Helemaal met je eens.quote:Op woensdag 17 juli 2013 16:53 schreef IPA35 het volgende:
Meh, mijn Engels is heel redelijk en ik heb nooit tweetalig onderwijs nodig gehad.
Kennis van de Nederlandse taal is het belangrijkst in Nederland, andere talen zoals Engels of die van het land van herkomst (v/d ouders) komen daarna. Ikzelf hekel mijn gebrekkige kennis van onze taal ten zeerste.
Uit allerlei onderzoek blijkt dat dit helemaal niet zo werkt.quote:Op woensdag 17 juli 2013 16:56 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Helemaal met je eens.
Doordat engels zo vroeg aangeleerd wordt komt de taal van de ouder soms te vervallen
http://en.wikipedia.org/wiki/Grammatical_genderquote:Op woensdag 17 juli 2013 16:56 schreef desiredbard het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/w(...)_of_he.2C_she_and_it
Lolwut?quote:Op woensdag 17 juli 2013 15:55 schreef MissionPhailed het volgende:
Krijg je nog meer van die droeftoeters die half-NL, half-Engels gaan praten/typen.
Praktisch wel , tweede keer dat je ernaast zit:quote:Op woensdag 17 juli 2013 16:57 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Uit allerlei onderzoek blijkt dat dit helemaal niet zo werkt.
?quote:
Dit is gewoon niet waar. Jij kraamt echt alleen maar onzin uit (in een ander topic ook al) en je hebt duidelijk een klap van de molen gehad. Ik reageer niet meer op je.quote:Op woensdag 17 juli 2013 16:59 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Praktisch wel , tweede keer dat je ernaast zit:
http://en.wikipedia.org/w(...)_of_he.2C_she_and_it
Mijn Kinderen leren
1) De twee landstalen
2) Doordat Engels zo vroeg aangeleerd is is het voor mijn lastig Nederlands tegen ze te praten; resultaat: Kennis van het Nederlands wordt niet doorgegeven
Doe dat alsjeblieft niet, als je te dom bent om toe te geven dat taal meer is dan nivelering van de gramaticale regels.quote:Op woensdag 17 juli 2013 17:03 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dit is gewoon niet waar. Jij kraamt echt alleen maar onzin uit (in een ander topic ook al) en je hebt duidelijk een klap van de molen gehad. Ik reageer niet meer op je.
quote:Op woensdag 17 juli 2013 17:14 schreef desiredbard het volgende:
[..]
nivelering van de gramaticale regels.
The judge cite several previous cases... is goed. Niet cited.quote:
wantquote:Op woensdag 17 juli 2013 16:56 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Helemaal met je eens.
Doordat engels zo vroeg aangeleerd wordt komt de taal van de ouder soms te vervallen
Nederlanders zijn nu eenmaal een kleinburgerlijk volk.quote:
dit jaquote:Op woensdag 17 juli 2013 15:52 schreef Specularium het volgende:
Ik dacht dat dit over straattaal zou gaan, dat is nog 10x erger.
Europaquote:Op woensdag 17 juli 2013 17:45 schreef eight het volgende:
Europa gaat in de toekomst de Nederlandse taal toch afschaffen en geef ze dan eens ongelijk
Krijg je als je je Nederlands niet gebruikt, ik moest verdomme zoeken naar de tweede .quote:Op woensdag 17 juli 2013 17:15 schreef heiden6 het volgende:
[..]![]()
Ik heb geen idee wat je bedoelt, en er staan al twee spelfouten in deze vijf woorden.
Zie ik ook weer niet zo snel gebeuren, howel het waar de gering betreft natuurlijk wel gaat om pot-smoking-surrender-monkeysquote:Op woensdag 17 juli 2013 17:45 schreef eight het volgende:
Europa gaat in de toekomst de Nederlandse taal toch afschaffen en geef ze dan eens ongelijk
Jaja de tijd van De Ruyter en dergelijke mannen van staal is voorbij.quote:Op woensdag 17 juli 2013 17:48 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Zie ik ook weer niet zo snel gebeuren, howel het waar de gering betreft natuurlijk wel gaat om pot-smoking-surrender-monkeys
Wij hebben Rutte Euro Robot , niet echt een man van staal maar een EU Chip in zijn nek een een grotere op zijn schouderquote:Op woensdag 17 juli 2013 17:49 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Jaja de tijd van De Ruyter en dergelijke mannen van staal is voorbij.
Net even nagevraagd bij mijn locale taalnazi en gecertifiveerd comma neuker.quote:Op woensdag 17 juli 2013 16:57 schreef IPA35 het volgende:
Het enige wat ik van Engels nooit begrepen heb is waarom het The Judge cite several previous cases during the hearing in plaats van The Judge cited several...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate.
quote:Op woensdag 17 juli 2013 17:56 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Net even nagevraagd bij mijn locale taalnazie en gecertifiveerd comma neuker.
Cites Cited, het is geen onregelmatig werkwoord (dacht ik al) maar er is geen reden voor enige onregelmatigheid .
God, the Queen, the Judge and the beggar all cited the verse from the Bible.Mijn bron was mijn Nederlands-Amerikaanse docente aan het HBO waarvan ik een soort los vak genaamd Legal English heb gehad.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
Ah nu is het Amerikaans waar het Cite is want volgens Oxford is het Cit-edquote:
Als gevolg van de Franstalige onderdrukking heeft men in Vlaanderen een wat sterker identiteitsgevoel ontwikkeld.quote:Op woensdag 17 juli 2013 18:07 schreef Reya het volgende:
Dit geeft ook wel aardig het verschil tussen Nederland en Nederlandstalig België aan: waar in Nederland het Engels klaarblijkelijk tout court wordt omarmd, is in Nederlandstalig België nog steeds een discussie of het Engels wel aanvaard dient te worden als taal binnen het universitair onderwijs, en zijn er recentelijk ook weer bewegingen opgedoken om de taal te ontdoen van overbodige ontleningen uit het Frans en Engels.
Daar zijn de vlamingen altijd al connsequent in geweest.quote:Op woensdag 17 juli 2013 18:07 schreef Reya het volgende:
Dit geeft ook wel aardig het verschil tussen Nederland en Nederlandstalig België aan: waar in Nederland het Engels klaarblijkelijk tout court wordt omarmd, is in Nederlandstalig België nog steeds een discussie of het Engels wel aanvaard dient te worden als taal binnen het universitair onderwijs, en zijn er recentelijk ook weer bewegingen opgedoken om de taal te ontdoen van overbodige ontleningen uit het Frans en Engels.
Dat wordt vaak overschat, maar het onderhoud van de Nederlandse taal neemt inderdaad een wat prominentere positie in.quote:Op woensdag 17 juli 2013 18:10 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Als gevolg van de Franstalige onderdrukking heeft men in Vlaanderen een wat sterker identiteitsgevoel ontwikkeld.
En de Franstaligen zijn / waren zelf ook vrij "taalpuur"quote:Op woensdag 17 juli 2013 18:13 schreef Reya het volgende:
[..]
Dat wordt vaak overschat, maar het onderhoud van de Nederlandse taal neemt inderdaad een wat prominentere positie in.
De topic. Engelse leenwoorden krijgen in principe de als lidwoord. Maar het topic is inmiddels zo ingeburgerd dat het ook mag.quote:Op woensdag 17 juli 2013 16:36 schreef Specularium het volgende:
Maar is het 'de topic' of 'het topic'?
Dat krijg je er nu van.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik zie rond in de wereld,
waarin de stenen rusten,
de planten levend groeien,
de dieren voelend leven ...
Er zijn ook nog steeds mensen die het hebben over Hilversum 1.quote:Op woensdag 17 juli 2013 19:33 schreef Leafeon672 het volgende:
Waarom zeggen mensen nog steeds ABN? Volgens mij hoor je nu Standaardnederlands te gebruiken.
Volgens mij gaat het gewoon om singular they. Ik geloof niet dat de Britten en Amerikanen daar anders mee omgaan.quote:Op woensdag 17 juli 2013 18:03 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Ah nu is het Amerikaans waar het Cite is want volgens Oxford is het Cit-ed
en dat is nu juist het probleem.... het Engels van het gros van de Nederlanders is maar zo-zoquote:Op woensdag 17 juli 2013 15:51 schreef DroogDok het volgende:
Als het engels goed wordt onderwezen zie ik het probleem niet zo.
Dat is volgens mij niet waar het artikel over gaat.quote:Op woensdag 17 juli 2013 20:40 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
en dat is nu juist het probleem.... het Engels van het gros van de Nederlanders is maar zo-zo
niet helemaal maar ik vind dat als je dan tweetalig onderwijs ga geven,prima, maar doe het dan wel op een nivo dat je oprecht mee kan komen met de rest van de Engels-sprekende wereldquote:Op woensdag 17 juli 2013 20:51 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dat is volgens mij niet waar het artikel over gaat.
Dit klopt overigens wel lijkt me. Maar de invoering van tweetaligheid stoelt natuurlijk op de evidente voordelen die het biedt. Goede ontwikkelingen zijn niet per se politieke ontwikkelingen.quote:Op woensdag 17 juli 2013 15:48 schreef Elfletterig het volgende:
Maar deze sluipende invoering van tweetaligheid stoelt niet op enig serieus politiek debat over de wenselijkheid daarvan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |