abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_130493404


De Gate:

Estelle en Ruud gaan na een huwelijk van 12 jaar en 2 kinderen uit elkaar. Ruud is dit inmiddels wel gewend want hij heeft nog 2 andere ex-vrouwen die ieder ook twee kinderen van hem hebben. De reden waarom ze volgens Estelle uit elkaar gaan is omdat Ruud er (via zijn golftas) nogal wat neukertjes op na zou hebben gehouden. Een van zijn laatste veroveringen zou een dame uit de horecawereld zijn.

Volgens Ruud is echter de de bom gebarsten nadat hij afluisterapparatuur in hun huis heeft geplaatst en zo vernam dat Estelle vreemd ging met Badr Hari waar ze verliefd op is, zelfs misschien zwanger van is. Natuurlijk waren de moeder en zus van Estelle waren op de hoogte van de affaire van Estelle.

Estelle en Badr vertrokken stiekem naar Marokko terwijl Estelle tegen Ruud had gezegd dat ze met Leco van Zadelhoff naar Ibiza zou zijn. Om haar te betrappen heeft Ruud zich verscholen achter een vuilcontainer op Schiphol en zag Estelle terugkomen uit Marokko waarbij zijn vermoedens bevestigd zijn dat ze inderdaad vreemd ging.

Badr Hari had zelf voor/tijdens Estelle ook al een relatie met Daphne. Zij is een maand geleden bevallen is van zijn kind en moest via de media moest vernemen dat haar relatie met Badr voorbij is. Volgens Badr begrijpt Daphne echter "dat zoiets kan gebeuren" (ahum)

Even gingen de geruchten dat Estelle vreemd zou zijn gegaan met Rafael van de Vaart wat deze gate zou hebben veroorzaakt maar het blijkt vooralsnog Badr te zijn. Volgens andere berichten is Rafael wel degelijk vreemdgegaan maar met niemand minder dan Nicky Plessen die een kind heeft met Ruben Bontekoe en zou een scheiding van Rafael en Sylvie op handen zijn.

UPDATE 27-7-2012

Inmiddels zijn we een paar weken verder en is er een staakt het vuren tussen Estelle en Ruud en zijn ze in de rechtbank bezig met de scheiding rond te maken.

Estelle is dol verliefd op haar Badjas Harrie en iedereen mag het weten! (roddelbladen, kranten etc) Als liefdesuitje zijn ze bijvoorbeeld als VIP naar Sensation White gegaan waar Badr, al spelend met het haar van Estelle, vermoedelijk een gast uit een andere sky-box permanent invalide heeft geschopt. Gelukkig lazen we de volgende dag in de krant dat hij er niets mee te maken had, hij had alleen maar wat glazen afgedroogd met een theedoek. Voor de zekerheid zijn ze na de vechtpartij toch maar via het balkon vertrokken voordat de beveiliging er was.

Volgens Badr "overwint hun liefde alles" De vraag is of Estelle nog steeds zo blij is met haar 'vechtmachine' aangezien, na een heerlijke -geplande- vakantie naar het buitenland, Badr moest gaan onderhandelen met de Nederlandse justitie over zijn terugkomst naar Nederland. Er waren inmiddels wat aangiftes tegen hem binnengekomen en hij wilde liever zelf naar het politiebureau komen in plaats van een bezoekje van een arrestatieteam af te wachten.

Inmiddels zit Badr al een paar daagjes vast, en volgens de geruchten mag hij zijn bezoek aan de cel met nog 14 dagen verlengen.

Het wachten is op een reactie van Estelle , het is al 2 weken erg stil vanuit haar kant.

Ruud daarintegen heeft het prima naar zijn zin als vrijgezel. Eindelijk mag hij met al zijn kinderen op vakantie en heeft wellicht een nieuwe mysterieuze blonde vrouw aan de haak geslagen.

Update 07-08-2012

Het voorarrest van Badr is met 3 maanden verlengd.

The story continues!

De hoofdrolspelers:


......... Columbo Ruud Gul lid..................................Extelle...............................................Badjas Harrie...............

De bijrollen:

Koen Everink (slachtoffer skybox)


De kinderen van Ruud



Ruud heeft opnieuw liefde gevonden bij de Mexicaanse Margaritha.



De boosdoeners:

De Golftas



De Vuilcontainer



De Skybox



De theedoek



--------

Inmiddels zijn er al wat leuke plaatjes verschenen over deze gate:

NIEUWNIEUWNIEUWNIEUW!!!! NU IN DE WINKEL!!!


De schoenen/gympen van Badr (die hij had ingeleverd bij de politie).



Restaurant Bar Moustache die een broodjeszaak werd omdat Badr en Estelle er 12-11-12 een broodje aten:



Na 3 dwaze dagen was het feest abrupt ten einde. Badr wordt opgepakt. Estelle in zak en as. :O
Pownews journalist: "Badr, wat doe je?". Badr: "Ik heb een broodje gegeten". :|W

Hij hoort er nu ook bij. Yves-Gijrath, de zaakwaarnemer van Badr (die nu vooral zijn eigen zaken probeert te beheren), die onlangs nog probeerde Badr schoon te praten (in P&W). Nu ook de media opgezocht omdat hij het zo erg vindt dat Badr weer opgepakt is.
:+

Tijdlijn:

Eind 2011: Badr & Estelle komen elkaar wel eens tegen in de hotspots in A'dam maar spreken elkaar niet.
Oktober 2011: Ontmoeting Badr & Estelle.
December 2011: Badr deelt klappen uit in Cooldown.
Februari 2012: Estelle interviewt Badr voor Beau Monde, bijna direct daarna gaat hij naar Amerika. Ze skypen omdat hij het artikel nog mag nalezen, meer niet.
3 April 2012: Badr komt terug uit Amerika ivm aanbod K1. Diezelfde avond komen Estelle en Badr elkaar tegen op het gala voor het Emma Kinderziekenhuis. De gevoelens beginnen op te borrelen.
Half mei 2012 (?): Daphne, de ex van Badr, bevalt.
18 mei 2012: Badr mishandelt een bezoeker van club Jimmy Woo, in de Korte Leidsedwarsstraat, vanwege een ruzie tussen broertje en 'negers'.
27 mei 2012: Badr vecht een K1 wedstrijd in Madrid, Estelle gaat mee.
2 juni 2012: Geruchten dat Estelle vreemd is gegaan met Rafaël van der Vaart!
Juni 2012: Aktie in de tent, volgorde is niet helemaal duidelijk. Er wordt afluisterapparatuur geplaatst in het huis van de Gullitjes. De witte keukentafel is getuige van een slecht-nieuws gesprek.
Juni 2012: Estelle en Badr gaan op vakantie naar Marrakesh en Ruud zit bij terugkomst in of achter een container op Schiphol.
Juni 2012: Ruud stelt een persverklaring op over de op handen zijnde scheiding.
12 juni 2012: Media melden scheiding Ruud & Estelle.
15 juni 2012: Interview in Telegraaf. Badr heeft nog nóóit iemand mishandeld! Estelle had het hem zelf gevraagd.
20 juni 2012 : Bekendmaking afluisteren Ruud (maar wanneer dat dan was...)
7 juli 2012: Koen Everink in elkaar gerost op Sensation.
8 juli 2012: Estelle had mee zullen doen aan ''Ranking the Stars'', ze ziet er van af.
8 juli 2012: Badr vist zijn witte kleding uit de wasmand en brengt die zelf naar de politie. Want zo is-ie.
25 juli 2012: Na een welverdiende vakantie meldt Badr zich 'vrijwillig' bij de politie. Estelle gaat opnieuw op vakantie, ditmaal naar Ibiza met haar kinderen.
8 augustus 2012: Estelle krijgt voorlopig de kinderen toegewezen, de villa in Amsterdam en 15.000 euro per maand.
20 augustus 2012: Column Leon de Winter over alpha mannetjes en mannelijke pikorde.
22 augustus 2012: Derde verdachte opgepakt.
22 augustus 2012: Estelle laat weten Badr voorlopig trouw te blijven.
23 augustus 2012: Badr en Ferhat Y geven elkaar de schuld van de mishandeling.
24 augustus 2012: Estelle maakt bekend dat Bram Moszkowicz haar nieuwe advocaat is.
27 augustus 2012: SBS zendt het grote Privé-interview met Estelle uit.
28 augustus 2012: Estelle bezoekt Badr in HvB Nieuwegein, maar er mag maar 1 zak mee naar binnen.
27 oktober 2012: Al negen aanklachten tegen kickbokser Badr Hari, waaronder poging tot doodslag. Bleek tijdens een pro-formazitting.
9 november 2012: Badr voorlopig op vrije voeten. Feest in huize Estelle!
12 november 2012: Badr al gespot in Horecagelegenheid in Utrechtsestraat. Linea recta terug de bak in..
12 november 2012 Badr 'savonds weer opgepakt door 'arrestatieteam'. B
13 november 2012 Er is gebleken dat Badr ook contact heeft gehad met getuigen. De rechter stuurt hem na partijen gehoord te hebben weer naar PI Zoetermeer.

Als Badr Hari nog één keer in een vechtpartij belandt, gaat Estelle Cruijff bij hem weg.
Dat is volgens zijn advocate Bénédicte Ficq een extra stok achter de deur bij het schoon schip dat Hari zegt te willen maken.
Ficq heeft dit gisteren verklaard nadat justitie bekendmaakte dat het aantal mishandelingen waarvan de gewelddadige kickbokser wordt verdacht was gestegen van twee naar zes.

In een interview met het Parool op 23-jarige leeftijd: "Ik wil niet meer voor Nederland vechten. Ik ben uitgefloten in Nederland. Ik vecht nu voor Marokko." Hari doelt op zijn gevecht in de Arena in 2005, toen het publiek hem uitfloot toen hij neer was gegaan in de ring: 'Ik ben geboren in Amsterdam, maar ik vecht voor Marokko. Ik wil de Marokkanen in Nederland iets geven waar ze trots op kunnen zijn. Sinds mijn gevecht in de Arena in 2005 ben ik een beetje klaar met het Nederlandse publiek. Ik ging na dertig seconden zwaar neer. Daarna werd ik heel hard uitgefloten. Ja, dag! Vechten in Nederland doe ik dus niet meer. Daar ben ik te trots voor, weet je.'

Inmiddels is op 7 november bekend geworden dat Evert Santegoeds slechts een week na het Sensation-incident al met een mediastrateeg doorgenomen had hoe de imagoschade van Estelle en Badr het best beperkt kon worden, de keuze werd tussen scenario 1 "Onvoorwaardelijke liefde, en scenario 2 "de Tegenaanval".
Het advies van de mediastrateeg was scenario 1.
Hier te vinden: http://nikkinikster.files(...)/evertsantegoeds.pdf

Laatste nieuwtje :

AMSTERDAM - Estelle Cruijff heeft een oproep van het Openbaar Ministerie (OM) gekregen om volgende week verhoord te worden.

Het OM wil graag horen wat Estelle allemaal heeft meegekregen van de mishandeling bij Sensation White in de ArenA.

Eerder werd het verhoor van Cruijff afgezegd, omdat ze zich mentaal niet in staat voelde een verhoor te ondergaan. Het OM denkt dat Estelle nu wel in staat is om haar verhaal te doen, omdat ze ook in Beau Monde een interview heeft gegeven.


Update 18-12-2012:

Nadat Estelle vorige week van de een op de andere dag advocaat Bram inruilde voor Nico Meijering (kantoorgenoot van Ficq) kon ze ook ineens een verklaring gaan afleggen, en niet zoals volgens planning vandaag, maar gisteren al.
Spijkers met koppen! En natuurlijk geen gemist dinsdagbezoekuur bij Badr :s)

Update 14-08-2013:

'Badr Hari en Estelle Cruyff uit elkaar'

AMSTERDAM -
Het sprookje tussen voetbalvrouw Estelle Cruyff en vechtersbaas Badr Hari is uit. De twee zijn uit elkaar, zo meldt de omstreden zakenman Erik de Vlieger.

De Vlieger zegt dat Badr Hari zijn verdriet verwerkt bij een ex-vriendin.
Er gingen al langer geruchten de ronde dat de relatie tussen Badr en Estelle op knappen stond. Estelle ontkende dat eind vorige maand met klem. Nu lijkt definitief de bom gebarsten. Al moet de 'primeur' van De Vlieger met een korrel zout worden genomen. Hij zou al enige tijd in de clinch liggen met Badr.
Badr en Estelle waren ruim een jaar samen.
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 26 augustus 2013 @ 21:57:15 #2
163650 Greys
pi_130493480
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 21:54 schreef JaneDoe het volgende:

[..]

dat was toch één van de redenen waardoor hij vrijkwam uit preventieve hechtenis, dat het om verwacht dat zijn uiteindelijke straf niet (veel) hoger zal uitvallen dan wat hij al in voorarrest heeft gezeten?
Hoe lang heeft ie ook alweer in voorarrest gezeten? :o
Voor mijn gevoel maar een maandje of 2-3... Dus voor allllllllll die geweldsdelicten waarvoor hij terecht staat bij elkaar krijgt ie hoogstwaarschijnlijk een paar maandjes??? :{ Kan het me niet voorstellen. Hoewel... Nederland....

EDIT: ah zie in vorige topic dat je nog had gepost dat die straf niet meteen ingaat maar dat ie een oproep krijgt. Dan zullen ze waarschijnlijk ook nog wel netjes met zijn gevecht rekening houden ja... pfffff.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_130493718
volgens mij was het alles bij elkaar wel wat langer, maar goed hij zal geen jarenlange gevangenisstraf krijgen hoor
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 26 augustus 2013 @ 22:07:08 #4
163650 Greys
pi_130494109
Weet ik hoeveel delicten, stel dat ie aan allemaal schuldig wordt bevonden... dan krijgt ie dus voor het gehandicapt schoppen van die ene in feite maar een weekje of 4 ofzo? :') Plus dan nog wat extra weekjes voor de andere 'dingetjes'.. Het zal wel tegen beter weten in zijn, maar mag hopen dat ie er toch niet vanaf komt met puur dat kleine tijdje dat ie al gezeten heeft.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  maandag 26 augustus 2013 @ 22:09:05 #5
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_130494213
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 26 augustus 2013 @ 22:14:07 #6
163650 Greys
pi_130494529
quote:
Ja maar ik geloof er geen kont van :P
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_130496294
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 22:07 schreef Greys het volgende:
Weet ik hoeveel delicten, stel dat ie aan allemaal schuldig wordt bevonden... dan krijgt ie dus voor het gehandicapt schoppen van die ene in feite maar een weekje of 4 ofzo? :') Plus dan nog wat extra weekjes voor de andere 'dingetjes'.. Het zal wel tegen beter weten in zijn, maar mag hopen dat ie er toch niet vanaf komt met puur dat kleine tijdje dat ie al gezeten heeft.
heb effe terug gezocht: hij heeft vastgezeten vanaf 25 juli 2012 en op 22 januari 2013 mocht hij weer naar huis, bij elkaar zo'n zes maanden waarbij tussendoor nog dat weekend in november van het broodje zat
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 26 augustus 2013 @ 22:44:18 #8
163650 Greys
pi_130496380
Ah ok, da's langer dan het in mijn gedachten was :)

Maar alsnog een korte straf voor meerdere (8, 9?) geweldsdelicten.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_130496598
hmm ja, maar die moeten dan wel allemaal bewezen worden he, heb de indruk dat het om een aantal zaken niet rond kan krijgen en daarom al rekening houdt met een kortere straf
  maandag 26 augustus 2013 @ 23:54:05 #10
383073 schizovreemd
Daar gaan we weer.
pi_130499857
quote:
7s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:20 schreef beequeen het volgende:

[..]

Bron: http://glamora.ma/2013/08/badr_is_een_slachtoffer.html

Journaliste Nikki Sterkenburg is het duidelijk niet eens met Harriet Duurvoort.

https://twitter.com/SterkNikki
https://twitter.com/Harrietteketet

GS doet er ook nog een schepje bovenop.

http://www.geenstijl.nl/
Als er (ongecheckte) negatieve verhalen zijn staat iedereen in de rij om elkaar na te papaaien.
Maar als er iets minder negatieve of zelfs positieve verhalen zijn dan staan ze weer in de rij om de schrijver ervan af te fikken en het originele bericht is bijna niet terug te vinden :{
Er zijn van het collectief momenteel 16 persoonlijkheden MIA.
Ik zoek nog een psychiater met groepskorting en ik niet.
  maandag 26 augustus 2013 @ 23:55:09 #11
383073 schizovreemd
Daar gaan we weer.
pi_130499897
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 21:20 schreef static het volgende:
DATE/October 31st or November
PLACE/Russia, Moscow
WEB SITE/ www.LegendaShow.com

▼K-1 RULES
Badr Hari (Morocco) vs. TBA

▼K-1 RULES - Revenge Match
Andrei Stoica (Romania) vs. Agron Preteni (Croatia)

▼MMA RULES - Revenge Match
Mirko Crocop (Croatia) vs. Alexander Emelianenko (Russia)
OMG weer in Rusland en tegenstander TBA... toch niet weer een re-re-re-match tegen Samedov :X
Er zijn van het collectief momenteel 16 persoonlijkheden MIA.
Ik zoek nog een psychiater met groepskorting en ik niet.
  dinsdag 27 augustus 2013 @ 08:39:48 #12
388969 barca1971
Happy go lucky
pi_130503752
Dat filmpje ook daar in Marokko, beetje engig, zoveel adoratie voor iemand die overduidelijk niet helemaal zuiver op de graat is en van alles op zijn kerfstok heeft wat niet deugd. Om alles wat hij roept zo massal na te scanderen..stelletje extremisten

Ondertussen zit Estelle nog steeds hier? weet iemand dat? Als de kids weer naar school gaan lijkt me dat wel. Badr kon toch geen dag zonder haar? ;)
  dinsdag 27 augustus 2013 @ 08:45:34 #13
5740 Stroekie
rimpelsauriër
pi_130503823
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 08:39 schreef barca1971 het volgende:
Dat filmpje ook daar in Marokko, beetje engig, zoveel adoratie voor iemand die overduidelijk niet helemaal zuiver op de graat is en van alles op zijn kerfstok heeft wat niet deugd. Om alles wat hij roept zo massal na te scanderen..stelletje extremisten

Ondertussen zit Estelle nog steeds hier? weet iemand dat? Als de kids weer naar school gaan lijkt me dat wel. Badr kon toch geen dag zonder haar? ;)
maar stellemans kan nu toch niet bij Nasr zijn nu de kinderen weer naar school gaan en haar moeder niet meer op de kinderen past ?
penny wise, pound foolish
www.frisofeest.nl op 30 november 2012
Gezellig met een zachte gay
  dinsdag 27 augustus 2013 @ 08:53:33 #14
388969 barca1971
Happy go lucky
pi_130503928
Lijkt me ook niet nee, dan zijn ze nu wel een flinke tijd al zonder elkaar..oh oh.. :?
  † In Memoriam † dinsdag 27 augustus 2013 @ 09:27:28 #15
43556 miss_dynastie
pi_130504562
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 23:54 schreef schizovreemd het volgende:
Als er (ongecheckte) negatieve verhalen zijn staat iedereen in de rij om elkaar na te papaaien.Maar als er iets minder negatieve of zelfs positieve verhalen zijn dan staan ze weer in de rij om de schrijver ervan af te fikken en het originele bericht is bijna niet terug te vinden
En Badr kan daar zelf helemaal niets aan doen, toch? Arme stakker ;(
  † In Memoriam † dinsdag 27 augustus 2013 @ 10:48:07 #16
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_130506580
Misschien kan-ie om zichzelf te troosten weer eens een willekeurige voorbijganger in elkaar slaan? ;(
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
  Moderator / Miss SHO dinsdag 27 augustus 2013 @ 11:07:55 #17
22592 crew  Ole
pi_130507208
quote:
10s.gif Op maandag 26 augustus 2013 22:14 schreef Greys het volgende:

[..]

Ja maar ik geloof er geen kont van :P
Ik ook niet.
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  dinsdag 27 augustus 2013 @ 12:04:00 #18
383073 schizovreemd
Daar gaan we weer.
pi_130508716
quote:
10s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 09:27 schreef miss_dynastie het volgende:

[..]

En Badr kan daar zelf helemaal niets aan doen, toch? Arme stakker ;(
Jawel hoor hij kan het op zijn twitter zetten :O
Er zijn van het collectief momenteel 16 persoonlijkheden MIA.
Ik zoek nog een psychiater met groepskorting en ik niet.
  dinsdag 27 augustus 2013 @ 12:13:33 #19
383073 schizovreemd
Daar gaan we weer.
pi_130508957
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 11:07 schreef Ole het volgende:

[..]

Ik ook niet.
Als het waar is dan is dit iig zijn instagram ;)

http://instagram.com/team_badr_hari
Er zijn van het collectief momenteel 16 persoonlijkheden MIA.
Ik zoek nog een psychiater met groepskorting en ik niet.
  dinsdag 27 augustus 2013 @ 12:45:05 #20
383073 schizovreemd
Daar gaan we weer.
pi_130509841
Ik vind de berichten ook een beetje vaag, maar als shownieuws het zegt dan zullen ze het wel gecheckt hebben toch, ze zeiden eerder al het verschillende keren persoonlijk bij hem gechecked te hebben.

En vergeleken met de hooglelaar sociale psychologie die twittert dat ze het uitgestreken smoelwerk van minister Camp op zijn bek wil slaan valt het allemaal nog wel mee :P
Er zijn van het collectief momenteel 16 persoonlijkheden MIA.
Ik zoek nog een psychiater met groepskorting en ik niet.
  dinsdag 27 augustus 2013 @ 13:04:13 #21
388969 barca1971
Happy go lucky
pi_130510423
Hij heeft al een insta account ;)

Maar daar gingen we het niet meer over hebben 8-)
  dinsdag 27 augustus 2013 @ 13:17:56 #22
388969 barca1971
Happy go lucky
pi_130510842
Waar jij op doelt is een fan page
:Y
  woensdag 28 augustus 2013 @ 00:31:56 #23
177711 ThunderBitch
"You know I Can"
pi_130538829
Ik weet niet of deze al voorbijgekomen is.

http://www.telegraaf.nl/p(...)lig_bij_Badr___.html
[b]"It's me Bitches..!!! "[/b]
*********************************************************************
[b]Every Need Has An Ego To Feed[/b]..............
  woensdag 28 augustus 2013 @ 03:04:11 #24
383073 schizovreemd
Daar gaan we weer.
pi_130541785
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 13:04 schreef barca1971 het volgende:
Hij heeft al een insta account ;)

Maar daar gingen we het niet meer over hebben 8-)
Je doelt op dat account waar jij alles van wist en zat te promoten en waar 'badr' actief mensen banned als ze roepen dat het fake is, zijn fans uitscheld en over hun moeders begint en seksueel getinte foto's uploade en dan in de chat aan dames hun nummer vroeg?
En nadat ik jou ervan beschuldigde waren heel toevallig opeens al die foto's weer weg gehaald, bedoel je dat account?
Volgens mij is die fake hoor 8-)
Er zijn van het collectief momenteel 16 persoonlijkheden MIA.
Ik zoek nog een psychiater met groepskorting en ik niet.
  woensdag 28 augustus 2013 @ 03:04:43 #25
383073 schizovreemd
Daar gaan we weer.
pi_130541788
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 13:17 schreef barca1971 het volgende:
Waar jij op doelt is een fan page
:Y
Heb je weer ergens een interview gezien? O-)
Er zijn van het collectief momenteel 16 persoonlijkheden MIA.
Ik zoek nog een psychiater met groepskorting en ik niet.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')