
Deze pallets (mocht het real zijn) gaan naar de distributiekantoren in de verschillende landen, niet naar de winkels dus.
GTA V zomaar 'een game' noemenquote:Op vrijdag 30 augustus 2013 09:18 schreef Godtje het volgende:
[..]
Je echte leven aan de kant zetten voor een game.![]()
WoW nerd
Wat is die guide eigenlijk? Staat daar echt veel nuttigs in of is het gewoon voor als je echt de 100% wilt halen. Ik denk erover om 'm ook te halen maar weet niet echt of 't wat is.quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 10:28 schreef johnnyblaze11 het volgende:
Heb de limited edition van de guide ook maar besteld, kan wel wachten ermee, maar anders krijg ik die litograph niet erbijBij bol is die nu 20,99¤ dus valt mee voor een hardcover met vele extra's.
Geen idee, ik vind die art erg vet, en zon boek staat wel leuk in de kast.quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 13:29 schreef dolf1010 het volgende:
[..]
Wat is die guide eigenlijk? Staat daar echt veel nuttigs in of is het gewoon voor als je echt de 100% wilt halen. Ik denk erover om 'm ook te halen maar weet niet echt of 't wat is.
Die schommel in GTA4.quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 13:56 schreef Ties02 het volgende:
Ik koop zo'n guide liever na een tijdje, eerst zelf de boel ontdekken maar ze zijn zeker handig
In IV zaten ook nog zoveel dingen waar ik geen weet van had.
Precies.quote:
quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 14:52 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Whut? Die heb ik gemist denk ik?
Staat al een camper klaar voor je.quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 16:12 schreef Ironisch het volgende:
Ik heb nu al zin om in een camper te gaan kamperen achter het vinewood ding.
Hehe dat zou wel heel tof zijn ja. Overal savenquote:Op vrijdag 30 augustus 2013 16:18 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Zou wel tof zijn als je kan wonen in campers. Of opslaan
Fixedquote:Op vrijdag 30 augustus 2013 16:21 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Hehe dat zou wel heel tof zijn ja. Overal savencampers jatten.
Dacht iets van 10 pagina's meer dan de soft cover guidequote:Op vrijdag 30 augustus 2013 10:49 schreef Godtje het volgende:
[..]
Wat voor extra's zitten er bij de hardcover ten opzichte van de normale?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |