En zijn dochter.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:24 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Dus niet bepaald verkrachting, maar alleen seks met een minderjarige.
Zijn stiefdochter, die er zelf op aanstuurde.quote:
Dat scheelt. Ze vroeg er zelf om. Ja, dan moet je sterk in je schoenen staan om het bed niet te delen met je 15jarige dochter.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:28 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Blijkbaar lag het initiatief mede bij de stiefdochter zelf.
Stiefdochter.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:42 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dat scheelt. Ze vroeg er zelf om. Ja, dan moet je sterk in je schoenen staan om het bed niet te delen met je 15jarige dochter.
Stiefdochter.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:42 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dat scheelt. Ze vroeg er zelf om. Ja, dan moet je sterk in je schoenen staan om het bed niet te delen met je 15jarige dochter.
Wat is een stiefdochter. ?quote:
Maakt dat een verschil wie het initiatief nam ? Die vent was al richting de bejaarde leeftijd. Het meisje zat in de derde klas.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:42 schreef Euribob het volgende:
[..]
Zijn stiefdochter, die er zelf op aanstuurde.
Zo zo, twaalf hele maanden als hij nog een leven verkloot.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 13:47 schreef tong80 het volgende:
De Barnevelder moet zich wel verplicht laten behandelen voor zijn pedoseksuele gevoelens. Als hij binnen twee jaar opnieuw de fout in gaat, moet hij wel 12 maanden de cel in.
Leg de uitspraak aan deze PVVer eens uit.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:44 schreef Scorpie het volgende:
Het wachten is op DonJames en DS4 die even komen vertellen dat we populistische onderbuikgevoel-hebbende PVV-tokkies zijn die te dom zijn om een uitspraak te begrijpen.
We hebben de moeite genomen om de uitspraak even door te lezen. Je kunt een en ander doorpluizen op de vorige pagina.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:44 schreef Scorpie het volgende:
Het wachten is op DonJames en DS4 die even komen vertellen dat we populistische onderbuikgevoel-hebbende PVV-tokkies zijn die te dom zijn om een uitspraak te begrijpen.
De dochter van je partner. Officieel overigens pas wanneer je getrouwd bent met die partner.quote:
Allang gedaan.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:47 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
We hebben de moeite genomen om de uitspraak even door te lezen. Je kunt een en ander doorpluizen op de vorige pagina.
Tof.quote:
Ze woonde bij haar moeder en partner. Er staat duidelijk dat ze hem als vader beschouwde. Als ze waren getrouwd. Was het dan zijn stiefdochter niet meer maar gewoon dochter ? Zo ja, maakt dus een briefje van de burgelijke stand een verschil in deze misselijkmakende zaak ?quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:47 schreef Caland het volgende:
[..]
De dochter van zijn vrouw/vriendin. Niet van hem.
Dat bedoel ik te zeggen. Dus in deze tijd geldt nog steeds dat je getrouwd moet zijn om als vader erkend te worden. Al noemt ze hem papa.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:48 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
De dochter van je partner. Officieel overigens pas wanneer je getrouwd bent met die partner.
Nee, ze werd officieel pas stiefdochter toen haar moeder en hij trouwden.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:49 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ze woonde bij haar moeder en partner. Er staat duidelijk dat ze hem als vader beschouwde. Als ze waren getrouwd. Was het dan zijn stiefdochter niet meer maar gewoon dochter ? Zo ja, maakt dus een briefje van de burgelijke stand een verschil in deze misselijkmakende zaak ?
quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:50 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dat bedoel ik te zeggen. Dus in deze tijd geldt nog steeds dat je getrouwd moet zijn om als vader erkend te worden. Al noemt ze hem papa.
Van de middelbare school, jailbait.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:45 schreef tong80 het volgende:
[..]
Maakt dat een verschil wie het initiatief nam ? Die vent was al richting de bejaarde leeftijd. Het meisje zat in de derde klas.
Ik zie het verschil niet, er staat alleen 'stief' voor, plus ze beschouwde hem als vader. Het is de partner van haar moeder. Ik kijk minder met administratieve ogen dan jullie.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:52 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]![]()
Een stiefvader is NIET hetzelfde als de juridische vader.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |