Dat wil hij ookquote:Op dinsdag 20 augustus 2013 13:35 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Maar ehm, echt groter wordt je niet meer hoor, enkel breder
We hebben het over Rival he!!quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 13:38 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Dan moet hij dat zeggen, groter is in mijn woordenboek de lengte....
Ja en na je 31ste krijg je toch nog een groeispurt?quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 13:38 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Dan moet hij dat zeggen, groter is in mijn woordenboek de lengte....
why so seriousquote:Op dinsdag 20 augustus 2013 13:39 schreef rival het volgende:
[..]
Ja en na je 31ste krijg je toch nog een groeispurt?
Wacht wat, we gaan het nou niet omdraaien hequote:
this is how we do itquote:Op dinsdag 20 augustus 2013 13:42 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Wacht wat, we gaan het nou niet omdraaien he![]()
Al zit dat er dik in.... ik lul mezelf toch altijd klem... hihaho.....
* LovelyLady druipt af.....
Dat is zeker waar!!quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 13:46 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
beter raar dan normaal en saai
Behalve als je zo raar bent dat je katten in de fik steekt omdat ze je verdenkt van je gedachten te willen lezen en denkt dat de zakjes in de winkel je willen vermoorden en je ze dus maar aanvalt met pindakaas.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 13:46 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
beter raar dan normaal en saai
Pindakaas is een zeer effectief wapen tegen zakjes hoorquote:Op dinsdag 20 augustus 2013 13:46 schreef Macrador het volgende:
[..]
Behalve als je zo raar bent dat je katten in de fik steekt en denkt dat de zakjes in de winkel je willen vermoorden en je ze dus maar aanvalt met pindakaas.
Ofzo.
Jij bent wel raar!!quote:
That sucks bullocks.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 14:11 schreef Jofunu-kun het volgende:
Ambtenaren
Mijn opdracht zegt dat ik ze tussen 5 over en kwart over 2 moet ophalen, sta ik er keurig op tijd is het "Nee hoor, half 3 pas.."
Goh jeetje wel een kwartier wachten. .. pfff hoe overleef je dat nou weer... pff zwaar leven is zwaarquote:Op dinsdag 20 augustus 2013 14:11 schreef Jofunu-kun het volgende:
Ambtenaren
Mijn opdracht zegt dat ik ze tussen 5 over en kwart over 2 moet ophalen, sta ik er keurig op tijd is het "Nee hoor, half 3 pas.."
Daar gaat het niet om, op tijd is op tijd, want dan gaat het eten ook uitlopen, en dus loopt de opdracht uit, en ik hen hierna nog meer te doen dat ook op tijd gedaan moet worden.. Daarom worden er tijds afspraken gemaakt..quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 14:16 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Goh jeetje wel een kwartier wachten. .. pfff hoe overleef je dat nou weer... pff zwaar leven is zwaar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |