quote:Op donderdag 25 juli 2013 12:10 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Die gedachte alleen alHet maakt me echt kotsmisselijk
Je kan me veel zeggen, maar dát herinneren de scenaristen zich wel?quote:Op woensdag 24 juli 2013 21:35 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Weet je waarom ze dat niet gedaan hebben? Omdat 1) de verhaallijn in 2000 al een hoop kritiek te verduren kreeg vanwege de manier waarop Anita de ziekte had opgelopen,
Daar heb je een punt. Maar zoals Frey al zei, er klopte gewoon iets niet.quote:Op woensdag 24 juli 2013 21:35 schreef PeterKelder het volgende:
...en 2) omdat het nogal een haastklus was; een nieuwe verhaallijn met Anita en een agressieve leerling van haar stond al klaar (was volgens mij zelfs al begonnen) en dat moest ineens worden afgekapt.
Maar goed, ik blijf Anita's exit nog altijd de meest emotionele exit van de hele serie vinden
Het werd in een artikel uit 2005 nog aangehaald:quote:Op donderdag 25 juli 2013 12:13 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Je kan me veel zeggen, maar dát herinneren de scenaristen zich wel?
Ik denk dat ze hun vingers niet nog eens wilden branden aan de kritiek die ze toen ook al kregen. En natuurlijk, je kunt er van het ene op het andere moment aan sterven, maar dat was denk ik ook minder dramatisch en onverwacht geweest dan die (slechte) aanrijding.quote:Want naast de tijdsdruk moet maatschappelijke onrust worden voorkomen. Een paar jaar geleden kreeg GTST kritiek nadat een personage uit de serie werd besmet met HIV door bloedcontact. Die kritiek was terecht, want aids krijg je niet zo snel, zegt Van der Meer. Het was te ver gezocht.
...Ooh, don't even, you sly devilquote:Op woensdag 24 juli 2013 22:25 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Of Gigi die met haar vuist omhoog staat
Dat is ook het euvel wat je krijgt nu de castfoto's van de laatste jaren complete photoshop-projecten zijn: Tim en Noud (?) werden later aan de castfoto (die blauwe) toegevoegd, ziet er echt zo dom uit. Alsof ze allemaal afzonderlijk zijn gefotografeerd en toen bij elkaar gegooid op één zogenaamde 'groepsfoto'.quote:Op woensdag 24 juli 2013 22:30 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
En dát vind ik juist het mooie aan die foto, het groepsgevoel straalt er vanaf en dat was precies hetzelfde bij de jaren '90-foto's. De laatste castfoto's daarentegen zijn sfeerloos, saai en onpersoonlijk. Ik heb altijd het idee bij die foto's dat één van hen een enorme scheet heeft gelaten en de rest dus zo ver mogelijk uit elkaars buurt gaat staan om geen last te hebben van de stank.
Dat was ook mijn eerste reactie toen ik die foto voor het eerst zagquote:Op donderdag 25 juli 2013 12:20 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Dat is ook het euvel wat je krijgt nu de castfoto's van de laatste jaren complete photoshop-projecten zijn: Tim en Noud (?) werden later aan de castfoto (die blauwe) toegevoegd, ziet er echt zo dom uit. Alsof ze allemaal afzonderlijk zijn gefotografeerd en toen bij elkaar gegooid op één zogenaamde 'groepsfoto'.
Ja maar, het is toch ook gewoon zo? Kijk naar die vloer, het lijkt verdomme wel de DVD-box van seizoen 1 all over again, met castleden die in plaats van zitten, staan op gebakken luchtquote:Op donderdag 25 juli 2013 12:22 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Dat was ook mijn eerste reactie toen ik die foto voor het eerst zag
http://www.rtl.nl/soaps/g(...)erdeschermen-2012-23 makingofcastfoto/making of de castfotoquote:Op donderdag 25 juli 2013 12:27 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ja maar, het is toch ook gewoon zo? Kijk naar die vloer, het lijkt verdomme wel de DVD-box van seizoen 1 all over again, met castleden die in plaats van zitten, staan op gebakken luchtDat ze zweven boven een vreemde kleur
Dat klopt gewoon niet.
Ik zag die achtergrond al, de castfoto in het rood. Dat was voor mij genoeg.quote:Op donderdag 25 juli 2013 12:35 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
http://www.rtl.nl/soaps/g(...)erdeschermen-2012-23 makingofcastfoto/making of de castfoto
Kijk deze making-off maar eens, je ziet duidelijk dat de achtergrond er later gewoon bij is gemaakt met photoshop
Can somebody scream 'Sell-out'?quote:Inmiddels hét GTST Spektakel van het jaar! In tegenstelling tot vorig jaar, gaan er deze zomer maar liefst vier shows in de verkoop. Eén show op vrijdag 23 augustus en drie shows op zaterdag 24 augustus. Het event speelt zich af vlakbij de set waar de populaire RTL 4 serie dagelijks wordt opgenomen in de MediArena Studio 1 in Amsterdam.
Op de video-pagina staat de castfoto van seizoen 22 nog op de achtergrondquote:Op donderdag 25 juli 2013 12:44 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ik zag die achtergrond al, de castfoto in het rood. Dat was voor mij genoeg.
Je bedoelt het feit dat die zooi is uitverkocht? Dat staat aangegeven op de homepagequote:[..]
Can somebody scream 'Sell-out'?
Nope, dat ze een verdomd commerciële bende zijn.quote:Op donderdag 25 juli 2013 12:47 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Je bedoelt het feit dat die zooi is uitverkocht? Dat staat aangegeven op de homepage
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niets is sterker dan dat ene woord: Feyenoord.
Dan heb ik toch liever een ander soort schandaal:quote:Op donderdag 25 juli 2013 12:52 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Nope, dat ze een verdomd commerciële bende zijn.
Ik éis een schandaal! Ferry Doedens die daar talloze kleine kinderzieltjes traumatiseert door in zijn blote gat rond te lopen (hè bah), maar deze keer live zodat die kindjes krijgen waar ze zelf om hebben gevraagd.
quote:Op donderdag 25 juli 2013 13:01 schreef Devil010 het volgende:
Slim!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op donderdag 25 juli 2013 13:02 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Dan heb ik toch liever een ander soort schandaal:
[ afbeelding ]
Rogier Proper neemt het woord tijdens het live-event en stelt dat het publiek de kwaliteit van de eerste seizoenen verloochent. In de gratis goodiebags die het aanwezige publiek ontvangt zitten dan ook de dvd-boxen van seizoen 1 t/m 9. "Dan zien jullie pas een echt goede soapserie!", aldus Proper.![]()
![]()
Het valt me mee dat je die dame op de achtergrond niet hebt vervangen voor Erland Galjaard ofzo
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
quote:Op donderdag 25 juli 2013 13:02 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Dan heb ik toch liever een ander soort schandaal:
[ afbeelding ]
Rogier Proper neemt het woord tijdens het live-event en stelt dat het publiek de kwaliteit van de eerste seizoenen verloochent. In de gratis goodiebags die het aanwezige publiek ontvangt zitten dan ook de dvd-boxen van seizoen 1 t/m 9. "Dan zien jullie pas een echt goede soapserie!", aldus Proper.
Of Ronald Schilperoort die de kerstfilm uitdeelt.quote:Op donderdag 25 juli 2013 13:07 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Het valt me mee dat je die dame op de achtergrond niet hebt vervangen voor Erland Galjaard ofzo
Dan komt 'ie ook echt op DVD.quote:Op donderdag 25 juli 2013 13:15 schreef Frey het volgende:
Ik zie dat de Reünie filmpjes op Youtube ook zijn geblokkeerd.
Zal er wel mee te maken hebben dat er ook filmpjes van op de site staan.quote:Op donderdag 25 juli 2013 13:15 schreef Frey het volgende:
Ik zie dat de Reünie filmpjes op Youtube ook zijn geblokkeerd.
Dat is ook een mogelijkheidquote:
Kan het niet meer vinden wat ik zochtquote:Op donderdag 25 juli 2013 13:17 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Zeg Frey, ik zie nu je UI en ineens denk ik aan Antonie Kamerling die begin seizoen 6 bij een scène met Arnie ineens récht in de camera kijktAltijd heerlijk als personages dat ineens doen
*zoekt...*
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
quote:Op donderdag 25 juli 2013 13:28 schreef PeterKelder het volgende:
[ afbeelding ]
Proper heeft op het live-event nog een mededeling voor de makers van de serie. "Voor sommigen van jullie komt Sinterklaas wat eerder dit jaar. En niet om jullie te belonen voor het 'zware' werk wat jullie verrichten!"
quote:Op donderdag 25 juli 2013 13:28 schreef PeterKelder het volgende:
[ afbeelding ]
Proper heeft op het live-event nog een mededeling voor de makers van de serie. "Voor sommigen van jullie komt Sinterklaas wat eerder dit jaar. En niet om jullie te belonen voor het 'zware' werk wat jullie verrichten!"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 25 juli 2013 14:29 schreef Roter het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door Devil010 op 25-07-2013 14:57:02 ]Niets is sterker dan dat ene woord: Feyenoord.
Mwah: in het geval van Ferry Doedens hoef je alleen maar 'Zak!' en hij rent vanzelf wel die kant uit.quote:Op donderdag 25 juli 2013 14:13 schreef Devil010 het volgende:
[..]![]()
Nu nog Lucas mee in de zak van deze Sinterklaas en zwarte piet (Bing?) en weg uit de serie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |