Dat ie daardoor op zijn kamer moest zitten, wat ertoe geleid heeft dat ie ging fappen met dikke muziek op en ogen dicht waardoor hij niet hoorde dat zijn moeder was binnen gekomen en eten had gelegd op zijn bureau.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:36 schreef Trollscience het volgende:
[..]
wat heeft het broertje inelkaar slaan ermee te maken
Nee ligt aan t bierquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:02 schreef bobbiey het volgende:
[..]
Dat ligt niet aan zo'n waterpijp volgens mij![]()
Zelf nooit problemen mee gehad of zoiets gehoord iig.
ALCOHOLIST.quote:
wel voorbij zien komen in mn yt mails, niet gekekenquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:36 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Nee, zei ze zelf op double park tv
wil je mij ook wat leuks dm'en?quote:
jahoor, is een foto van een erecte fallus goed?quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:41 schreef Unscrewed het volgende:
[..]
wil je mij ook wat leuks dm'en?![]()
![]()
![]()
Waarom wordt die Gyuri altijd als godin genoemd?quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:38 schreef Beach het volgende:
[..]
wel voorbij zien komen in mn yt mails, niet gekeken
Geen idee, misschien godin van het plastic???quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:42 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Waarom wordt die Gyuri altijd als godin genoemd?
Het is vrij duidelijk dat ze double eyelid surgery heeft gehadquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:43 schreef Beach het volgende:
[..]
Geen idee, misschien godin van het plastic???
En meer.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:43 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Het is vrij duidelijk dat ze double eyelid surgery heeft gehad.
Volgens mij is Nana van afterschool wel natural. Alleen Jungah, Lizzy en Rainaquote:
Zal het in m'n favo's zettenquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:44 schreef Beach het volgende:
Maar als je 4 uurtjes over hebt, kijk wat ik stuurdeik vond het best leuk.
jaquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:41 schreef Beach het volgende:
[..]
jahoor, is een foto van een erecte fallus goed?
Geen kwaad woord over mijn bias Raina aub.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:44 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Volgens mij is Nana van afterschool wel natural. Alleen Jungah, Lizzy en Raina_ jezus christus
Ze is wel rustig tijdens talkshows. Ze is vrij saaiquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:46 schreef Beach het volgende:
[..]
Geen kwaad woord over mijn bias Raina aub.
Oh, daar zit zeker geen alcohol in?quote:
Misschien is ze wel heel wild in bedquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:47 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Ze is wel rustig tijdens talkshows. Ze is vrij saaiMaar Nana en Uee
Kan ik me niet voorstellen van die dwergquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:48 schreef Beach het volgende:
[..]
Misschien is ze wel heel wild in bed
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |