Geen sarcasme, was het maar een grapquote:Op donderdag 18 juli 2013 16:48 schreef justanick het volgende:
[..]
Je plaatst sarcastische smileys, maar hebt geen stelling of argumenten.
[..]
Wat is er specifiek schokkend aan dan? Wist je niet dat er een (fors) verschil zit tussen het niveau op een HBO-opleiding en het niveau op een WO-opleiding?
[..]
Je hebt mijn opmerkingen geloof ik niet helemaal begrepen. Er zit een verschil tussen iets wat een grote bias kan veroorzaken en iets wat een kleine bias kan veroorzaken. Zelfs de gemiddelde publicatie in een journal geeft vaak geen volledig uitputtend overzicht van ALLE mogelijke biasjes in het onderzoek.
Ik kan er niets aan doen dat het onderwijs slechter is geworden.quote:Op donderdag 18 juli 2013 17:30 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Geen sarcasme, was het maar een grap
Correct.quote:Op donderdag 18 juli 2013 13:30 schreef justanick het volgende:
[..]
Je zit hier inderdaad meer richting WO-niveau. Er zit ook een fundamenteel verschil tussen een HBO-opleiding en een WO-opleiding. HBO is uitvoerend, WO is onderzoekend. Ander niveau, andere denkwijze, andere manier van opleiden.
Incorrect. Ook hbo'ers dienen wetenschappelijke literatuur te lezen en te onderzoeken. Op basis daarvan wordt immers bijvoorbeeld het theoretisch kader gevormd.quote:De eisen die je aan een WO-scriptie kunt stellen zijn dan ook fundamenteel anders. Van een WO-student mag je eisen dat hij/zij een grondig literatuuronderzoek uitvoert (wetenschappelijke literatuur) en een onderzoek doet van een aanmerkelijk hoger niveau. HBO-studenten doen vooral (markt)onderzoek. Dat is wat anders dan een wetenschappelijk onderzoek.
Het theoretisch kader wordt in de gemiddelde hbo scriptie niet op basis van wetenschappelijke literatuur gevormd. De studenten hebben ook geen idee hoe dat zou moeten. Dat wordt ze gewoon niet aangeleerd.quote:Op donderdag 18 juli 2013 18:44 schreef Xa1pt het volgende:
Incorrect. Ook hbo'ers dienen wetenschappelijke literatuur te lezen en te onderzoeken. Op basis daarvan wordt immers bijvoorbeeld het theoretisch kader gevormd.
Dan werd het ook wel eens tijd dat het niveau wat opgeschroefd werd, niet? Alleen zouden de lessen dan natuurlijk ook aan moeten sluiten bij de strengere criteria m.b.t. afstuderen.quote:Op donderdag 18 juli 2013 18:58 schreef justanick het volgende:
[..]
Het theoretisch kader wordt in de gemiddelde hbo scriptie niet op basis van wetenschappelijke literatuur gevormd. De studenten hebben ook geen idee hoe dat zou moeten. Dat wordt ze gewoon niet aangeleerd.
As far as I know is dat wel een criterium en zou dat wel moeten. Dat niet iedere instelling dat criterium handhaaft is een ander verhaal.quote:Op donderdag 18 juli 2013 18:58 schreef justanick het volgende:
[..]
Het theoretisch kader wordt in de gemiddelde hbo scriptie niet op basis van wetenschappelijke literatuur gevormd. De studenten hebben ook geen idee hoe dat zou moeten. Dat wordt ze gewoon niet aangeleerd.
En dat is dus ook het probleem vaak: als hbo'er word je meer geleerd om te etiketteren, dan om zakelijk te kunnen redeneren. Ik heb in mijn hele studie een paar uur discursieve vaardigheden gehad, wat je daar op zou moeten voorbereiden...quote:Op donderdag 18 juli 2013 19:01 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Dan werd het ook wel eens tijd dat het niveau wat opgeschroefd werd, niet? Alleen zouden de lessen dan natuurlijk ook aan moeten sluiten bij de strengere criteria m.b.t. afstuderen.
Je legt nu (ineens) de vinger op de zere plek bij InHolland. Kwaliteit van de lessen ondergemiddeld, afstudeereisen bovengemiddeld.quote:Op donderdag 18 juli 2013 19:01 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Dan werd het ook wel eens tijd dat het niveau wat opgeschroefd werd, niet? Alleen zouden de lessen dan natuurlijk ook aan moeten sluiten bij de strengere criteria m.b.t. afstuderen.
Ik ken er geen 1 die dit serieus handhaaft.quote:Op donderdag 18 juli 2013 19:04 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
As far as I know is dat wel een criterium en zou dat wel moeten. Dat niet iedere instelling dat criterium handhaaft is een ander verhaal.
Dan vraag je je toch af hoe het met de kwaliteiten van de docent zitquote:Op donderdag 18 juli 2013 21:00 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Hele Duitse klas gezakt voor eindexamen Duits
Ik heb je in al die posts nog niet een keer zien uitleggen - hoewel je het steeds weer beweert - waarom inholland nu bovengemiddelde eisen stelt. Zo te lezen stellen ze voor het eerst eindelijk eens fatsoenlijke eisen.quote:Op donderdag 18 juli 2013 19:15 schreef justanick het volgende:
[..]
Je legt nu (ineens) de vinger op de zere plek bij InHolland. Kwaliteit van de lessen ondergemiddeld, afstudeereisen bovengemiddeld.
Overigens ontken ik nergens dat het niveau niet wat hoger mag. Tot nu toe heb ik in dit topic vooral uitgelegd wat de eisen zijn en wat je van de huidige groep hbo studenten mag verwachten. Jij vond het vooral nodig om die studenten aan te vallen (zonder inzicht te hebben in de situatie), terwijl dat in dit geval echt uitzonderlijk onterecht is.
Ik heb al aangegeven dat het beoordelen van een scriptie niet zwart/wit is. Wat InHolland momenteel doet, is zeer streng zijn in hoe ze eea beoordelen. Veel strenger dan andere opleidingen en strenger dan je objectief zou mogen verwachten. Simpeler dan dat kan ik het niet stellen. Veel concreter overigens ook niet, want dan moet ik voorbeelden gaan geven die zijn te herleiden. Behalve dan dat ik scriptievoorstellen afgewezen heb zien worden op onbenullige details. Ik ben overigens niet de enige die dit is opgevallen.quote:Op donderdag 18 juli 2013 21:20 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik heb je in al die posts nog niet een keer zien uitleggen - hoewel je het steeds weer beweert - waarom inholland nu bovengemiddelde eisen stelt. Zo te lezen stellen ze voor het eerst eindelijk eens fatsoenlijke eisen.
En de studenten mogen ook best aangevallen worden, of is een beetje initiatief om jezelf wat bij te leren dat je op school niet krijgt teveel gevraagd? Kom nou.
Als ze nooit hierover hebben geklaagd maar het allemaal wel prima vonden zolang ze hun diploma cadeau kregen bij drie pakken wasmiddel is het inderdaad hun eigen schuld.quote:Op donderdag 18 juli 2013 23:38 schreef justanick het volgende:
[..]
En de studenten zijn er de schuld van dat ze slecht zijn opgeleid?
1) Wie zegt dat ze dat niet hebben gedaan? (ze zijn het nu sowieso aan het doen, zelfs via de media, wat aangeeft dat ze reeds bij InHolland zelf hebben geklaagd)quote:Op donderdag 18 juli 2013 23:43 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Als ze nooit hierover hebben geklaagd maar het allemaal wel prima vonden zolang ze hun diploma cadeau kregen bij drie pakken wasmiddel is het inderdaad hun eigen schuld.
1) Volgens mij is alle negatieve berichtgeving over InHolland niet geïnitieerd door studenten die klaagden over het lage niveau, maar als ik ernaast zit laat ik me graag door je overtuigen (dan wel graag voor de verandering voorzien van feitelijke argumenten ter ondersteuning).quote:Op vrijdag 19 juli 2013 00:00 schreef justanick het volgende:
[..]
1) Wie zegt dat ze dat niet hebben gedaan? (ze zijn het nu sowieso aan het doen, zelfs via de media, wat aangeeft dat ze reeds bij InHolland zelf hebben geklaagd)
2) Als je klaagt, moet a) de klacht serieus worden genomen en b) het euvel worden verholpen. Dat laatste kost veel tijd.
3) Het is vrij onrealistisch om van een student te verwachten dat hij/zij in jaren 1 en 2 al weet welk niveau hij/zij in jaar 4 moet hebben. Het is voor studenten dus moeilijk om te klagen over onderwijs van een te laag niveau, omdat ze niet weten wat het hbo niveau ongeveer is.
En dan vinden ze het raar dat de banen niet voor het oprapen liggen.quote:Daarbij wordt gekeken naar inhoud en vorm, maar ook naar spelling en bronvermelding.
De beeldvorming in de media staat natuurlijk los van de opmerkingen die wellicht intern zijn gemaakt. Daar weet je helemaal niets over en daar kun je dus ook geen uitlatingen over doen.quote:Op vrijdag 19 juli 2013 00:06 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
1) Volgens mij is alle negatieve berichtgeving over InHolland niet geïnitieerd door studenten die klaagden over het lage niveau, maar als ik ernaast zit laat ik me graag door je overtuigen (dan wel graag voor de verandering voorzien van feitelijke argumenten ter ondersteuning).
2) Als je klaagt en de klacht wordt niet serieus genomen, dan zijn er hele eenvoudige manieren om de instantie over wie je klaagt onder druk te zetten, namelijk contact opnemen met de media.
3) Ik was in de veronderstelling dat de H in HBO voor Hoger stond. Ik begrijp uit jouw reacties dat ik dat met een enorme berg zout moet nemen. Dat maakt het natuurlijk wel des te triester dat de bachelortitel die op het HBO wordt behaald op papier dezelfde waarde heeft als die van het WO.
Over kwaliteitsbewaking gesproken...quote:Op donderdag 18 juli 2013 11:31 schreef Filatelistfetisjist het volgende:
Goed dat ze aan kwaliteitsbewaking doen aan het eind van het proces, maar als het onderwijs zelf ook niet verbeterd krijg je dit natuurlijk.
Dit topic is 5 pagina's verder en je voelt nog de behoefte om deze spelfout onder de aandacht te brengen?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |