Eens, maar die eerste foto is dan ook meer mijn beeld van hem dan die tweede.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 00:53 schreef Isabeau het volgende:
Ik moest hem nu toch eens opzoeken
Maar hier denk ik: lekker ding!
[ afbeelding ]
En hier denk ik: meh...
[ afbeelding ]
			
			
			
			Zo te zien speelt hij ook een arts op die tweede foto en daar hoort blijkbaar de degelijk saaie look bij. Zo'n ruige vent past dan niet (volgens de media beeldvorming)quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 00:56 schreef Forbry het volgende:
Eens, maar die eerste foto is dan ook meer mijn beeld van hem dan die tweede.![]()
He needs hair zo te zien
			
			
			
			Eerste vond ik de beste.quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 19:21 schreef Gwywen het volgende:
En we krijgen wéér een nieuwe Mountain:
[ afbeelding ]
			
			
			
			
			
			
			
			Dat bedoel ikquote:
			
			
			
			
			
			
			
			Bijna dusquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 14:55 schreef Norrage het volgende:
Martell heb ik nog niet ontdekt in de boeken geloof ik. Ben nu bijna bij boek 3 deel 2
			
			
			
			Dat soort dingen zijn me niet eens opgevallen in de serie, dat ie al 2x gecast isquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 15:13 schreef Gwywen het volgende:
[..]
Absoluut. Die man straalde precies uit wat Gregor Clegane uit moet stralen. Die tweede was echt verschrikkelijk slecht gecast, volgens mij een soort last-minute-noodoplossing.
Mountain 1![]()
[ afbeelding ]
Mountain 2![]()
[ afbeelding ]
Mountain 3
[ afbeelding ]
Komt met een beetje baard en woest kijken een stuk beter bij de eerste in de buurt.
			
			
			
			
			
			
			
			Huisman lijkt wel meer op hoe hij is beschreven in het boek (mits baard).quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 16:15 schreef planethugo het volgende:
toch klote dat Daario opnieuw gecast is. Ik ben vooral benieuwd waarom, vond die eerste wel goed en mysterieus overkomen. Huisman lijkt er totaal niet op
			
			
			
			Denk dat ze dat gewoon hebben losgelaten, hoe hij er in het boek uit zietquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 17:59 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Huisman lijkt wel meer op hoe hij is beschreven in het boek (mits baard).
			
			
			
			En er is oorlog in heel Westeros, dus dan wordt er nog weleens wat afgereisd.quote:Op woensdag 28 augustus 2013 20:25 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Maar die nieuwe personages komen juist van die streek.
			
			
			
			Die 2e heeft daar bijna puppy eyesquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 15:13 schreef Gwywen het volgende:
[..]
Absoluut. Die man straalde precies uit wat Gregor Clegane uit moet stralen. Die tweede was echt verschrikkelijk slecht gecast, volgens mij een soort last-minute-noodoplossing.
Mountain 1![]()
[ afbeelding ]
Mountain 2![]()
[ afbeelding ]
Mountain 3
[ afbeelding ]
Komt met een beetje baard en woest kijken een stuk beter bij de eerste in de buurt.
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 14:47 schreef MAHL het volgende:
[..]
MartellSamen met Stannis
degene die ik hoop dat wint
			
			
			
			The Mountain is een vrij nutteloos karakter in de serie. Is mij serieus nooit opgevallen dat hij uberhaubt al eens vervangen was.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:28 schreef Forbry het volgende:
Ik vond Mountain 1 ook erg geslaagd en Mountain 2 totaal niet. Mountain 3 lijkt zo op het eerste gezicht wel een verbetering tov 2, maar toch ook weer niet tov 1 (dan heb ik het even puur over het uiterlijk natuurlijk).
			
			
			
			Mountain 1 was angstaanjagend. Mountain 2 was creepy.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 22:18 schreef Funzel het volgende:
Vind die tweede juist wel zo'n echte smerige Lannister kop hebben.
			
			
			
			
			
			
			
			Wel slechte smaak heb je dan zegquote:Op woensdag 4 september 2013 21:40 schreef GGMM het volgende:
Ik vind dit de beste serie ooit sinds The Wire Wat een enorm toffe serie zeg
			
			
			
			Nee jij dan.quote:Op donderdag 5 september 2013 09:10 schreef kensei het volgende:
[..]
Wel slechte smaak heb je dan zeg
			
			
			
			Ga je nu hier ook al mensen lopen beledigen...quote:
			
			
			
			oh man ben ik blij dat ik dat boek niet lees, wat veul omschrijving voor een man.quote:
			
			
			
			Ja, want een flamboyant persoon omschrijven is natuurlijk verkeerd!quote:Op donderdag 5 september 2013 10:11 schreef Maanvis het volgende:
[..]
oh man ben ik blij dat ik dat boek niet lees, wat veul omschrijving voor een man.
			
			
			
			Als je in het echt iemand ontmoet vallen die dingen ook niet meteen allemaal tegelijk op, het is juist leuker als het verhaal stapjesgewijs vertelt hoe iemand eruit ziet.quote:Op donderdag 5 september 2013 10:25 schreef GI het volgende:
[..]
Ja, want een flamboyant persoon omschrijven is natuurlijk verkeerd!
"Daario was bluehaired and looked pretty" zou beter zijn. Ik ben het helemaal met je eens!
			
			
			
			Het punt is juist dat deze man zo ontzettend opvalt, en zo extreem gekleed/gekleurd rondloopt dat hij daadwerkelijk zo erg in your face is. Het is een persooneigenschap die het verhaal je niet langzaam kan vertellen maar die je direct mee moet krijgen.quote:Op donderdag 5 september 2013 10:28 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Als je in het echt iemand ontmoet vallen die dingen ook niet meteen allemaal tegelijk op, het is juist leuker als het verhaal stapjesgewijs vertelt hoe iemand eruit ziet.
			
			
			
			mja ik mag die vertelstijl gewoon niet, ik heb ooit 'een dagje naar het strand' gelezen, daar was ook een halve pagina aan persoonsomschrijving, dan weer 2 regeltjes verhaal, dan weer een halve pagina persoonsomschrijvingquote:Op donderdag 5 september 2013 10:36 schreef GI het volgende:
[..]
Het punt is juist dat deze man zo ontzettend opvalt, en zo extreem gekleed/gekleurd rondloopt dat hij daadwerkelijk zo erg in your face is. Het is een persooneigenschap die het verhaal je niet langzaam kan vertellen maar die je direct mee moet krijgen.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |