Bedankt voor de uitlegquote:Op zondag 18 augustus 2013 04:49 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Zinc komt voor in verschillende vormen. Wanneer je het over een bepaalde dosis hebt, gaat het om het element zinc.
Zinc citrate is ongeveer 34% zinc.
Zinc sulfate is ongeveer 22% zinc.
Zinc gluconate is ongeveer 13% zinc.
Als je dus een product hebt dat 200mg Zinc sulfate bevat, moet je het eerst omrekenen om te zien hoeveel zinc je dan binnenkrijgt. In dit geval 44mg.
Ik kan niets vinden over een verschil in absorptie.
Dan moet je maar eens een training op de eccentrische beweging focussen. Eccentrische training veroorzaakt de meeste DOMS.quote:Op zondag 18 augustus 2013 10:59 schreef Ethanolic het volgende:
Ik heb gisteren eens preacher curls met 10 kg minder gedaan en ik heb zelden dergelijke spierpijn in de bi's gehad.
Deed je nu ook een grotere ROM? Zeker bij biceps zie ik vaak dat mensen (mannen) een erg kleine ROM aanhouden.quote:Op zondag 18 augustus 2013 10:59 schreef Ethanolic het volgende:
Ik heb gisteren eens preacher curls met 10 kg minder gedaan en ik heb zelden dergelijke spierpijn in de bi's gehad.
Zinkoxide wordt niet goed opgenomen. Sowieso wordt van de oxidevarianten het vaak matig opgenomen - en toevalligerwijs is dit ook het goedkoopst om te maken, dus supplementenmakers gooien dit er vaak in.quote:Op zondag 18 augustus 2013 01:30 schreef Sapstengel het volgende:
Met zink is het toch ook zo dat ik geloof één van die varianten minder goed of zelfs heel slecht wordt opgenomen door het lichaam? Je hebt acetate en sulfate ofzo, geen idee, heb het ergens gelezen een keer en er is vast wel iemand heir die er meer van weet.
Ik doe altijd volledige ROM.quote:Op zondag 18 augustus 2013 11:23 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Deed je nu ook een grotere ROM? Zeker bij biceps zie ik vaak dat mensen (mannen) een erg kleine ROM aanhouden.
Je hebt 1 spier over je buik lopen, deze span je aan of je spant hem niet aan.quote:Op zondag 18 augustus 2013 05:00 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Hmm niet helemaal eens. Er zijn altijd oefeningen zoals hanging leg raises die meer je onderste buikspieren benadrukken.
Hetzelfde trainingsschema als voor je cut.quote:Op zondag 18 augustus 2013 15:22 schreef Ethanolic het volgende:
Heren (en dames),
Over 2 weken ga ik weer een harde cut in en ik ben toch in dubio welk trainingsschema ik ga volgen.
Push/pull/legs 3 dagen per week of Full-body 3 dagen per week?
Draait ook op TPB.quote:Op zondag 18 augustus 2013 18:33 schreef Stereotomy het volgende:
Brotip:
[ afbeelding ]
Pain & Gain (2013) - IMDb
Draait in de bioscopen momenteel. Over een bende bodybuilders die een rijke Sjonnie gaan kidnappen voor het geld. Met Mark Wahlberg en The Rock.
Matige film an zich, maar een paar BB-opmerkingen ertussendoor ('how much protein do you take?') deden me wel hardop lachen in de bios
DVD kwaliteit.quote:
Ik blijf bij Gym Heroquote:Op zondag 18 augustus 2013 18:59 schreef SuperwormJim het volgende:
Ik ben er uit. Ondertussen heb ik een paar apps geprobeerd om progressie te volgen, maar Jefit blijft voor mij toch de beste.
bluray zelfsquote:
leuke film tot ik er achter kwam dat het een echt verhaal isquote:Op zondag 18 augustus 2013 18:33 schreef Stereotomy het volgende:
Brotip:
[ afbeelding ]
Pain & Gain (2013) - IMDb
Draait in de bioscopen momenteel. Over een bende bodybuilders die een rijke Sjonnie gaan kidnappen voor het geld. Met Mark Wahlberg en The Rock.
Matige film an zich, maar een paar BB-opmerkingen ertussendoor ('how much protein do you take?') deden me wel hardop lachen in de bios
Nee er staat "inspired on a true story". Dus dat kan van alles zijn, misschien komt maar 5% overeen met de realiteitquote:Op zondag 18 augustus 2013 20:05 schreef Curlbrah het volgende:
[..]
leuke film tot ik er achter kwam dat het een echt verhaal is
fucked up
true maar heb het even opgezocht en de sicke delen zijn wel waargebeurdquote:Op zondag 18 augustus 2013 20:18 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Nee er staat "inspired on a true story". Dus dat kan van alles zijn, misschien komt maar 5% overeen met de realiteit
Zoveel moeite had ik nog neit gedaan. Maar interessantquote:Op zondag 18 augustus 2013 20:18 schreef Curlbrah het volgende:
[..]
true maar heb het even opgezocht en de sicke delen zijn wel waargebeurd
waarin in ze halve squats doet met een lege bar.quote:Op zondag 18 augustus 2013 20:21 schreef Hiatus het volgende:
6.5/10 imo
oja en Yolanthe speelt in een scene van hooguit 30 sec
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |