GTA V Online Screenshots:SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat komt later. Maar je mag jezelf alvast aanmelden, zet ik het ook in de OP.quote:
Was ik al mee bezig, kwam er te laat achter.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 17:15 schreef SherlockHolmes het volgende:
Het is GTA Online, niet GTA V Online, graag even veranderen.
Prima.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 17:16 schreef Roemeen013 het volgende:
[..]
Was ik al mee bezig, kwam er te laat achter.
Gedaan, duurt alleen eventjes.quote:
Toegevoegd en dankjewel.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 17:20 schreef Strani het volgende:
Ik ga Online niet al te serieus nemen (ik speel nooit met een headset, sorry). Maar als er meer mensen zijn die geen zin hebben om met voice te spelen (of wie het niet uitmaakt) dan mogen ze me altijd toevoegen op XBL: Marjon25
quote:
Eeh, niet? Aangezien de geen PC versie is.quote:
Je staat erbij, dankjewel.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 17:31 schreef Neejman het volgende:
Psn; D0MiiNAT0R7
Denk dat ik veeeel online ga haha ziet er sick uit!
Je moet betalen om je gamertag te veranderen op Xbox Live.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 17:38 schreef johnnyblaze11 het volgende:
Hoe verander ik mijn Xboxlive naam? Wil wel even een andere nickname kiezen om het hier te plaatsen. Ik speel dan ook met headset, niet gaan lachen dan want ik kom uit Limburg en ABN is me nooit echt bijgeleerd
quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 17:39 schreef Roemeen013 het volgende:
[..]
Je moet betalen om je gamertag te veranderen op Xbox Live.
Bij Sony kan het niet eensquote:Op zaterdag 24 augustus 2013 17:40 schreef johnnyblaze11 het volgende:
[..]![]()
Kost nou echt alles $ bij M$$$?
Volgens mij is dit het eerste GTA Online topic.quote:
Ja, hahaha.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 17:40 schreef johnnyblaze11 het volgende:
[..]![]()
Kost nou echt alles $ bij M$$$?
Dankjewel.quote:
Ook dankjewel.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop