Een beetje respect voor de ouderen hè ;-)quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 12:16 schreef AMangold het volgende:
xD krijg spontaan het gevoel dat ik hier de enige student ben tussen een stel oudjes
Altijd !!quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 12:47 schreef JamesTKirk het volgende:
[..]
Een beetje respect voor de ouderen hè ;-)
Kun je niet bij het bedrijf gaan werken dat er voor terug komt?quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 13:33 schreef Vlaggenroof het volgende:
Ik word gek van de geruchten wat er na ons in het toekomstige pand komt te staan. Maakt datuit? Ik ben mijn baan kwijt.
Meh, nee. zoals de laatste geruchten gaan is er een serieuze bieder alleen die heeft intresse in de helft. En anders gaat de eigenaar van het pand een eigen tuincentrum beginnen.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 14:25 schreef AMangold het volgende:
[..]
Kun je niet bij het bedrijf gaan werken dat er voor terug komt?
ben al vergeten waar je werkt :$quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 14:32 schreef Vlaggenroof het volgende:
[..]
Meh, nee. zoals de laatste geruchten gaan is er een serieuze bieder alleen die heeft intresse in de helft. En anders gaat de eigenaar van het pand een eigen tuincentrum beginnen.
ben je al langs geweest? 26 augustus 40 % en week daarna 70 % korting. Tenminste, dat hoorde ik dan vorige week
dm me danquote:Op vrijdag 16 augustus 2013 14:43 schreef AMangold het volgende:
[..]
ben al vergeten waar je werkt :$
(komt ook doordat ik breda nog niet goed ken:P weet alleen waar ik moet zijn om te shoppen^^)
Heel erg op zoek.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 14:53 schreef Ritchie het volgende:
Ben je intussen zelf wel op zoek naar iets anders? Groenrijk, Poppelaars, Intratuin oid?
volgens mij moet je inderdaad persoonlijk langs het gemeentehuis/stadhuis (wat heeft Breda xD)quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 14:53 schreef Gezicht het volgende:
Even een vraagje, ik wilde me maar even gaan inschrijven bij de gemeente Breda, maar zoals ik het begrijp kan dit alleen persoonlijk of via post? Of heb ik het nu mis?
dan had ik geluk? heb maar 15 minuutjes moeten wachtenquote:Op vrijdag 16 augustus 2013 15:05 schreef JDude het volgende:
Sowieso een afspraak maken ja, anders zit je daar een eeuwigheid. Afspraak maken kan wel online, en zelfs op zondag (het inplannen dan, niet de afspraak zelf), zo merkte ik nadat mijn zoon op zaterdagavond geboren werd.
Kan alleen per post of persoonlijk.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 15:36 schreef JDude het volgende:
Volgens mij kan het in Breda ook, lees dit maar even:
http://www.breda.nl/produ(...)-gemeente-naar-breda
Ik squash er alleen.quote:Op zondag 18 augustus 2013 00:49 schreef AMangold het volgende:
Zijn er hier ook fokkers ingeschreven bij Bress?
De intratuin zal het niet zijn, die zijn net hun eigen toko aan de Terheijdenseweg aan het uitbreiden.quote:Op zondag 18 augustus 2013 10:42 schreef Vlaggenroof het volgende:
Het is 100 % zeker dat wij dicht gaan. Ook de opvolger is al bekend, Principe akkoord ligt klaar.
Ik noem geen namen, wel een tuincentrum.
Klopt.quote:Op zondag 18 augustus 2013 12:07 schreef JDude het volgende:
[..]
De intratuin zal het niet zijn, die zijn net hun eigen toko aan de Terheijdenseweg aan het uitbreiden.
Avri, ook niet. Groenrijk ook niet.quote:Op zondag 18 augustus 2013 12:33 schreef JDude het volgende:
Of die uit Dongen. Ehm, ik kom even niet op de naam.
Volgens mij prima fitnessfaciliteiten, er worden ook veel groepslessen (zumba en zo) gegeven. Ook een manier om nieuwe mensen te leren kennen.quote:Op zondag 18 augustus 2013 16:58 schreef AMangold het volgende:
[..]
ah oke, ja ik ga er fitnessenvraag me af of het een beetje een goede fitnes is?
O dat is wel nice! Dat wist ik helemaal nietquote:Op maandag 19 augustus 2013 09:08 schreef bassieVL het volgende:
Squashen kun je ook als niet-lid bij Bress.
Je kunt een account aanmaken en dan online een baan reserveren (even op de website kijken). Je betaald alleen de baan.quote:Op maandag 19 augustus 2013 09:16 schreef Rossdale het volgende:
[..]
O dat is wel nice! Dat wist ik helemaal niet
Ik wilde een tijdje terug graag bij de Bress gaan sporten/squashen maar toen werd ik meteen afgewimpeld omdat ik geen student meer was
Kun je gewoon een baan huren, of moet je wel een lidmaatschap hebben?
Nicequote:Op maandag 19 augustus 2013 09:44 schreef bassieVL het volgende:
[..]
Je kunt een account aanmaken en dan online een baan reserveren (even op de website kijken). Je betaald alleen de baan.
quote:Op maandag 19 augustus 2013 09:00 schreef Rossdale het volgende:
Bress is toch alleen voor studenten en werknemers van NHTV/Avans?
Breda komt terug tot levenquote:Op maandag 19 augustus 2013 18:14 schreef JDude het volgende:
Hé, alweer nieuw volk. Het wordt nog eens wat hier.
Temidden van de paarse heide....quote:Op maandag 19 augustus 2013 19:32 schreef AMangold het volgende:
[..]
Breda komt terug tot leven![]()
B
R
E
D
A
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |