Nee, ik kan het niet hebben als ik voor niks om Hitler wordt uitgemaakt. In al de jaren dat ik besta-en dat zijn er best wel veel- heeft iemand dit nooit gedaan. En dan komt er zo'n Waht, die maar alles denkt te kunnen zeggen wat ie wil, want anoniem op internet.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:05 schreef timmmmm het volgende:
Nou ja, onze taak is zorgen dat alles goed verloopt in NWS. In dezen is onze taak op jouw melding reageren. De betreffende post te beoordelen en al dan niet in te grijpen. Weer om te zorgen dat alles goed verloopt in NWS. Dat hebben we gedaan.
Het foppen was wellicht wat kinderachtig, maar zo rol ik nu eenmaal. Inschattingsfoutje, ik dacht dat je het wel kon hebben.
Daarom is het toch ook, meteen met je melding, weggehaald.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:07 schreef DeToffifee het volgende:
[..]
Nee, ik kan het niet hebben als ik voor niks om Hitler wordt uitgemaakt. In al de jaren dat ik besta-en dat zijn er best wel veel- heeft iemand dit nooit gedaan. En dan komt er zo'n Waht, die maar alles denkt te kunnen zeggen wat ie wil, want anoniem op internet.
Nou, mooi niet.
En jij wist heel goed wat ik bedoelde. Maar ik ben hier nog niet zo lang, en ik vroeg me inderdaad af of het normaal was om om niks vergeleken te worden met iemand als Hitler. Blij te merken dat dat niet zo is.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:06 schreef sp3c het volgende:
[..]
nou je kunt ook op een normale manier vragen of we het weg willen halen ipv 'HEY HALLO IS DITNORMAALOFZOWWWWWWWW!!!!!!' terwijl je het antwoord op die vraag zelf ook wel weet
ik gaf gewoon netjes antwoord op je letterlijke vraag
Al goed.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:10 schreef timmmmm het volgende:
Maar ik zal je dus niet meer plagen, mijn excuses
Ligt eraan of je een snor hebt.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:09 schreef DeToffifee het volgende:
[..]
en ik vroeg me inderdaad af of het normaal was om om niks vergeleken te worden met iemand als Hitler.
Nee, je bent niet leuk.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:11 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ligt eraan of je een snor hebt.
natuurlijk wist ik wat je bedoelde maar ik ben niet je hondje dus je kunt me ook gewoon beleefd vragen of ik iets voor je wil weghalenquote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:09 schreef DeToffifee het volgende:
[..]
En jij wist heel goed wat ik bedoelde. Maar ik ben hier nog niet zo lang, en ik vroeg me inderdaad af of het normaal was om niks vergeleken te worden met iemand als Hitler. Blij te merken dat dat niet zo is.
Nou ja. Nu denken dat ik je als mijn hondje zie. Echt, waar ben je mee bezig? Zo was het absoluut niet bedoeld.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:12 schreef sp3c het volgende:
[..]
natuurlijk wist ik wat je bedoelde maar ik ben niet je hondje dus je kunt me ook gewoon beleefd vragen of ik iets voor je wil weghalen
snap dat je pissig werd van die opmerking maar wij maakten hem niet dus dat hoef je niet op ons af te reageren
als je er dan zelf voor kiest om het op deze manier aan de kaak te stellen dan kun je af en toe een flauw grapje verwachten, das ook normaal hier
* sp3c moet ervandoorquote:Op donderdag 15 augustus 2013 12:41 schreef sp3c het volgende:
punt is dat je beter kunt vragen of we het weg willen halen dan of het normaal is
Ik heb je gevraagd of het normaal was dat je hier gelijk met Hitler vergeleken werd.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:19 schreef sp3c het volgende:
dan moet je je vraag beter stellen
ik gaf er, als de supermod die ik ben, direct, helder, straight to the point antwoord op
superzakelijk, niets flauws aan
maar je wilde eigenlijk vragen of iets gemod kon worden
vraag dat dan gewoon
Gelukkig niet, nee.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:28 schreef DeToffifee het volgende:
[..]![]()
Waarom bemoei jij je ermee, jij bent toch geen moderator?
Ah ik was dus niet de enige die daar meteen aan moest denken.quote:
Waarom dan? Kan iedereen zich niet met zijn eigen zaken bemoeien/quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:32 schreef Copycat het volgende:
Op FOK! bemoeit iedereen zich graag overal mee. Zeker als er moeilijk wordt gedaan om het moeilijk doen.
Ik ben trouwens niet zo.
Omdat dat nu net een van de zaken is die een forum een forum maken. En zo leuk.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:35 schreef DeToffifee het volgende:
Waarom dan? Kan iedereen zich niet met zijn eigen zaken bemoeien/
Het zegt veel van de mensen. Ze zullen zich in werkelijkheid ook niet met hun eigen zaken bemoeien.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:36 schreef Copycat het volgende:
[..]
Omdat dat nu net een van de zaken is die een forum een forum maken. En zo leuk.
Meeste FOK!kers hebben op FOK! een grote muil omdat ze in het echte leven nooit hun mond open durven te trekken.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:37 schreef DeToffifee het volgende:
[..]
Het zegt veel van de mensen. Ze zullen zich in werkelijkheid ook niet met hun eigen zaken bemoeien.
Klopt. Ik meng me graag in allerlei zaken. Vind ik persoonlijk geen verkeerde eigenschap. En ik heb geen zolderkamer, dat scheelt ook.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:37 schreef DeToffifee het volgende:
Het zegt veel van de mensen. Ze zullen zich in werkelijkheid ook niet met hun eigen zaken bemoeien.
Ja, dat moet dan wel. Zielig, eigenlijk.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:39 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Meeste FOK!kers hebben op FOK! een grote muil omdat ze in het echte leven nooit hun mond open durven te trekken.
Volgens mij trek jij vooral een grote muil ... Pas je die schoen?quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:39 schreef DeToffifee het volgende:
Ja, dat moet dan wel. Zielig, eigenlijk.
Je klinkt nu wel als ******quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:37 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Blijf potverdikkeme van mijn TT af. POTVERDIKKEME
Och och, zo veroordelend ben ik niet. Als mensen zo gelukkig zijn /care. Hoef ik niet per se zielig te vinden, hoef ik niet meteen iets van te vindenquote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:39 schreef DeToffifee het volgende:
[..]
Ja, dat moet dan wel. Zielig, eigenlijk.
Nou, het valt me op dat iedereen die geen moderator is hier zich nu mee gaat bemoeien, vreemde zaak vind ikquote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:41 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Och och, zo veroordelend ben ik niet. Als mensen zo gelukkig zijn /care. Hoef ik niet per se zielig te vinden, hoef ik niet meteen iets van te vinden
Ja, vind ik ook niet kunnen.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:41 schreef DeToffifee het volgende:
[..]
Nou, het valt me op dat iedereen die geen moderator is hier zich nu mee gaat bemoeien, vreemde zaak vind ik
Klopt. We zouden eigenlijk wat strenger moeten zijn daarin. Maar NWS is overal een plek waar users elkaar zowat naar het leven staan, alleen in FB mag het een beetje gezellig zijn. Nou ja, dat mag overal maar helaas.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:41 schreef DeToffifee het volgende:
[..]
Nou, het valt me op dat iedereen die geen moderator is hier zich nu mee gaat bemoeien, vreemde zaak vind ik
Ik snap er niet veel van.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:46 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Klopt. We zouden eigenlijk wat strenger moeten zijn daarin. Maar NWS is overal een plek waar users elkaar zowat naar het leven staan, alleen in FB mag het een beetje gezellig zijn. Nou ja, dat mag overal maar helaas.
Over wat wel en niet in FB mag, ben ik dus niet zo heel erg streng. Onze namen kan je herkennen aan de blauwe gloed, dus over de rest kan je heenlezen. Ik let ook lang niet altijd op alle nietFBposts.
Users als sp3cularium vinden dat nou eenmaal leuk. Wie ben ik dan dat plezier eruit te halen? Is natuurlijk stiekem niet helemaal de bedoeling dat FB als SC gebruikt wordt, maar als jij het niet doorvertelt, doe ik het ook niet. Het werkt, dus ach
Welkom op FOK!.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:16 schreef DeToffifee het volgende:
eigenlijk verwacht ik geen flauwe grapjes.
Ja, dank je de koekoek. Ik blijf niet bezig met excuses maken om het fopje wat je verkeerd viel.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:51 schreef DeToffifee het volgende:
[..]
Ik snap er niet veel van.
Als Nieuws een forum is dat al aardig explosief is -en dat heb ik gemerkt- dan waarom niet zonder dollen en onduidelijkheden en allerlei lui die zich ermee bemoeien normaal to the point moderaten?
Als er gelijk gezegd was: nee, dat is niet toegestaan en het is weggehaald was ik allang weer met iets anders bezig geweest.
Was jij niet laatst iemand die zei dat er door de flauwe grapjes geen feedback meer te zien was? Dat heb ik gelezen.quote:
Nee, dat was ik niet.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:53 schreef DeToffifee het volgende:
[..]
Was jij niet laatst iemand die zei dat er door de flauwe grapjes geen feedback meer te zien was? Dat heb ik gelezen.
Dat hoef je ook niet, maar je blijft er zelf over doorgaan!quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:53 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ja, dank je de koekoek. Ik blijf niet bezig met excuses maken om het fopje wat je verkeerd viel.
Dagonet klinkt altijd een beetje zurig, daarom houden we van hemquote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:53 schreef DeToffifee het volgende:
[..]
Was jij niet laatst iemand die zei dat er door de flauwe grapjes geen feedback meer te zien was? Dat heb ik gelezen.
Vind het echt niet kunnen dat jij dit zegt als mod.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:46 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Users als sp3cularium vinden dat nou eenmaal leuk. Wie ben ik dan dat plezier eruit te halen?
Ik zag anders wel groepskloonpotentieel.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:55 schreef Specularium het volgende:
[..]
Vind het echt niet kunnen dat jij dit zegt als mod.
Noem me dan gewoon ******.
quote:
sp3cularium was al een fusiekloon. Tel eens hoeveel letters?quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:55 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Ik zag anders wel groepskloonpotentieel.
Sp3culariummmm
Maar ik zei dat ook niet, ik maakte toen zelf een flauw ondergesneeuwd grapje omdat porsche1 toen boos op jouw werd met je lawine aan frisotopics.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:54 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dagonet klinkt altijd een beetje zurig, daarom houden we van hem
Dat hoef ik al niet te tellen als je het zo zegt. :d.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:56 schreef timmmmm het volgende:
[..]
sp3cularium was al een fusiekloon. Tel eens hoeveel letters?
DagonetDagonet heeft geen premium accountquote:
Excuses voor deze dwaling mijnerzijds.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 12:35 schreef DeToffifee het volgende:
Hoi, is het normaal dat je word uitgescholden voor Hitler om niks?
NWS / Israël wil studenten positieve berichten laten posten op social media
Pff. Denk eens na voordat je wat neerkalkt voortaan.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:58 schreef waht het volgende:
[..]
Excuses voor deze dwaling mijnerzijds.
Quoten is een gave.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:58 schreef DeToffifee het volgende:
[..]
DagonetDagonet heeft geen premium account
Radicaal compromist
pi_129982961
Kijken jullie wel uit dat de echte feedback nu niet ondersneeuwt?
Dat was jij dus wel.
Nou, je was een tikkeltje voorbarig wellicht, geef het tijd.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:58 schreef waht het volgende:
[..]
Excuses voor deze dwaling mijnerzijds.
quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:55 schreef Dagonet het volgende:
Ik ben een groot voorstander van geneuzel in het FB topic, vaak genoeg dat dingen zich vanzelf hebben opgelost zonder dat je als mod wat eraan hoefde te doen.
SC-topics, die mogen wat mij betreft dan wel weer dood.
Ceterum censeo Slowchattum esse delendam. Ofzo.
Ik moest lachenquote:
Als iemand zijn excuses aanbiedt, zou ik het accepteren, en het loslaten. Tipje mijnerzijds. Zovaak komen excuses al niet voor op FOK!. Take it as a winquote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:59 schreef DeToffifee het volgende:
[..]
Pff. Denk eens na voordat je wat neerkalkt voortaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |