quote:
Jawel. KLB is de dorpsstraatquote:Op woensdag 31 juli 2013 23:02 schreef iBenny het volgende:
[..]
je hebt de teksten van de hoeken in de verkeerde hoeken staan. Bruin is de eerste straat na start. Donkerblauw de laatste straat voor Start
dat bordt klopt niet. Start zit nu waar "naar de gevangenis" zit. En Kalverstraat is nu het negende vakje vanaf de start.quote:
Nee, KLB heb je nu op hofplein gezet.quote:Op donderdag 1 augustus 2013 00:44 schreef Dalando het volgende:
[..]
[..]
Jawel. KLB is de dorpsstraat
Nope, hij moet een kwartslag gedraaid.quote:Op donderdag 1 augustus 2013 00:44 schreef Dalando het volgende:
[..]
[..]
Jawel. KLB is de dorpsstraat
Kleine correctie, alleen admins kunnen bannenquote:Op donderdag 1 augustus 2013 12:31 schreef Wespensteek het volgende:
Start = FrontPage
Gevangenis = Ban
Vrij parkeren= General Chat
Ga naar gevangenis = Admin
Okay, dan is de Mod vrij voor extra belasting, de Troll voor de inkomstenbelasting.quote:Op donderdag 1 augustus 2013 17:54 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Kleine correctie, alleen admins kunnen bannen
Algemeen fonds : Het is frietquote:
quote:Op donderdag 1 augustus 2013 17:55 schreef Hexagon het volgende:
Overigens
Ik bouw een huis op = Ik plaats een reactie in
Ik bouw een hotel op = Ik open een topic in
quote:Algemeen fonds
U heeft een auto gekocht bij Liekendiek. Dit blijkt een barrel. Betaal 2000 euro.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |