Ik zal morgen ff foto maken. Vandaag was het behelpen en een kant en klaar maaltijd (spinazie, best te doen). Maar ik heb een tafel in de keuken geknald, mdf plaat erop, gas aangesloten, voila, gasfornuis. Dus morgen eten we weer normaal.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:51 schreef miss_dynastie het volgende:
Oh op die manier, goed geregeld danHeb je in het voren gekookt of een campingsetje of wordt het gewoon veel kant en klaar?
Hehe, goed gepland. Behalve die verse lasagne, gok dat je daar geen zin in hebt na een dag verbouwenquote:Op maandag 29 juli 2013 23:42 schreef Qwea het volgende:
Zaterdag pizza voor mo, zondag bieten schoonouders, maandag eten bij vriendin, dinsdag uit eten want mo jarig, woensdag eten vriendin, donderdag schoonouders, vrijdag verse lasagne nieuwe keuken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
bazenTipquote:Op maandag 29 juli 2013 23:58 schreef Queller het volgende:
[..]
Ik heb een goede tip: je hebt reuma. DOE NORMAAL
*duimt mee*quote:Op dinsdag 30 juli 2013 00:12 schreef MissBliss het volgende:
Jullie zijn lief
Meh, wij gaan maar slapen.. Ben helemaal op voor vandaag. Hopelijk morgen goed nieuws over Kitty
En sorry dat ik niet op iedereen individueel reageer, dat is mobiel zo'n gedoe.
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 09:07 schreef MissBliss het volgende:
Ik heb nog niet echt nieuws over Kitty, alleen dat ze de nacht is doorgekomen en dat ze zometeen het infuus weer aankoppelen. Re had gebeld, maar is vergeten te vragen of ze al gegeten heeft
Ik hoop het. Maar we moeten het nog een paar daagjes afwachten voor je uberhaupt iets kan zien in het bloed.quote:
geef haar een zoentje van me en zeg dat ze moet volhoudenquote:Op dinsdag 30 juli 2013 09:16 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Ik hoop het. Maar we moeten het nog een paar daagjes afwachten voor je uberhaupt iets kan zien in het bloed.
Ze zeiden wel dat ze zo bang was
Ik ga er straks even heen.
Ik verbouw niksquote:Op maandag 29 juli 2013 23:53 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Hehe, goed gepland. Behalve die verse lasagne, gok dat je daar geen zin in hebt na een dag verbouwen
's Nachts doen ze idd niks. En hoewel ik het enorm zielig vind dat ze daar alleen zit, zie ik het ook niet zitten om haar steeds op te halen en te brengen. Ze vind het zo erg om in het mandje te moeten, dus dat is erg veel extra stress.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 09:29 schreef miss_dynastie het volgende:
Wat doen ze dan 's nachts met haar, bliss? Indien niets, zou je haar dan niet aan het eind van de dag mee naar huis kunnen nemen en morgen weer brengen of is dat teveel stress?
quote:Op maandag 29 juli 2013 23:53 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Hehe, goed gepland. Behalve die verse lasagne, gok dat je daar geen zin in hebt na een dag verbouwen
Ja, dat vraag ik gelijkquote:Op dinsdag 30 juli 2013 09:49 schreef Oognip het volgende:
Fijn dat Kitty de nacht is doorgekomen. Ben wel benieuwd of ze gegeten heeft toen ze vannacht alleen was, maar dat zul je zo wel horen
Nou, het ging me nog niet eens zozeer om zielig, maar meer om dat je dan zelf ook nog een oogje in het zeil kunt houden 's nachts... maar als het teveel stress is houdt het op, dan zou ik het ook niet doen...quote:Op dinsdag 30 juli 2013 09:38 schreef MissBliss het volgende:
's Nachts doen ze idd niks. En hoewel ik het enorm zielig vind dat ze daar alleen zit, zie ik het ook niet zitten om haar steeds op te halen en te brengen. Ze vind het zo erg om in het mandje te moeten, dus dat is erg veel extra stress
Je steekt geen poot uit, maar hebt wel je ogen en oren open en stressssss van al die werklui over de vloer. Patatje oorlog klinkt als een goed plan, doe je zaterdag die lasagnequote:Op dinsdag 30 juli 2013 09:29 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik verbouw niksZe komen de keuken er in zetten, ik steek geen poot uit dan hoor
En anders, mocht je gelijk hebben, dan haal ik patatje oorlog. Dat heb ik al 10 maanden niet meer gehad
Thanksquote:
Ze voelt zich iig iets beterquote:Op dinsdag 30 juli 2013 11:42 schreef ferrari_rood het volgende:
Dat klinkt al iets positiever mb. Ik blijf verder duimen.
Fijn!quote:
Er zat geen bloed bij nee, maar het was ook meer water dan urine eigenlijk. Er is maar weinig van te zeggen geloof ik.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 11:54 schreef Oognip het volgende:
[..]
Fijn!
Het plas dat er nu uit komt is zonder bloed? Zegt dat iets of hoeven de nieren nu veel te weinig te doen en is er niks van te zeggen?
Blijft Kitty sowieso tot donderdag opgenomen?
Een tipje: probeer als je haar bezoekt zo opgewekt en ontspannen mogelijk te zijn. Breng wat 'zen' over; dat is zo ongeveer het enige dat ze begrijptquote:
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 11:59 schreef Queller het volgende:
[..]
Een tipje: probeer als je haar bezoekt zo opgewekt en ontspannen mogelijk te zijn. Breng wat 'zen' over; dat is zo ongeveer het enige dat ze begrijpt
Stik moeilijk; ik ben inwendig altijd compleet over de zeik als ik onze poezen eens bij de DA moet achterlaten. Ik moet mezelf dan ook altijd erg vermannen en dwingen, maar het werkt wel
Dank jequote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:08 schreef indaha het volgende:
Ik duim ook verder, maar toch fijn dat ze gegeten heeft en de nacht goed is doorgekomen en mij lijkt het ook moeilijk om zo'n beestje daar achter te laten maar het kan niet anders .
Knuffel voor Kitty en voor jou
Maar ook niet na vannacht, toen ze niet aan het infuus lag? Dat zou dan wél een positief teken kunnen zijnquote:Op dinsdag 30 juli 2013 11:59 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Er zat geen bloed bij nee, maar het was ook meer water dan urine eigenlijk. Er is maar weinig van te zeggen geloof ik.
En ja, ze blijft tot donderdag aan het infuus, dan gaan ze bloedprikken.
Alles rustig hier, mijn man moet de schoenen laten aanpassen, zijn conditie weer opbouwen en een kilo of 10 afvallenquote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:24 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Maar ook niet na vannacht, toen ze niet aan het infuus lag? Dat zou dan wél een positief teken kunnen zijnBoh, moeilijk hoor, dat lange wachten
Indaha, hoe is de stand van zaken bij jullie nu?
Wat gezellig dat ze een weekje komt logerenquote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:28 schreef indaha het volgende:
[..]
Alles rustig hier, mijn man moet de schoenen laten aanpassen, zijn conditie weer opbouwen en een kilo of 10 afvallen
Als maandag de nierscan goed is hoeft hij alleen volgende maand een scan van de voet en dan hopelijk voorlopig geen ziekenhuizen meer .
En volgende week komt ons petekind een weekje logeren en daar kijken we erg naar uit
Vannacht heeft ze iig ook 2 keer geplast weet ik, maar verder weet ik dan weer niet of dat een echt goed teken is.. Nou ja, het is toch afwachten tot donderdag.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:24 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Maar ook niet na vannacht, toen ze niet aan het infuus lag? Dat zou dan wél een positief teken kunnen zijnBoh, moeilijk hoor, dat lange wachten
Indaha, hoe is de stand van zaken bij jullie nu?
Voorlopig geen ziekenhuizen meerquote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:28 schreef indaha het volgende:
[..]
Alles rustig hier, mijn man moet de schoenen laten aanpassen, zijn conditie weer opbouwen en een kilo of 10 afvallen
Als maandag de nierscan goed is hoeft hij alleen volgende maand een scan van de voet en dan hopelijk voorlopig geen ziekenhuizen meer .
En volgende week komt ons petekind een weekje logeren en daar kijken we erg naar uit
Oh ja, zie, ik had ergens iets gelezen over een scan en kon dat niet helemaal plaatsen, maar dat heeft dus met de nieren te maken.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:28 schreef indaha het volgende:
Alles rustig hier, mijn man moet de schoenen laten aanpassen, zijn conditie weer opbouwen en een kilo of 10 afvallen Als maandag de nierscan goed is hoeft hij alleen volgende maand een scan van de voet en dan hopelijk voorlopig geen ziekenhuizen meer .En volgende week komt ons petekind een weekje logeren en daar kijken we erg naar uit
Eind van de middag ga ik weer samen met Requote:Op dinsdag 30 juli 2013 14:21 schreef Adnap het volgende:
Hier kookt zoonlief vandaag : lasagneben er niet gek op dus maak ik voor mezelf een flinke salade maar t is heerlijk een dagje niet koken. Nog steeds niet helemaal fit, maar stukken beter dan gisteren.
Ferrari ik hoop dat jullie geduld beloond wordt, wat een gedoe weer.
MB wanneer mag je weer op bezoek ?
Fijn, ik hoop dat je haar lekker kunt kroelen en wat positieve spirit mee kunt gevenquote:Op dinsdag 30 juli 2013 14:47 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Eind van de middag ga ik weer samen met Re
Ik duim voor jullie!quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:28 schreef indaha het volgende:
[..]
Alles rustig hier, mijn man moet de schoenen laten aanpassen, zijn conditie weer opbouwen en een kilo of 10 afvallen
Als maandag de nierscan goed is hoeft hij alleen volgende maand een scan van de voet en dan hopelijk voorlopig geen ziekenhuizen meer .
En volgende week komt ons petekind een weekje logeren en daar kijken we erg naar uit
Voorzichtig positief dus. Hopelijk zijn de testen donderdag goed. Ik zal/blijf duimen!quote:Op dinsdag 30 juli 2013 11:59 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Er zat geen bloed bij nee, maar het was ook meer water dan urine eigenlijk. Er is maar weinig van te zeggen geloof ik.
En ja, ze blijft tot donderdag aan het infuus, dan gaan ze bloedprikken.
Preciesquote:Op dinsdag 30 juli 2013 17:31 schreef Ingetje79 het volgende:
Voorzichtig goede berichten Bliss![]()
En in Huize Indaha ook eindelijk rust
Totdat petekind er is
Ja controlescan na nierkanker , hij voelt zich prima maar het blijft toch altijd even spannend.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:27 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Oh ja, zie, ik had ergens iets gelezen over een scan en kon dat niet helemaal plaatsen, maar dat heeft dus met de nieren te maken.
Wat leuk dat je petekind een weekje komt! Lekker verwennen
Jammer dat de DA haar niet beter vondquote:Op dinsdag 30 juli 2013 19:08 schreef MissBliss het volgende:
Zo, we hebben idd lekker met Kitty geknuffeldEn ze ging ook voor het eerst spinnen dus ze is wel wat meer op haar gemak! Ze heeft weer een beetje gegeten, maar niet echt veel. De dokter vond haar niet veel verbeterd tov gisteren
Ikzelf vond haar wel wat 'beter' dan gisteren.
Donderdag wordt spannend, ze gaan de bloedtest doen en dan bellen ze voor de uitslag en mag ik haar ophalen. De waarde was nu boven de 850 (onmeetbaar), als het 400 is is het nog slecht, dan kan het na 2 dagen weer 800 zijn en valt er verder weinig te doen. De normale waarde is iets van 150 ofzo. Als het daar iets boven zit kan ze nog wel wat jaartjes mee.
Ja daar was ik best teleurgesteld overquote:Op dinsdag 30 juli 2013 19:25 schreef Oognip het volgende:
[..]
Jammer dat de DA haar niet beter vondmaar fijn dat ze zich wat meer op haar gemak voelt! Het blijft nog een tijd heel spannend iig. Sterkte
Balen FRquote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:09 schreef ferrari_rood het volgende:
Wel fijn dat ze bij jullie ging spinnen. Het is nog erg spannend dus. Kan stress de waardes ook iets verhogen?
[ link | afbeelding ]
Zo kijken wij nu tv![]()
Ik ga maar een topic in wgr openen denk ik. Ik heb geen idee wat we nog kunnen doen maar ben best wel pissig.
Nee ik geloof niet dat stress een factor is. Er is misschien een groot deel van de nieren onherstelbaar beschadigd en daar doe je niks aan. Nou ja, wachten tot donderdag dus.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:09 schreef ferrari_rood het volgende:
Wel fijn dat ze bij jullie ging spinnen. Het is nog erg spannend dus. Kan stress de waardes ook iets verhogen?
[ link | afbeelding ]
Zo kijken wij nu tv![]()
Ik ga maar een topic in wgr openen denk ik. Ik heb geen idee wat we nog kunnen doen maar ben best wel pissig.
Oke dan maar hopen dat de waardes snel dalen. Kun je een kat zelf een nierdialyse geven of is dat onmogelijk?quote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:18 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Nee ik geloof niet dat stress een factor is. Er is misschien een groot deel van de nieren onherstelbaar beschadigd en daar doe je niks aan. Nou ja, wachten tot donderdag dus.
Balen zeg, van jullie tv.. Ik hoop dat ze je in wgr kunnen helpen!
Nee, daarvoor moet ze aan het infuus en dat gaat niet thuis. En ik denk ook niet dat ik dat zou willen hoor. Zo'n beestje snapt ook niet waarom ze zo'n stom ding aan d'r pootje moet.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:25 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Oke dan maar hopen dat de waardes snel dalen. Kun je een kat zelf een nierdialyse geven of is dat onmogelijk?
allen vogels die niet op terrasen flatsen danquote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:24 schreef Greys het volgende:
Ik duim nog steeds uiteraard voor Kitty!
Vond haar er wel minder bang uit zien op de foto![]()
Balen zeg FR!
Denken degenen met een tuintje nog even vanaf donderdag weer aan badder- en drinkwater voor de vogels? Tis ondanks de buien van afgelopen weekend nog steeds veel te droog, alles wat er nu ligt is donderdag of morgen alweer verdampt:
F&F / Droog en warm weer: drink- en badderwater voor de vogels!
Ohhhhhh en er zitten hier in de bomen in de straat een koppel van die halsbandparkieten. Ringbandparkieten? Hoe heten ze ook alweer? Van die grote parkieten die in Den Haag en Amsterdam in grote getalen in het wild leven.
Hier staat altijd water buiten voor de katten.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:24 schreef Greys het volgende:
Ik duim nog steeds uiteraard voor Kitty!
Vond haar er wel minder bang uit zien op de foto![]()
Balen zeg FR!
Denken degenen met een tuintje nog even vanaf donderdag weer aan badder- en drinkwater voor de vogels? Tis ondanks de buien van afgelopen weekend nog steeds veel te droog, alles wat er nu ligt is donderdag of morgen alweer verdampt:
F&F / Droog en warm weer: drink- en badderwater voor de vogels!
Ohhhhhh en er zitten hier in de bomen in de straat een koppel van die halsbandparkieten. Ringbandparkieten? Hoe heten ze ook alweer? Van die grote parkieten die in Den Haag en Amsterdam in grote getalen in het wild leven.
Ik vind de steun al heel fijnquote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:29 schreef Laysa het volgende:
Ik zou meer voor jullie willen doen, maar helaas
Oh ja! Ik vind ze zo leukquote:
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:27 schreef Laysa het volgende:
[..]
allen vogels die niet op terrasen flatsen dan
quote:Nee nee hoor ik zal de waterbak bij mijn schoonouders morgen even laten aanvullen
nou wat moesten we lachenquote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:30 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh ja! Ik vind ze zo leuk
Hopen dat ze een beetje rond blijven hangen hier in het parkje
Vannacht sliep ik met het raam open en volgens mij hoorde ik ze toen vlakbij. Ze hebben een heel ander geluid dan andere normale vogels, dus volgens mij waren ze het echt.
[..]![]()
![]()
![]()
ik moet er nog steeds om lachen.
RakketakketakketakFLATS
[..]
nahwwwquote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:31 schreef ferrari_rood het volgende:
[ link | afbeelding ]
dikke liefde van Ean haar kant van Zorro zijn kant nog niet helemaal volgens mij.
Misschien tijdens het acrobatisch gebeuren op het gras?quote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:30 schreef Laysa het volgende:
Greys, heb ik soms met mijn kin over de vloer liggen schuren? heb schaafwond op mijn kin![]()
O my god ik zag het plafond rapjes naar me toe komenquote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:31 schreef Greys het volgende:
[..]
Misschien tijdens het acrobatisch gebeuren op het gras?![]()
Of toen Heer Ingetje zo subtiel naast je sprong?
Daar zeg je zowat! Ik ga een waterbak in mijn tuin neerzetten.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:27 schreef Laysa het volgende:
[..]
allen vogels die niet op terrasen flatsen dan
Nee nee hoor ik zal de waterbak bij mijn schoonouders morgen even laten aanvullen
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:32 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Daar zeg je zowat! Ik ga een waterbak in mijn tuin neerzetten.![]()
Kom maarrr vogeltjessssss....![]()
Hihahohilarisch.quote:
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:32 schreef Laysa het volgende:
[..]
O my god ik zag het plafond rapjes naar me toe komen
het was ook goor... en toen ook nog op het broodquote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:33 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Hihahohilarisch.![]()
![]()
Maes was er echt vies van, ik werd na de derde keer wat mopperig.
Ik had spontaan geen trek meerquote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:34 schreef Laysa het volgende:
[..]
het was ook goor... en toen ook nog op het brood
Op het plastic zakje toch? die kon je er nog afhalenquote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:35 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik had spontaan geen trek meer
En op mijn waterpistolen
Dat doen stadse maisjes niet.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:36 schreef Laysa het volgende:
[..]
Op het plastic zakje toch? die kon je er nog afhalen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |