Heb nu 1 van de 4 bestellingen binnen. En tot mijn verbazing was de laatst bestelde het eerst binnenquote:Op vrijdag 26 juli 2013 18:34 schreef rene90 het volgende:
Snelheid van pakjes gaat achteruit bij mij, wacht al 22 dagen op een pakje van BIC.
ik vanaf 6 juliquote:Op vrijdag 26 juli 2013 18:34 schreef rene90 het volgende:
Snelheid van pakjes gaat achteruit bij mij, wacht al 22 dagen op een pakje van BIC.
Ik welquote:Op vrijdag 26 juli 2013 20:36 schreef bierjoost het volgende:
Iemand nog behoefte aan een Hubsan X4 v2 (met 4 batterijen en extra props)? Ben er alweer op uitgekeken en bespaart me dan een v&a topic.
http://www.ebay.co.uk/itm(...)&hash=item53fa77efabquote:
Dat is 5 pondquote:Op zaterdag 27 juli 2013 00:01 schreef rene90 het volgende:
[..]
http://www.ebay.co.uk/itm(...)&hash=item53fa77efab
(ik heb ze ooit eens voor 3.80 pond besteld, die seller heb ik even opgezocht maar verkocht ze niet meer)
Me no speak chinees. Me no have CC nog.quote:Op zaterdag 27 juli 2013 00:04 schreef shiznuts het volgende:
http://awei.tmall.com - always going directly to da source. You know how I do.
Zal binnenkort wel m'n ES500i met accessoire-kabeltjes krijgen...
[ afbeelding ]
Me wants. Maar ik loop stuk in al dat Chinees. Krijg 'm niet om hem buiten China te shippen.quote:Op zaterdag 27 juli 2013 00:04 schreef shiznuts het volgende:
http://awei.tmall.com - always going directly to da source. You know how I do.
Zal binnenkort wel m'n ES500i met accessoire-kabeltjes krijgen...
[ afbeelding ]
Kan toch ook gewoon via ebay:quote:Op zaterdag 27 juli 2013 00:11 schreef Xetran het volgende:
[..]
Me wants. Maar ik loop stuk in al dat Chinees. Krijg 'm niet om hem buiten China te shippen.
Maar die zijn niet blauw en deze boy moet wel mooi shinenquote:Op zaterdag 27 juli 2013 00:15 schreef rene90 het volgende:
[..]
Kan toch ook gewoon via ebay:
http://www.ebay.co.uk/itm(...)&hash=item3a73a67bb3
http://www.ebay.co.uk/itm(...)&hash=item43bca6800fquote:Op zaterdag 27 juli 2013 00:16 schreef Xetran het volgende:
[..]
Maar die zijn niet blauw en deze boy moet wel mooi shinen
Ik zal maar genoegen nemen met die kleur, dan.
Mijn held!quote:Op zaterdag 27 juli 2013 00:17 schreef rene90 het volgende:
[..]
http://www.ebay.co.uk/itm(...)&hash=item43bca6800f
De 'andere' sites uit de openingspostquote:Op zaterdag 27 juli 2013 13:00 schreef neo2000 het volgende:
Die hebben wij ook niet, want wij kijken ook op de andere sites. Aangezien jij niet aangeeft welke 'andere' sites, ga ik er vanuit dat jij sinds je geboorte dag en nacht alle sites afgestruind hebt op zoek naar codes die nu nog geldig zijn? [ afbeelding ]
T'is niet zo dat wij met z'n alle op toerbeurten met een privéjet een bezoek brengen aan eigenaars van Chinese webshops, om ze zo via slinkse omwegen kortingscodes te ontfutselen. Ik snap dat sommige mensen dat allicht denken, maar da's echt niet zo. Misschien hebbie hier wat an?
http://www.retailmenot.com/view/dx.com
Als de FOV van 720p niet zo klein was had ik er serieus over nagedacht. Maar dat was met die SJ1000 ook. Maar beiden hebben nadelen die in mijn geval zwaar genoeg wegen om ze niet te kopen.quote:Op zaterdag 27 juli 2013 14:14 schreef mickeyD het volgende:
heeft iemand die mobius al besteld?
http://www.ebay.com/itm/M(...)&hash=item232c961f6a
$69 en ze gaan als warme broodjes!
1,710 available / 1,090 sold
http://www.china-gadgets.de/gadget/1080p-mobius-kamera/
PS: let op, tripods, heli/TV-out aansluit kabels en zuignappies worden los verkocht, die krijg je er niet bij!
Ik heb ook dat gevoel. Wacht op iets van 24 juni en nog 4 dingen van 10 juli. Al is 10 juli nog niet zo heel gek natuurlijk.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 18:34 schreef rene90 het volgende:
Snelheid van pakjes gaat achteruit bij mij, wacht al 22 dagen op een pakje van BIC.
It wasn't me (yet)quote:Op zaterdag 27 juli 2013 15:39 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Als de FOV van 720p niet zo klein was had ik er serieus over nagedacht. Maar dat was met die SJ1000 ook. Maar beiden hebben nadelen die in mijn geval zwaar genoeg wegen om ze niet te kopen.
(Overigens; Ebay geeft aan dat er 2 verkocht zijn in het afgelopen uur)
[..]
Ik heb ook dat gevoel. Wacht op iets van 24 juni en nog 4 dingen van 10 juli. Al is 10 juli nog niet zo heel gek natuurlijk.
Je kan hem op loop zettenquote:Op zaterdag 27 juli 2013 16:09 schreef mickeyD het volgende:
[..]
It wasn't me (yet)
Mijn bezwaar is de 1,3gb per 10 minuten filmen in 1080p.
Mn dienst duurt 8 uur waarvan ik gemiddeld 4 uur of wat meer rijd.
Das wel heul erg veel data!
7,8gb data per uur (als ik t goed heb)
Dat is inderdaad wel veel ja. Je kunt het inderdaad in een loop zetten. Dus pleur er een 32GB kaartje in en als er niets gebeurt is begint hij bij elke shift/dag weer opnieuw.quote:Op zaterdag 27 juli 2013 16:09 schreef mickeyD het volgende:
It wasn't me (yet)
Mijn bezwaar is de 1,3gb per 10 minuten filmen in 1080p.
Mn dienst duurt 8 uur waarvan ik gemiddeld 4 uur of wat meer rijd.
Das wel heul erg veel data!
7,8gb data per uur (als ik t goed heb)
Well speak of the devil...quote:Op zaterdag 27 juli 2013 15:39 schreef Iemand91 het volgende:
Ik heb ook dat gevoel. Wacht op iets van 24 juni en nog 4 dingen van 10 juli. Al is 10 juli nog niet zo heel gek natuurlijk.
@ Iemand91: Nice. Mooi merk, hè? Dat Fotga (en de eBaystore Fotocola ook).quote:Op zondag 14 juli 2013 15:21 schreef Deugniett het volgende:
[..]
Ben benieuwd naar je lager trouwens kan je ff laten weten als het wat is[..]
quote:
Ja, dat noem je een 'powerbank'. Daar heb je een heleboel van in China. Echter... ik zou je aanraden een merk-lader te halen want alles met elektriciteit en China gaat vaak niet zo goed samen als het ultracheap en merkloos is (iets met kortsluiten van je apparaat, rook, ontploffingen enzo). Dus als je een 600 euro dure iPhone hebt moet je je toch eens af gaan vragen of je daar op wilt gaan lopen sparen...quote:Op zaterdag 27 juli 2013 23:26 schreef einszweiachtung het volgende:
Ik zag vandaag trouwens een verrekes handig ding bij iemand. Soort oplader met ook een accu erin, hij laad eerst de accu vol en daarna pas je telefoon. Was van DUURacell (¤35,-) hebben wij daar een chinees alternatief voor?
Misschien een link?quote:Op zaterdag 27 juli 2013 23:41 schreef Gozerd het volgende:
Cager is ook wel een goed merk als powerbank. Deze kan je vinden op banggood.com.
Ikzelf heb een powerbankje van 5600mah gekocht van aliexpress voor 12$ en dat ding laadt een s3 met 10% volledig op.
Eh... dude... hausverstand: http://chinaprices.us?q=cager .quote:
Ik zou lekker ergens een YB-627 halen, 4400mAh, compact, nice.quote:Heb trouwens een Galaxy Plus I9001 bewust gekocht voor ¤130,- zodat ik een beetje kan tweaken en niet bang hoef te zijn voor barstjes in het scherm etc. Met een iPhone van ¤600,- zou ik dat wel hebben ja :p
Ik ga voor de YB zoeken dan! Met een link doelde ik meer op jouw 5600mAh powerbank van Aliexpress, maar ik weet voldoende! Danku very much!quote:
ja, en als er iets gebeurt dan?quote:
zorgen dat je nog een 2gb kaartje mee hebt ofzoquote:Op zondag 28 juli 2013 00:50 schreef mickeyD het volgende:
[..]
ja, en als er iets gebeurt dan?
ik weet dat ie in delen kan opnemen, maar ik mis de knop: save de laatste of do not overwrite this.
anders als er iets is in t eerste uur, dan kan ik de rest van de dag de camera niet meer gebruiken, want dan schrijft ie t bestand over!
4(uur) x 7,8GB is toch echt meer dan een 32 GIG kaartje kan opslaan..
64 GIG vind ik weer zo overkiil, das bijna net zo duur als t apparaat zelf als je een beetje vlotte wilt. gaat er niet eens in!
ftfyquote:Op zondag 28 juli 2013 14:13 schreef Downstar het volgende:
Postbode verbrandde post http://nu.nl/opmerkelijk/3536774/postbode-verbrandde-post-.html
Zuur als je omgeving rRoermond woont:pp
die router heb ik ook en ik heb een zeer slechte bereik....quote:
Leuk spul inderdaad. Je kunt er je geld welk kwijt; dat gaat met 2 klikken i.c.m. paypal ook véél te makkelijk.quote:Op zaterdag 27 juli 2013 21:36 schreef shiznuts het volgende:
@ Iemand91: Nice. Mooi merk, hè? Dat Fotga (en de eBaystore Fotocola ook).![]()
Zou wel knap zijn dat hij in 1 dag bezorgd zou zijn niet?quote:
Goedkoop maar alleen voor HDMI: Ebay.quote:Op zondag 28 juli 2013 15:25 schreef Xetran het volgende:
Ik zoek zo'n iPad naar hdmi connectortje, maar die dingen kosten vaak al snel 30 usd.. weet iemand misschien een goedkoper adresje?
Deze repeater is hier vaker langsgekomen. Werkt gewoon met jouw modem/router. Beter is kabel trekken maar als het niet anders kan; dan kun je dit proberen. BIC heeft nu ook die 9% korting enzo; dus slim is om daar eens te kijken.quote:Op zondag 28 juli 2013 15:33 schreef Superrudi het volgende:
Ben op zoek naar een wifi repeater. Die dingen zijn vrij makkelijk gevonden, maar heb er totaal geen verstand van. Iemand enige ervaring met een wifi repeater uit china?
Andere vraag is of die wifi repeaters het standaard zo goed als altijd doen met de basic router. Ik heb recentelijk ziggo en een standaard ubee EVW321B router. Zou en dergelijke wifi repeater hier bijvoorbeeld mee werken?:
http://www.ebay.com/itm/W(...)&hash=item565716bffd
Enorm bedankt!
Heeft bij ons misschien 1 minuut een draadloos netwerk lopen uitzenden; toen we Ziggo kregen heb ik 'm meteen in bridge-modus laten zetten omdat het wel moest; kabel komt in woonkamer binnen en netwerkapparatuur staat in kantoor. Dus kabel direct van modem naar kantoor en daar router neergezet (de vaker genoemde TL-WR1043ND). Hoewel sindsdien in de woonkamer ook wel een shitload aan netwerkspul is gekomen (modem daar met TV, Humax, Raspberry, Ouya en nog een kabel naar elders; dus Ouya en Raspberry moet ik steeds netwerkkabel tussen wisselen...)quote:Op zondag 28 juli 2013 16:47 schreef henk3412 het volgende:
die router heb ik ook en ik heb een zeer slechte bereik....
quote:Op zondag 28 juli 2013 17:17 schreef Yaros het volgende:
Waar heb je de viewfinder gekocht? Vanwege uitklapbaar scherm pastte mijn vorige viewfinder niet op mij DSLR.
quote:Op zaterdag 27 juli 2013 21:36 schreef shiznuts het volgende:
@ Iemand91: Nice. Mooi merk, hè? Dat Fotga (en de eBaystore Fotocola ook).![]()
de NULL berichten kun je negeren.quote:Op zaterdag 27 juli 2013 23:23 schreef einszweiachtung het volgende:
RB201192850CN 2013 Collection 10061400 NL 20130713 1008
RB201192850CN 2013 Opening 10010200 NL 20130714 1834
RB201192850CN 2013 Departure from outward office of exchange 10010200 NL 20130716 0832
RB201192850CN 2013 NULL PEK NL 20130719 0303
RB201192850CN 2013 NULL PEK NL 20130722 0256
RB201192850CN 2013 NULL PEK NL 20130724 0328
Ik snap er geen kut van.
Waar heb je de viewfinder gekocht? Vanwege uitklapbaar scherm pastte mijn vorige viewfinder niet op mij DSLR.quote:Op zaterdag 27 juli 2013 17:27 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Dat is inderdaad wel veel ja. Je kunt het inderdaad in een loop zetten. Dus pleur er een 32GB kaartje in en als er niets gebeurt is begint hij bij elke shift/dag weer opnieuw.
[..]
Well speak of the devil...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
In een keer 3 van die laatste 4 dingen binnen. Overigens wéér niet met huisnummer dus dankzij vriendelijke buren die wisten waar ik woon heb ik pakketje alsnog van PostNL man gekregen (niet de vaste bezorger deze keer, die kent ons ondertussen wel zo goed
![]()
ND-filter is gewoon nodig voor filmen, anders is het niet te doen. Wel best grote filter.![]()
En ik weet nu ook dat ik nooit ga filmen met die Canon 50mm, was een klote focusring zeg, zeker achter zo'n grote filter...
En die viewfinder...handig!
Nu nog een retina scherm op de body![]()
Moet wel eens gaan bedenken hoe ik dit allemaal netjes/overzichtelijk kan opslaan/gebruiken.
Spul ligt nu door 't halve huis en de (eveneens Chinese) camertas past ook lang niet alles meer in (past maar een body en 2, hooguit 3 lenzen in)...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |