Ach, geld kun je niet eten, met olie kun je goed hertenvlees koken hoor.quote:
Dat heb je nu al? Want dat kan straks niet meer gemaakt worden.quote:Op woensdag 28 augustus 2013 01:29 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
electrische autos, zonnepanelen. np.
No way, binnen Europa en jij bent aan de beurtquote:Op woensdag 28 augustus 2013 01:29 schreef Tchock het volgende:
[..]
In Syrië rondlopen gaat sowieso niet gebeuren. De opkomstplicht wordt alleen weer van kracht als de nationale veiligheid in het geding is, wat neerkomt op een gewapend conflict op Nederlands grondgebied of net daar buiten, of een zeer ernstige dreiging daartoe.
hahaquote:Op woensdag 28 augustus 2013 01:30 schreef Baws het volgende:
Als er een wereldoorlog uitbreekt is zal die hooguit een paar uur duren, dienstplicht is dan geen issue.
Dat bedoelde ik met net daarbuiten. Maar zo snel gaat dat niet lopen hoor, dan moet 'de pleuris' wel echt in West-Europa uitbreken.quote:Op woensdag 28 augustus 2013 01:30 schreef practics het volgende:
[..]
No way, binnen Europa en jij bent aan de beurt
Waar we voorlopig niet vanuit hoeven te gaan. Maar als er iets in de buurt komt zijn het waarschijnlijk Russenquote:Op woensdag 28 augustus 2013 01:29 schreef Tchock het volgende:
[..]
In Syrië rondlopen gaat sowieso niet gebeuren. De opkomstplicht wordt alleen weer van kracht als de nationale veiligheid in het geding is, wat neerkomt op een gewapend conflict op Nederlands grondgebied of net daar buiten, of een zeer ernstige dreiging daartoe.
Ja denk wel dat je dan kunt ja, Polen is EU.quote:Op woensdag 28 augustus 2013 01:31 schreef arjan1212 het volgende:
er gingen ook geen dienstplichtigen naar bosnie.. wou je het nog dichterbij krijgen ? wat dan een invasie in polen van de russen ofzo ?
Het gaat niet om hoe dichtbij het geweld is. Een burgeroorlog in Denemarken of Frankrijk hoeft ook geen gevaar voor onze nationale veiligheid te zijn.quote:Op woensdag 28 augustus 2013 01:31 schreef arjan1212 het volgende:
er gingen ook geen dienstplichtigen naar bosnie.. wou je het nog dichterbij krijgen ? wat dan een invasie in polen van de russen ofzo ?
die Russen zijn binnen no-time in Duitsland hoorquote:Op woensdag 28 augustus 2013 01:31 schreef arjan1212 het volgende:
er gingen ook geen dienstplichtigen naar bosnie.. wou je het nog dichterbij krijgen ? wat dan een invasie in polen van de russen ofzo ?
Niet als ze op de fiets gaan.quote:Op woensdag 28 augustus 2013 01:32 schreef JessedeK het volgende:
[..]
die Russen zijn binnen no-time in Duitsland hoor
Heb jij ooit een rus zien fietsen dan?quote:Op woensdag 28 augustus 2013 01:33 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Niet als ze op de fiets gaan.
Nee joh. We leven niet in de Koude Oorlog, Rusland heeft wel iets beters te doen dan oorlog zoeken. Laat staan met Polen - een aanval op een NATO-lid is een aanval op allen, dus dan heb je de grootste gecombineerde troepenmacht ter wereld tegenover je.quote:Op woensdag 28 augustus 2013 01:32 schreef JessedeK het volgende:
[..]
Waar we voorlopig niet vanuit hoeven te gaan. Maar als er iets in de buurt komt zijn het waarschijnlijk Russen
ik geloof dat Rusland nog altijd meer firepower dan Duitsland heeft.quote:Op woensdag 28 augustus 2013 01:33 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Niet als ze op de fiets gaan.
Ben je nou (net niet meer) minderjarig of gewoon laagopgeleid en dom?quote:Op woensdag 28 augustus 2013 01:28 schreef waht het volgende:
[..]
Dat gaat dus niet werken hè, energieprijzen werken door in alles. Het is sjeiks bombarderen en straatarm, of sjeiks met rust laten en de status quo.
Duitsland is NATO-lid, dus die kunnen drie kernmachten en 27 legers om hulp vragen mocht dat nodig zijn. Maar dan is er wel echt een Derde Wereldoorlog.quote:Op woensdag 28 augustus 2013 01:36 schreef JessedeK het volgende:
[..]
ik geloof dat Rusland nog altijd meer firepower dan Duitsland heeft.
Juist het gecombineerde maakt het zwak. De ketting is zo zwak als de zwakste schakel. Uiteindelijk blijft het een strijd tussen de VS en Rusland. Of de Amerikanen moeten Roemenen en Italianen hun achterhoede laten beschermen en dezelfde fout als Hitler maken.quote:Op woensdag 28 augustus 2013 01:35 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee joh. We leven niet in de Koude Oorlog, Rusland heeft wel iets beters te doen dan oorlog zoeken. Laat staan met Polen - een aanval op een NATO-lid is een aanval op allen, dus dan heb je de grootste gecombineerde troepenmacht ter wereld tegenover je.
ik kan me ook niet voorstellen dat het een ander land zou zijn. Ik zal t waarschijnlijk niet meemaken maar we zijn zo wel op weg naar een mondiaal conflictquote:Op woensdag 28 augustus 2013 01:35 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee joh. We leven niet in de Koude Oorlog, Rusland heeft wel iets beters te doen dan oorlog zoeken. Laat staan met Polen - een aanval op een NATO-lid is een aanval op allen, dus dan heb je de grootste gecombineerde troepenmacht ter wereld tegenover je.
Dan halen we toch lekker zelf de olie er uit.quote:Op woensdag 28 augustus 2013 01:38 schreef arjan1212 het volgende:
Hij heeft gelijk man, als de saoudi's geen olie meer leveren, gaat de olieprijs door het dak, kost een liter benzine hier 100 euro
Wat een rare logica. De NAVO is helemaal niet vergelijkbaar met een ketting, dat zou suggereren dat elk lid net zo veel last en risico draagt. IJsland is ook NAVO-lid, die hebben een leger van 130 manquote:Op woensdag 28 augustus 2013 01:40 schreef Terminator2000bc het volgende:
[..]
Juist het gecombineerde maakt het zwak. De ketting is zo zwak als de zwakste schakel. Uiteindelijk blijft het een strijd tussen de VS en Rusland. Of de Amerikanen moeten Roemenen en Italianen hun achterhoede laten beschermen en dezelfde fout als Hitler maken.
Als hier Salafisten in opstand komen mag ik toch hopen dat we dat wel doen.quote:Op woensdag 28 augustus 2013 00:58 schreef remlof het volgende:
[..]
In ieder geval iemand die niet z'n leger inzet tegen z'n eigen bevolking.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |