Het heeft er alle schijn van dat vandaag de dag wordt, waar Groot-Brittannië al 9 maanden naar uitkijkt. De Britse hertogin Kate en haar echtgenoot prins William zijn vanochtend naar het ziekenhuis vertrokken. Kate zal daar bevallen van de koninklijke baby.quote:Kate Middleton is om 16:24 uur (lokale tijd) bevallen van een zoontje in het ziekenhuis in Paddington, Londen. Dat heeft Buckingham Palace laten weten. Het kindje weegt een kleine vier kilo.
Vanochtend werd Kate overgebracht naar het ziekenhuis St Mary's Hospital. In hetzelfde ziekenhuis was ook prins William geboren.
Al 3 kwartier breaking news op CNN.quote:Op maandag 22 juli 2013 09:07 schreef kaatje50 het volgende:
spannend voor hen. Ik hoop op een voorspoedige bevalling en een gezond kind...
Ik ga het nieuws natuurlijk wel in de gaten houden vandaag
Fixedquote:Op maandag 22 juli 2013 09:10 schreef tong80 het volgende:
[..]
Al 3 kwartier breaking news vliezen op CNN.
Ik vind je grap leuk hoorquote:
Ongetwijfeld. charles is inmiddels ook al oud he. Als die ouwe tang het nog 5 jaar volhoudt, kan ik me zelfs voorstellen dat ze hem helemaal overslaan. En sowieso dus gewoon na William. Hoewel die volgens mij nog behoorlijk jong is, dus je hebt altijd risico dat hij het even lang volhoudt als zijn oma.quote:Op maandag 22 juli 2013 09:14 schreef arachide. het volgende:
[..]
Ik vind je grap leuk hoor
Zou dat kind trouwens ooit wel op de troon komen te zitten?
Nounou, meid, het is wat. Er wordt een kind geboren. Hoezee, dat is al in geen seconden gebeurd.quote:Op maandag 22 juli 2013 09:07 schreef kaatje50 het volgende:
spannend voor hen. Ik hoop op een voorspoedige bevalling en een gezond kind...
Ik ga het nieuws natuurlijk wel in de gaten houden vandaag
Stel nou dat William 95 wordt, dan wordt dat kind met pensioengerechtigde leeftijd op de troon geknald.quote:Op maandag 22 juli 2013 09:16 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ongetwijfeld. charles is inmiddels ook al oud he. Als die ouwe tang het nog 5 jaar volhoudt, kan ik me zelfs voorstellen dat ze hem helemaal overslaan. En sowieso dus gewoon na William. Hoewel die volgens mij nog behoorlijk jong is, dus je hebt altijd risico dat hij het even lang volhoudt als zijn oma.
Ach, misschien is tegen die tijd de monarchie wel gewoon 'uit'quote:Op maandag 22 juli 2013 09:20 schreef arachide. het volgende:
[..]
Stel nou dat William 95 wordt, dan wordt dat kind met pensioengerechtigde leeftijd op de troon geknald.
In Groot-Brittannië? Neh, dat zie ik echt niet gebeuren.quote:Op maandag 22 juli 2013 09:21 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ach, misschien is tegen die tijd de monarchie wel gewoon 'uit'
Een mens mag dromen!quote:Op maandag 22 juli 2013 09:22 schreef RolStaart-Beer het volgende:
[..]
In Groot-Brittannië? Neh, dat zie ik echt niet gebeuren.
Dat zou nog sneuer zijn. Als je je er op hebt voorbereid al die jaren en dan word je geen koning/koningin.quote:Op maandag 22 juli 2013 09:21 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ach, misschien is tegen die tijd de monarchie wel gewoon 'uit'
Hoe oud is Charles inmiddels ?quote:Op maandag 22 juli 2013 09:20 schreef arachide. het volgende:
[..]
Stel nou dat William 95 wordt, dan wordt dat kind met pensioengerechtigde leeftijd op de troon geknald.
Op je 70ste aan een nieuwe baan beginnen.quote:
Als zijn moeder net zo lang meegaat als zijn oma (1900-2002) zal hij nog wel langer moeten wachten. Ik geloof niet dat Liz gaat aftreden voordat ze het hoekje om gaat.quote:Op maandag 22 juli 2013 09:31 schreef tong80 het volgende:
[..]
Op je 70ste aan een nieuwe baan beginnen.
Ze blijven daar idd tot het einde zitten.quote:Op maandag 22 juli 2013 09:37 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Als zijn moeder net zo lang meegaat als zijn oma (1900-2002) zal hij nog wel langer moeten wachten. Ik geloof niet dat Liz gaat aftreden voordat ze het hoekje om gaat.
Aldus Lizzy II's bezzyquote:Op maandag 22 juli 2013 09:38 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ze blijven daar idd tot het einde zitten.
Zoals jij?quote:
Zover is Kate nog niet.quote:
Een enkele uitzondering daargelaten. In de vorige eeuw is er wel één opgestapt, want verliefd geworden op een gescheiden vrouw. En dat kon niet.quote:Op maandag 22 juli 2013 09:38 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ze blijven daar idd tot het einde zitten.
Ik betwijfel of Kate daar nu ook maar een seconde aan denkt.quote:Op maandag 22 juli 2013 10:05 schreef Sunshine1982 het volgende:
Lijkt me ook niet lekker bevallen (voor zover het lekker is) als iedereen meekijkt, meeluistert en ongeduldig is totdat het geboren is.
Geen idee, maar een bepaalde druk is er wel aanwezig denk ik.quote:Op maandag 22 juli 2013 10:06 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Ik betwijfel of Kate daar nu ook maar een seconde aan denkt.
Je hebt gelijk. Wat voor een arrogante klootzak ben ik wel niet dat ik deze laag van de bevolking geen verzetje gun.quote:Op maandag 22 juli 2013 09:59 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Bij RTL Boulevard fappen ze zich een ongeluk, vanavond.
warm hè?quote:Op maandag 22 juli 2013 10:08 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Wat voor een arrogante klootzak ben ik wel niet dat ik deze laag van de bevolking geen verzetje gun.
Wat moeten deze mensen anders dan fantaseren over... hoe iemand placenta en bloed en baby's lekt. En nog wel iemand die beter is dan ons allemaal. Wel respect hebben voor je overlords.
Poging tot projectie: "jij wind je wel erg veel op, hierover".quote:
Go get 'm, tigerquote:Op maandag 22 juli 2013 10:12 schreef SpecialK het volgende:
Like water off a ducks back, mensen. Kom maar op.
quote:Op maandag 22 juli 2013 10:20 schreef Jian het volgende:
Oooooh, ik ben toch al zo benieuwd naar de naam van de kleine
Naar goed Engels gebruik kun je daar al een hele poos op wedden.quote:
http://www.oddschecker.co(...)-kate/gender-of-babyquote:Op maandag 22 juli 2013 10:30 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Naar goed Engels gebruik kun je daar al een hele poos op wedden.
Spannnend .....quote:Op maandag 22 juli 2013 10:30 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Naar goed Engels gebruik kun je daar al een hele poos op wedden.
Als News Of The World nog zou hebben bestaan had je misschien nog kans dat er camera's in de kraamkamer hingen.quote:Op maandag 22 juli 2013 10:23 schreef Karina het volgende:
[..]Ik zou niet kijken.
Verder boeit het me sowieso niet echt.
ik hoop op dianaquote:Op maandag 22 juli 2013 10:33 schreef Jian het volgende:
The names Elizabeth, Alexandra and Diana are the front-runners at 6-1 and George and Charles are the current favourite names for a baby boy at 14-1.
En de minister van BiZa is er ook (niet meer) bij. Maar wie weet verschijnt er ooit een filmpje op youtubequote:Op maandag 22 juli 2013 10:33 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Als News Of The World nog zou hebben bestaan had je misschien nog kans dat er camera's in de kraamkamer hingen.
Gelukkig bestaat NOTW niet meer...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |