Aanslagen maken an sich ook geen deel uit van de islam, maar het gebeurt wel uit naam van die ideologie.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 09:21 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het gaat natuurlijk om de achterliggende ideologie. Niet-conformistisch klootjesvolk uitroeien maakte an sich natuurlijk geen deel uit van het communistische gedachtegoed.
Dat terwijl het nazisme jodenhaat propageerde.
Ze doen het allemaal zelf idd.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 09:18 schreef arjan1212 het volgende:
Volgens mij krijgt geen enkele moskee, subsidie van de Nederlandse overheid ?
Ik kan dat niet, daarom vraag ik het.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 09:23 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En u kan dat wel, natuurlijk. Want laten we wel wezen; jouw blik inzake de islam is niet minder eenzijdig dan die van de gemiddelde moslim.
Daarom is het ook niet verboden een centrum voor de islam op te richten.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 09:23 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Aanslagen maken an sich ook geen deel uit van de islam, maar het gebeurt wel uit naam van die ideologie.
Goed dat je dat erkent. Ik kan ook geen gedegen analyse maken. Maar als ik het bericht zo lees, dan is leven en laten leven mijn eerste respons.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 09:24 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik kan dat niet, daarom vraag ik het..
Dat is niet wat ik stelde. Ik wilde ermee zeggen dat dit soort dingen heel moeilijk met een bepaalde factor zijn uit te leggen. Het zijn veel te ingewikkelde factoren die een interactie met elkaar hebben.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 09:13 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dus gewoon nog steeds een verlate reactie op het imperialisme van het Westen, dat ervoor zorgde dat de verhoudingen in die gebieden waar nu brandhaarden voorkomen uit balans geraakt zijn?
Nou, echt schandalig eigenlijk. Laatst kwam ik ook al iemand tegen die met vrienden aan het sparen was voor een toffe vakantie in Zuid-Amerika. En die vrienden maar verwachten dat iedereen afzonderlijk mee betaalt. Echt dat mensen tegenwoordig investeren in iets wat ze nuttig vinden. Zou verboden moeten worden.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 09:23 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ze doen het allemaal zelf idd.
Voor hen is dat een vorm van directe democratie ook.
Heb het onlangs gevraagd. Bouwen een nieuwe moskee, waaraan iedereen (de trouwe club gelovigen) 2.000 ¤ aan bijdraagt. Ze hebben 500/600 trouwen leden, dus zo kwamen ze op een bedrag van ruim 1 miljoen ¤.
Daarnaast moet de gelovige, althans moet niet, maar wordt van hem verwacht, ook nog bij ieder vrijdag gebed wat geld geven, en dan jaarlijks (naar rato van salaris) ook nog een bedrag (rond de 750 ¤)
Ik zei al tegen hem, gezellige geldklopperij eigenlijk...
Maar dat vinden ze wel de moeite waard, want hiervoor krijgen ze zielenheil terug.
Het gaat erom dat als ik moslim wil worden, wel flink diep in de buidel moet tasten.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 09:28 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nou, echt schandalig eigenlijk. Laatst kwam ik ook al iemand tegen die met vrienden aan het sparen was voor een toffe vakantie in Zuid-Amerika. En die vrienden maar verwachten dat iedereen afzonderlijk mee betaalt. Echt dat mensen tegenwoordig investeren in iets wat ze nuttig vinden. Zou verboden moeten worden.
Ik zie het probleem niet?quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 09:23 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ze doen het allemaal zelf idd.
Voor hen is dat een vorm van directe democratie ook.
Heb het onlangs gevraagd. Bouwen een nieuwe moskee, waar iedereen (de trouwe club gelovigen) 2.000 ¤ aan bijdraagt. Ze hebben 500/600 trouwen leden, dus zo kwamen ze op een bedrag van ruim 1 miljoen ¤.
Daarnaast moet de gelovige, althans moet niet, maar wordt van hem verwacht, ook nog bij ieder vrijdag gebed wat geld geven, en dan jaarlijks (naar rato van salaris) ook nog een bedrag (rond de 750 ¤). Imam krijgt daarvan een salaris, dat rond het minimumloon ligt of net daarboven.
Ik zei al tegen hem, gezellige geldklopperij eigenlijk...
Maar dat vinden ze wel de moeite waard, want hiervoor krijgen ze zielenheil terug.
Nou zo erg toch niet?quote:
Neuh, veel kerken verwachten dat je een deel van je inkomen afstaat. Zo heeft mijn oma jarenlang nog geld betaald aan de kerk, terwijl haar kerkvaste man allang dood was.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 09:34 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou zo erg toch niet?
Ik ben geen christen, maar heb altijd begrepen dat je zondag alleen wat knopen in het bakje hoefde te leggen...
Vreemd ik dacht dat ze altijd gratis zielenheil uitdeelden (behalve die knopen dan).quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 09:35 schreef arjan1212 het volgende:
Ja omdat die kerk er al 400 jaar staat, hoewel er op de Veluwe enz best nieuwe kerken worden gebouwd.. die worden dan volgens mij op dezelfde manier gefinancierd
Echt waar? WTF...quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 09:36 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Neuh, veel kerken verwachten dat je een deel van je inkomen afstaat. Zo heeft mijn oma jarenlang nog geld betaald aan de kerk, terwijl haar kerkvaste man allang door was.
Dit is allemaal nieuw voor jou?quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 09:36 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Vreemd ik dacht dat ze altijd gratis zielenheil uitdeelden (behalve die knopen dan).
Maar eigenlijk is dat zieltjes winnen gewoon pure noodzaak om uit de kosten te komen?
Ja, zo reageerde m'n pa ook toen hij erachter kwam dat m'n oma nog steeds geld afstond.quote:
Ik ben geen christen, noch mijn ouders, grootouders, overgrootouders......quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 09:37 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dit is allemaal nieuw voor jou?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |