Hier half 8 tot 8 uur, dus de klanten en wijzelf hebben er weinig hinder van ondervonden.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 14:07 schreef einschtein het volgende:
[..]
Bij ons lag FVOS en DASA er vanaf half 8 uit, tot kwart voor 9. Dus we konden voor die tijd geen VCR e.d. lopen. Codeboek zuivel was nét opgevraagd toen het eruit vloog, dus de voorraden stonden op 0 maar konden wel gewoon ingevoerd worden. Ook lag de applicatie voor kassa-inleg eruit.
Tot nu ligt het bonuskaarten systeem er ook uit. Kunnen we niet scannen, maar we kunnen wel de kassabonnen terug krijgen en eventuele bonuskorting terug geven. Dus bij de servicebalie maar even een aparte rij laten voor bonuskorting-teruggave en de andere rij voor reguliere verkoop.
Die wissel gebeurde bij ons zo'n anderhalf geleden. Sindsdien is het aan een stuk nieuwe erin, nieuwe eruit, nieuwe erin etc. Is echt niet fijn.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 16:01 schreef LDS het volgende:
[..]
Jep, volgens mij ook![]()
Hoop ervaren mensen er uit nu bij ons, hoop nieuwe mensen er in. Is even.. wennen...
Bij ons gebeurt dat aan de lopende band. Paar oude rotten *oud oud, hadden bijna m'n oma kunnen zijn* mogen blijven, though. God mag weten waarom. Zie eentje er van het liefst morgen nog de laan uit vliegen. Ze denkt een soort 1e medewerker / teamleider te zijn.. Ze let de he-le tijd op me (ik heb ook alweer 2 jaar kassa-ervaring) en zanikt constant. Kindje draait mijn open/dicht bordje omhoog en ik heb het niet door, komt ze even later met "JA ZAL IK HEM EVEN OMLAAG DOEN?! ZO HEB JE HET WEL RUSTIG HE?" Fun fact, zelfs met dat ding omhoog heb ik het drukker dan dat zij het heeft. Mensen negeren dat bordje sowieso al.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 16:01 schreef LDS het volgende:
[..]
Jep, volgens mij ook![]()
Hoop ervaren mensen er uit nu bij ons, hoop nieuwe mensen er in. Is even.. wennen...
Dat is vast niet voor onbepaalde tijd.quote:
Als ze op de leeftijd die jij beschrijft in dienst zijn, hebben ze een OT.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 21:47 schreef OudeBok het volgende:
[..]
Dat is vast niet voor onbepaalde tijd.
Zulke teamleiders ontwijk ik dus liever. Tip: afstand nemen.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 21:18 schreef OudeBok het volgende:
[..]
Bij ons gebeurt dat aan de lopende band. Paar oude rotten *oud oud, hadden bijna m'n oma kunnen zijn* mogen blijven, though. God mag weten waarom. Zie eentje er van het liefst morgen nog de laan uit vliegen. Ze denkt een soort 1e medewerker / teamleider te zijn.. Ze let de he-le tijd op me (ik heb ook alweer 2 jaar kassa-ervaring) en zanikt constant. Kindje draait mijn open/dicht bordje omhoog en ik heb het niet door, komt ze even later met "JA ZAL IK HEM EVEN OMLAAG DOEN?! ZO HEB JE HET WEL RUSTIG HE?" Fun fact, zelfs met dat ding omhoog heb ik het drukker dan dat zij het heeft. Mensen negeren dat bordje sowieso al.
Ze is blijkbaar ook te lui om de mandjes op te ruimen, want steeds als ze gevraagd wordt kijkt ze me of heel suggestief aan, of belt ze me zelfs op met: "Doe jij de mandjes zo even?".
Een keer kwam ze naar me toe en zei ze dat. Gelijk teamleider gebeld waar ze bij stond en gevraagd of zij dat echt wel goed vond. Bleek dat TL er niks vanaf wist, en het haar specifiek had gevraagd te doen omdat ze vlak daarna vrij was.
Nog een mooie: "kijk je wel in de paden als je even geen klanten hebt? Straks gebeurt er wat!". Hell fucking DUH natuurlijk zie ik wat er in de paden gebeurt.. Ik ben niet blind en ik staar niet passief voor me uit.
Al een paar keer wezen klagen bij m'n TL, maar ze hebben zoiets van: We weten het, maar kunnen er niet echt iets aan doen. God behoede mij, echt...
En sommige klanten wil je ook echt met de kop tussen je kassalade klemmen. Vrij druk, en een vrouw met een enorme kar. Komt er een jonge meid naar d'r toe en vraagt of ze misschien eventjes snel voor mag omdat ze een beetje haast heeft. Meid in kwestie had 1 fles cola. Antwoord: "Waarom? Uh. Nou, nee. Dat wil ik niet." Kom op, een beetje mens laat zo iemand dan toch even voor gaan. Het is wat anders als er gezegd wordt van : "Hey, ik heb 1 ding mag ik voor."
Mooie was nog dat die vrouw daarna tegen mij ging klagen van: Ongelooflijk.. - Wat? - Ze vroeg of ze even snel voor mocht. - Ja, dat heb ik gehoord *houdt zich in om niets verder te zeggen*.
Echt, sommige mensen![]()
Hij heeft het over een cassière.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 21:49 schreef Etsu het volgende:
[..]
Zulke teamleiders ontwijk ik dus liever. Tip: afstand nemen.
Neemt niet weg dat ook zulke mensen ook teamleiders zijn, en dan heb ik het vooral over in mijn filiaal.quote:
Ik ken ze.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 21:51 schreef Etsu het volgende:
[..]
Neemt niet weg dat ook zulke mensen ook teamleiders zijn, en dan heb ik het vooral in mijn filiaal.
Wees er trots op.quote:
Mijn teamleiders zijn ZO CHILL.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 21:51 schreef Etsu het volgende:
[..]
Neemt niet weg dat ook zulke mensen ook teamleiders zijn, en dan heb ik het vooral over in mijn filiaal.
Geluksvogel.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 21:54 schreef OudeBok het volgende:
[..]
Mijn teamleiders zijn ZO CHILL.
Voelen zich niet verheven, je kan met ze lachen tijdens het werk, zelfs nog even aan de counter blijven lullen als je eigenlijk moet bijdraaien etc.
Ik had ook wat omstandigheden waardoor ik eerder terug was van vakantie, en een paar dagen wat later deze maand vrij vroeg om dat zeg maar een beetje recht te trekken. Antwoord: Zie je die nieuwe daar? Die wil vast werken. Ik gooi haar d'r gewoon op en anders is iemand anders maar even de sjaak.
Niks dan lof voor mijn teamleiders. Hoofdcaissière is wel aan de strenge kant, maar ook zeker geen verkeerde.
Op mijn afdeling appen teamleiders collega's gewoon. Dan wel collega's die thuis zitten en aan wie er gevraagd moet worden of ze kunnen werken. No biggie. Als je hem zelf bij hebt en zo zeggen ze even van: mag niet hè? En klaar. Bij de andere Appie in de buurt bij mij werd het zelfs gedoogd als de telefoon op de kassa, maar buiten zicht van de klant lagquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 21:55 schreef Etsu het volgende:
[..]
Geluksvogel.
Een paar van mijn teamleiders zijn zo hypocriet als je maar kan zijn. Mensen op aanspreken die hun telefoon gebruiken tijdens het werk (oke, snap ik, is ook verboden), maar vervolgens het zelf doen.Of tegen je lopen gaan schreeuwen als iets je niet bevalt. Heb ik echt zo'n hekel aan. Of een agressieve houding opstellen tegenover mensen die iets verkeerd doen. Oke, is niet leuk, maar dan ga je niet lopen schreeuwen of lopen dreigen.
In de 5,5 jaar dat ik er werk, heb ik daar nog nooit van gehoord.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 22:13 schreef OudeBok het volgende:
[..]
Op mijn afdeling appen teamleiders collega's gewoon. Dan wel collega's die thuis zitten en aan wie er gevraagd moet worden of ze kunnen werken. No biggie. Als je hem zelf bij hebt en zo zeggen ze even van: mag niet hè? En klaar. Bij de andere Appie in de buurt bij mij werd het zelfs gedoogd als de telefoon op de kassa, maar buiten zicht van de klant lag.
Trouwens: Ik hoor allemaal topverhalen over kleine dingen zoals 2 croissantjes en een flesje drinken dat bij AH afgeboekt zou mogen worden eens per dag voor een lunch en zo. Volgens mij is dat echt bullocks.. Klopt da?
Hm. Zal mij ook worst wezen, al zijn de croissants godkolere duur. Belachelijk. ¤0,85 p/ stuk. Da's het enige waarvoor ik dan ook naar de Jumbo ga.. ¤0,52 daar ;o.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 22:14 schreef Etsu het volgende:
[..]
In de 5,5 jaar dat ik er werk, heb ik daar nog nooit van gehoord.
Teamleider in opleiding? Gestopt met brood/deli?quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 22:15 schreef monsterd. het volgende:
Ik ben nu teamleider in opleiding en ik merk dat de vakkenvullertjes gewoon testen hoever ze kunnen gaan bij me. Niets mis mee, maar er zijn grenzen die ik duidelijk stel. Ik vind het wel een uitdaging om een balans te vinden tussen streng/rechtvaardig of easy going. Voorbeeld, een vakkenvuller die aan mij vraagt of ik zijn kar opruim. Dat doe ik dus niet als daar geen reden voor is. Anderzijds werk ik wel even een karretje samen weg als diegene uitloopt op haar/zijn eindtijd buiten haar/zijn schuld om.
Dit merk ik ook, heel herkenbaar!quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 22:15 schreef monsterd. het volgende:
Ik ben nu teamleider in opleiding en ik merk dat de vakkenvullertjes gewoon testen hoever ze kunnen gaan bij me. Niets mis mee, maar er zijn grenzen die ik duidelijk stel. Ik vind het wel een uitdaging om een balans te vinden tussen streng/rechtvaardig of easy going. Voorbeeld, een vakkenvuller die aan mij vraagt of ik zijn kar opruim. Dat doe ik dus niet als daar geen reden voor is. Anderzijds werk ik wel even een karretje samen weg als diegene uitloopt op haar/zijn eindtijd buiten haar/zijn schuld om.
Je moet wel respect afdwingen, anders gaan ze een loopje met je nemenquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 22:15 schreef monsterd. het volgende:
Ik ben nu teamleider in opleiding en ik merk dat de vakkenvullertjes gewoon testen hoever ze kunnen gaan bij me. Niets mis mee, maar er zijn grenzen die ik duidelijk stel. Ik vind het wel een uitdaging om een balans te vinden tussen streng/rechtvaardig of easy going. Voorbeeld, een vakkenvuller die aan mij vraagt of ik zijn kar opruim. Dat doe ik dus niet als daar geen reden voor is. Anderzijds werk ik wel even een karretje samen weg als diegene uitloopt op haar/zijn eindtijd buiten haar/zijn schuld om.
Ik heb weleens aan me teamleider gevraagd om een kar te rijden. En het werd nog gedaan ook. 😃 Als je een keer echt lekker loopt of als het een keer juist wat stroever loopt, zie ik het probleem niet.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 22:15 schreef monsterd. het volgende:
Ik ben nu teamleider in opleiding en ik merk dat de vakkenvullertjes gewoon testen hoever ze kunnen gaan bij me. Niets mis mee, maar er zijn grenzen die ik duidelijk stel. Ik vind het wel een uitdaging om een balans te vinden tussen streng/rechtvaardig of easy going. Voorbeeld, een vakkenvuller die aan mij vraagt of ik zijn kar opruim. Dat doe ik dus niet als daar geen reden voor is. Anderzijds werk ik wel even een karretje samen weg als diegene uitloopt op haar/zijn eindtijd buiten haar/zijn schuld om.
Dat zal dan best bikkelen worden zondag. Maar dat betekent ook 9.5 uur uitbetaald tegen dubbel salaris en dat brengt mij (met all-in er vanuit gaande dat toeslaguren geen all-in toeslag krijgen) rond de 25 euro per uur!quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 15:48 schreef Etsu het volgende:
[..]
Volgens mij halfuur etenspauze en twee keer kwartier.
Netjes!quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 22:25 schreef bigbass het volgende:
[..]
Dat zal dan best bikkelen worden zondag. Maar dat betekent ook 9.5 uur uitbetaald tegen dubbel salaris en dat brengt mij (met all-in er vanuit gaande dat toeslaguren geen all-in toeslag krijgen) rond de 25 euro per uur!
Daar pas ik idd ook voor op. Naar mijn gevoel sta ik er gelukkig wel "boven" zegmaar. Hoorde er laatst eentje zeggen dat hij me zelfs soms wat streng vond..quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 22:21 schreef mujentas het volgende:
[..]
Je moet wel respect afdwingen, anders gaan ze een loopje met je nemen
Ik ga niet met een kar lopen voor iemand die ik al twee keer aan moeten heb spreken over te veel kleppen en te weinig vullenquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 22:23 schreef exelletor het volgende:
[..]
Ik heb weleens aan me teamleider gevraagd om een kar te rijden. En het werd nog gedaan ook. 😃 Als je een keer echt lekker loopt of als het een keer juist wat stroever loopt, zie ik het probleem niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |