Niels mag 16 september ook komen wennen!! Hij mag tot de herfstvakantie twee ochtenden per week komen wennen. In de herfstvakantie wordt hij vier jaar.
Hij heeft een beker met een robot gekregen, waar hij helemaal blij mee is

Verder vindt hij het nog niet leuk om naar school te gaan, omdat hij het niet kent en de kinderen niet kent.
Ik ga vragen of hij misschien ook op vrijdag mag komen, want dan krijgen de kleuters Engelse les. Hij is de laatste tijd heel erg bezig met Engels leren, eergisteren heb ik een uur in het Engels moeten praten tegen hem en ik moest van alles vertalen

Dus misschien dat dat het ijs zal breken.
Hebben jullie al ervaring met de labels van goedgemerkt? Is een setje van 30 niet erg veel? Je merkt er toch alleen maar de schoolbeker, het fruitbakje en het lunchdoosje mee? En zijn kledinglabels handig of kan je net zo goed een zwarte stift gebruiken (lijkt mij wel toch...)
<a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank">Niels</a> en <a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank">Sam</a>