Dit is best aannemelijk in mijn ogen. In het huis van de familie White. En misschien dat Walter zijn dood gefaked wordt, waardoor de buurvrouw denkt dat ze een spook ziet. Heisenberg is dan in graffiti geschreven door krakerjunkies.quote:Op maandag 12 augustus 2013 21:35 schreef Yi-Long het volgende:
Hank verwacht ik wel van dat ie doodgaat eigenlijk. Voor de ogen van Marie. Misschien zelfs we voor de ogen van Skyler.
En hij zou goed de oorzaak kunnen zijn van de dood/doden die gaan plaatsvinden. Het is immers een psychokiller, gezien de trofee van het joch (de spin in de pot).quote:Todd Alquist kan ook opeens de hoofdrol opeisen natuurlijk. Die dienst daar ook niet voor terug om vanuit die underdog-positie zichzelf omhoog te schieten.
Wat staat eropquote:Op maandag 12 augustus 2013 23:41 schreef Gray het volgende:
[..]
Dit is best aannemelijk in mijn ogen. In het huis van de familie White. En misschien dat Walter zijn dood gefaked wordt, waardoor de buurvrouw denkt dat ze een spook ziet. Heisenberg is dan in graffiti geschreven door krakerjunkies.
[..]
En hij zou goed de oorzaak kunnen zijn van de dood/doden die gaan plaatsvinden. Het is immers een psychokiller, gezien de trofee van het joch (de spin in de pot).
Overigens heb ik vandaag een Breaking Bad t-shirt gekocht.Bij de C&A!
Het is de blokken van de elementen van de periodieke tafel als hieronder:quote:
quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:29 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Daar is hij veels te trots voor.
Het je jezelf zitten verbijten op je werk vandaag?quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:57 schreef heiden6 het volgende:
Epische serie is het toch ook. Kan niet wachten tot de volgende aflevering er is.![]()
![]()
Een vraag uit een eerder topic, maar dat komt omdat het versnelt is.quote:Op zondag 11 augustus 2013 23:50 schreef FredVleespet het volgende:
Waarom klinkt alle muziek versnelt op TV?
Nee hoor, viel alles mee.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 00:05 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Het je jezelf zitten verbijten op je werk vandaag?
Wat heeft faken voor zin als niemand het weet? Als je goed op had gelet dan had je kunnen zien dat die pillen ergens achterin een kastje verstopt waren, de vorige keer dat Walt voor kanker behandeld werd en medicijnen nam stond alles gewoon open en bloot bij de wasbak. Ergo, hij wil dus juist NIET dat Skyler (en de rest van de familie) weet dat de kanker terug is!quote:Op maandag 12 augustus 2013 21:35 schreef Yi-Long het volgende:
Wat betreft de theorie dat de kanker terug is: Hij had de pillen in de badkamer, maar ik zag niet dat hij ze innam. Wellicht faked hij het gewoon. Misschien dat hij 'schoon' is, dat hij daarom zijn hele leven weer om heeft gegooid naar 'normaal'. Maar goed, dan vraag je je af WAAROM hij het zou faken. Misschien dus idd om straks er uit te stappen met een nieuwe identiteit.
Ricin is nou niet echt een middel voor suicide.. en zo is Heisenberg ook niet.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 06:46 schreef PBateman1978 het volgende:
De ricine heeft ie meegenomen om zelf te nemen denk ik. Voor als al het andere mis gaat.
Briljante eindscene trouwens, tread lightly. _o_
We zullen zien, ik kan geen andere reden bedenken waarom je speciaal die ricine op gaat halen als je al een M60 in je kofferbak hebt liggen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 08:23 schreef Jnk18 het volgende:
[..]
Ricin is nou niet echt een middel voor suicide.. en zo is Heisenberg ook niet.
Lydia gaat nog een probleem worden voor Heisenberg, Mike heeft hem gewaarschuwd!
waarom zou je op zo een omslachtige manier zelfmoord plegen? met ricine duurt het uren (of zelfs dagen?) voordat je daadwerkelijk sterft.. en dan hebben we t nog niet eens over het lijden tijdens die periode dat je wacht op je doodquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 08:40 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
We zullen zien, ik kan geen andere reden bedenken waarom je speciaal die ricine op gaat halen als je al een M60 in je kofferbak hebt liggen.
Misschien wil ie zichzelf een tijdslimiet geven zeg maar, dat ie in bv. 48 uur zijn zaakjes af gaat handelen en dan sterft.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 08:59 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
waarom zou je op zo een omslachtige manier zelfmoord plegen? met ricine duurt het uren (of zelfs dagen?) voordat je daadwerkelijk sterft.. en dan hebben we t nog niet eens over het lijden tijdens die periode dat je wacht op je dood
Dan had er weer een vliegtuig neer moeten storten.quote:Op maandag 12 augustus 2013 21:07 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
[..]
... maar goed dat ze geen open zak M&M's vasthield....
Onzin. Heisenberg is zo'n baas, die is immuun voor ricin.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 06:46 schreef PBateman1978 het volgende:
De ricine heeft ie meegenomen om zelf te nemen denk ik. Voor als al het andere mis gaat.
Briljante eindscene trouwens, tread lightly. _o_
Onzin, in de eerste flash forward van het seizoen (S05a dus) zag je dat hij nog steeds die pillen in nam. Dat heeft weinig nut meer als bekend is geworden dat hij Heisenberg is natuurlijk.quote:Op maandag 12 augustus 2013 21:39 schreef Norrage het volgende:
[..]
Mijn theorie over zijn kanker is dat dat gewoon een ultiem goede "smoes" is. Ik zat echt hardop te roepen van "wat slim" toen Walt dat zei. Iemand als Hank kan Walt helemaal niks maken. Walt moet boeten voor zijn daden, hij moet levenslang in de gevangenis zitten ofzo, maar niet gewoon pijnloos dood gaan. Maar Walt brengt het alsof hij toch binnen een paar maanden dood is. Dat is gewoon de ultieme verdediging. Daar kan Hank niks tegen beginnen. Nu is de vraag of Walt inderdaad echt ziek is of dat faket, maar dat weten we niet. Heerlijk die geheimzinnigheid. De serie kan zo verschrikkelijk veel kanten op. Het is echt gewoon bizar hoe goed deze serie is geschreven. hoe ontzettend onvoorspelbaar hij is en hoe ongelooflijk onderhuids spannend hij is
ik denk niet dat je in staat bent om zaakjes te regelen met ricine in je lichaam hoor, dat jochie dat vergiftigd was met lily werd opgenomen in t ziekenhuis en die zou de zelfde symptomen hebben gehad als vergiftiging met ricinequote:Op dinsdag 13 augustus 2013 09:01 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Misschien wil ie zichzelf een tijdslimiet geven zeg maar, dat ie in bv. 48 uur zijn zaakjes af gaat handelen en dan sterft.
Het is maar speculeren natuurlijk.
Maar waarom zou ie 't anders ophalen? Je komt met een LMG aan bij je plek van bestemming, ricine lijkt me dan nogal overbodig?
Dat klopt, daar heb je ook wel een punt al weet ik niet of ricine misschien minder hard werkt bij een volwassene dan bij een kind.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 09:07 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
ik denk niet dat je in staat bent om zaakjes te regelen met ricine in je lichaam hoor, dat jochie dat vergiftigd was met lily werd opgenomen in t ziekenhuis en die zou de zelfde symptomen hebben gehad als vergiftiging met ricine
waarschijnlijk wil hij weer iemand vergiftigen, dit keer met dodelijke afloop...maar wie???
Ik heb geen idee hoe chemo eruit ziet. Zag er voor mij gewoon uit als een random behandeling. Enige wat ik weet van kanker, is dat als je niet snel volledig genezen verklaard kan worden. Dus ik dacht dat ze gewoon al die tijd nog met een behandeling bezig zijn geweest om te zorgen dat die kanker klein/weg blijft.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 02:00 schreef Nagil het volgende:
Mensen die denken dat hij de kanker faket? Jezus, je ziet letterlijk dat hij aan de chemo hangt deze aflevering. In de flashforwards zie je ook dat hij pillen slikt en kucht zonder dat iemand erbij is, het lijkt er toch echt op dat hij stervende is. En de flashforwards spelen zo'n 6 maanden na de huidige tijdslijn af, dus Walt lijkt niet te liegen.
Wat ik overigens erg grappig vond was Walt&Skyler in hun kaki-kleren ter vergelijking met seizoen 1 (of 2?) waar ze op dat feestje komen en ze zo uit de toon vallen waar de rest allemaal zo burgerlijk kaki is gekleed.
Een LMG is niet zo subtiel als ricine. Verschillende situaties, verschillende wapens.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 09:01 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Misschien wil ie zichzelf een tijdslimiet geven zeg maar, dat ie in bv. 48 uur zijn zaakjes af gaat handelen en dan sterft.
Het is maar speculeren natuurlijk.
Maar waarom zou ie 't anders ophalen? Je komt met een LMG aan bij je plek van bestemming, ricine lijkt me dan nogal overbodig?
Welke situatie dan?quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 09:14 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Een LMG is niet zo subtiel als ricine. Verschillende situaties, verschillende wapens.
Als hij als last resort iets wil nemen, zou hij wel iets in de richting van een cyanide capsuletje gemaakt hebben. Dat kan onze bazenchemist vast wel. Maar je zag dat Gus ook niet guns blazing bij de Cartel naar binnen stapte, die vergiftigde eerst de leiders daar.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 09:15 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Welke situatie dan?
Het lijkt erop alsof ie ergens naartoe gaat waar ie veel tegenstand verwacht anders haal je geen M60 op, wat moet je dan nog met ricine? Ik kan daar geen logica in ontdekken, behalve dus misschien als ie het zelf zal nemen als last resort.
-misschien verwacht hij niet dichtbij genoeg te kunnen komen om diegene neer te knallen en gaat het vergiftigen makkelijkerquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 09:10 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dat klopt, daar heb je ook wel een punt al weet ik niet of ricine misschien minder hard werkt bij een volwassene dan bij een kind.
Maar nogmaals, waarom iemand nog vergiftigen als je al een machinegeweer bij je hebt?
Maar nu heeft ie daar de gelegenheid niet echt meer voor denk ik.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 09:17 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Als hij als last resort iets wil nemen, zou hij wel iets in de richting van een cyanide capsuletje gemaakt hebben. Dat kan onze bazenchemist vast wel.
Dat is waar!quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 09:17 schreef BaasBanaan het volgende:
Maar je zag dat Gus ook niet guns blazing bij de Cartel naar binnen stapte, die vergiftigde eerst de leiders daar.
Een M60 is overkill als je achter 1 of een paar personen aan zit, hij moet echt een leger verwachten.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 09:17 schreef BaasBanaan het volgende:
Ik denk eerder dat die M60 z'n last line of defense is. Hij zal eerst proberen om, zonder gevaar voor zichzelf, z'n vijand te vergiftigen. Mocht er daarna alsnog weerstand zijn of mocht zijn plan mislukken, dan kan hij in ieder geval zichzelf verdedigen.
Zie hierboven, je gaat geen M60 halen als je maar 1 of een paar mensen als tegenstander hebt.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 09:18 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
-misschien verwacht hij niet dichtbij genoeg te kunnen komen om diegene neer te knallen en gaat het vergiftigen makkelijker
-misschien wil hij een grote groep mensen vergiftigen
-misschien wil hij voorkomen dat gelijk duidelijk is dat hij achter de dood van het slachtoffer zit, omdat hij zich daarna nog een tijdje 'vrij' wil kunnen bewegen
-misschien wil hij iemand anders laten opdraaien voor de vergiftiging
-misschien...
-...
Ok zullen we dan maar stoppen met posten tot de volgende aflevering?quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 09:22 schreef Gauner het volgende:
We gaan het allemaal zien in de komende zeven afleveringen. Vince Gilligan kennende zet hij ons met deze flash-forward waarschijnlijk toch (wederom) volledig op het verkeerde been.
dat waren mogelijke redenen om te kiezen voor ricine ipv die m60quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 09:21 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Zie hierboven, je gaat geen M60 halen als je maar 1 of een paar mensen als tegenstander hebt.
Ah zo!quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 09:24 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
dat waren mogelijke redenen om te kiezen voor ricine ipv die m60
Briljantquote:Op maandag 12 augustus 2013 20:23 schreef Boze_Appel het volgende:
http://video.vulture.com/video/Breaking-Bad-Star-Trek-Scene-An
Niks daarvan, lekker doorspeculeren! Hoort erbij.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 09:23 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ok zullen we dan maar stoppen met posten tot de volgende aflevering?
Bazenchemist, hij maakt een cyanide capsule met spullen uit de supermarkt in de kofferbak van z'n auto.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 09:21 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Maar nu heeft ie daar de gelegenheid niet echt meer voor denk ik.
Aan de reactie van zijn buurvrouw te zien is het algemeen bekend wie hij is.
Ik weet ook niet hoeveel mensen er achter hem aan zitten.quote:[..]
Een M60 is overkill als je achter 1 of een paar personen aan zit, hij moet echt een leger verwachten.
Ja.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:35 schreef GieJay het volgende:
Hoe zat het ook alweer met die twee boekjes, waar komen ze vandaan en wie heeft die tekst erin geschreven? Was het die assistent die nu dood is?
quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:35 schreef GieJay het volgende:
Hoe zat het ook alweer met die twee boekjes, waar komen ze vandaan en wie heeft die tekst erin geschreven? Was het die assistent die nu dood is?
bronquote:Breaking Bad Doubles Premiere Audience
Breaking Bad breaks records.
AMC’s Breaking Bad returned last night with the first of its eight final episodes, delivering 5.9 million viewers, the most in series history and up 102% over the show’s season five premiere last summer.
Lets pull that out. The show doubled its audience from last summer, which is really pretty remarkable, and a strong indication that a great number of people have caught up on the Breaking Bad in the past year. The ratings increase serves as a great example of the power of word of mouth on a series such as this one, as many caught up with Breaking Bad via Netflix, DVD and Blu-ray.
Lijkt me eerder dat hij op de vlucht is oid. Niet meer behandeld word met chemos. En op die manier niet snel herkenbaar is.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 11:59 schreef Young_David het volgende:
Wat mij trouwens opvalt. Gedurende de serie verandert Walter langzaam van Walt in Heisenberg, dit gaat gepaard met een cosmetische verandering met een kale kop. Walt eindigt met een enorme bos haar en een dikke baard. Moeten we daaruit concluderen dat hij weer helemaal terug gaat naar de mislukkeling die hij in het begin was?
quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 12:17 schreef Rossdale het volgende:
Ik denk inderdaad dat de chemotherapie totaal gestopt is en Walt dus officieel medisch gezien is opgegeven.
Die pillen die hij slikt zal wel pijnmedicatie zijn oid om zijn laatste maanden draaglijk te houden.
Die gast is altijd labiel joh. Erger me al sinds seizoen 1 de tyfes aan em. Maak em toch af johquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:07 schreef Armageddon het volgende:
Vond het wel een beetje jammer dat Jesse zo aan het doordraaien is en z'n geld uit de auto tieft.
Of juist dat omdat hij voortvluchtig is hij geen chemo meer kan krijgen en daardoor dood gaat.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 12:17 schreef Rossdale het volgende:
Ik denk inderdaad dat de chemotherapie totaal gestopt is en Walt dus officieel medisch gezien is opgegeven.
Die pillen die hij slikt zal wel pijnmedicatie zijn oid om zijn laatste maanden draaglijk te houden.
Dat was ooit wel de bedoeling.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:08 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Die gast is altijd labiel joh. Erger me al sinds seizoen 1 de tyfes aan em. Maak em toch af joh
Dit was voor mij inderdaad het 'dieptepunt' van de episode...iets te overdreven ofzoquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:07 schreef Armageddon het volgende:
Vond het wel een beetje jammer dat Jesse zo aan het doordraaien is en z'n geld uit de auto tieft.
Wat is er precies overdreven aan? Jesse voelt zich gewoon enorm schuldig en is weer in een depressie geraakt.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:20 schreef Queens het volgende:
[..]
Dit was voor mij inderdaad het 'dieptepunt' van de episode...iets te overdreven ofzo
In het originele script zou hij seizoen 2 ook niet eens halen. Dat heb ik een tijd terug ergens gelezen iig.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:08 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Die gast is altijd labiel joh. Erger me al sinds seizoen 1 de tyfes aan em. Maak em toch af joh
klopt ben ik het mee eens, al is het bij hem nooit helemaal goed gekomen. Het zou wel leuker zijn als hij wat meer bij Walt betrokken zou zijn ipv alleen maar voor problemen te zorgen. Ik vrees dat Jesse uiteindelijk Walts ondergang gaat worden met zijn domme gedrag. Van de andere kant roept Walt dat natuurlijk wel over zich af door maar tegen jesse te blijven liegen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:33 schreef BaasBanaan het volgende:
Wat ik vooral jammer vond aan de doorgedraaide Jesse is dat we dit al een keer meegemaakt hebben bij hem. In dat opzicht een beetje mini-Skylerig. Hopelijk blijft dat bij een aflevering.
Alleen in Nederland is bloedgeld weggooien een grotere zonde dan bloedgeld aannemen. En daarom dus onrealistisch.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:22 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Wat is er precies overdreven aan? Jesse voelt zich gewoon enorm schuldig en is weer in een depressie geraakt.
Gewoon een hobby gezocht omdat hij zich ergerde aan Mariequote:Op dinsdag 13 augustus 2013 15:03 schreef Vatta het volgende:
Even wat anders. Kan iemand mij vertellen waar Hank's obsessie voor de Mineralen ineens vandaan kwam. Ik heb dat stuk nooit begrepen. Zat daar iets achter?
Ik zoek overal iets achter.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 15:04 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Gewoon een hobby gezocht omdat hij zich ergerde aan Marie
Waarom überhaupt een hobby? Hij vindt het leuk en hij kon z'n gedachten verzetten. En, dit is het belangrijkste, hij kon het doen vanuit z'n bed.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 15:06 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Mja, volgens mij is er niet uitgelegd waarom precies die hobby
En omdat ie de hele dag in bed moest liggenquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 15:04 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Gewoon een hobby gezocht omdat hij zich ergerde aan Marie
Huhuquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 15:14 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
En omdat ie de hele dag in bed moest liggen
Ik begrijp zijn kutgevoel wel maar dit is gewoon ondoordacht handelen, zo'n actie roept natuurlijk ook vragen op.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 14:22 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Wat is er precies overdreven aan? Jesse voelt zich gewoon enorm schuldig en is weer in een depressie geraakt.
Als je in een depressie zit handel je ook niet altijd even doordacht.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 15:51 schreef Queens het volgende:
[..]
Ik begrijp zijn kutgevoel wel maar dit is gewoon ondoordacht handelen, zo'n actie roept natuurlijk ook vragen op.
Beetje te kinderlijk ofzo, overdreven dramatisch.
Hij had het geld net zo goed nog even kunnen bewaren of aan zijn vrienden kunnen geven of whatever, ik vond dit er gewoon een beetje te dik op liggen ofzo...het kon wat subtieler gebracht worden. Meer niet.
Verder heb ik ervan genoten!
Dat zal best, ik vond het gewoon een beetje 'cheap' en onsubtiel in beeld gebracht dat hij van het geld af wou.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 15:51 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Als je in een depressie zit handel je ook niet altijd even doordacht.
Verder heeft Jesse nou nooit echt een zeer stabiele indruk gemaakt. De hele serie zit vol met onlogica van zijn kant.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 15:51 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Als je in een depressie zit handel je ook niet altijd even doordacht.
Dat kan natuurlijk.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 15:54 schreef Queens het volgende:
[..]
Dat zal best, ik vond het gewoon een beetje 'cheap' en onsubtiel in beeld gebracht dat hij van het geld af wou.
Maar wie weet zet deze actie weer van alles in motion! Dat kan ook natuurlijk...
Ik erger me elke keer dood aan die Badger en Skinny Pete. Vervelende typetjes en veel te overdone.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 15:57 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dat kan natuurlijk.
Ikzelf vond de scene met Badger en Skinny Peter erg geforceerd en daarom niet zo grappig.
Maar dat is eigenlijk mijn enige punt van kritiek op deze aflevering.
Ja, oja!quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 15:57 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dat kan natuurlijk.
Ikzelf vond de scene met Badger en Skinny Peter erg geforceerd en daarom niet zo grappig.
Maar dat is eigenlijk mijn enige punt van kritiek op deze aflevering.
Die scène kon mij ook totaal niet bekorenquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 15:57 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dat kan natuurlijk.
Ikzelf vond de scene met Badger en Skinny Peter erg geforceerd en daarom niet zo grappig.
Maar dat is eigenlijk mijn enige punt van kritiek op deze aflevering.
Nadat ie Gale had doodgeschoten was ie veel erger. Hoofden kaalscheren van junks in zijn huis en dat het hem niks kon schelen dat al zijn geld was gejat. Vindt dit geld weggeven/gooien wel bij Jesse passen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 15:51 schreef Queens het volgende:
[..]
Ik begrijp zijn kutgevoel wel maar dit is gewoon ondoordacht handelen, zo'n actie roept natuurlijk ook vragen op.
Beetje te kinderlijk ofzo, overdreven dramatisch.
Hij had het geld net zo goed nog even kunnen bewaren of aan zijn vrienden kunnen geven of whatever, ik vond dit er gewoon een beetje te dik op liggen ofzo...het kon wat subtieler gebracht worden. Meer niet.
Verder heb ik ervan genoten!
Beter blijf je voorlopig wel weg uit dit topic dan, grote kans dat je flink gespoiled wordt andersquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 16:15 schreef SecretStoryWous het volgende:
Ben nu bij episode 2 van seizoen 2. Zwaar verslavende serie dit...
Normaal gesproken vind ik ze hilarisch, maar deze scene was te geforceerd.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 16:09 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik erger me elke keer dood aan die Badger en Skinny Pete. Vervelende typetjes en veel te overdone.
Ik begreep 't wel maar vond 't niet zo grappig, dat animatiefilmpje wat nu op 't net staat is dan WEL weer grappig.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 16:09 schreef Queens het volgende:
[..]
Ja, oja!
Ik heb nooit Star Trek/Wars gezien dus ik snapte sowieso niks van zijn verhaal, dan is de scene natuurlijk bij voorbaat gewoonweg niet grappig.
Haha ja heb ook nog niets gelezen wat hier wordt gezegdquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 16:15 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Beter blijf je voorlopig wel weg uit dit topic dan, grote kans dat je flink gespoiled wordt anders
Wat de algehele FOK!-opinie is weet ik niet, maar ik heb zelf echt een gruwelijke hekel aan hem gekregen en bijna iedereen die in mijn (IRL-)omgeving deze serie ook kijkt, ook...quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 16:13 schreef nikk het volgende:
Ik ben nog steeds voor Walt. Ben ik de enige?
http://www.flabber.nl/lin(...)1-5-samengevat-15768quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 16:08 schreef Forbry het volgende:
Daar was ie dan, eindelijk...maar ben ik de enige hier die het toch wel een beetje vond tegenvallen?
Ik moest er echt weer even inkomen en een groot deel van de aflevering wist me niet heel erg te boeien. Ik heb geen tijd/zin meer gehad om alle voorgaande afleveringen eerst nog eens te herkijken en ik merkte dat er toch best wel het één en ander is weggezakt. Dat maakte het ook wat minder. Weet iemand een goed "refresh your BB-memory" filmpje?
Het einde vond ik wel te gek! Had ook niet verwacht dat die confrontatie al zo snel zou plaatsvinden! Voorspelt wel heel veel goeds voor wat nog komen gaat!
Overigens, Team 1) Jesse (zoals iemand hier al schreef, hij is het hart van de serie), 2) Skyler (snap al dat gezeik op haar totaal niet) en 3) Hank hier. Walt mag rotten van mij.
Walt is een held waarom haten op hemquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 16:17 schreef Forbry het volgende:
[..]
Wat de algehele FOK!-opinie is weet ik niet, maar ik heb zelf echt een gruwelijke hekel aan hem gekregen en bijna iedereen die in mijn (IRL-)omgeving deze serie ook kijkt, ook...
Een held? In mijn ogen is hij alles behalve datquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 16:18 schreef BMTH182 het volgende:
[..]
Walt is een held waarom haten op hem?
Ga ik kijken! Dank je welquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 16:18 schreef Trigalti het volgende:
[..]
http://www.flabber.nl/lin(...)1-5-samengevat-15768
Gekeken en dat ging wel heel erg snelquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 16:20 schreef Trigalti het volgende:
[..]
Geen dankNa deze ben je weer up to date.
Ik join je!quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 16:13 schreef nikk het volgende:
Ik ben nog steeds voor Walt. Ben ik de enige?
neequote:Op dinsdag 13 augustus 2013 16:13 schreef nikk het volgende:
Ik ben nog steeds voor Walt. Ben ik de enige?
quote:
Vind Walt eerlijk gezegd alleen een heel stuk te arrogant. Dat begint nu wel onuitstaanbaar te worden maar iedereen heeft zo zijn zwakke punten. Verder heeft hij ook weinig op zijn geweten eerlijk gezegd. Alleen Mike kon eigenlijk echt niet maarja dan had hij maar eerder moeten stoppen.quote:
quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 17:45 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Vind Walt eerlijk gezegd alleen een heel stuk te arrogant. Dat begint nu wel onuitstaanbaar te worden maar iedereen heeft zo zijn zwakke punten. Verder heeft hij ook weinig op zijn geweten eerlijk gezegd. Alleen Mike kon eigenlijk echt niet maarja dan had hij maar eerder moeten stoppen.
Briljant hequote:Op dinsdag 13 augustus 2013 17:53 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Deze scene kan ik echt eindeloos kijken. Zo geniaal gespeeld.
En je hebt de serie gevolgd of...?quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 17:45 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Verder heeft hij ook weinig op zijn geweten eerlijk gezegd.
Vind de meeste moorden in de serie nou niet geheel zijn schuld.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 18:05 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
En je hebt de serie gevolgd of...?
En hij heeft nog 10 mensen in de gevangenis laten uitmoordenquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 18:39 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Vind de meeste moorden in de serie nou niet geheel zijn schuld.
Crazy 8 zou hem hebben doodgemaakt als Walt hem niet had vermoord en het lag ook aan Crazy 8 dat hij uberhaupt in die situatie kwam.
Jane had niet zo belachelijk veel Meth moeten injecteren als ze had willen blijven leven. Ja Walt had hier wel een aandeel in maar met de stress die hij had en gezien hij geen ervaring had met junks kan ik me best voorstellen dat hij niet wist wat hij moest doen.
Tuco is door Hank vermoord en daar kon Walt verder weinig aan doen, vervolgens gingen de neefjes van Tuco achter Walt aan omdat ze geen DEA agent mochten killen in Gus zijn territorium. Toen die van gedachte veranderde pakten ze Hank. Dit was ook gebeurd als Walt nog steeds een scheikunde leraar was. Vervolgens betaalde Walt wel zijn rekeningen zodat hij weer kon leren lopen.
Wat niet had gekund als hij geen Meth gekookt had.
Bij het laten vermoorden van Gale was het ook meer een kwestie van leven of dood dan kwade wil.
De dealers waarvan Walt er 1 doodreed en 1 doodschoot verdienden het met hun 12 jarige verslaafde dealer en Jesse had dit anders voor hem gedaan.
Gus was wederom een kwestie van leven en dood. Die had het zelf ook kunnen voorkomen door anders te handelen.
Dat kind in Freight Train was een solo actie van Todd, alhoewel Walt hier wel erg gemakkelijk over denkt wat niet echt cool is maar niemand is perfect.
Snitches get stitchesquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 18:41 schreef Norrage het volgende:
[..]
En hij heeft nog 10 mensen in de gevangenis laten uitmoorden
Drew Sharp. Dat jongetje met die spin in een potje. Die werd gedood door Todd bij die heist... Jesse zag later nog een oproep van zijn ouders op tv inzake zijn vermissing...quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 18:48 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
Toch maar weer even heel seizoen 5 gedownload, snapte er geen reet van toen ik net de nieuwste episode bekeek. Wat was er nou ook alweer met een kindje gebeurd waar Jessie zo kapot van is?
Goh, het zijn net mensenquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 18:57 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Iedereen heeft zo zijn vervelende eigenschappen.
Alsof Hank zo likeable is. Zit bij de Dea maar brouwt zelf bier en heeft geen problemen met Illegale Cubaanse sigaren achterover drukken. Vind dat toch wel heel hypocriet.
Ook slaat hij op een gegeven moment Jesse helemaal tot pulp omdat hij daar zin in heeft.
Walt Jr. zeurt altijd alleen maar over ontbijt.
Marie is een kleptomane doos.
Skylar is geestelijk net Jesse qua breakdowns en ging vreemd.
Saul vind alles best als het maar geld oplevert.
Ik ga hier niet meer op in. Kan me namelijk niet voorstellen dat je serieus bent.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 18:57 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Iedereen heeft zo zijn vervelende eigenschappen.
Alsof Hank zo likeable is. Zit bij de Dea maar brouwt zelf bier en heeft geen problemen met Illegale Cubaanse sigaren achterover drukken. Vind dat toch wel heel hypocriet.
Ook slaat hij op een gegeven moment Jesse helemaal tot pulp omdat hij daar zin in heeft.
Walt Jr. zeurt altijd alleen maar over ontbijt.
Marie is een kleptomane doos.
Skylar is geestelijk net Jesse qua breakdowns en ging vreemd.
Saul vind alles best als het maar geld oplevert.
Dat kan wel zo zijn maar je gaat voorbij aan de invloed die hij heeft op zijn directe omgeving.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 18:39 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Vind de meeste moorden in de serie nou niet geheel zijn schuld.
Klopt, alleen Lydia is perfect.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 18:57 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Iedereen heeft zo zijn vervelende eigenschappen.
Alsof Hank zo likeable is. Zit bij de Dea maar brouwt zelf bier en heeft geen problemen met Illegale Cubaanse sigaren achterover drukken. Vind dat toch wel heel hypocriet.
Ook slaat hij op een gegeven moment Jesse helemaal tot pulp omdat hij daar zin in heeft.
Walt Jr. zeurt altijd alleen maar over ontbijt.
Marie is een kleptomane doos.
Skylar is geestelijk net Jesse qua breakdowns en ging vreemd.
Saul vind alles best als het maar geld oplevert.
Saul is juist een van de weinigen die nog trouw is aan bepaalde principes, normen en waarden, en hij is echt niet egoistisch of graaierig bezig. Integendeel zelfs.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 18:57 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Iedereen heeft zo zijn vervelende eigenschappen.
Alsof Hank zo likeable is. Zit bij de Dea maar brouwt zelf bier en heeft geen problemen met Illegale Cubaanse sigaren achterover drukken. Vind dat toch wel heel hypocriet.
Ook slaat hij op een gegeven moment Jesse helemaal tot pulp omdat hij daar zin in heeft.
Walt Jr. zeurt altijd alleen maar over ontbijt.
Marie is een kleptomane doos.
Skylar is geestelijk net Jesse qua breakdowns en ging vreemd.
Saul vind alles best als het maar geld oplevert.
Ik vind hem ook geen toffe peer verder. Hij is een arrogante egoist.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 19:01 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dat kan wel zo zijn maar je gaat voorbij aan de invloed die hij heeft op zijn directe omgeving.
Kijk eens hoe manipulatief hij is geworden bv. tegenover zijn eigen familie, tegenover Jesse...
Hij is imo een sociopaat geworden.
Nee Badgerquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 19:01 schreef Oswald_Montecristo het volgende:
[..]
Klopt, alleen Lydia is perfect.
Oh absoluut, het is tenslotte maar een tv serie natuurlijk !quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 19:03 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ik vind hem ook geen toffe peer verder. Hij is een arrogante egoist.
Maakt het niet minder mooi als hij uiteindelijk met al deze zooi weg kan komen.
Dan ben je sowieso al een regelrechte gangster, dat is gewoon een criminele organisatie.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 18:57 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Iedereen heeft zo zijn vervelende eigenschappen.
Alsof Hank zo likeable is. Zit bij de Dea maar brouwt zelf bier en heeft geen problemen met Illegale Cubaanse sigaren achterover drukken. Vind dat toch wel heel hypocriet.
Ook slaat hij op een gegeven moment Jesse helemaal tot pulp omdat hij daar zin in heeft.
Walt Jr. zeurt altijd alleen maar over ontbijt.
Marie is een kleptomane doos.
Skylar is geestelijk net Jesse qua breakdowns en ging vreemd.
Saul vind alles best als het maar geld oplevert.
Ik hoop van niet, maar het zou goed kunnen. Het tegenovergestelde zou ook heel goed kunnen. Dat is het spannende/geweldige nu, het kan nog echt alle kanten op!quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 19:03 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ik vind hem ook geen toffe peer verder. Hij is een arrogante egoist.
Maakt het niet minder mooi als hij uiteindelijk met al deze zooi weg kan komen.
Gus was perfect. Die had het allemaal prima voor elkaar, hanteerde gewoon een goede code, had alles prima onder controle, en toen kwam die dropstaaf van een Walt langs die de boel compleet verneukte.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 19:01 schreef Oswald_Montecristo het volgende:
[..]
Klopt, alleen Lydia is perfect.
Echt hequote:Op dinsdag 13 augustus 2013 19:01 schreef Forbry het volgende:
[..]
Ik ga hier niet meer op in. Kan me namelijk niet voorstellen dat je serieus bent.
Nu klink je als Mike, maar het was Jesse die het flink verneukte voor Walt toen hij een stand-off had met die twee dealers. Ik geef toe dat Walt in seizoen 4 een ongeleid projectiel was en dat Gus geen andere mogelijkheid had dan hem uit te schakelen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 19:10 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Gus was perfect. Die had het allemaal prima voor elkaar, hanteerde gewoon een goede code, had alles prima onder controle, en toen kwam die dropstaaf van een Walt langs die de boel compleet verneukte.
Als Gus perfect was had hij zich niet laten outsmarten door zon relatieve sukkel als Walt.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 19:10 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Gus was perfect. Die had het allemaal prima voor elkaar, hanteerde gewoon een goede code, had alles prima onder controle, en toen kwam die dropstaaf van een Walt langs die de boel compleet verneukte.
Walt ging verder omdat ze uiteindelijk nog geen reet verdiend hadden en hij Todd nu moest leren om Meth te maken. Toen Todd Meth kon maken kon walt eruit.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 19:24 schreef Vatta het volgende:
Ik kan me trouwens ook niet herinneren dat Walt heeft laten blijken ook te zijn gestopt met zijn eigen opgezette Methzaakje. Jesse gaf duidelijk aan niet meer verder te willen maar Walt ging daarna toch gewoon verder?
Nou ja, slím vind ik Walt dan weer wel. Is het enige wat ik nog wel stoer aan hem vind (naast de naam "Heisenberg" en een aantal wel psycho, maar toch "coole" uitspraken natuurlijkquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 19:16 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Als Gus perfect was had hij zich niet laten outsmarten door zon relatieve sukkel als Walt.
Wanneer je nu ook kijkt hoe hard Walt bijvoorbeeld faalt in het liegen tegen Jesse kan je je bijna niet voorstellen dat hij te slim was voor Gus.
Heeft hij er nu niets meer mee te maken of deelt hij de inkomsten nog steeds?quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 19:27 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Walt ging verder omdat ze uiteindelijk nog geen reet verdiend hadden en hij Todd nu moest leren om Meth te maken. Toen Todd Meth kon maken kon walt eruit.
Zelfs de slimste persoon kan toch gewoon wel eens verrast worden door een sluw, iets minder intelligent persoon.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 19:35 schreef Geo4kant het volgende:
Al heb je hetzelfde IQ zit er nog een groot verschil in gebieden waar jouw intelligentie tot zijn recht komt. Sowieso.. Walt doet dit relatief gezien nog niet lang en Gus heeft al zeker 20 jaar ervaring denk ik.
ik ookquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 16:13 schreef nikk het volgende:
Ik ben nog steeds voor Walt. Ben ik de enige?
Het lijkt me dat ie dat al weet.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 19:41 schreef Vatta het volgende:
Ik kan trouwens niet wachten op het moment dat Jesse erachter komt dat Walt Mike heeft vermoord.
Nee toch. Jesse dacht dat hij dood was. En dat Walt er iets mee te maken zou hebben maar Walt heeft op Jesse ingepraat en hem wijs gemaakt dat hij nog ergens rondloopt.quote:
en dat is zo goed gelukt dat Jesse rond gaat rijden en zijn geld wegsmijt omdat ie niks met Walt te maken wil hebben....quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 19:56 schreef Vatta het volgende:
[..]
Nee toch. Jesse dacht dat hij dood was. En dat Walt er iets mee te maken zou hebben maar Walt heeft op Jesse ingepraat en hem wijs gemaakt dat hij nog ergens rondloopt.
quote:
The Vulture had een mooie kijk op die scene:quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 19:56 schreef Vatta het volgende:
[..]
Nee toch. Jesse dacht dat hij dood was. En dat Walt er iets mee te maken zou hebben maar Walt heeft op Jesse ingepraat en hem wijs gemaakt dat hij nog ergens rondloopt.
Review hierquote:The past is the past," Walter tells Jesse when he comes over with the money bag and tries to convince him that he didn’t murder Mike. Jesse knows he did; even though the younger man talks his way around the truth, we can see the certainty in his exhausted face. "I think he’s dead, and I think you know that," is as far as Jesse can go, but in time I think he could go further. "I did not kill Mike," Walt lies. "For all I know, he’s alive and well." I was reminded here that Mike was in many ways a good father to Walt’s bad father, somebody who for all his violence truly seemed to care about Jesse as a human being. The bad father murdered the good one. Walt let Jesse’s great love die, too, and took so much else away from him that you can hardly begin to list the losses. Will Jesse end up killing Walt? Is Breaking Bad turning into Hamlet?
Want illegale harddrugs maken is iets goeds?quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 20:09 schreef Markeerstift het volgende:
[..]
[..]
The Vulture had een mooie kijk op die scene:
[..]
Review hier
Hierin staat ook dat Vince Gilligan katholiek is opgevoed en er van houdt om in fictie 'het kwaad' te straffen. In dat opzicht zou Walt gestraft worden en Jessie misschien niet?
Hij liet hem gewoon binnen. Laat Walt op hem inpraten, wat totaal niet overkomt dat zie ik ook wel.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 20:07 schreef planethugo het volgende:
[..]
en dat is zo goed gelukt dat Jesse rond gaat rijden en zijn geld wegsmijt omdat ie niks met Walt te maken wil hebben....
Nee natuurlijk niet! Maar meer omdat Jesse wel degelijk spijt toont en Walt niet, maar eigenlijk zouden ze beiden 'gestraft' moeten worden dan indd. Of Vince ziet de kanker van Walt al als straf..quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 20:19 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Want illegale harddrugs maken is iets goeds?
Want iemand door zijn kop schieten is iets goeds?
En ga zo maar door..
Drugs maken is niks mis mee. Mensen kunnen dan vervolgens voor zichzelf beslissen of ze dat willen gebruiken of niet.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 20:19 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Want illegale harddrugs maken is iets goeds?
Want harddrugs hebben ergens nog een vorm van een positieve toegevoegde waarden aan de maatschappij? Wapens produceren is ook niets mis mee zolang er maar geen psycho's zijn die ze gebruiken? Een beetje dat idee.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 20:27 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Drugs maken is niks mis mee. Mensen kunnen dan vervolgens voor zichzelf beslissen of ze dat willen gebruiken of niet.
Zo simpel is de scheiding tussen goed en kwaad niet hè.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 20:19 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Want illegale harddrugs maken is iets goeds?
Want iemand door zijn kop schieten is iets goeds?
En ga zo maar door..
Misschien wel aan de gebruiker?quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 20:38 schreef Vatta het volgende:
[..]
Want harddrugs hebben ergens nog een vorm van een positieve toegevoegde waarden aan de maatschappij?
Leg uit. Door harddrugs ga je beter functioneren of wat? We hebben het over harddrugs hier he.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 20:44 schreef Levolution het volgende:
[..]
Misschien wel aan de gebruiker?
Je drinkt een paar biertjes en durft opeens wel met vreemden een gesprek aan te gaan.quote:
Bij verstandig gebruik (dus geen misbruik) kan harddrugs wel degelijk voor zelfverrijking of -ontplooiing zorgen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 20:45 schreef Vatta het volgende:
[..]
Leg uit. Door harddrugs ga je beter functioneren of wat? We hebben het over harddrugs hier he.
Even een kleine scheidingslijn. Tussen een upper als koffie en LSD dat bij gebruik kan leiden tot psychoses.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 20:48 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Je neemt speed en nu kan je heel de nacht door.
Je gebruikt LSD en hebt nu een andere kijk op het leven.
Nouja vooruit. Omdat ik tegenstander ben van welke vorm van drugs dan ook sta ik hier niet helemaal objectief in.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 20:52 schreef Levolution het volgende:
[..]
Bij verstandig gebruik (dus geen misbruik) kan harddrugs wel degelijk voor zelfverrijking of -ontplooiing zorgen.
En hoeveel van de als harddrugs geclassificeerde middelen zijn nou echt harddrugs? LSD en paddo's zijn harddrugs?
Correctie: Dat bij gebruik psychoses kan TRIGGEREN. Een "volledig" geestelijk gezond persoon wordt niet ineens een paranoïde schizofreen van een blotter.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 20:57 schreef Vatta het volgende:
[..]
Even een kleine scheidingslijn. Tussen een upper als koffie en LSD dat bij gebruik kan leiden tot psychoses.
Nope, grey matters.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 20:43 schreef Levolution het volgende:
[..]
Zo simpel is de scheiding tussen goed en kwaad niet hè.
Zou het maken van legale harddrugs minder 'slecht' zijn? Walt en Jesse garanderen in ieder geval dat hun product puur is, geen rotzooi of wat dan ook. Hoe de gebruikers ermee omgaan, is hun verantwoordelijkheid.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 20:19 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Want illegale harddrugs maken is iets goeds?
Want iemand door zijn kop schieten is iets goeds?
En ga zo maar door..
Ik heb niks met geloof..quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 22:44 schreef Hierro het volgende:
[..]
Zou het maken van legale harddrugs minder 'slecht' zijn? Walt en Jesse garanderen in ieder geval dat hun product puur is, geen rotzooi of wat dan ook. Hoe de gebruikers ermee omgaan, is hun verantwoordelijkheid.
Nou ja, het ligt er sinds m'n recente re-watch van S01 t/m S05a ook wel dik bovenop wat mij betreft.quote:
Dat heeft die user snel gemaaktquote:
Norris is fantastisch in die scene en zeker niet 100x minder dan Cranston.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 10:23 schreef Merkie het volgende:
Die eindscene. Vind Cranston overigens 100x beter dan Norris in die laatste scene. Ze zijn allebei goed hoor, maar Cranston is gewoon veel talentvoller.
"If that's true - if you don't know who I am - then maybe your best course would be to tread lightly."
Sja, niet mee eens. Agree to disagreequote:Op woensdag 14 augustus 2013 10:24 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Norris is fantastisch in die scene en zeker niet 100x minder dan Cranston.
Laten we 't maar doen.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 10:25 schreef Merkie het volgende:
[..]
Sja, niet mee eens. Agree to disagree?
Het is gewoon een ongelooflijke bazen scène van de 2 beste acteurs van de serie.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 10:41 schreef Forbry het volgende:
In die eindscène vond ik Norris er juist heel erg uitspringen en Cranston iets minder.
Hmmm, weet ik niet. Het is anders. Ik ben nog even nieuwsgierig naar het einde van het verhaal, maar ik zit niet van "Oh, als die maar overleeft". Ik laat het gewoon op me afkomen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 17:52 schreef Forbry het volgende:
[..]
Is dat juist leuk of juist niet/minder leuk kijken?
Paddo's zijn volgens de Opiumwet geen harddrug.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 20:52 schreef Levolution het volgende:
[..]
Bij verstandig gebruik (dus geen misbruik) kan harddrugs wel degelijk voor zelfverrijking of -ontplooiing zorgen.
En hoeveel van de als harddrugs geclassificeerde middelen zijn nou echt harddrugs? LSD en paddo's zijn harddrugs?
Ik vond anders dat moment dat hij Walt aankeek en de deur dicht deed ook ijzersterk. Maar Cranston had wel de beste regels tekst. De regels die Norris had, heeft hij wel perfect gebracht. Ik denk niet dat een andere acteur dat nog beter had kunnen brengen. Sowieso was de chemie in die scene gewoon perfect. Het is een ding om zelf een goede prestatie neer te zetten, maar om samen een goede prestatie neer te zetten voor de camera is een heel ander verhaal.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 10:27 schreef Merkie het volgende:
Gewoon dat moment dat Walt dat dat zendertje uit zijn zak pakt. Zonder ook maar één woord te zeggen, en puur door zijn fysiek, zijn blik, zijn houding, draait de hele scene plotsklaps 180° om. Hoe goed Norris Hank ook neerzet, dat effect zal Hank nooit op mij hebben.
Ook leuk die lading spuug die Walt naar zijn hoofd krijgtquote:Op woensdag 14 augustus 2013 10:41 schreef Forbry het volgende:
In die eindscène vond ik Norris er juist heel erg uitspringen en Cranston iets minder.
Een beetje spuug hoort bij acterenquote:Op woensdag 14 augustus 2013 11:44 schreef Kutjelik het volgende:
[..]
Ook leuk die lading spuug die Walt naar zijn hoofd krijgt
[ afbeelding ]
uuuuh...hoe vergezocht wil je het hebbenquote:Op woensdag 14 augustus 2013 13:46 schreef Rmie het volgende:
Voor dat Walt de garage binnen gaat zie je een radiografische wagen. Je hoort zelfs even het geluid ervan in de garage. Mooie metafoor en verwijzing.
Metafoor - de situatie in de hand hebben/ regie voeren (van Walt) en
verwijzing- naar een gelijksoortige scene in 'American Beauty".
Inderdaad een ijzersterke aflevering dat belooft nog wat.
We kunnen het nog een keer over de boodschappen van Carol hebben.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 14:10 schreef Norrage het volgende:
[..]
uuuuh...hoe vergezocht wil je het hebben
vergezocht.. dit soort verwijzingen zie je vaak in films / series...quote:Op woensdag 14 augustus 2013 14:10 schreef Norrage het volgende:
[..]
uuuuh...hoe vergezocht wil je het hebben
Lijkt me niet vergezocht... waarom is dat jongetje in beeld dan? Beetje nutteloos andersquote:Op woensdag 14 augustus 2013 14:10 schreef Norrage het volgende:
[..]
uuuuh...hoe vergezocht wil je het hebben
Zijn verbale reactie is nóg beter.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 12:56 schreef Lemsterr het volgende:
Het gezicht van Hank als Walt vertelt dat zijn kanker weer terug is.
quote:Op woensdag 14 augustus 2013 11:45 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Een beetje spuug hoort bij acteren
Dat jongetje is in beeld omdat in seizoen 1 of 2 Marie pissig wegrijdt en over zijn bestuurbare autotje heenreed. Vervolgens gaat Hank naar hem toe en trekt z'n portemonnee. Je ziet bij deze scene toch ook dat Walt komt aanrijden en het autotje net mist.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 14:51 schreef Thunder0x het volgende:
[..]
Lijkt me niet vergezocht... waarom is dat jongetje in beeld dan? Beetje nutteloos anders
Ik heb helemaal geen jongetje gezienquote:Op woensdag 14 augustus 2013 14:51 schreef Thunder0x het volgende:
[..]
Lijkt me niet vergezocht... waarom is dat jongetje in beeld dan? Beetje nutteloos anders
god ja, ik dacht al dat t me bekend voor kwam.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 16:16 schreef FredVleespet het volgende:
[..]
Dat jongetje is in beeld omdat in seizoen 1 of 2 Marie pissig wegrijdt en over zijn bestuurbare autotje heenreed. Vervolgens gaat Hank naar hem toe en trekt z'n portemonnee. Je ziet bij deze scene toch ook dat Walt komt aanrijden en het autotje net mist.
Dat Hank een nieuw autotje gekocht heeft voor hem. En een 'shoutout' naar de trouwe volgers. Doen ze wel vaker, zelfde soort camerastandpunten e.d. gebruiken.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 17:29 schreef Daskaar het volgende:
[..]
god ja, ik dacht al dat t me bekend voor kwam.
wat zou t betekenen?
Het is echt volstrekt klein op de achtergrond en ook nog eens slecht te horen. Naja zeg. Als je dat in 1x ziet ben je echt een held en een mierenneukerquote:
ja misschien.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 17:36 schreef FredVleespet het volgende:
[..]
Dat Hank een nieuw autotje gekocht heeft voor hem. En een 'shoutout' naar de trouwe volgers. Doen ze wel vaker, zelfde soort camerastandpunten e.d. gebruiken.
Ik wilde het net zeggen....al die theorieen hier, fantastischquote:Op woensdag 14 augustus 2013 18:38 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Volgens mij is dat jochie puur in beeld als reden voor Hank om de garagedeur dicht te gooien zodat ze alleen zijn.
Hier zie je wel goed hoe complottheoriën ontstaan.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 18:44 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik wilde het net zeggen....al die theorieen hier, fantastisch![]()
Het autootje was wel geel dus die zal er ook wel aangaan!!!!quote:Op woensdag 14 augustus 2013 18:48 schreef FredVleespet het volgende:
Geen theorieen, het was toch gewoon duidelijk. Volgens mij was het gewoon meer een grap van 'kijk Hank heeft een nieuw autotje voor dat kereltje gekocht'. En dan komt Walt eraan rijden en rijdt weer zowat zijn autotje kapot
Het vorige autotje die Marie kapot reed:
[ afbeelding ]
Inderdaad, na de klap dimt Hank in zodra Walt begint te pratenquote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:47 schreef TC03 het volgende:
Vind het mooi hoe de verhouding tussen Walt en Hank omdraait. Normaliter was Walt altijd onderdanig aan Hank, maar vanaf het moment dat Hank wist dat hij Heisenberg was, was het niet meer Hank en Walt maar Hank en Heisenberg, en voor Heisenberg ben je bang. Dat merkte je goed. Hank was nerveus en Walt had de volledige controle.
Mooie confrontatie iig.
Eigenlijk had vanaf de eerste seconde al de controle toen hij uit z'n auto stapte.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:55 schreef Sickert het volgende:
[..]
Inderdaad, na de klap dimt Hank in zodra Walt begint te praten
quote:Op woensdag 14 augustus 2013 16:12 schreef nikk het volgende:
Waarschijnlijk al duizend keer gepost, maar ik ga geen dertig topics nalezen.
[ afbeelding ]
twitter:alyankovic twitterde op woensdag 18-07-2012 om 20:23:35I enjoy Breaking Bad even more when I pretend that the entire series is just a prequel to Malcolm in the Middle. reageer retweet
Dat vond ik wel jammer inderdaad. Ik had gehoopt dat Hank fel terug zou zijn, dat hij hem wel te pakken zou krijgen o.i.d.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:55 schreef Sickert het volgende:
[..]
Inderdaad, na de klap dimt Hank in zodra Walt begint te praten
Ja want dit is natuurlijk de eerste keer dat zoiets gebeurd in de serie, en ergens naar verwijstquote:Op woensdag 14 augustus 2013 18:44 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik wilde het net zeggen....al die theorieen hier, fantastisch![]()
Ik heb net een Vamonos Pest shirt binnen, maar via internet.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 12:25 schreef Dandilion het volgende:
helaas geen bb shirt bij c&a Rotterdam zuidplein gevonden.wel van walking dead.
Het één sluit het ander niet uit.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 18:44 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik wilde het net zeggen....al die theorieen hier, fantastisch![]()
Heeeuuh.... Het is maar hoe je betekenis geeft aan iets. Het gaat niet om wat je ziet als -de waarheid-.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 18:47 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Hier zie je wel goed hoe complottheoriën ontstaan.
Zal wel als eerste vermoord worden,kut karakterquote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:34 schreef Vatta het volgende:
Wat zal er met Walt junior gebeuren die arme jongen heeft nog steeds geen idee van alles. Moet hij straks alleen verder op zijn krukken.
Sorry, maar ik snap echt niet dat mensen vrijwillig in dat soort shirts willen rondlopenquote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:27 schreef Vatta het volgende:
http://www.large.nl/breaking-bad-heisenberg-t-shirt/art_254810/
Net besteld.
Zolang die jongen zijn ontbijt krijgt is die blijquote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:34 schreef Vatta het volgende:
Wat zal er met Walt junior gebeuren die arme jongen heeft nog steeds geen idee van alles. Moet hij straks alleen verder op zijn krukken.
Ik ben het met je eens als je vind dat ze daar beter iemand anders voor hadden kunnen casten. Iemand waar je echt medelijden mee hebt. Dat heb ik bij deze knul helaas niet. Helemaal sinds ik weet dat hij in real life ook zo praat.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:36 schreef Kutjelik het volgende:
[..]
Zal wel als eerste vermoord worden,kut karakter
Wat is er zo gek aan dan?quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:38 schreef Norrage het volgende:
[..]
Sorry, maar ik snap echt niet dat mensen vrijwillig in dat soort shirts willen rondlopen
Ik ben normaal ook niet zo'n fan van dit soort shirts maar voor breaking bad maak ik een uitzondering.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:38 schreef Norrage het volgende:
[..]
Sorry, maar ik snap echt niet dat mensen vrijwillig in dat soort shirts willen rondlopen
Haha ik dacht precies hetzelfdequote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:41 schreef Vatta het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens als je vind dat ze daar beter iemand anders voor hadden kunnen casten. Iemand waar je echt medelijden mee hebt. Dat heb ik bij deze knul helaas niet. Helemaal sinds ik weet dat hij in real life ook zo praat.
Ik vind het van een onwijs nerd gehalte getuigen, zo van "kijk mij eens cool zijn want ik kijk deze epische serie".quote:
Jij schaamt je dus voor je nerdyness?quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:48 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik vind het van een onwijs nerd gehalte getuigen, zo van "kijk mij eens cool zijn want ik kijk deze epische serie".
Trotse nerd hier!quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:48 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik vind het van een onwijs nerd gehalte getuigen, zo van "kijk mij eens cool zijn want ik kijk deze epische serie".
quote:
Het lijkt me dat weinig mensen dat denken aangezien iedereen Breaking Bad op de een of andere manier wel kent.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:48 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik vind het van een onwijs nerd gehalte getuigen, zo van "kijk mij eens cool zijn want ik kijk deze epische serie".
Jij hebt liever het onwijs cool gehalte. Zo van kijk eens ik loop met een broek van G-Star die zal wel cool zijn en geld hebben.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:48 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik vind het van een onwijs nerd gehalte getuigen, zo van "kijk mij eens cool zijn want ik kijk deze epische serie".
Die eerste scène was zó goed in beeld gebracht. Werkelijk briljant.quote:
vanaf die skateboards zat je al: wtf is dit?!quote:Op donderdag 15 augustus 2013 14:21 schreef TC03 het volgende:
[..]
Die eerste scène was zó goed in beeld gebracht. Werkelijk briljant.
Gewoon de hele sfeer was ijzingwekkend. En daarna de camera die rustig 20 seconde op de deur van het toilet langzaam inzoomt zonder dat er iets gebeurt, geniale spanningsopbouw. Hitchcock kan er een puntje aan zuigen.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 14:30 schreef planethugo het volgende:
[..]
vanaf die skateboards zat je al: wtf is dit?!
Het moment dat Heisenberg groot op die muur stond was het al: WTFFFF
inderdaad, dat inzoomen vond ik ook sterk. De eerste 2 secondes denk je nog: wat is dit. En daarna: oh ja fuck daar zit Hank. Ondertussen gingen in m'n kop 20 scenario's rond wat er zou kunnen gebeuren voordat ie eruit kwam. Knap gedaan ja, maar dat is eigenlijk continu wel met BB. Altijd erg knap gefilmdquote:Op donderdag 15 augustus 2013 14:31 schreef TC03 het volgende:
[..]
Gewoon de hele sfeer was ijzingwekkend. En daarna de camera die rustig 20 seconde op de deur van het toilet langzaam inzoomt zonder dat er iets gebeurt, geniale spanningsopbouw. Hitchcock kan er een puntje aan zuigen.
Haha ik had precies hetzelfde! ik dacht alleen dat is toch het zwembad van Walt?quote:Op donderdag 15 augustus 2013 14:30 schreef planethugo het volgende:
[..]
vanaf die skateboards zat je al: wtf is dit?!
Ik kwam eigenlijk pas vrij laat tot dat besefquote:Op donderdag 15 augustus 2013 15:51 schreef Kutjelik het volgende:
[..]
Haha ik had precies hetzelfde! ik dacht alleen dat is toch het zwembad van Walt?
Dat is toch die gast van Obamadubs?quote:Op donderdag 15 augustus 2013 17:03 schreef Geo4kant het volgende:
Damn, wat een werk moet dit zijn geweest
Geen idee, op "obama" vond hij niks op zijn channel dus denk het nietquote:Op donderdag 15 augustus 2013 19:06 schreef Markeerstift het volgende:
[..]
Dat is toch die gast van Obamadubs?
Ik heb indd gevonden dat het niet van dezelfde gast isquote:Op donderdag 15 augustus 2013 19:14 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Geen idee, op "obama" vond hij niks op zijn channel dus denk het niet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb dezequote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:38 schreef Norrage het volgende:
[..]
Sorry, maar ik snap echt niet dat mensen vrijwillig in dat soort shirts willen rondlopen
quote:Op donderdag 15 augustus 2013 17:03 schreef Geo4kant het volgende:
Damn, wat een werk moet dit zijn geweest
Die is wel tof, aangezien alleen mensen die de serie hebben gezien het zullen herkennen, en dan ook alleen maar wanneer ze scherp zijnquote:
Sommige wel, sommige niet. De auto, korstjes, en dat 52 maken met z'n bacon op z'n verjaardag wel, dat handdoekje bijv. met kotsen niet. Uitspraken ook wel trouwens. Deed Walt eerder met kotsen ook altijd de kraan aan trouwens?quote:Op donderdag 15 augustus 2013 21:50 schreef Luxuria het volgende:
Maar die dingen die Walt overneemt van de slachtoffers, is dat bewust of onbewust?
Want hij zal dat niet allemaal weten toch? Of heeft hij dat wel allemaal gezien?
Klopt sommige wel en sommige niet. Dat Gus handdoekje kan hij niet weten maar is denk ik voor de fans erin gestopt. Walt deed ook de kraan aan tijdens het kotsen in seizoen1 toen hij ook Skyler niet vertelde dat hij kanker had.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 21:53 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Sommige wel, sommige niet. De auto, korstjes, en dat 52 maken met z'n bacon op z'n verjaardag wel, dat handdoekje bijv. met kotsen niet. Uitspraken ook wel trouwens. Deed Walt eerder met kotsen ook altijd de kraan aan trouwens?
Sjonge jonge wat is het allemaal vergezocht, ik vind het echt niet leuk om dat te lezenquote:
Sommige dingen zijn wel leuk. Sommige zijn vergezocht zoals Jesse's jas wat een totaal andere jas is.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 22:01 schreef Norrage het volgende:
[..]
Sjonge jonge wat is het allemaal vergezocht, ik vind het echt niet leuk om dat te lezen
Die van die killings en die gewoontes vind ik nog wel grappig, maar dat lijken met echt puur en alleen grapjes van de makers. Maar alles wat vanaf #8 kwam ofzo
Of die 2 van Pulp Fictionquote:Op donderdag 15 augustus 2013 22:02 schreef FredVleespet het volgende:
[..]
Sommige dingen zijn wel leuk. Sommige zijn vergezocht zoals Jesse's jas wat een totaal andere jas is.
Wat ziet hij er hier afgemat uitquote:
Hij is tegenwoordig getrouwd, dat doet wat met een manquote:Op donderdag 15 augustus 2013 23:07 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Wat ziet hij er hier afgemat uit
Jij huppelt liever met je paarse Jack&Jones tshirtje rond?!?quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:48 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik vind het van een onwijs nerd gehalte getuigen, zo van "kijk mij eens cool zijn want ik kijk deze epische serie".
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |