ja, da's ook weer waar.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 10:50 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Niet relevant want hij had xtc gebruikt, het duivelse pilletje waardoor het gemiddelde feestje verandert in 1 groot knuffelfestijn met dalende opbrengsten voor de belastingdienst.
quote:Op donderdag 22 augustus 2013 10:50 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Niet relevant want hij had xtc gebruikt, het duivelse pilletje waardoor het gemiddelde feestje verandert in 1 grote satanistische knuffelfestijn orgie met dalende opbrengsten voor de belastingdienst.
Dat beleid heeft ongeveer de complete jaren 80/90 prima gewerkt.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 17:17 schreef Vatta het volgende:
[..]
En jij denkt dat dat gaat werken? Het grensverleggende volk van lowlands dat aan 2 pilletjes genoeg heeft? Iets doen wat niet mag is veel leuker en spannender.
Dit is trouwens ook een slecht advies, http://www.jellinek.nl/vr(...)-een-risico-bij-xtc/quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 17:55 schreef Into het volgende:
idd, laat die barren maar buiten de tent
Goed eten van te voren is inderdaad belangrijk maar volgens mij hebben 99% van de drugs ongevallen te maken met hitte, te weinig drinken of een combinatie van die twee.. dus drink veel water (is tevens al een deel verkoeling) en zoek af en toe de frisse lucht op.
Dat viel mij ook op, hoe KUT voel je je dan als vriend...quote:Op zondag 25 augustus 2013 23:09 schreef DBAR35GTR het volgende:
Mij is altijd geleerd zorg voor je zelf en je vrienden, gaat schijnbaar ook niet meer op,
En wie of wat zorgt er voor dat men vergeet voldoende vocht tot zich te nemen? Dat is toch ook de xtc?quote:Op donderdag 22 augustus 2013 09:12 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Precies, alle gevallen van xtc gerelateerde doden hebben met oververhitting te maken.
Zorg tijdens gebruik dus voor voldoende vocht, frisse lucht en ga ook eens van de dansvloer af om even uit te rusten (afkoelen).
De media zou er eens een genuanceerd stuk aan moeten wagen i.p.v. xtc als een killer drug af te schilderen.
nee, het is niet zo dat je geen idee meer hebt waar je mee bezig bent. het komt wel voor een deel door de xtc, maar niet exclusief. het is altijd een combinatie van alles: de hoeveelheid xtc, de hoge zaaltemperatuur, te weinig drinken, te weinig rusten, wat uiteindelijk zorgt in een te hoge lichaamstemperatuur waardoor de organen (lever, nieren) overhit raken en stoppen met werken. minder of geen xtc had het misschien voorkomen, maar een betere airco ook. niet uitzonderlijk veel nemen en een beetje naar je lichaam luisteren, en de kans is al aanzienlijk kleiner.quote:Op maandag 26 augustus 2013 14:36 schreef Peter het volgende:
[..]
En wie of wat zorgt er voor dat men vergeet voldoende vocht tot zich te nemen? Dat is toch ook de xtc?
Het ligt (bijna) altijd aan de persoon... Maar Alcohol icm xtc, waarvan xtc bewust wordt ingenomen ondanks dat de wetgever het verbiedt... dan kun je toch wel stellen dat xtc de druppel was die de emmer over heeft doen lopen.quote:Op maandag 26 augustus 2013 14:47 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
nee, het is niet zo dat je geen idee meer hebt waar je mee bezig bent. het komt wel voor een deel door de xtc, maar niet exclusief. het is altijd een combinatie van alles: de hoeveelheid xtc, de hoge zaaltemperatuur, te weinig drinken, te weinig rusten, wat uiteindelijk zorgt in een te hoge lichaamstemperatuur waardoor de organen (lever, nieren) overhit raken en stoppen met werken. minder of geen xtc had het misschien voorkomen, maar een betere airco ook.
je kunt daar niet de xtc de schuld van geven, hoogstens de persoon die het innam. maar het blijft wel iets waarbij je moet oppassen wat je precies doet. net als alles in het leven wat in theorie mis zou kunnen gaan: autorijden, bergbeklimmen, motor rijden, je huis verbouwen. ongelukken kunnen overal gebeuren.
nee, de drugswetgeving heeft al helemaal geen bestaansrecht hier. dacht dat dat wel duidelijk was na die wietpas. van alle 10 xtc doden de laatste jaren zijn er 8 een regelrecht resultaat van het verbod, 2 door slecht gebruik/ongeluk/samenloop van omstandigheden.quote:Op maandag 26 augustus 2013 14:49 schreef Peter het volgende:
[..]
Het ligt (bijna) altijd aan de persoon... Maar Alcohol icm xtc, waarvan xtc bewust wordt ingenomen ondanks dat de wetgever het verbiedt... dan kun je toch wel stellen dat xtc de druppel was die de emmer over heeft doen lopen.
Dus omdat iets verboden is en mensen gebruiken illegaal spul, is het de schuld van het verbod dat die mensen die illegaal spul gebruiken overlijden? Wat een kromme manier van denken.quote:Op maandag 26 augustus 2013 14:57 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
nee, de drugswetgeving heeft al helemaal geen bestaansrecht hier. dacht dat dat wel duidelijk was na die wietpas. van alle 10 xtc doden de laatste jaren zijn er 8 een regelrecht resultaat van het verbod, 2 door slecht gebruik/ongeluk/samenloop van omstandigheden.
zonder het verbod zijn er geen vervuilde pillen met stoffen waar je veel eerder aan doodgaat. verbieden lost het gebruik toch niet op? er worden jaarlijks miljoenen xtc pillen geslikt in nederland. dus er zijn 2 opties:quote:Op maandag 26 augustus 2013 14:58 schreef Peter het volgende:
[..]
Dus omdat iets verboden is en mensen gebruiken illegaal spul, is het de schuld van het verbod dat die mensen die illegaal spul gebruiken overlijden? Wat een kromme manier van denken.
maar wel in de andere gevallen van pma vervuiling dit jaar, op 1 na.quote:Op maandag 26 augustus 2013 15:06 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Verboden of niet; dat had in dit geval toch weinig uitgemaakt.
XTC is toch nooit legaal geweest? Enkel het testen werd gedoogd. Toen dat nog mocht liet ook niet iedereen zijn pillen testen. Beweren dat het verbod op testen heeft gezorgd voor een paar xtc-doden is dus schromelijk overdreven.quote:Op maandag 26 augustus 2013 15:06 schreef Deeltjesversneller het volgende:
legaliteit of illegaliteit heeft geen invloed op het aantal gebruikers, maar wel op het aantal doden en manier van inkomsten (zwart geld vs staatskas).
als ze door gecontroleerde bedrijven worden geproduceerd is het niet eens nodig om de pillen te laten testen, dan zijn ze gewoon allemaal schoon. ik heb het niet over het verbod op testen, maar op produceren.quote:Op maandag 26 augustus 2013 15:08 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
XTC is toch nooit legaal geweest? Enkel het testen werd gedoogd. Toen dat nog mocht liet ook niet iedereen zijn pillen testen. Beweren dat het verbod op testen heeft gezorgd voor een paar xtc-doden is dus schromelijk overdreven.
En dan kan er belasting over geheven worden, waardoor illegale pillen (als in: niet gecontroleerde) nog steeds goedkoper zijn.quote:Op maandag 26 augustus 2013 15:09 schreef Deeltjesversneller het volgende:
als ze door gecontroleerde bedrijven worden geproduceerd is het niet eens nodig om de pillen te laten testen, dan zijn ze gewoon allemaal schoon.
net zoals alle illegale alcohol die er rondzwerft? dan is er in ieder geval nog de keuze: een paar cent meer betalen of meer risico lopen.quote:Op maandag 26 augustus 2013 15:10 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
En dan kan er belasting over geheven worden, waardoor illegale pillen (als in: niet gecontroleerde) nog steeds goedkoper zijn.
Net zoals lsd is het in de begindagen ooit even heel kort legaal geweest totdat de overheden doorhadden dat het naar hun inzicht in het uitgaansleven teveel gebruikt werd, toen heeft men het meteen op de drugslijst gezet.quote:Op maandag 26 augustus 2013 15:08 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
XTC is toch nooit legaal geweest?
Waardoor je je dus kunt afvragen of het voor het aantal mensen wat overlijdt aan slechte xtc uitmaakt of het gedoogd/gelegaliseerd wordt of niet.quote:Op maandag 26 augustus 2013 15:12 schreef Deeltjesversneller het volgende:
net zoals alle illegale alcohol die er rondzwerft? dan is er in ieder geval nog de keuze: een paar cent meer betalen of meer risico lopen.
En door dat verbod gingen opeens mensen dood? Want dat wordt beweerd in dit topic.quote:Op maandag 26 augustus 2013 15:13 schreef Basp1 het volgende:
Net zoals lsd is het in de begindagen ooit even heel kort legaal geweest totdat de overheden doorhadden dat het naar hun inzicht in het uitgaansleven teveel gebruikt werd, toen heeft men het meteen op de drugslijst gezet.
Door dat verbod en het gejaag op de productie wordt er wel steeds meer rotzooi bijgemengd. En zoals hierboven ook al opgemerkt zijn 6 van de 8 xtc doden de afgelopen tijd te danken aan vervuiling van de pillen en niet aan een teveel van mdma.quote:Op maandag 26 augustus 2013 15:14 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
En door dat verbod gingen opeens mensen dood? Want dat wordt beweerd in dit topic.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |